Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 211 z 274 (komentarze od 8401 do 8440):
Nic nowego nie powiedzial ;p
Zdrowia Theo :)
@Mid
Tremmel, Taylor, Monk, Amat, Tiendalli, de Guzman, Lamah, Shelvey, Britton, Pozuelo i Bony
Skyrim:
Jakie czerwo dla Elche? ;p
Ojj za szybko spisalem Real na straty :P Ladnie odrobili :)
kurde mialem nadzieje, ze w tym roku Real nawiaze walke z Barcelona a tutaj poczatek sezonu i kolejna wpadka
Udalo sie ale po meczarniach, szkoda ze az 120 minut mecz trwal. Tak czy inaczej jestesmy dalej :)
mamy szczescie :)
TV na koniec? ;]
uff, dobrze ze celuja po okienkach ;d
niestety mialem trafne przeczucie ;/
boje sie o tego karnego
No to teraz dopiero Fabian bedzie mogl sie wykazac :D
To moze lepiej niech juz te karne beda bo cos naszym nie idzie ;p
smierdzi karnymi
Ah ten nasz model :D
Jest i Olsson ;]
Ryo dobra pila :P
Akurat transmisja mi padla, jak wpadla bramka na 1:1 ?
Fabian w formie, ladnie ladnie i brameczka dla nas :D
Szczesliwie sie skonczylo
arsenalist.com/f/wba-vs-arsenal-league-cup/wba-chance-bar.html - interwencja Fabiana :D
Ladnie to wyjal :D
Sztofort:
zmiennikiem dla Benzemy? Suarez jest przynajmniej o klase lepszym zawodnikiem od Francuza
Tez wolalbym zeby mlodzi sie ogrywali niz dawac pograc Bendtnerowi tylko dlatego, zeby jego tygodniowka sie nie marnowala w 100%. Co nam on pomoze? Itak za rok odejdzie i bedzie z niego zero pozytku
Dokladnie, moze i nikt nie jest wart takich pieniedzy ale niech lepiej popatrzy na to co sie obecnie dzieje. Tak jak pisze Mid. przy tym co teraz sie dzieje Ozil byl okazja
Oby oby, bardzo nam sie przyda
Nie lubie go, mam nadzieje ze bedzie uczciwie sedziowal
Nie moge sie doczekac az zobacze go razem z Santim na boisku :D
Stoke 540 podan ;o
Leehu:
Dokladnie ale kto mogl przewidziec transfer Ozila? :D
Heh troche jak u mnie, od dwoch lat boli mnie brzuch z prawej strony (pod wyrostkiem) podczas cwiczen, biegania itd. Zabawne jest to, ze raz moge grac w pilke i tego praktycznie nie odczuwac a dzien pozniej nie jestem w stanie przebiegnac 100m bo tak boli. Chodzilem do roznych lekarzy, zrobilem usg i do teraz niewiem co mi jest ale lekarzy juz dawno olalem bo tylko odsylali do siebie nawzajem
Berczi:
Pastore nie potrzebujemy co nie zmienia faktu, ze bije Gervinho na glowe. Przypomnienie co odwalal u nas youtube.com/watch?v=brC1iz0z7is ale zreszta to kazdy widzial. Tutaj masz probke jego mozliwosci z obecnego sezonu youtube.com/watch?v=-MHgrbnLluI. Jest za slaby na Arsenal
Ja bym dal Ramseya zamiast Flaminiego, ale trzeba przyznac, ze kolejny solidny wystep. Przynajmniej po kosie wstaje i gra dalej a nie macha rekami na lewo i prawo robiac przy tym fikolki z "bolu"
O co Gervinho ukul :D
I dobrze, slaby z niego trener
Serio.... w 93? >.>
Uaa, szykuje sie wiekszy pogrom niz wtedy co bylo 6;1
United nie ma w tym meczu
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Jak maja kase i byl do wyciagniecia to w ogole mnie to nie dziwi