Nudny mecz na Emirates Stadium! Arsenal 0-1 Newcastle

Nudny mecz na Emirates Stadium! Arsenal 0-1 Newcastle 07.11.2010, 15:22, Szymon Ortyl 1458 komentarzy

Dzisiejszym meczem, Kanonierzy z pewnością chcieli wynagrodzić kibicom gorycz porażki, w meczu z mistrzem Ukrainy, jednak to Newcastle od pierwszego gwizdka sędziego ruszyło do zdecydowanego ataku.

Mimo wszystko, to Kanonierzy stworzyli pierwszą dogodną sytuację do zdobycia bramki. W 12 minucie Collocini sfaulował przed polem karnym jacka Wilshere'a a Cesc Fabregas wykonujący rzut wolny trafił piłką w poprzeczkę.

W 17. minucie po pięknym podaniu od Nasriego, Cesc Fabregas obrócił się z piłką, jednak naciskany przez 3 obrońców zdołał wywalczyć jedynie rzut rożny. 5 minut później, żółtą kartką za bezsensowny faul na Guthierezie ukarany został Clichy.

W 31. minucie Tiote sfaulował Jacka Wilshere'a. Po tym zagraniu gracz Newcastle w niewybredny sposób wyraził swoją opinię o arbitrze, za co ukarany został żółtą kartką. 4 minuty później lekkiej kontuzji nabawił się Nasri, jednak Francuz kilka chwil później wrócił na boisko. W 38 minucie groźny strzał na bramkę Krula oddał Nasri, jednak bramkarz Newcastle popisał się świetną interwencją.

Niestety tuż przed zakończeniem pierwszej części spotkania błąd popełnił Łukasz Fabiański, który źle wyszedł w powietrze i minął się z piłką, którą w siatce Kanonierów głową umieścił Caroll.

Kilka sekund później sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania, w której niedokładni Kanonierzy nie potrafili poważnie zagrozić bramce Newcastle.

W 48. minucie po podaniu Jacka Wilshere'a i strzale Theo Walcotta, piłka trafiła w poprzeczkę bramki Krula. 8 minut póżniej, na placu gry w miejsce Samira Nasriego pojawił się Andriej Arszawin. Po kilku sekundach na ławce rezerwowych usiadł również Marouane Chamakh, zajmując miejse zwolnione przez Robina van Persiego.

W 68. minucie Cesc Fabregas ukarany został żółtą kartką za faul taktyczny na jednym z graczy Newcastle.

W 81. minucie po dobrym dośrodkowaniu Arszawina, strzał na bramkę Srok oddał Fabregas, jednak piłka trafiłą wprost w ręce dobrze ustawionego Krula.

W doliczonym czasie gry za faul na wychodzącym na czystą pozycję Carollu, czerwoną kartką ukarany został Laurent Koscielny. Kilka sekund później sędzia zakończył spotkanie

Newcastle UnitedPremier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
Charles komentarzy: 9759 newsów: 3009.11.2010, 23:23

@Marex
Tutaj się akurat zgodzę ;)

@Vpr
Co do Reiny jesteś pewien? Bo ja słyszałem tylko, że teraz ma być na Niego polowanie zimą oraz latem jak w styczniu nic nie wyjdzie ;P

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 709.11.2010, 21:25

Wiem o ofercie za Jagielkę, która, swoją drogą - szkoda, że została odrzucona, ale co do Reiny nie ma przecież pewności... W każdym razie, na chwilę obecną wydaje mi się, że nie ma szans dla nas na jego sprowadzenie. Są jednak inni bramkarze, więc może warto porozglądać się na rynku, może nawet już zimą, co, Panie Arsene? :

kanonier_89 komentarzy: 93909.11.2010, 21:24

Lista najbardziej wartościowych piłkarzy według Transfermarkt.de:

1. Lionel Messi 100 000 000 €
2. Cristiano Ronaldo 90 000 000 €
3. Andres Iniesta 60 000 000 €
4. Cesc Fabregas 55 000 000 begin_of_the_skype_highlighting 55 000 000 end_of_the_skype_highlighting €
5. Wayne Rooney 55 000 000 begin_of_the_skype_highlighting 55 000 000 end_of_the_skype_highlighting €

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56709.11.2010, 21:20

howareyou > Wenger chciał na niego wyłożyć kasę. Ok. 20 baniek. Liverpool odrzucił ofertę. Generalnie w lecie byliśmy skłonni wydać 35 mln - przed zakupem Kosa oferowaliśmy 12 mln za Jagielkę (przyszedł Lorą za 8), potem właśnie 20 za Reinę (skończyło się bez nowego bramkarza...), a na koniec był SS18 za 3 mln.

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 709.11.2010, 21:14

Reina to genialny gk, ale po prostu nie ma takiej opcji, nawet nie mogę sobie go wyobrazić w koszulce Arsenalu... już prędzej jakaś Farsa, czy coś - przecież on chyba lubi jakieś miłosne zabawy z Xavim, Iniestą czy też Pique i Puyolem - pamiętamy ten incydent z Cesciem. Wenger raczej nigdy nie wyłoży kasy za łysego, więc nie ma nawet co gdybać.

Szogun komentarzy: 28256 newsów: 309.11.2010, 21:08

Czytaliście co Reyna powiedział po meczu z Chelsea:
transfery.info/news-full-13447.html
Może jednak chce odejść ;)

Gunner_995 komentarzy: 655009.11.2010, 21:00

No nareszcie,nareszcie. Mój ulubieniec:) Na mundialu ciorał jak wariat :)

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9809.11.2010, 20:59

No. Nareszcie Gyan od początku.

evelred komentarzy: 369109.11.2010, 20:55

about to watch the x factor with @jack_wilshere.

hat off for Matt Cardle!!! legend! it's embarissing but for the first time ever I am actually vote on the x factor...

is Matt Cardle really a spurs fan? If so then I will NOT vote! still impressed with his performance though.

tweety szczęsnego hahahah

fabregas1987 komentarzy: 2570609.11.2010, 20:54

patryk878 -->
;p
wiem, ale zawsze pojawiala sie na dzien/dwa przed meczem, zią .

Gunner_995 komentarzy: 655009.11.2010, 20:53

GrizAFCfun---->Nie ma za co :) :D

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9809.11.2010, 20:51

fabregas1987 -> Jak na zapowiedź przedmeczową przystało pojawi się ona przed meczem.

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27309.11.2010, 20:49

Gunner_995-----> zapomniałem o meczu:D dzięki za przypadkowe przypomnienie;)

fabregas1987 komentarzy: 2570609.11.2010, 20:49

kiedy bedzie zapowiedz z Wolves ??

Gunner_995 komentarzy: 655009.11.2010, 20:48

Dalej!Do boju czarne koty! Dawaj Asamoah! :)
Stand up if u hate Totten!

Szogun komentarzy: 28256 newsów: 309.11.2010, 20:44

MU mają spore braki kadrowe połowa najlepszych jutro nie zagra jakiś wirus czy coś.
Choroba podobno dotknęła Patrice Evrę, Nemanję Vidica, Dimitara Berbatova oraz Paula Scholesa.
Przeciwko Manchesterowi City na pewno nie zagrają Ryan Giggs oraz Owen Hargreaves, a ze składu może wypaść również mający problemy z pachwiną Nani.

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27309.11.2010, 20:42

To trzeba trzymać kciuki za AV. Nie można też zapominać, że nas czeka trudny wyjazd na Goodison Park.

stanyal komentarzy: 137209.11.2010, 20:37

jutro na city a potem na Villi

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27309.11.2010, 20:29

stanyal-----> a z kim MUły graja w weekend?

stanyal komentarzy: 137209.11.2010, 20:28

bartez18 -> jak dla mnie ta opcja z Fabianem jest bez sensu. Wypożyczą go i co?? Almunia znowu w bramce?? Ja już wolę Fabiana do końca sezonu mieć i na końcu go oceniać dopiero. Ciekawe co myślałeś o nim po meczu z City??

Mam nadzieje ze Muły w najbliższych dwóch kolejskach max 2 pkt zdobędą a co do Chel$ky to może jakaś niespodzianka z Fulham albo Sunderlandem ale oby dwa szpile u siebie mają. Przede wszystkim trzeba patrzeć na siebie i własne 3 pkt.

bartez18 komentarzy: 109.11.2010, 20:10

moim zdaniem powinni wypożyczyć gdzieś Fabiańskiego żeby nabrał pewność siebie :D Wychodzi u niego brak regularnej gry :D

kamil_malin komentarzy: 933209.11.2010, 20:09

@ fabri04
Klasyka :D

Patrząc na link który mi dałeś zauważyłem kolejny mistrzowski filmik. W roli głównej Ałri:
youtube.com/watch?v=H4h1HNtVlg8&feature=related
:P

popekns komentarzy: 742009.11.2010, 20:03

Bierzmy Crouch'a.On na pewno weźmie odpowiedzialność na siebie i uderzy z 30 metrów:D

Tak poważnie.IMO przydałby się nam taki gracz jak Benzema(duże ryzyko) lub "Super Mario" Gomez.

Arkadius92 komentarzy: 169809.11.2010, 20:02

@Bacary @Griz
To może od razu się przerzućcie na kibicowanie city, skoro tak sie Wam podobają ich zawodnicy ;p

fabri04 komentarzy: 338509.11.2010, 20:02

youtube.com/watch?v=_wF87vHYDjc&feature=related

Ach ten Henry :
- Powiedz tak :D

Pokazał Cescowi jak powinien zachować się w takiej sytuacji kapitan :p Może niedługo to Hiszpan powie do Jacka : - powiedz tak :d

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223709.11.2010, 19:39

Bacary - dobre przyklady , mysle jednak ze z Wilsherem najtrafniejszy , bo to jak czyscil Carolla , wkladajac mu niemalze glowe pod pache , to byl niezly widok :)

bacary komentarzy: 2294 newsów: 1109.11.2010, 19:37

E tam, to pójdźmy na kompromis, Fabian uczy Chamakha jak się strzela nogami, a Chamakh Fabiana jak się wyskakuje do piłki i się nie boi zadzierać z Carollem, a Wilshere ich uczy jak się nie bać żadnego Samby, czy Carolla :]

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9809.11.2010, 19:36

sebasz -> Bendtner to taki samolub. Tyle, że jak nie odda piłki to częściej ją traci niż przeprowadza jakąś ciekawą akcję bądź oddaje strzał :|

concrete13 komentarzy: 869809.11.2010, 19:35

charlie --> to ja już wiem co robi Almunia że tak o nim cicho.. Boss go przerabia na napastnika :)

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9809.11.2010, 19:34

Co to niby za nowina, że Drogba chorował na malarię? Dawno już o tym mówili.

Bramkarz? Poczekajmy. Niedługo wejdą przepisy UEFA dotyczące finansów klubu. Szejkowie zostawią City, drużyna się rozpadnie i Hart jest nasz. Hihihi.

sebasz komentarzy: 4984 newsów: 52009.11.2010, 19:33

Co do dyskusji o napastnikach to potrzebny nam taki samolub co to się nie boi strzelić ,który weźmie wykończenie na siebie ,przede wszystkim jest skuteczny co ja mówię bardzo skuteczny.

Mówi się jak to barca piękną piłką gra i po setkach podań strzela gole ale jak kilka meczy oglądałem skróty czy hl to villa czy messi w polu karnym to nie żadko szczyty samolubności zwód strzał albo dryblig w jedną drugo i strzał ,nie to co u nas.

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3009.11.2010, 19:29

@concrete13
No, a jak inaczej? Ponoć Fabian też świetnie gra nogami, może tak... Mała zamiana z Marouane'm? Fabian świetnie gra nogami czego nie potrafi Marokańczyk, rekompensuje to natomiast świetną grą w powietrzu, a tego z kolei nie potrafi Polak ;P

sebasz komentarzy: 4984 newsów: 52009.11.2010, 19:28

sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/gwiazdor-chelsea-chorowal-na-malarie,1,3782582,wiadomosc.html

Gdyby któryś z naszych zachorował na malarię to już pewnie by ............................ .

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3009.11.2010, 19:27

@popekns
Frey i Schwarzer odpadają i niech się zastanowię hmmm... Given też!

@howareyou
No ostatnio w meczu Sunderlandu zagrał więcej niż ostatnie 15 min ;x SZOK! Gdyby Oni wystawiali Jego i Benta w pierwszym składzie to na bank nie zremisowalibyśmy na SoL... (przy takiej grze jaka była)

concrete13 komentarzy: 869809.11.2010, 19:25

popekns -- > mówisz , że byli by dobrymi napastnikami ?

popekns komentarzy: 742009.11.2010, 19:23

Według mnie nam przydałby się Frey,Schwarzer bądź Given.

concrete13 komentarzy: 869809.11.2010, 19:22

Hulk albo Gyan ..któryś z nich by się przydał ..

Jest czarny? Aaaa, nie, jest Anglikiem. :P

Gyan jest pro, nie mam pojęcia, dlaczego tak rzadko wybiega w pierwszym składzie... Choć, jak widać, zaczyna się to powoli zmieniać. :)

eSSo komentarzy: 38209.11.2010, 19:13

Po ostatnich porazkach sadzac nawet jak przegramy 4 do 0, to sie nie zdziwię

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9809.11.2010, 19:08

W sprawie Benta podzielam zdanie Charliego. Napastnik nadający się do takiego Tottenhamu czy Sunderlandu czyli mocno średnich angielskich zespołów, ale nie wyżej. Gyan lepszy, bardziej wszechstronny. IMO, Defoe byłby niezłą alternatywą, ale w swoim CV ma jedną wielką skazę... wiemy jaką.

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27309.11.2010, 19:08

Charlie-----> bez przesady, tego, iz jest "perfecto" nie powiedzialem;P Gdybym mial sporzadzic ranking 5 najlepszych napastnikow PL, nie znalazlbym tam dla niego miejsca, ale gdyby to miala byc dziesiatka, to spokojnie by sie zmiescil.

Co do Gyana, to już dziś może dać chwilę radości kibicom The Gunners;) (strzelając bramkę kurczakom)

Arkadius92 komentarzy: 169809.11.2010, 19:05

Tak odnośnie filmów. Jeśli ktoś lubi horrory to polecam Martyrs, naprawdę ryje banie ;d