Komentarze użytkownika arsenallord
Znaleziono 32270 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 11 z 807 (komentarze od 401 do 440):
Chelsea sprzedaje jakiegoś bramkarza do Bournemouth za 25 mln. To są geniusze sprzedaży.
@Marzag napisał: "Wiadomo, a Calafiori będzie grał za Gabriela Magalhaesa bo jest od niego droższy."
Według mnie obecnie nie ma opcji na to przy pozostaniu Kiwiora. Kuba pokazał, że dał radę i mam wrażenie, że Arteta inaczej już na niego patrzy.Calafior to rywalizacja z MLS.
@darek250s: @darek250s napisał: "Niech wyzywa. Jak nie trzyma ciśnienia to szybciej na wakacje pojedzie ;) odpocznie od kanonierzy com i zajmie się czymś pożytecznym, bo na piłce się nie zna ;)"
Nie lubię czegoś takiego. Kilka godzin temu on pisze jacy do kibice Arsenalu są źli. A chwilę później jedzie od idiotów. Dwulicowość to jest straszna rzecz której nie lubię.
@ArsenalChampion: Serio już jesteście na takimi etapie rozżalenia tą obroną Artety, że już trzeba wyzywać?
Joao Pedro jest przeciętny i tyle. Ja bym go nie chciał. Nie chcę nikogo wyzywać, ale jak już ktoś jest idiotą to prędzej ten co z Madueke się cieszy.
@NaliniAFC napisał: "Gunnerrsaurus: widzisz teraz co znaczy być Anglikiem i mieć status Homegrown"
Stary, ale Madueke noe ma statusu HG
@Jack_Herrer: Chelsea to bym nam ich sprzedała za 20 mln +.
Jeżeli Nwanieri zostanie w Arsenalu i będzie zmiennikiem Ode, dojdzie jeszcze Gyo i Eze/Rodrygo to uwierzcie mi, że odbiór Madueke będzie inny.
A w ogóle te asy typu Lokonga, Zina czy Nelson to ich ktoś chce? Miało być z 50+ ze sprzedaży, a znając życie zarobimy około 20 mln na samym Trossardzie.
Chłop jest tak dla Chelsea niezbędny, że przed finałem rozgrywek (wiadomo jakich ale jednak) puszczają go do nas bez problemowo. Pewnie się boją że jeszcze się rozmyślimy także ich w sumie rozumiem.
@Theo10 napisał: "Dla mnie to jest fascynujące, że niektóre osoby tutaj by rzucały 80mln bez negocjacji za gościa, który nastrzelał trochę goli farmerom w Portugalii (w sporej części z karnych) i w Championship. Gościa, który nawet nie potrafi grać głową, ale za to ma świetnie zbudowaną klatę"
Jasne. W sumie Gyo nic nie ma oprócz klaty. To koledzy nim te gole strzelili.
@ArsenalChampion: Mówiłem, że kibice w Londynie kiedyś powiedzą dość a ty nie brałeś tego pod uwagę
Lepszy Madueke w Arsenalu
Niż Rodrygo w Realu
@thegunner4life: Różnica między kościołem Artety a resztą jest taka. Reszta jak ma za co to chwali, a jak nie ma za co to gani. Kościół Artety jak jest za co to chwali, a jak nie ma za co to też chwali.
Tam w biurach Chelsea musi być konkretny polew z Arsenalu
Tu kościół Artety go poprze nawet jakby padło zainteresowanie Mudrykiem. Dziś transfer a po dwóch latach idealny do składu.
Madueke nawet statusu HG nie ma. Totalnie dziwny transfer. Jedyne czego mu życzę to, żeby przekonał mnie do siebie.
@Garfield_pl: Jeszcze tak Twara z Nahornym i zapinany pasy posłuchał
@Dzulian napisał: "@Dominik11: No Sporting jest w szachu w tej sytuacji. Głównie też ze względu na wiek. 27 lat to jest ostatni gwizdek na kwotę rzędu 65-70 milionów.
Przecież nawet gdyby siłą u nich został. Nadal zagrał dobry sezon z 25 golami.
To jako 28 latek za rok i tak cena spadnie. Do jakichś 50 max."
Za bardzo trochę patrzysz na potencjalną sprzedaż za rok, a noe patrzysz cp zawodnik może dać. Jak w przyszłym sezonie da im znowu mistrzostwo Portugalii i kilka goli/pkt w LM to nawet potencjalne 20 mln mniej za niego nie robi dla nich nic, patrząc ile w innych kwestiach im dał.
Dla mnie podobna sytuacja jest z Trossardem. Uważam, że 15/20 mln za niego noe jest warte jego kilku bramek/asyst które nam może dać i mogą mieć wielkie znaczenie w kontekście trofeów.
Dla mnie Havertz to przykład normalnego transferu. Nie jest to niewypał, ale też nie jak los na loterii.
@Garfield_pl napisał: "bo wątpię że ktoś oglądał go regularnie, żeby móc się wypowiedzieć"
Wiesz tu noe przychodzi ktoś z ligo portugalskiej ( tylko przykład) czy holenderskiej żeby ciężko byłoby się wypowiedzieć. Tu przychodzić gość z ligi angielskiej i Chelsea a nie nawet z Leeds. Raczej wszyscy go w akcji widzieliśmy. I sam pewnie ty noe raz. Podoba ci się jego gra? Dla mnie średniak co nigdy w niczym mi się nie podobał. Jak odpali? Chapeaus bas, ale na ten moment to normalne, że większość ma wątpliwości.
Z tym Odegaardem to też na spokojnie. Uwielbiam go, ale jak w przyszłym sezonie znowu zawiedzie to ŚPO wymaga zmiany.
@Garfield_pl napisał: "Podejrzewam że jak on by przychodził z Brendford i tam wyróżniał się jak Mbuemo na tle reszty drużyny, to by była gadka, że to promocja i fajnie że interesujemy się xD"
I co w tym dziwnego? To byłby totalnie normalne zachowanie. Podobnie jak Mbuemo to jest około 25 pkt w kanadyjce. Madueke nie ma nawet połowy.
Serio jeżeli dany piłkarz się komuś nie podoba to dajcie mu się wypowiedzieć, że tak jest. A nie mieć różowe okulary i się cieszyć jak Arteta nawet pierdnie na konferencji do mikrofonu.
Mbuemo a Madueke to jest przepaść, ale przypuszczam, że dla ciebie piłkarz Chelsea lepszy bp idzie do nas a Bryan do słabego United?
Piszecie i tym Maddisonie jakby to był jakiś ogórek co robi w Spurs 2+2 na sezon w kanadyjce
Romano jedyne co najszybciej robi to kopiuje od innych. Ma ten + że wie od kogo. Bo on sam w sobie ma słabe wtyki
Odpuścimy Gyo o 5 mln żeby te 5 mln dołożyć na Madueke. A w sierpniu zdziwienie, że Liverpool znowu z mistrzostwem
@Nicsienieda: Najlepsze jest to, że Madueke nie ma statusu HG
Kumpel z Chelsea już mi pisze czy my jesteśmy poważni jak chcemy za tego średniaka dawać takie pieniądze.
Hłe hłe
https://x.com/ClockEndH/status/1942991772650500461
@arsenallord napisał: "To z ciekawości dla zwolenników Madueke - co wam się w tym potencjalnym transferze podoba, jakie plusy?"
Dzięki za odpowiedzi. Przekonaliście mnie do tego transferu
To z ciekawości dla zwolenników Madueke - co wam się w tym potencjalnym transferze podoba, jakie plusy?
@Dzulian: A transfery typu Zubi, Kepa, Norgaard i ewentualnie Mosquera liczysz czy są darmowe?
Jeżeli Madueke jest tylko dodatkiem do Gyo i Eze/Rodrygo to spoko, ale jak opcją, która wyklucza któregoś z nich to ktoś powinien za to beknąć.
Tylko ja z dwójki Madueke i Kudus wolałbym tego drugiego?
Poszło ponoć 50 mln za Madueke. Można się pociąć podczas trwania tego okienka. Szczypiemy się z Gyo 5 zł, a kupujemy prawdopodobnie od ręki przeciętniaka za takie pieniądze na najlepiej obsadzoną pozycję w zespole. Bez Rodrygo/Eze to tego, oprócz Gyo, to będzie słabe okienko.
@vitold: Jasne, że Orny, a Romano minutę po nim skopiuje
Jeżeli my pożałujemy kilka mln dla Gyo i chwilę później przepłacimy za Madueke to serdecznie dziękuję za przyszły sezon patrząc jak trener i dyrektor mają wszystkich w tyłku.
@DyktatorArsene: @Reamoner: Napisałem podobny. Jakościowo wiadomo, że Alexis to była przynajmniej półka wyżej. Bardziej chodzi mi o styl gry. Nawet warunki fizyczne.
Gdybym miał wskazać najbardziej podobnego skrzydłowego do Alexisa grającego obecnie to chyba byłby to Rodrygo.
@Dziadyga: Jak porwali mu ojca to Jota go ponoć mega wspierał i nawet po golu celebrował z jego koszulką. A twn po śmierci nie to że nie poszedł na pogrzeb to tego samego dnia nagrywał taneczne i zadowolene tiktoki z jakimś youtuberem. Dno.
@Marzag: Szczerze to cała ich nadzieja w Salahu i Wirtzie bo inaczej mają lipe w ofensywie.
@Marzag: Jak Nunez i Diaz odejdą to muszą chociaż jednego zawodnika kupić. Ich ofensywę to będzie można policzyć na palcach jednej ręki.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 3 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 6 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
-
Powrót do domu: Jak Arsenal odzyskał wychowanka po 14 latach
- 25.08.2025 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #36: Trzy punkty na trudnym terenie
- 19.08.2025 13 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Chelsea to za chwilę sprzeda zawieszonego za doping Mudryka za 50 mln jakiejś drużynie kolarskiej na dwa lata. Tam lubią doping.