Komentarze użytkownika arsenallord
Znaleziono 34456 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 240 z 862 (komentarze od 9561 do 9600):
Forster klasyczny. Przeciwko nam najlepszy bramkarz świata
Brighton odbiera i daje nadzieję. Brawo. Ale teraz my pokażmy że nam zależy
Po pierwsze wesołych świąt.
Po drugie jak mamy jeszcze marzyć o LM to tylko wygrana.
Po trzecie Tomiyasu pewnie w tym sezonie nie zagra. Z takim PO nic nie osiągniemy. Proszę o Casha.
Po czwarte ArtetaOut
Oby nie. Jest dużo lepszych opcji. Ruben jest mega przeciętny
Tą deklaracją i jeżeli ją spełnisz to zrobisz więcej dla Arsenalu niż podczas pobytu
Szkoda, że zamiast ciebie musimy męczyć się z Lokongą. Powodzenia
@Cartman_KG: Mega kozak, zobaczysz
@Cartman_KG: Wątpię. Kupili już mega napastnika - Juliana Alvareza
Viaplay wczoraj i dziś kolejne popisy kompromitacji. Jak tam Marzag, dalej ich chwalisz?
@ziom: No i kto do takiej sytuacji doprowadził? Arteta
Po odejściu Monreala mamy straszny zjazd na LO. Tierney to nie jest nawet połowa Nachosa
Jak nas wyprzedzą jeszcze United z WHU to już będzie totalny żart
@losnumeros: Raczej nie trafił do pustej z tego co słyszałem
Barce ostatnio robili na najlepszy zespół w Europie. A tu taki Eintracht ich pyka. Coś świetnego
@sickstick: To nie za dużo pamiętasz widzę. Sead w pierwszym okresie u nas grał bardzo dobrze
Kontrowersyjnie czy nie? Kolasinac w pierwszym sezonie w Arsenalu > Tomiyasu
@MCX018: Czekam na niego :)
Taka Benfica wywozi 3-3 z Anfield. My tak 0-4, detale
Simeone > Arteta
@Paul77: Przyjacielu, Isak lepszy, 4 gole na sezon
Lodi na LO. Poziom wyżej niż nasze drewno że Szkocji
@dennis93: Pudzian powninen zniszczyć tego dzbana
@illpadrino: Tak ja ty o mnie
@illpadrino: A wiesz jak wygląda twoje?
1) Jak wygrywamy: " Arteta TOP, widać postęp, najlepszy trener".
2) Jak przegrywamy: "Arteta TOP, widać postęp, najlepszy trener, nie jego wina że przegraliśmy".
@Marzag: No to gra. Zapisz żeby o tym nie zapomnieć
@Marzag: Jak grubo to grubo. Zgadzam się.
@Marzag: O co że za rok nie będzie TOP4?
@Marzag: No i? To znaczy że nie jestem za jego odejściem? Jak się gra dobrze to normalne, że człowiek chwali. Jednak jak się należy krytyka to też trzeba. Nie wszystko widzieć w różowych okularach.
@Marzag: Co dwa tygodnie? Po co mieszasz? Nieprzerwanie jest za odejściem Artety od bardzo dawna
Arteta za rok będzie na wylocie, 99% K.com będzie to pisać. Ten 1% to Marzag pewnie będzie
Po zakończeniu sezonu proponuję gdyby zakład @Marzag: , że nie będziemy w TOP4
To co pisze Marzag trzeba zawinąć, zostawić oprawić w ramkę. Przecież to jest poezja, kabaret w jednym. Nie zapomnę tego
@Marzag: No. My też z Palace i Brighton graliśmy futbol totalny. Totalny piach
Pewnie Marzag zaraz przyjdzie i znowu powie że był wypity. Oby bo nie wyobrażam sobie po trzeźwemu takich głupot pisać
I user @SZYMON_TYROL: mi nie odpisał. Serio nie szanuje takich ludzi. Piszę zmyślone historię, nie odpisuje na zawołanie i wyzywa od chorągiewkę. A on sam wywalał Arteta na zbity pysk a teraz jego wspiera. I gdzie tu wieje. Kto tu jest chorągiewka? Hipokryzja level master.
@Marzag: Chłopie, przestań. Nie wiem czy jesteś znowu pijany, przestań
@Marzag: Zrobił na lidze i w Europie taki wynik o jakim marzy Arteta. To czym Mikel na to zaufanie zasłużył?
@Marzag: Tak jest inteligentny jak to ująłeś. Wie, że z City czy LFC ma też większe szansę na trofea
@Patriko: My w Europie nigdy za wiele nie znaczyliśmy. Nawet jak co roku w LM graliśmy
Emery w życiu nie miał takiego wsparcia zarządu jak Arteta
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Nie mam słów na Lokonge. Beztalencie.
No cóż gramy dalej. Proces awansu do LM w sezonie 2034/35 trwa