Komentarze użytkownika arsenallord

Znaleziono 34456 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 241 z 862 (komentarze od 9601 do 9640):

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 12.04.2022, 23:18

@SZYMON_TYROL: A i jeszcze jedno. Napisałeś że jestem NIESŁOWNY. Powiedz czemu i udowodnij.

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 12.04.2022, 23:13

@SZYMON_TYROL: W sumie też nie pozdrawiam. Dorosły a zaczepny jak dziecko. Liczę na Warna dla ciebie. Pa dzbanie

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 12.04.2022, 23:11

@SZYMON_TYROL: Chorągiewki to wasze wymysły. Dowodów nie macie i zawsze uciekacie. Pozdrawiam

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 12.04.2022, 23:09

@SZYMON_TYROL: No szkoda słów na to gadasz. Emery to szkoleniowiec przy Artecie. Tak jakbyśmy my wychodzili ofensywnie na Etihad czy Anfield. A też robimy autobusy.

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 12.04.2022, 23:03

Też wolę Artete niż Emeryego. Lepiej nie grać w pucharach i czekać na proces, który da awans do LM niż ogólnie grać w półfinale LM

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 12.04.2022, 22:12

Dalej uważacie, że Real walczyłby z Liverpoolem i City o tytuł?

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 12.04.2022, 20:29

Co do Gabriela. Nie sprzedałbym za cenę niższą niż 100 mln. Gra za dwóch w obronie, jest młody jeszcze i powinien być trzonem zespołu na następne lata.

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 12.04.2022, 20:18

Gabriel nie odejdzie ponieważ w Arsenalu jest projekt i zagra za 3 lata w LM

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 12.04.2022, 10:01

Ja nie chcę tego Gapko. Taki drewniany skrzydłowy mam wrażenie, że w Premier League zginie

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 11.04.2022, 18:43

@Paul77: Wiem, że lubisz Isaka ale ja bym za niego 20 mln nie dał. Mamy już napastnika co nie strzela goli a fajnie gra dla drużyny i widzimy jakie skutki. Nevesa też bym tu nie chciał. To wcale nie jest lepszy piłkarz niż Xhaka

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 11.04.2022, 18:37

Ja ogólnie uważam, że my potrzebujemy dwóch zawodników do środka pola tak jak i na napad. ŚPD i ŚP.

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 11.04.2022, 18:27

@Paul77: Takie średnie okienko. Nuńez zdecydowanie tak. Brakuje mi drugiego napastnika. Lingard? Potrzebny jest jak mamy ESR i Ode. Asensio? W tym sezonie gra ok, ale wolałbym zdecydowanie bardziej przebojowego skrzydłowego. Lamptey? Wolałbym Casha. Bissouma to rok temu. Już mi z nim przeszło.

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 11.04.2022, 17:55

@Sobieski14: Widziałem tekst że kibicował Arsenalowi. Za Emila? W życiu. Piłkarsko w tej chwili Emil lepszy + jak już mamy tego "prawdziwego kanoniera" to nie pozbywajmy się go jakie pierwszego lepszego najemnika. Plus chłopak jest jeszcze całkiem młody a już na bardzo przyzwoitym poziomie.

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 11.04.2022, 17:39

@Sobieski14: @kuczq: Ciekawy zawodnik. Dodatkowy jego atut, że kibic Arsenalu od dziecka

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 11.04.2022, 17:27

Co myślicie o Lewym w Barcelonie? Ja chyba się cieszę, że zmieni tę ligę wreszcie. Wolałem go w Realu ale Barca też będzie ciekawa

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 11.04.2022, 15:27

@Marcinafc93: Na środek wolałbym Tielemensa (wielkim fanem jego nie jestem, ale jest do wyjęcia za rozsądną cenę) i kogoś z grona Gravenberch, Aouar, Tolisso może, Soler. Ruben Neves to piłkarz słabszy niż Xhaka. Żadne wzmocnienie.

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 11.04.2022, 14:13

@kuczq: Gabriel i Ode jakbyś widział to piłkarze młodsi od Parteya. Rozumiem że nie zechcą w LM zagrać bo nigdy w niej nie grali? Fajny tok myślenia

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 11.04.2022, 13:47

@Ups147: Załóżmy że w tym roku nie będzie LM (liczę że jednak się uda) i w przyszłym również. Według mnie taki Gabriel, Ode, Partey czy Saka na bank już się zastanowią nad swoją przyszłością. I wtedy budowa drużyny od nowa. Jakoś pewny jestem tylko ESR, że on może być tu do końca kariery.

