Komentarze użytkownika RageBoy9

Znaleziono 1128 komentarzy użytkownika RageBoy9.
Pokazuję stronę 8 z 29 (komentarze od 281 do 320):

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 19:44

@Maxilinexus: nie na tej stronie takie rzeczy

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 19:43

@losnumeros: winie bo zawalił nam bramkę? Jakby to Zubi był albo co gorsza Gyo to byście jechali równo ale kepa zawalił to nagle git i Arteta najgorszy? Śmiechu warte

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 19:42

@determinat00r: no dzisiaj zagrał jak ręcznik to są fakty, oddał bramkę i nie zaliczył żadnej dobrej interwencji to jak inaczej to nazwać, plus zabawił się w neuera

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 19:41

Zagrali najgorszą 2 połowę w sezonie to fakt ale mentalu to nie mają jedynie kibice na tej stronie

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 19:40

@losnumeros: już nie raz słyszałem to pytanie i po raz kolejny Cię rozczaruje, nie ale i tak będziesz żył w przeświadczeniu że masz rację i Cię okłamuje

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 19:39

@determinat00r: nie no obwinianie Artety za 1 bramkę to czyste hejterstwo i nic więcej, nie ośmieszaj się plis

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 19:38

Widzę że niektórzy mają dysonans poznawczy i myślą że każdy mecz będzie wyglądał tak samo tj. Arsenal zagrał słabo do końca życia będzie grał słabo i pewnie przegrywał a City zagrało mecz życia i do końca będą punktować ale muszę was rozczarować to tak nie działa

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 19:36

@losnumeros: no nwaneri i MLS w tym sezonie są wybitni masz rację

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 19:35

@determinat00r: no jak oddajesz bramkę rywalowi to kogo wina? Pewnie jak zawsze gyokeresa albo zubimendiego

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 19:34

Dzisiaj mental nie dojechał ewidentnie, szkoda no ale użytkownicy k.com pójdą do psychiatry i będą się czuć lepiej :p

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 19:32

@djmacius: byśmy przetrzymali ten moment jak mamy w zwyczaju i byłoby inaczej ale no dziś ręcznik w bramce

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 19:31

@losnumeros: nie ale trzeba być niezłym zjebem żeby zacierać rączki i czekać aż twojemu ulubionemu klubowi się nóżka podwinie i wyzywać każdego kogo popadnie ;p

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 19:30

@Barney: a czemu nie? Bo przegrał jeden mecz?

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 19:28

@arsenallord: oddali 2 celne strzały XD nieźle bez mydła, daliśmy dupy w 2 połowie bywa

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 19:26

Na Etihad będzie chociaż bramkarz na poziomie Arsenalu także tak łatwo nie będą mieli

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 19:24

Jeden przegrany mecz i już wszystko przegramy :) tak jestem sfrustrowany tym meczem, ale drugiej takiej drugiej połowy na pewno nie zagramy, jesteśmy w stanie zremisować na etihad i sięgnąć po pozostałe 3 trofea

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 18:30

@Olczyck: narazie to jebnal tylko jak go akurat Willi nie krył

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 18:28

@alexis1908: obyśmy tylko im gola nie podarowali i będzie git, sami nic sobie nie stworzą

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 18:28

@Szogun: no tak mecz pod kontrolą ale kolega się tu łatwego 5:0 spodziewał co?

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 18:27

@vitold: czasu nie starczy :p

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 18:27

Saka jak na siebie to nie gra źle, kilka fauli wywalczył no i powinien mieć gola najsłabiej Hincapie mógł odkupić się ale nie strzelił z idealnej pozycji głową

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 18:26

@Ranczomen: spoczko on może innego napastnika to by na taczkach z klubu wywieźli :)

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 18:24

Ta przewaga City to jak przewaga Bayernu XD niby piłkę mieli ale kopali się po czole a nic nie wykreowali

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 18:23

Niezła połowa, poza końcówką city nie miało totalnie nic do powiedzenia, jedynie samotne akcje Semenyo, szkoda sytuacji Havertza ale jak tak będziemy dalej grali to wygramy, mamy lepsze 2 połowy a city gorsze także jestem spokojny

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 17:19

@Furgunn: panie Furgunn, no jak nie jak tak?

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 13:26

@Kredens: oj obawiam się ze trochę późno na takie zabawy :p

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 13:23

a na strumyku/strims nie leci? tam zawsze pewnie mi działa ale strona wywalana jest co kilka dni XD

@Marcel90: Bayern musi najpierw odesłać Real do domu a ostatnie mecze nie są dla nich łatwe, ja Licze na finał Arsenal Real i drugi raz upokorzenie Madritowcow :p

Boicie się wielkiej Barcy już? Bo Arteta pewnie już tak: "chłopaki ja się trochę cykam, nie no ja wracam bo się trochę cykam" ~ Arteta przed półfinałem koloryzowane

I jednak Anglia będzie miała tyle samo drużyn w cwiercfinale co Niemcy, Włochy i Francja razem ale słaba liga to jest :(

@tyson880: nie musiałeś dopisywać ostatniego słowa xd

A najgorsze ze mamy takiego salaha u siebie, dobrze ze gyokeres wykonuje karne chociaż xd

Jak nawet z karnego się nie udaje to już chyba emeryturka

Obie drużyny grają w 10, Osimhen i Salah kontuzje - jeden ręki a drugi mózgu

te faule na bramkarzu takie fajne takie bardzo kontrowersyjne xd

fajnie by było wypuścić bEZEstie na mecz z Totkami w półfinale w sumie :p

@sebaarsenal: ale to Arteta jest overreacting przecież :)

Live ciśnie konkret

emeryt to niedługo u Arabów chyba będzie hasał

To z różnych mozna strzelać? nie jest to tzw haramball?

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady