Komentarze użytkownika RageBoy9
Znaleziono 1128 komentarzy użytkownika RageBoy9.
Pokazuję stronę 7 z 29 (komentarze od 241 do 280):
@Barney: who cares mistrz to mistrz
Ile dzisiaj polskim imigrantom sieknie wielki Viktor? Hattrick to minimum
@vitold: wielki Arteta pokazał klasę i kunszt po raz kolejny? Zresztą nie chciał za dużego pęknięcia odbytow kibiców rywali bo poczwórna Korona to byłoby dla nich za duży zawód
Grabara oby został naszym nowym Szczęsnym
Serio wystawił jakiegoś Rózgę a Oskarek lawa? XF
@Ups147: a kogo obchodzi za co pokochałeś klub? Piłka nożna to rywalizacja i nic więcej
@Ups147: ehh nadal nie dociera, rozumiecie czym jest krytyka ze używacie jej jako argumentu? Walczę tylko z jawnym zwierzyńcem na tej stronie i z niczym więcej, mamy 4 porażki w tym sezonie więc rzeczywiście ale zbieramy czapy no i ja lubię nasz styl akurat a ważniejsze są zwycięstwa :p
@Ups147: macie problem z percepcją niestety, mówienie że się obsramy to nie krytyka a jasnowidztwo i tylko z tego mam bekę pozdrawiam
@arsenallord: kiedyś nie wydawaliśmy nic zły kroenke dziś wydajemy dużo to źle bo za dużo ahh pięknie ten klub się zmienił przez te lata i to jest między innymi zasługa Artety chociaż fanem jego na początku nie byłem
@Dominik11: albo z Interem Atletico czy Bayernem :p ale o tym pewnie nie wspomnisz co?
@Mastec30: no zgadzam się ale tu nie było opinii tylko wyzywanie od frajerow przegrywow więc to opinia nie jest
@adek504: nie ma co im tłumaczyć czym jest obiektywizm, dla nich obiektywizm to zwyzywanie piłkarzy po porażce i gadanie o słabym stylu po zwycięstwie nic pomiędzy
@Mastec30: wyzywanie ludzi którzy wnoszą arsenal na poziom na którym nie był dawno to nie opinie a zwierzyniec
@kamo99111: no nie wiem czy tak się pogorszyła, właśnie przegraliśmy finał ok, ale mamy największą przewagę w lidze od lat, i jesteśmy w grze w pozostałych pucharach, może styl faktycznie nie zadowala ale kogo to obchodzi
@Garfield_pl: tym razem mu się uda! Co nie wierzysz w naszego jasnowidza?
@adek504: najbardziej przykre ile taki frustrat ma zwolenników xD
@Dziadyga: oświecony a ile przegrają jasnowidzu?
@fabregas1987: a jak się poślizgniesz idąc do pracy dzisiaj to jutro i pojutrze będziesz to powtarzał?
Mam wrażenie że niektórzy oczekują od zubiego żeby grał jak odeegard w primę, przecież to dm on ma przecinać i rozprowadzać piłkę nic więcej
@adek504: pewnie że dali dupy, Gyokeres to drewno, zubiego wziąłem po znajomości a Kepa zagrał najlepszy mecz w karierze i robią z niego kozła ofiarnego bandyci na k.com
@Czeczenia: oj przepraszam najmocniej że Ciebie nie uwzględniłem, odnosiłem się jedynie do tych komentarzy odnośnie przegrania wszystkiego bo podwinęła nam się noga ale sam wielokrotnie krytykowałem grę a wróżbita na szczęście nie jestem
@losnumeros: czyli to przypadek że po każdej wpadce się udzielasz? Niesamowite
@Dominik11: pytanie czy wielu z was po wygraniu pucharu i przegraniu pozostałych byłoby za Arteta? Ja też nie, carabao to dobre jako dodatek, jest fajnie ale nie ma go no i też spoko xD porażka boli ale bez przesady
@Numer10: spokojnie każdy moment do krytykowania zubiego jest dobry
@Czeczenia: Ale tu nie chodzi o komentarz meczowy tylko o wasze zachowanie i teksty że zaraz wszystko przegramy, city nas dojedzie, sporting nas zweryfikuje itp itd, tutaj widać mental kibiców a nie że zagraliśmy bardzo słabe spotkanie, zrozumiano czy mam narysować?
@losnumeros: ależ ten Sanchez miał mental, postrzelał sobie w ogórkowym zespole i jak znalazł okazję to się wyniósł do United no top piłkarz nie ma co
@M4rcin: no to podaje odpowiedź uwaga: BAYER LEVERKUSEN
@ladinho91: to wina klubu i Artety że nie radzą sobie z emocjami czy co? Jest psychiatria i psychoterapia a jak to nie pomaga to szpital a nie kibicować
@adek504: w sumie to Bayer był tak zamykany
@Numer10: no byli lepsi, tak jak mówiłem zagraliśmy tragiczną 2 połowę chyba najgorsza w sezonie no ale bywa nie będę płakał i nie jestem frustratem jak większość na tej grupie bo wspieram swój klub
@Mastec30: tak było z początku drugiej połowy nie wiadomo co by było gdybyśmy przetrzymali trudny moment no ale tego się już nie dowiemy, tak czy inaczej przerwa i ruszamy po inne trofea
@Mastec30: kolega inny mecz oglądał?
@alexis1908: 3 :p
@dzamil: nie pisz tu takich rzeczy bo Cię zjedzą, to trzeba pisać tak: jeszcze w******* od city, Southampton, sportingu i wakacje” a tak serio to też mam takie wrażenie że będzie to wyrównane spotkanie
@Mastec30: city do gola miało 0 celnych strzałów także ten
@mistrzu973: sake i martinellego tez? A co powiesz o jesusie?
@Numer10: graliśmy masę takich meczów z Raya ze przeciwnik niby nas miał ale odpoczęliśmy i to my wygrywaliśmy mecz taką różnicą między bramkarzem topowym a dobrym
@determinat00r: ahh piękny argument, a skąd on miał wiedzieć że spadnie tam piłka? Miał przewidzieć że kepa zachowa jak się zachowa czy co?
@Dominik11: żaden po prostu zagrali słaby mecz
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Betoniarek znowu wylew stare znałem ile ten chłop musi zagrać sezonów żeby przestać grać jak amator?