Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 212 z 274 (komentarze od 8441 do 8480):
3 tygodnie... a mialobyc kilka dni =/
Wazne, ze sa 3 punkty :)
Gratulacje Aaron, byli lepsi od Daniela w tej kolejce na ataku =/
MaciekGoooner:
Bardziej ;]
Szkoda Swansea ale mecz bardzo fajny :) Remis tez dobry
Haha jaka mina sedziego " jaja sobie robisz?" xP
rozklepani :D
Przynajmniej chwilowo jestesmy liderami :D
Ramsey wreszcie wrocil na dobre do formy :)
Ozil = super wejscie w zespol, Ramsey bardzo ladnie, ale Theo... niech on sie wreszcie ogarnie, w kazdym meczu przynajmniej jedna setka a bramek nie zdobywa w ogole od jakiegos czasu
Udalo sie United =/ szkoda tego karnego, moze przy wolnym CP dowiozlo by remis
Santiego na lawce nawet nie ma =/ Ale Ozil, Jack i Flamini w pierwszym
I jak mozna lubiec Younga.. :D Gosc tylko szuka wolnych/karnych
Ja Monreala nie chce widziec w pierwszym skladzie
zasluzyli, gratulacje
Ajj 3h z hakiem do meczu :D
Dobrze, ze TV wraca do zdrowia i Arteta tez jakos w najblizszym czasie mialbyc zdrowy
Wracaj do zdrowia :)
Rosicky ma to do siebie, ze jego kontuzje (tfu tfu) lubia sie przedluzac
Nasri gol ;p
Kurde te kontuzje ... =/
Jeszcze sporo czasu potrzebuje
Kasa go przekonala, nie wazne zreszta niech gra solidnie to bedzie dobrze
Balo jest bardzo dobry tylko z glowa ma problemy. Teraz w Milanie zdaje sie, ze spokornial i moze wreszcie skupi sie na prawdziwym graniu w pilke zamiast na robieniu szumu wokol siebie
Oby go nie wzieli, wole wieksza walke w EPL i niech gra dla rywali niz zeby kolejny dobry pilkarz przenosil sie do La Ligi
Itak raczej nie zobaczymy go za czesto w tej koszulce :P
Czy ja wiem, moim zdaniem United w tym sezonie nic nie ugra i wcale sie nie zdziwie jak wypadna z Top 4 no ale zobaczymy z czasem jak to wszystko bedzie sie ukladalo. Imo Chelsea bedzie mistrzem w tym roku
Jakos nigdy nie wspominal wczesniej na ten temat, zreszta nie jest juz zawodnikiem Realu to niech sie zajmie swoimi sprawami a nie cisnie nagle po Ozilu.
Chlopak mysli glowa, bardzo dobrze zrobil. Mam nadzieje, ze za rok zglosimy sie po niego
Potrzebuejmy napastnika ale bez przesady, oby to sie nie potwierdzilo
Kazdy wie, ze potrzebujemy napastnika wiec nic nowego nie powiedzial. Do zimowego okienka sobie poradzimy, a w zimowym wypadaloby sciagnac jakiegos napastnika bo pod koniec sezonu jezeli Giroud nie bedzie kontuzjowany to itak bedzie tak przemeczony, ze sredni bedzie z niego pozytek
Teraz bedzie mial okazje grac z lepszym ;) Oby od Ozila tez sie troche nauczyl :D
Elgado:
CZeba? Serio? ;P Sorki ale musialem Ci to wytknac bo troche przesada :P
Ozil wpasuje sie bardzo szybko, razem z Santim beda wymiatac :D
Ale my pamietamy w jakich okolicznosciach odszedles... Przyda nam sie taki walczak ale nie bede ukrywac, ze dalej mam do niego zal
Ozil nie jest przeplacony, nie rozumiem co niektorzy pisza.
Nie moge sie doczekac jak zobacze Ozila w akcji grajacego z armatka na piersi :D
Cesc ma w sercu Barcelone i nic tego nie zmieni, malo takich pilkarzy w dzisiejszych czasach. Pozazdroscic im Fabsa :)
Nic powaznego ale tak jak kazdemu pilkarzowi zycze mu zdrowia :)
Jestem ciekaw jak bedzie sie ukladala wspolpraca Girouda z Ozilem. Osobiscie uwazam, ze najbardziej skorzysta na tym transferze Theo. Z jego szybkoscia i podaniami oraz widzeniem pola Ozila moga tworzyc zabojczy duet, pytanie tylko jak bedzie mu szlo wykanczanie akcji
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Osobiscie ten len jest dla mnie skreslony w Arsenalu