Komentarze użytkownika arsenallord

Znaleziono 34498 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 12 z 863 (komentarze od 441 do 480):

@Damper: Bardziej to Raya go nabił. Tu nie było czasu na reakcję

Wczoraj jak Gyo został wypuszczony przez Eze przy golu Saki to Ode by w tej sytuacji wycofał do obrońców pewnie. Dobra oferta i trzeba zastanowić się nad Ode.

Calafiori super mecz. Mam tak dziwnie z nim, że ile by miał kontuzji i jakby nie grał to nie chciałbym aby odchodził. Mega go lubię jakoś.

@KapitanJack10: Byłabym w totalnym szoku jakby MLS wyszedł za Zubiego na Atlei

@Dziadyga napisał: "A @Marzag wgl był? Bo ciągle się rzuca w oczy a tu cisza."

Pewnie nie oglądał. On tak ma jak Gyo strzela

Coś i, że jak Everton odbiorze City w poniedziałek pkt to w ramach zemsty za 115 zarzutów odbiorą im znowu z 20 punktów

Pierwszy jak Arsenal w tej chwili w tabeli Premier League

Komentowany temat: Blisko. Rewanż rozstrzygnie. 02.05.2026, 21:34

@sWinny napisał: "Czy warto obejrzeć powtórkę? Czy znowu męczyliśmy bułę (chociaż po wyniku się nie spodziewam)"

Pierwsza połowa jak najbardziej. Drugą możesz odpuścić. @sWinny napisał: "Jak zagrał MLS? Godnie zastąpił zubiego?"

Zdecydowanie. Oby to był mecz założycielski MLS w środku pola.

Komentowany temat: Blisko. Rewanż rozstrzygnie. 02.05.2026, 21:27

@ZielonyLisc: Ciekawe nie, że zawsze jak Gyo gra słabo to 10 komentarzy na minutę, a jak dobrze to zawsze nieaktywni. Przypadek?

Komentowany temat: Blisko. Rewanż rozstrzygnie. 02.05.2026, 21:09

@Numer10 napisał: "To mało go oglądałem prawdopodobnie :D"

Nie wiem. Ja nie ukrywam z że lubiłem BVB tamtego czasu. Gundo to było moje marzenie w Arsenalu

Komentowany temat: Blisko. Rewanż rozstrzygnie. 02.05.2026, 21:00

@Numer10 napisał: "Gundogana chyba nie."

Gundogan w BVB tak grał. W City się zmienił. Tam klej przy nodze, ryzyko w środku pola. Balans ciała. Dokładnie jak MLS

Komentowany temat: Blisko. Rewanż rozstrzygnie. 02.05.2026, 20:55

MLS ma styl Dembele z Tottenhamu (wiem rywal ale to był świetny piłkarz), Gundogana z BVB czy trochę Wilshere' a.

Komentowany temat: Blisko. Rewanż rozstrzygnie. 02.05.2026, 20:51

@volginxy napisał: "Chyba miało być podmęczonego, nie mogę przestać się śmiać
Spaczyłeś Gabiego xD"


Haha nie zauważyłem. Kto wie na jakiego rywala :)

Komentowany temat: Blisko. Rewanż rozstrzygnie. 02.05.2026, 20:44

@Numer10 napisał: "Chyba jest za mało czasu do tego meczu o Arteta ma nie dość że już na szykowany plan, to jeszcze całkiem niezły argument w postaci małego czasu na odpoczynek dla Belga. Ale za ten mecz też bym mu dał zagrać bo na Martinellego ja osobiście nie mogę patrzeć już 2 sezon z rzędu. Poza kilkoma meczami wyjątkami ofc"

Według mnie na 60 minut lekko powinien dać radę. Później na podnieconego rywala Gabi

Komentowany temat: Blisko. Rewanż rozstrzygnie. 02.05.2026, 20:41

@volginxy napisał: "A pamiętacie jak mieliśmy napastników pokroju Nketiah?"

Cicho. Tu jest gość co tęskni za Nketiahem i by go wymienił za Gyo

Komentowany temat: Blisko. Rewanż rozstrzygnie. 02.05.2026, 20:39

@Numer10 napisał: "W ogóle bardzo dobry mecz Trossarda."

Według mnie wywalczył sobie dziś pierwszy skład na Atletico.

@Theo10: Ok

Komentowany temat: Blisko. Rewanż rozstrzygnie. 02.05.2026, 20:34

Tak szczerze to za tydzień mecz o tytuł. WHU walczy o utrzymanie. Jak tam się nie potkniemy to później możemy nie tylko wygrywać, ale robić bramki na zdegradowanym już Burnley i mającym finał europejskiego pucharu 3 dni po naszym meczu Palace.

Komentowany temat: Blisko. Rewanż rozstrzygnie. 02.05.2026, 20:32

@Theo10 napisał: "Gyokeres świetny mecz z główką i asystą ;D
Oby tak dalej, to nawet te technikę będzie można wybaczyć."


Ale bez pstryczka się nie obejdzie

Komentowany temat: Blisko. Rewanż rozstrzygnie. 02.05.2026, 20:30

Jest ok. Teraz czas na odpowiedź City. Brawo dla Mikela bo jak nie on rozsądnie wystawił skład i robił zamiany.
MLS oby mecz założycielski na pomocy

Komentowany temat: Blisko. Rewanż rozstrzygnie. 02.05.2026, 19:32

@Ranczomen napisał: "Masz pewność, że nie podałby do Jimeneza na 1v1?"

Nie napisałem dla kogo

Komentowany temat: Blisko. Rewanż rozstrzygnie. 02.05.2026, 19:24

Z Zubim byłoby tu 1-0 maksymalnie

Komentowany temat: Blisko. Rewanż rozstrzygnie. 02.05.2026, 19:21

Fulham to mały Arsenal nabiera dziś nowego znaczenia. Oni serio grają z nami. Jeszcze z 2 proszę

Komentowany temat: Blisko. Rewanż rozstrzygnie. 02.05.2026, 17:34

Aj West Ham chyba spadnie jednak mi się wydaje

Komentowany temat: Blisko. Rewanż rozstrzygnie. 02.05.2026, 17:31

@determinat00r: Nie. Chyba z NF na Emirates zmienił Ode i strzelił wtedy 2 gole

Komentowany temat: Blisko. Rewanż rozstrzygnie. 02.05.2026, 17:28

@Dawid04111 napisał: "Ale się uwzieliscie na tego White'a. Jak dla mnie to gra dobrze, choć chyba jestem jedyny który to widzi. Raz z City źle ustawiony był i wpadła bramka, ostatnio karny z Atleti tez na jego konto ale piłka odbiła się od kolana wielkie mi halo, tak to raczej spokojnie."

Czekaj to gra dobrze czy popełnia błędy i tracimy przez to gole. Trochę nie rozumiem.

Komentowany temat: Blisko. Rewanż rozstrzygnie. 02.05.2026, 17:18

Fajny skład bardzo. Razi tylko Trossard, ale serio nie ma komu tam grać. A Odegaard brak słów.

Komentowany temat: Blisko. Rewanż rozstrzygnie. 02.05.2026, 17:08

@Marcel90 napisał: "arsylia 3:0 w dupe i Nwaneri nawet się z ławki nie podnosi, ale ten chłopak się tam musi prezentować na treningach"

Raczej to świadczy, że jest przeciętny

Komentowany temat: Blisko. Rewanż rozstrzygnie. 02.05.2026, 16:03

Raya - White, Saliba, Gabriel, Calafiori - Zubi, MLS - Saka, Eze, Madueke - Gyo

Tak bym zagrał dziś

Komentowany temat: Blisko. Rewanż rozstrzygnie. 02.05.2026, 13:25

@Theo10 napisał: "Tak szczerze, to ta dyskusja o Gyo jest trochę bez sensu, jeśli dyskutuje się z @alexis1908: @vitold: i @WygramyTo"

Za to z tobą, @Damperem czy @Marzagiem aż kipi sensem

Komentowany temat: Blisko. Rewanż rozstrzygnie. 02.05.2026, 10:45

Na tę chwilę skrzydłowi nie mają lekkiej gry z Gyo oraz sam Gyo nie ma lekkiej gry że skrzydłowymi

Komentowany temat: Blisko. Rewanż rozstrzygnie. 01.05.2026, 21:34

@lordpat napisał: "Gyo to miała być gwarancja 20+ goli w sezonie"

Jest blisko tej granicy jakby nie patrzeć

Komentowany temat: Blisko. Rewanż rozstrzygnie. 01.05.2026, 20:40

Wygrywamy LM i PL, Szwecja mundial i Gyokeres zdobywa Złotą Piłkę z największą orzewagayw historii

Komentowany temat: Blisko. Rewanż rozstrzygnie. 01.05.2026, 16:36

Jak Ode jutro ma no grać to aż bym zaszalał i Eze na ŚPO a na LS niech gra Calafiori. Na tych bliźniaków naszych LS nie mogę ostatnio patrzeć. Chociaż czuje w takiej sytuacji Madueke zewej i Saka w pierwszym

Komentowany temat: Blisko. Rewanż rozstrzygnie. 01.05.2026, 16:14

Pogadali o Madueke... Sprytna zmiana na Gyo. Klasyczek

Komentowany temat: Blisko. Rewanż rozstrzygnie. 01.05.2026, 15:10

Timber po sezonie.

Komentowany temat: Blisko. Rewanż rozstrzygnie. 01.05.2026, 15:10

Prawda na dziś jest taka, że miliard wydany i jedyny TOP skrzydłowy do Saka (w formie oczywiście).

Komentowany temat: Blisko. Rewanż rozstrzygnie. 01.05.2026, 14:07

@losnumeros napisał: "Jak zobaczyłam że Trossrad trzyma piłkę i chce wykonać karny"

Od dawna panuje już trend, że piłkę przed karnym trzyma ktoś inny niż strzelający. Ponoć psychologicznie dobrze działa to na strzelca.
Pewnie Saka by strzelał jak nie było już Gyo

Komentowany temat: Blisko. Rewanż rozstrzygnie. 01.05.2026, 14:06

@thegunner4life napisał: "Martinelli to rezerwowy LS. To kto jest podstawowym?"

Trossard który też jest rezerwowym

Komentowany temat: Blisko. Rewanż rozstrzygnie. 30.04.2026, 21:43

Brawo Palace. Mam nadzieję, że wygrają bo jak będą w finale to mecz będzie ledwie kilka dni po naszym ligowym. Możliwe rezerwy na nas wystawione wtedy

Komentowany temat: Blisko. Rewanż rozstrzygnie. 30.04.2026, 13:41

Jak chcemy coś ugrać to musimy trzymać jak najdalej od boiska naszych dwóch wspaniałych LS. Jeden gorszy od drugiego. Eze tam musi grać i w środku Ode, który szału nie robi, ale lepiej mieć na boisku go niż tych asów.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady