Wyjściowe XI: Arszawin i Rosicky od pierwszych minut!

Wyjściowe XI: Arszawin i Rosicky od pierwszych minut! 10.11.2010, 20:27, IceMan 50 komentarzy

Już wkrótce Arsenal zmierzy się na Molineux z Wolverhampton Wanderers w ramach 12. kolejki angielskiej Premier League. Do opinii publicznej dotarły już składy, w których obie ekipy wybiegną na boisko.

Między słupkami bramki Kanonierów po raz kolejny stanie Łukasz Fabiański, który będzie zapewne chciał pokazać się z jak najlepszej strony po kiepskim meczu przeciwko Newcastle. Miejsce Laurenta Koscielnego, który pauzuje za czerwoną kartkę, zajmie Johan Djourou.

W środku pola partnerem Alexa Songa oraz Ceska Fabregasa po raz kolejny będzie młodziutki Jack Wilshere. W ataku natomiast zagra Marouane Chamakh, Tomas Rosicky oraz Andriej Arszawin, który ponownie oddelegował Theo Walcotta na ławkę rezerwowych.

Warto wspomnieć, że oprócz wychowanka Southamtpon na ławce zasiądzie Nicklas Bendtner oraz Robin van Persie, który uporał się już z poważną kontuzją kostki. Od pierwszych minut na murawie nie wybiegnie też Samir Nasri.

Arsenal: Łukasz Fabiański - Bakary Sagna, Sebastien Squillaci, Johan Djourou, Gael Clichy - Alex Song, Cesc Fabregas, Jack Wilshere - Andriej Arszawin, Marouane Chamakh, Tomas Rosicky.

Ławka rezerwowych: Robin van Persie, Samir Nasri, Nicklas Bendtner, Theo Walcott, Emmanuel Eboue, Wojciech Szczęsny, Denilson.

Wolverhampton: Hahnemann - Foley, Stearman, Berra, Ward - Henry, Edwards, Mancienne, Milijas, Jarvis - Doyle.

Ławka rezerwowych: Hennessey, Van Damme, Mouyokolo, Elokobi, Hunt, Ebanks-Blake, Fletcher.

Premier LeagueWolverhampton Wanderers autor: IceMan źrodło: Arsenal.com
laskowski19051995 komentarzy: 494512.11.2010, 09:42

Kanonierzy lepiej grają na wyjazdach niż u siebie, udowodnili to w spotkaniu z Wolverhampton, mam nadzieję że Kanonierzy poprawią swoją grę na Emirates Stadium :)

pajdek13 komentarzy: 150711.11.2010, 12:25

Ławka z jednym obrońcą :) W sumie Eboue to chyba jest nominalnie pomocnik, czyli ławka bez obrońców.

arturo komentarzy: 61410.11.2010, 21:25

Kurde nie idzie mi na atdhe transmisja:/ Otwarli by drugą transmisję:/ Derby Manchesteru są na dwóch kanałach, a poza tym jeszcze na C+:/

barto32 komentarzy: 164710.11.2010, 20:56

Gdzie można obejrzeć mecz wie ktoś , kurcze nie umiem znaleźć..

BloodAng3l komentarzy: 17610.11.2010, 20:53

Gigi

wicek_12 komentarzy: 33910.11.2010, 20:50

licze że Rosa coś strzli i rozrusza naszych, takie np ruska co nie może znaleźć formy, ale djouru ze squilacim w obronie mnie przeraża

samuel31 komentarzy: 10910.11.2010, 20:50

Wygrywamy 1-0 !!!! Marouane Chamakh !!!!

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4810.11.2010, 20:50

O ile w pierwszym meczu (z Szachtarem) rozgrzesza go bramka, to w drugim nie grał imponująco (jak zresztą wszyscy), dlatego Rusek zasługuję teraz na pierwszy skład. Z kolei Walcott bardzo nam się przyda jako joker. on, RvP/Bendtner i Nasri.

wronka25 komentarzy: 224510.11.2010, 20:49

nasri łwaka:/

aresek4d komentarzy: 57610.11.2010, 20:49

Autorze artykułu dopisz, że Bendtner u nas na ławce siedzi, bo nie wpisany jest ;D Ja stawiam że w drugiej połowie wejdzie wallcot i nasri za rose i arsha a tak w 80minucie RvP chyba ze wynik bedzie dobry dla nas ;D

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4810.11.2010, 20:47

@madjer

Chamakh faktycznie powinien imo zapoznać się z ławką. Co do Arshavina, rozumiem, że uległeś "modzie" na kanonierzy.com pt. "Jedźmy Arshavina, Arshavin jest beznadziejny, Vela jest kul". Ostatnie 2 mecze w pierwszym składzie Theo przespał. O ile w pierwszym meczu rozgrzesza go

madjer komentarzy: 553410.11.2010, 20:44

Nie wiem czemu gra Arshavin i CHamakh ??

karlo komentarzy: 906910.11.2010, 20:44

Szkoda, że Theo poszedł na ławke, no ale za to jest Arsza. Liczę na 2-0.

arsenallord komentarzy: 29724 newsów: 11710.11.2010, 20:43

@GunnerFab
Od kiedy to w piłce nożnej można grać po 12?

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4810.11.2010, 20:42

@Topek

Pamięć mnie chyba zawodzi.. Kiedy ostatnio Sagna grał na ŚO? Pamiętam, że bodaj w meczu Farsą grał na tej pozycji jakiś czas - to o ten mecz Ci chodzi? Osobiście, uważam, że Bac ma predyspozycje do gry na stoperze, ale potrzeba by sporo czasu, żeby się przyzwyczaił :p Dzisiaj za bardzo by go ciągnęło w bok.

Doktorek komentarzy: 27610.11.2010, 20:36

Rosicky ? omg ... jak zwykle każdej akcji dobrze wykonać on nie może ...

batofator komentarzy: 237610.11.2010, 20:36

GunnerFab -> a ty kogo byś za niego wstawił, Almunię czy Wengera?

Gunner48 komentarzy: 792910.11.2010, 20:36

@GunnerFab
skład fatalny..szczerze mówiąc, nie chciałbym zobaczyć takiej formacji.

sorry za 3 posty ;/
ale nie mogłem się powstrzymać! :D

lordalastor komentarzy: 115710.11.2010, 20:36

witam macie jakiś dobty link na mecz bardzo prosze

Topek komentarzy: 13943 newsów: 12610.11.2010, 20:35

Sagna już próbował grać na ŚO i lepiej tego nie wspominać. Skład dobry, ławka miażdżąca. Trzeba w końcu wskoczyć na odpowiedni poziom. Liczę na dobry mecz Andrieja. Niech pokaże, że potrafi zagrać na poziomie ostatnich 20 minut z meczu z Newcastle.

adam3462 komentarzy: 273210.11.2010, 20:35

Plusem jest Rosa ale liczę na występ Samira.

fabregas1987 komentarzy: 2581510.11.2010, 20:35

jak nam nie bedzie szlo to w drugiej polowie:
Robin van Persie, Samir Nasri, Theo Walcott na boisko i mamy wygrana w kieszeni :)

GunnerFab komentarzy: 9010.11.2010, 20:32

Ja bym spróbował Sagne na środku obrony. Bo przez kontuzję Vermaelena mamy problemy ze środkiem obrony.

Ja to bym widział tak:

Song
Clichy-Squillaci-[Sagna]-Eboue
Fabiański ( o ile nie będzie popełniał głupich błędów)

n0thing komentarzy: 5103 newsów: 36210.11.2010, 20:32

GunnerFab --> Bo to jedyny dostępny obrońca. TV nadal zmaga się z kontuzją, a Koscielny pauzuje za czerwoną kartkę, więc został nam tylko Squillaci i Djourou.

Gunner48 komentarzy: 792910.11.2010, 20:31

ławka silniejsza od podstawowego składu ;D
mam nadzieję, na wejście w drugiej połowie RvP i Walcotta ;)
I oczywiście Nasri za Cesca w 60 minucie, jak wiadomo Ci dwaj zawodnicy muszą się oszczędać.

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3010.11.2010, 20:31

@GunnerFab
Ty naprawdę jesteś taki głupi czy tylko udajesz?

Fajnie, że Rosiczki gra ;) może z Fabsem i Jacusiem coś fajnego ugrają ;) szkoda, że Marouane od początku... zajedzie Go Arsene przy takiej eksploatacji...

aRamsey komentarzy: 948610.11.2010, 20:31

dawno nie było tak mocnej ławki, chcę (już przy korzystnym wyniku) zobaczyć RvP, Nasriego i Theo. Skład, dobry choć chciałem zobaczyć od początku wyżej wymienioną 3, ale z Nasrim lepiej chuchać na zimne i go nie przemęczać, by tak kontuzja się nei odnowiła

IGWC komentarzy: 1052 newsów: 110.11.2010, 20:30

Czemu Havarda nie ma na ławie, co w przypadku (odpukać) kontuzji?? Wiem, jest Alex ale kurde, on nam potrzebny jest w pomocy!!

arsenallord komentarzy: 29724 newsów: 11710.11.2010, 20:29