Arsenal udanie kończy obóz w Dubaju i wygrywa 3-2

Arsenal udanie kończy obóz w Dubaju i wygrywa 3-2 26.03.2019, 18:34, Patryk Bielski 1872 komentarzy

Kanonierzy dobrze zwieńczyli obóz treningowy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i dzisiejszego popołudnia pokonali zespół Al-Nasr 3-2. Przed spotkaniem odbyło się oficjalne otwarcie obiektu Al-Maktoum Stadium, mieszczącego do 15 tysięcy osób.

Podopieczni Unaia Emery'ego źle rozpoczęli ten mecz. To gospodarze byli wyraźnie groźniejsi i zasłużenie objęli prowadzenie w 14. minucie za sprawą Chilijczyka Fernandeza. Napastnik Al-Nasr najpierw położył na ziemię Mustafiego, a później technicznym strzałem uderzył wprost w okienko bramki Leno.

Arsenal zdołał odpowiedzieć tuż przed przerwą. Dobre prostopadłe podanie od Denisa Suareza wykorzystał Carl Jenkinson. Anglik najpierw trafił w poprzeczkę, ale zdołał dobić swój strzał.

W drugiej odsłonie spotkania goście zaczęli grać odważniej, co dało rezultat w 51. minucie. Futbolówkę przed polem karnym odzyskał Maitland-Niles i zagrał ją do Mesuta Özil. Niemiec bez namysłu przedłużył ją piętką do Lacazetta, a ten nie pomylił się w sytuacji sam na sam.

W 67. minucie na boisku zameldowała się trójka młodzieżowców - Osei-Tutu, Olayinka oraz John-Jules. To właśnie ostatni z nich chwilę później mógł cieszyć się ze swojego pierwszego gola w dorosłej piłce. 18-latek wyłuskał futbolówkę obrońcy Al-Nasr i po indywidualnej akcji podwyższył prowadzenie The Gunners.

Gospodarze odpowiedzieli jeszcze w doliczonym czasie gry. Jedenastkę po faulu Julio Pleguezuelo na Jashaku wykorzystał Khalid Jalal.

Choć mecz ten można klasyfikować w kategorii treningu, to na plus należy zaliczyć występy Denisa Suareza, Maitlanda-Nilesa oraz Mawropanosa. Cała trójka swoją grą pokazała, że zasługuje na kolejne szanse w pierwszej drużynie.

Arsenal: Leno (45' Cech) - Jeniknson (45' Maitland-Niles), Mustafi (45' Koscielny), Mawropanos, Medley (45' Pleguezuelo) - Gilmour (67' Osei-Tutu), Sheaf, Amaechi (45' Thompson), Özil (67' Olayinka), Suarez - Lacazette (67' John-Jules).

Obszerny skrót meczu możecie zobaczyć TUTAJ.

Oryginalne koszulki Arsenalu znajdziecie w ISS-sport.pl

Al-NasrRaport pomeczowy autor: Patryk Bielski źrodło: Arsenal.com
sWinny komentarzy: 780231.03.2019, 12:41

komu dzisiaj kibicujecie w pojedynku czerwonki z kuciakami? wydaje mi się, że remis najbardziej optymalny bedzie.
A jutro tylko zwyciestwo. Nie ma opcji żebyśmy stracili pkty u siebie ze srokami. Jeśli nie wygramy to może być katastrofa w walce o LM

michal192837465 komentarzy: 765431.03.2019, 12:40

Gervinho się nie zatrzymuje. Kolejny gol.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 331.03.2019, 12:34

@Redzik
Bernardo to jest dzik jakich mało, strasznie niedoceniany zawodnik.

ZielonyLisc komentarzy: 2027531.03.2019, 12:20

@Gunner012: tak tak strefa buforowa od Rosji... ukraina niech zostanie taka jaka jest! Putin nie odwazy się na otwartą wojnę z upainą.

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 6395 newsów: 231.03.2019, 12:16

@ZielonyLisc:
W interesie Polski jestvsilna i niezależna Ukraina!

ZielonyLisc komentarzy: 2027531.03.2019, 12:12

@Gunner012: ty Devil012 nie fikaj :DDD

mistiqueAFC komentarzy: 2676931.03.2019, 12:10

Nie macie o czym gadać tylko o tej przykrej Ukrainie?

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 6395 newsów: 231.03.2019, 12:04

Nie no, jaja Wolna Palestyna. Izrael!

Silva to w tym sezonie nawet od KDB i Eriksena lepszy IMO.

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9231.03.2019, 12:01

Bernardo Silva >> Ozil

ZielonyLisc komentarzy: 2027531.03.2019, 11:58

A wlasnie, gra ktos z Was w Battlefielda? Pomijając propagadnę z murzynami i kobietami w wehrmachcie BF V jest grywalny? Duzo osob w niego gra? Ostatnio wrocilem do BFa 1 i sie trochę zawiodlem bo malo osob gra.

Mixerovsky komentarzy: 2256 newsów: 1631.03.2019, 11:57

Siema kibice Liverpo.. a nie, przecież od jakiegoś czasu już nie są na 1 miejscu..

"cu­dow­nie, znów cisza i spokój
chłod­ny po­wiew wiat­ru"

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 331.03.2019, 11:53

@ZielonyLisc
Leć żołnierzu na front, niczym w Battelfieldzie.

ArsenalChampion komentarzy: 802131.03.2019, 11:49

przecież Ukraina na mapie to od 30 lat istnieje , Do tego połowa osób tam mówi po Rosyjsku a połowa po Ukraińsku , wiec trochę śmieszne państwo

ZielonyLisc komentarzy: 2027531.03.2019, 11:47

A kogo tam obchodzi sztuczny twór zwany ukrainą...

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 6395 newsów: 231.03.2019, 11:31

Ja się dziwię, że Hazard jest tak szkalowany, a naszego Mesuta, który IMO jest od kilku sezonów bezsprzecznie najbardziej przehajpowanym piłkarzem, tak często bronimy.

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 6395 newsów: 231.03.2019, 11:24

My mieliśmy szczęście ze względu na lepsze położenie geopolityczne niż Ukraina, która przecież była za Komuny bogatszym krajem od Polski.

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 6395 newsów: 231.03.2019, 11:23

Jeszcze jaki burdel, niedawno wujek przyjechał ze swoją żoną z Ukrainy w odwiedziny i opowiedziała troszkę.

macc komentarzy: 472831.03.2019, 11:20

@pelek:

Wychodzi na to, że cały cyrk wynika z serialu "Sługa Narodu" gdzie aktor Zełeński wciela się w rolę Prezydenta Ukrainy, który jest zbawcą narodu.

"Wasył Hołoborodko aka Wołodymyr Zełeński w zaledwie 58 min 39 sekund pokonuje rozbicie dzielnicowe, doprowadza do pojednania śmiertelnie skłóconych regionów, wyprowadza gospodarkę na prostą, uzyskuje "prawdziwą" niezależność państwa, wreszcie - otwiera dla Ukrainy drogę do podboju kosmosu."

Somsiadom sie miesza fikcja z rzeczywistością i głosują na aktora, który w serialu zbawia Ukrainę.

Zreszta tam jest taki burdel, że może to jedyne wyjście dla nich...

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 331.03.2019, 11:18

Szczególnie złote myśli o Hazardzie.

arsenallord komentarzy: 29689 newsów: 11731.03.2019, 11:15

Zobaczyłem z ciekawości ranking plusów, a tam jestem na piątym miejscu. Dla większości użytkowników piszę farmazony :D

pelek komentarzy: 214631.03.2019, 11:12

@macc: gość ma jeszcze kanał telewizyjny i zrobił oraz zagrał główną rolę w filmie w którym wcielił się w prezydenta, a drugi główny kandydat czyli Poroszenko posiada fabrykę cukierków (Roshen). Ale to tylko ciekawostki, więcej o samych wyborach nie wiem.

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 6395 newsów: 231.03.2019, 11:11

W ramsch ciekawostki - Sroki mają tylko jedną bramkę więcej od nas i jedną straconą mniej niż United.

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 6395 newsów: 231.03.2019, 11:09

@arsenallord:
N'castle to dobra defensywa, więc o to będzie ciężko. Ja sądzę, że skończy się ze 2-1 dla AFC.

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 6395 newsów: 231.03.2019, 11:08

Panowie, nie mówcie hip hop, póki nie przeskoczymy.

arsenallord komentarzy: 29689 newsów: 11731.03.2019, 11:08

Z Newcastle nie tylko trzeba wygrać, ale fajnie by było ze 3-0 chociaż. Bilans bramkowy będzie wtedy bezpieczny.

macc komentarzy: 472831.03.2019, 11:06

Poniedziałkowy mecz ze Srokami, będzie chyba najłatwiejszym z reszty pozostałych jakie zostały do końca sezonu.
Newcastle bezpieczne w środku tabeli, za bardzo już o nic nie walczy, powinniśmy bez problemu zgarnąć 3 pkt.

Mixerovsky komentarzy: 2256 newsów: 1631.03.2019, 10:57

Spokojnie, przyjdą mecze wyjazdowe i to one nas zweryfikują.

arsenallord komentarzy: 29689 newsów: 11731.03.2019, 10:52

Kowalkiewicz już raczej bliżej założenia rodziny niż dobrych walk.

Marcin2396 komentarzy: 21631.03.2019, 10:52

Ciekawostka, w meczu Celta Vigo - Villarreal padło 14 rzutów rożnych w 1 połowie, w drugiej tylko 3. Jakaś anomalia, jakby było na odwrót to bym wygrał 400zł więcej.

Dewry komentarzy: 8101 newsów: 231.03.2019, 10:49

@pierre_afc: I pomyśleć, że jacyś wielce oświeceni "realiści" mówili jeszcze z miesiąc temu, że nie mamy najmniejszych szans na top4 xDD

pierre_afc komentarzy: 1207131.03.2019, 10:47

@Dewry: Dokładnie tak :)

Dewry komentarzy: 8101 newsów: 231.03.2019, 10:47

Dobrze liczę, że jeśli jutro wygramy, a Tottenham zremisuje/przegra w tej kolejce to wskakujemy na 3 miejsce mając tyle samo meczów do końca co Chelsea, KFC i United?

pierre_afc komentarzy: 1207131.03.2019, 10:44

Najlepszy będzie remis. Nas przybliży do wyprzedzenia Kuraków, i oddali Liverpool od mistrzostwa.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185231.03.2019, 10:35

@pumeks: bez jaj

macc komentarzy: 472831.03.2019, 10:29

Ktoś ogarnia wybory na Ukrainie?
Tak czytam o tym aktorze/komiku i będą niezłe jaja, jak on faktycznie wygra.
Gościu nie wystąpił ani razu w żadnej debacie na żywo, czy choćby wiecu wyborczym.

To tak trochę jakby u nas Górski wystartował i wygrał.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 331.03.2019, 10:23