Komentarze użytkownika arsenallord

Znaleziono 34498 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 10 z 863 (komentarze od 361 do 400):

@Be4Again: Kanał 0 robi programy piłkarskie rzadziej, ale wolę ich rzadziej posłuchać niż Meczyki (raczej BarcaTV) niż Kanał Sportowy gdzie jest godzina o Ekstraklasie, godzina o Barcelonie, pół o Realu i Bayernie i 10 minut o Premier League

Nico Williams to powinien być ostatnim w kolejności LS contu trafi. Wolałbym Grosickiego chyba

Patrzę na PSG i szkoda, że wczoraj w końcówce wygrali bo mogli mieć jeszcze gorąco w końcówce ligowego sezonu.

Trossard > Gyokeres > Saka > Eze > Odegaard > Havertz > Martinelli > Dowman > Madueke > Jesus

Tak bym ustawił piłkarza sezonu w ofensywie. Jakieś inne propozycje?
Tross zasłużył. Miał dołek, ale początek sezonu świetny i końcówka zaczynu wyglądać świetnie

Daniel Siebert sędzią na finał. To ten sam co sędziował ostatnio nas z Atletico na Emirates

Ciekawe jakby funkcjonał środek pola Rice-Valverde. Jedno jest pewne - każdy rywal jest zabiegany

@duzy469 napisał: "Kto według was transferem sezonu w Arsenalu?"

Najrówniej chyba Hincapie. Najwięcej w Primie dał Zubi. Końcówka sezonu Gyo.

@Rafson95 napisał: "Ja bym jeszcze dał Gyokeresa za Dembele"

Czemu tak szyderczo? To jest zdecydowanie poprawną 11. Ewentualnie Doue za Sake. Na ten moment jest on w lepszej formie.

@Ech0z: @determinat00r: Albo w Kanale Sportowym jak robili łączoną 11 naszą i PSG to na obronie boki z PSG (oczywiście zgadzam się) to do środka i tak chcieli wcisnąć jeszcze jednego z PSG. Dopiero Wichniarek się wtrącił, że on dałby Gabriel i Saliba to zrobili ankietę.
My dopóki nie wygramy pucharów to właśnie tak będziemy lekceważeni.

Twarowski mówi w Kanale 0, że Raya to TOP 3 świata na bramce a Orłowski wyskakuje no gdzie - może TOP10. Twaro się lekko zbulwersował. Niezły dzban z niego jak Arsenal pewnie widział 3 razy w tym sezonie gdy graliśmy z Atletico

Gyo bardzo dobrze wczoraj zagrał. Hejterzy dalej swoje

Ależ by siadł taki Partey na PO teraz

Komentowany temat: Make it happen! West Ham vs Arsenal 10.05.2026, 19:44

Jeszcze Zubi co to za gość. Najgorszy transfer tego okienka. Jak Real go jeszcze to zapytać z miejsca o Valverde/Tchouameniego

Komentowany temat: Make it happen! West Ham vs Arsenal 10.05.2026, 19:41

Rice > Saliba > Raya > Gabriel

Tak pisałem rano i już nieaktualne.
Raya to jest piłkarz sezonu i obecnie najlepszy bramkarz na świecie

Komentowany temat: Make it happen! West Ham vs Arsenal 10.05.2026, 19:38

Dziś piękny przykład Trossa, że lepiej było zostawić niż mieć 20 mln w kieszeni. Choćby miał odejść za darmo wart było

Komentowany temat: Make it happen! West Ham vs Arsenal 10.05.2026, 19:34

@FabsFAN napisał: "jak oceniacie, słusznie anulowany gol?"

Oczywiście a nie?

Komentowany temat: Make it happen! West Ham vs Arsenal 10.05.2026, 18:30

MLS dobrze gra. Robi przewagę w środku pola. Teraz ma ciężko bo musi grać tam sam

Komentowany temat: Make it happen! West Ham vs Arsenal 10.05.2026, 18:27

White dziś zagrał ostatni mecz w Arsenalu

Komentowany temat: Make it happen! West Ham vs Arsenal 10.05.2026, 18:27

@miki9971 napisał: "Zubimendi podał kiedyś do przodu? Tak ogólnie, ktoś widział czy to bajki?"

Jak mu zeszła kiedyś

Komentowany temat: Make it happen! West Ham vs Arsenal 10.05.2026, 18:23

Zamiast dać Mosquere i osłabić jedną pozycję to ten osłabił dwie PO i środek pola. Jak straciny punkty to dziś na konto Artety zdecydowanie

Komentowany temat: Make it happen! West Ham vs Arsenal 10.05.2026, 18:21

Po zejściu Bena gra siadła totalnie. Gyo robi co może i Trossard po nim. Saka i Eze bardzo słabo. Budzić się trzeba

Komentowany temat: Make it happen! West Ham vs Arsenal 10.05.2026, 16:35

@Garfield_pl napisał: "A może zwyczajnie wreszcie odpoczywa i szykuje się na finał, choć i tak już dużo lepiej grał wchodząc z ławki"

W życiu. Oszczędzać kogoś na finał LM jak dziś prawdopodobnie jeszcze ważniejszy mecz? Wystawiasz najlepszych. I brawo, że tak robi

Komentowany temat: Make it happen! West Ham vs Arsenal 10.05.2026, 16:21

@KapitanJack10 napisał: "Zubi i Ode już odpoczywają na finał LM :D"

Oby odpoczęli. Bardzo na pewno się przydadzą z ławki:)

Komentowany temat: Make it happen! West Ham vs Arsenal 10.05.2026, 16:17

Na ten moment jest to zdecydowanie pierwszy skład. Brawo, że Mikel nie kombinuje z pupilkami jak Zubi, Ode czy Havertz

Komentowany temat: Make it happen! West Ham vs Arsenal 10.05.2026, 15:39

@Theo10 napisał: "Oni już będą po finale LE."

I jak go wygrają to będzie olanie meczu z City. Chyba, że przegrają, co mało realne, to wtedy możliwe, że będą musieli zapunktować na Etihad

Komentowany temat: Make it happen! West Ham vs Arsenal 10.05.2026, 15:01

@Theo10: Mają finał LE a tam niezbyt wymagającego rywala. Oni będą na tym skupieni

@pLYTEK: Moim małym marzeniem byłoby ich dwóch sprzedać i odświeżyć całkowicie LS. Tross robi się już starszy a Gabi z sezonu na sezon coraz gorszy.

Ciekawe jak dziś wychodzimy. Patrząc na to, że trzeba wygrać i przerwa od Atletico jest dość długa to nic bym nie zmieniał.

WHU stracił praktycznie najwięcej goli po stałych fragmentach i na bramkarza co gra na przedpolu być może najgorzej w lidze. Gabriel z golem dziś? Ona na WHU strzelił ostatnio w trzech na czterech meczach

Piłkarsko marzenie, ale mógłby to być początek końca Arsenalu

Rice > Saliba > Raya > Gabriel
Na ten moment tak, ale zobaczymy po sezonie

Doku strzelił dziś tyle goli co w całym sezonie PL Martinelli. 1 żeby było zabawniej

Jedyne w czym Donnarumma jest lepszy to rzuty karne. Każdy inny aspekt bramkarski jest na korzyść Rayi

Arne Slot nanana
Arne Slot nanna

Kvare bym chciał, ale Alvarez? Spoko zawodnik, ale nie wiem czy jest sens kupować zmiennika dla Gyo za ponad 100 mln.

@inwilshereitrust napisał: "Trossard lub Martinelli out - Ndiaye in"

Czasy gdy my byliśmy w okolicach piątego miejsca minęły. Jak mamy utrzymać obecne to z lepszymi grajkami niż Ndiaye

Brentford dziś robi pkt na Etihad i jutro nie będzie aż takiej presji

@iluzbg: Co myślisz o Mou w Realu? Dla mnie z nim i tym chlewem jaki macie w szatni to w przyszłym sezonie nie traktuje w LM Realu poważnie a w lidze nie zdziwi mnie spadek z podium nawet

Wymiana Martinelliego i Trossa na Barcole i Godtsa? Ciekawa opcja według mnie.

@NicolasJover: Zdecydowanie tak dla Valverde. Kapitalny to piłkarz. Według mnie stworzony do Premier League

@jumanji napisał: "A Declan Rice dostaje nagrodę piłkarza roku! :D"

Złota Piłka w drodze dla niego

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady