Komentarze użytkownika arsenallord

Znaleziono 34498 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 11 z 863 (komentarze od 401 do 440):

@Theo10 napisał: "To jest w nic w porównaniu do tego, jak często się tu umniejsza samemu Arsenalowi i jego piłkarzom ;D"

Ot dokładnie:) coś też o tym wiem, ty też zapewne

Ale Real czy Barca to są zgniłe kluby. Dziękować tylko, że nie jest się ich kibicem.

Samego Valverde bym przyjął u nas jak coś tam nie pasuje

Czysto piłkarsko lubię styl i grę Enzo, ale to dzban z dużej półki. Jestem na nie. Dla Caicedo już był dał tak

Czyli PSG. Gorszy rywal. Zawodnicy i trener lepsi niż w Bayernie.

@zwierz napisał: "Niesamowite jak to czasem się układa. Eze i Olise jeszcze niedawno razem decydowali o sile Crystal Palace, a gdzie dziś jest jeden, a gdzie drugi?"

Eze w finale LM, Olise praktycznie na wakacjach

PSG bez Hakimiego. Spore osłabienie. Liczę na Bayern - według mnie mamy z nimi większe szanse

@Adamarsenal1: @Adamarsenal1 napisał: "Mikel Merino wrócił do treningów na trawie."

Dobrze że nie na betonie

W ogóle widzieliście co Berta się wczoraj odpalił? Niezły wariat

Wygrać PL i LM. Anglia/Francja/Brazylia mistrzem świata i ZP chyba trafia na Emirates

Patrząc tylko na dwumecz to Gyokeres zezłomował Alvareza

Arsenal 4-7 PSG
Arsenal 6-5 Bayern

Tak mi weszło jak zrobiłem łączone 11. Wybieram Bayern w finale

Coraz bardziej zaczyna wyglądać to, że jak chcemy prime Sake to na PO musi grać White. Z Timberem tego czegoś nie ma

Komentowany temat: Arsenal vs Atletico: Walka o finał Ligi Mistrzów 06.05.2026, 00:14

Gyo dziś petarda.

Komentowany temat: Arsenal vs Atletico: Walka o finał Ligi Mistrzów 05.05.2026, 23:51

I z kim finał? Według mnie Bayern szybciej do ogrania

Komentowany temat: Arsenal vs Atletico: Walka o finał Ligi Mistrzów 05.05.2026, 23:36

Finał, *****, LM. Dziękuję Arteta i reszta. Dziś nie dawajcie ostrzeżeń.

Komentowany temat: Arsenal vs Atletico: Walka o finał Ligi Mistrzów 05.05.2026, 23:35

Gyokeres dziś zgniótł Alvareza

Komentowany temat: Arsenal vs Atletico: Walka o finał Ligi Mistrzów 05.05.2026, 21:52

Drugą połowę meczu spędzę chyba całą na kiblu

Komentowany temat: Arsenal vs Atletico: Walka o finał Ligi Mistrzów 05.05.2026, 19:49

MLS zrób dziś Wilshere'a vs Barcelona. Trzymam kciuki

Komentowany temat: Arsenal vs Atletico: Walka o finał Ligi Mistrzów 05.05.2026, 19:47

White w składzie = lepszy Saka
Ale z Timberem byłbym bardziej spokojny.

Po finał!

Komentowany temat: Arsenal vs Atletico: Walka o finał Ligi Mistrzów 05.05.2026, 19:37

@Garfield_pl: Gdzie ty bierzesz składy przed Arsenal.com? Wtyki w klubie?

Komentowany temat: Arsenal vs Atletico: Walka o finał Ligi Mistrzów 05.05.2026, 19:35

Czyli nie bronimy i chcemy to szybko załatwić. Brawo Mikel.

Komentowany temat: Arsenal vs Atletico: Walka o finał Ligi Mistrzów 05.05.2026, 18:35

Pełka tylko w studio jak espert - tam lubię go słuchać. Jako komentator totalnie nie trafia do mnie

Komentowany temat: Arsenal vs Atletico: Walka o finał Ligi Mistrzów 05.05.2026, 18:32

Na TVP dziś Laskowski za którym nie przepadam. Chyba trzeba wybrać C+.

Komentowany temat: Arsenal vs Atletico: Walka o finał Ligi Mistrzów 05.05.2026, 18:18

Eze > Tross > Martinelli
Tak bym ustawił LS od moich zachcianek

Komentowany temat: Arsenal vs Atletico: Walka o finał Ligi Mistrzów 05.05.2026, 16:26

Mnie już zaczyna ściskać w środku. Stres się zaczyna. Może dlatego, że dla mnie LM > PL i na tym bardziej mi zależy. Tak czy siak przed każdym meczem w tym sezonie już będzie stres i emocje

Komentowany temat: Arsenal vs Atletico: Walka o finał Ligi Mistrzów 05.05.2026, 15:03

@malyglod napisał: "JA polecam podcast Rudzkiego na YT. Z dystansem, wyważony, zawsze rzeczowy. Nic tylko słuchać/oglądać."

Jestem chyba jednym z nielicznych co od lat całkiem lubi Rudzkiego

Ależ szkoda. Byłby margines błędu a tak trzeba wygrać wszystko. Tak czy siak brawo Everton

Everton ma o co grać. LE nawę w zasięgu. 3mam mocno kciuki

@Marzag napisał: "ja bym na Atletico zaczął MLSem zamiast Zubiego"

Za ryzykownie według mnie

@pablofan: Nic innego z twojej się nie spodziewałem

@Marzag napisał: "w pierwszej polowie jak uderzyl prosto w Leno gdy miał całą bramkę do dyspozycji"

Absolutnie instynktowna sytuacja.

@Dawid04111: Nie różnica polega na tym, że w meczu przegranym brak sytuacji wykorzystanych powoduje że trzeba później liczyć na bilans bramek. Rozumiesz? Taki efekt domina. Gdybanie klasyczne.

@Theo10: Ja nic nie bagatelizuje. Wczoraj Gyo powinien mieć 3 gole bo sam na sam wypada wykorzystać. A jak gole liczą się to tym bardziej.
Druga "sytuacyjna" setka jak sam napisałeś nawet nie stoi przy tym co zmarnował Kai z City.

Ja o nic się nie pruje. Tylko jak ktoś strzela 2g + 1a i daje wygrany mecz, a ktoś psuje kilka 100 % przy przegranym meczu 1-2 to wtedy mam jakieś "ale".

Samego Havertza mi szkoda bo od dawna powtarzam, że jestem z niego zadowolony i bez kontuzji przy rotacji z Gyo może już byłby tytuł. Tylko nie ma dla mnie znaczenia czy to piłkarz x czy y jak jest za co to się chwali a jak za co to gani. U was nawet przy pochwaleniu Gyo nie obejdzie się bez pstryczka

@Dawid04111 napisał: "Co ma do rzeczy fakt, że scigamy się na gole? Serio gol Jezusa na 4:1 z Villa ma taką samą wagę jak gol Gabriela na 2:1 z Newcastle?"

Jeżeli wygramy jednym golem to dokładnie był tak samo ważny

@Theo10: Klasyczek. Jak Kai marnował to nie setki, a jak Gyo to tak. Dobry następca @Marzaga jesteś. Cały czas uruchamiasz się byle wbić szpilkę w Gyo.
Tak z ciekawości to jaka była ta druga setka? Pierwsza pewnie po podaniu Trossa a druga?

@Dawid04111 napisał: "Statystyki nie grają, wiadomo, że gol z Spurs był otwierający, więc ważny."

Patrząc że o mistrzostwie mogą decydować bramki to nie ma nieważnych goli

@Dawid04111: Czemu wczoraj pkt na konto Gyo a gdzie dawał prowadzenie np. z Tottenhamem już nie.

Ludzie nie kompromitujcie się takimi wyliczeniami no to żałosne jest

Tak myślałem o odświeżeniu lewej strony i taki duet Godts + Barcola wygląda fajnie

@Elastico07 napisał: "coutinho,Pepe i Dembele w Barcelonie"

Absolutnie każdy był lepszy niż Isak.
Z Hazardem racja

Isak ma dziś nie zagrać z powodu kontuzji. Zobaczymy dalej ale rośnie największy flop w historii futbolu

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady