Komentarze użytkownika arsenallord
Znaleziono 34498 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 11 z 863 (komentarze od 401 do 440):
Ale Real czy Barca to są zgniłe kluby. Dziękować tylko, że nie jest się ich kibicem.
Samego Valverde bym przyjął u nas jak coś tam nie pasuje
Czysto piłkarsko lubię styl i grę Enzo, ale to dzban z dużej półki. Jestem na nie. Dla Caicedo już był dał tak
Czyli PSG. Gorszy rywal. Zawodnicy i trener lepsi niż w Bayernie.
@zwierz napisał: "Niesamowite jak to czasem się układa. Eze i Olise jeszcze niedawno razem decydowali o sile Crystal Palace, a gdzie dziś jest jeden, a gdzie drugi?"
Eze w finale LM, Olise praktycznie na wakacjach
PSG bez Hakimiego. Spore osłabienie. Liczę na Bayern - według mnie mamy z nimi większe szanse
@Adamarsenal1: @Adamarsenal1 napisał: "Mikel Merino wrócił do treningów na trawie."
Dobrze że nie na betonie
W ogóle widzieliście co Berta się wczoraj odpalił? Niezły wariat
Wygrać PL i LM. Anglia/Francja/Brazylia mistrzem świata i ZP chyba trafia na Emirates
Patrząc tylko na dwumecz to Gyokeres zezłomował Alvareza
Arsenal 4-7 PSG
Arsenal 6-5 Bayern
Tak mi weszło jak zrobiłem łączone 11. Wybieram Bayern w finale
Coraz bardziej zaczyna wyglądać to, że jak chcemy prime Sake to na PO musi grać White. Z Timberem tego czegoś nie ma
Gyo dziś petarda.
I z kim finał? Według mnie Bayern szybciej do ogrania
Finał, *****, LM. Dziękuję Arteta i reszta. Dziś nie dawajcie ostrzeżeń.
Gyokeres dziś zgniótł Alvareza
Drugą połowę meczu spędzę chyba całą na kiblu
MLS zrób dziś Wilshere'a vs Barcelona. Trzymam kciuki
White w składzie = lepszy Saka
Ale z Timberem byłbym bardziej spokojny.
Po finał!
@Garfield_pl: Gdzie ty bierzesz składy przed Arsenal.com? Wtyki w klubie?
Czyli nie bronimy i chcemy to szybko załatwić. Brawo Mikel.
Pełka tylko w studio jak espert - tam lubię go słuchać. Jako komentator totalnie nie trafia do mnie
Na TVP dziś Laskowski za którym nie przepadam. Chyba trzeba wybrać C+.
Eze > Tross > Martinelli
Tak bym ustawił LS od moich zachcianek
Mnie już zaczyna ściskać w środku. Stres się zaczyna. Może dlatego, że dla mnie LM > PL i na tym bardziej mi zależy. Tak czy siak przed każdym meczem w tym sezonie już będzie stres i emocje
@malyglod napisał: "JA polecam podcast Rudzkiego na YT. Z dystansem, wyważony, zawsze rzeczowy. Nic tylko słuchać/oglądać."
Jestem chyba jednym z nielicznych co od lat całkiem lubi Rudzkiego
Ależ szkoda. Byłby margines błędu a tak trzeba wygrać wszystko. Tak czy siak brawo Everton
Everton ma o co grać. LE nawę w zasięgu. 3mam mocno kciuki
@Marzag napisał: "ja bym na Atletico zaczął MLSem zamiast Zubiego"
Za ryzykownie według mnie
@pablofan: Nic innego z twojej się nie spodziewałem
@Marzag napisał: "w pierwszej polowie jak uderzyl prosto w Leno gdy miał całą bramkę do dyspozycji"
Absolutnie instynktowna sytuacja.
@Dawid04111: Nie różnica polega na tym, że w meczu przegranym brak sytuacji wykorzystanych powoduje że trzeba później liczyć na bilans bramek. Rozumiesz? Taki efekt domina. Gdybanie klasyczne.
@Theo10: Ja nic nie bagatelizuje. Wczoraj Gyo powinien mieć 3 gole bo sam na sam wypada wykorzystać. A jak gole liczą się to tym bardziej.
Druga "sytuacyjna" setka jak sam napisałeś nawet nie stoi przy tym co zmarnował Kai z City.
Ja o nic się nie pruje. Tylko jak ktoś strzela 2g + 1a i daje wygrany mecz, a ktoś psuje kilka 100 % przy przegranym meczu 1-2 to wtedy mam jakieś "ale".
Samego Havertza mi szkoda bo od dawna powtarzam, że jestem z niego zadowolony i bez kontuzji przy rotacji z Gyo może już byłby tytuł. Tylko nie ma dla mnie znaczenia czy to piłkarz x czy y jak jest za co to się chwali a jak za co to gani. U was nawet przy pochwaleniu Gyo nie obejdzie się bez pstryczka
@Dawid04111 napisał: "Co ma do rzeczy fakt, że scigamy się na gole? Serio gol Jezusa na 4:1 z Villa ma taką samą wagę jak gol Gabriela na 2:1 z Newcastle?"
Jeżeli wygramy jednym golem to dokładnie był tak samo ważny
@Theo10: Klasyczek. Jak Kai marnował to nie setki, a jak Gyo to tak. Dobry następca @Marzaga jesteś. Cały czas uruchamiasz się byle wbić szpilkę w Gyo.
Tak z ciekawości to jaka była ta druga setka? Pierwsza pewnie po podaniu Trossa a druga?
@Dawid04111 napisał: "Statystyki nie grają, wiadomo, że gol z Spurs był otwierający, więc ważny."
Patrząc że o mistrzostwie mogą decydować bramki to nie ma nieważnych goli
@Dawid04111: Czemu wczoraj pkt na konto Gyo a gdzie dawał prowadzenie np. z Tottenhamem już nie.
Ludzie nie kompromitujcie się takimi wyliczeniami no to żałosne jest
Tak myślałem o odświeżeniu lewej strony i taki duet Godts + Barcola wygląda fajnie
@Elastico07 napisał: "coutinho,Pepe i Dembele w Barcelonie"
Absolutnie każdy był lepszy niż Isak.
Z Hazardem racja
Isak ma dziś nie zagrać z powodu kontuzji. Zobaczymy dalej ale rośnie największy flop w historii futbolu
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Theo10 napisał: "To jest w nic w porównaniu do tego, jak często się tu umniejsza samemu Arsenalowi i jego piłkarzom ;D"
Ot dokładnie:) coś też o tym wiem, ty też zapewne