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 11.04.2022, 13:39

Muszę chyba do wróżki iść o zobaczyć jaką ona ma wizję tego naszego Arsenalu

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 11.04.2022, 13:18

Bez LM nie widzę absolutnie zbyt dobrych piłkarzy co faktycznie nas wzmocnią. Na ławkę tak, ale żeby walczyć w przyszłym sezonie z jeszcze mocniejszymi rywalami to nie

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 11.04.2022, 12:42

@Barney: @kuczq: No właśnie trzeba oglądać mecze. Gabi co mecz ma sytuacje albo podejmuje źle decyzje w polu karnym. Lubię go, ma mega charakter i taką zadziorność ale dużo pracy przed nim. Ok Kulusevski ma Sona i Kane ale Odegaard czy Saka to chyba nie amatorzy też?

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 11.04.2022, 12:33

@xray: Ale musimy być słabi, żeby cieszyć się bez kontuzji jakiegoś kuraka

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 11.04.2022, 11:56

Kulusevski zmienia ligę i w chwilę robi lepsze liczby niż Martinelli. Lubię Gabiego ale na tę chwilę przydałby się Gnabry

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 10.04.2022, 23:19

Dla mnie Nuńez numer 1 i do pary czy jako zamiennik ktoś z grona Jesus, Schick, David, DCL, Watkins albo Osimhen. Każdy z nich byle nie Isak.
I tak na tego drugiego przyszło mi jeszcze do głowy jedno nazwisko. Co myślicie na ławkę oczywiście o Miliku?

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 10.04.2022, 20:00

@Dziadyga: To chyba Smolarek był lepszy od niego w La Lidze

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 10.04.2022, 19:23

Taylor bodajże 70 km od Manchesteru mieszka

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 10.04.2022, 19:10

Remis dobry dla City raczej. Przewaga utrzmana i trochę łatwiejszy kalendarz do końca

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 10.04.2022, 18:56

@Naburator: Jesus w tym sezonie gra na skrzydle. Jest przynajmniej 5 innych napastników, których bym chciał.
Jako drugi mógłby być

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 10.04.2022, 18:37

Ciekawe jakby to Laca wykończył co Manę teraz

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 10.04.2022, 18:32

Cancelo to mega zawodnik. Chciałem go kiedyś u nas. Teraz gra na nieswojej pozycji i jest praktycznie TOP3 LO na świecie. Naszego Tierneya to połyka bez przegryzania

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 10.04.2022, 17:56

@Garfield_pl: Tak ogólnie jesteś zadowolony z pracy Edu w Arsenalu?

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 10.04.2022, 17:55

Tak w sumie nigdy jego fanem nie byłem, ale taki Gabriel Jesus w pakiecie na Schickiem czy Nunezem fajna opcja.

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 10.04.2022, 17:53

@gunner1990: Spokojnie. Może w takim tempie za 10 lat remis z Etihad wywieziemy

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 10.04.2022, 17:47

City vs Liverpool chyba najlepszy mecz na tę chwilę do zrobienia. Dwie najlepsze drużyny Europy

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 10.04.2022, 17:42

Ja za City jestem. Mecz jak Arsenal vs Unity kiedyś

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 10.04.2022, 16:37

@Garfield_pl: Flick ma kadrę Niemiec

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 10.04.2022, 16:26

@Garfield_pl: Dobrze. Podam kilka nazwisk. Obecnie chyba Luis Enrique. Następnie chyba Christopie Galtier. Dalej jeszcze Loew, Flick, Simone Inzaghi, nawet Potter z Brighton wygląda ciekawie.

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 10.04.2022, 16:17

@Marcinafc93: Oglądałem tego Gapko na kilku filmikach. Taki za drewniany mi się jednak wydaje na skrzydło w Premier League.

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 10.04.2022, 16:13

@Garfield_pl: Powtarzam to jak mantrę nie ma gwarancji, że ktoś ci da sukces. Czy to trener, czy to zawodnik. Jednak masz większe prawdopodobieństwo, że jak zatrudnisz kogoś kto już coś wygrał i ma jakieś doświadczenie to będzie lepszy wynik. Sam na początku chciałem Artete, ale nie podołał, nie widzę z nim przyszłości. Mam do tego prawo.

Komentowany temat: Kolejny fatalny występ i porażka z Brighton 1-2 10.04.2022, 16:01

@Garfield_pl: Tak bo gołym okiem widać, że Wenger pikował w dół. Ty byś go może jeszcze zostawił? Haha jak ty boisz się jakichkolwiek zmian to masakra. W koło te same błędy? Jeszcze nie dostałem po Wengerze tutaj prawdziwego kozaka. Chociaż nawet taki Unai wykręcił lepsze wyniki niż Arteta

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady