Arsenal udanie kończy obóz w Dubaju i wygrywa 3-2

Arsenal udanie kończy obóz w Dubaju i wygrywa 3-2 26.03.2019, 18:34, Patryk Bielski 1872 komentarzy

Kanonierzy dobrze zwieńczyli obóz treningowy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i dzisiejszego popołudnia pokonali zespół Al-Nasr 3-2. Przed spotkaniem odbyło się oficjalne otwarcie obiektu Al-Maktoum Stadium, mieszczącego do 15 tysięcy osób.

Podopieczni Unaia Emery'ego źle rozpoczęli ten mecz. To gospodarze byli wyraźnie groźniejsi i zasłużenie objęli prowadzenie w 14. minucie za sprawą Chilijczyka Fernandeza. Napastnik Al-Nasr najpierw położył na ziemię Mustafiego, a później technicznym strzałem uderzył wprost w okienko bramki Leno.

Arsenal zdołał odpowiedzieć tuż przed przerwą. Dobre prostopadłe podanie od Denisa Suareza wykorzystał Carl Jenkinson. Anglik najpierw trafił w poprzeczkę, ale zdołał dobić swój strzał.

W drugiej odsłonie spotkania goście zaczęli grać odważniej, co dało rezultat w 51. minucie. Futbolówkę przed polem karnym odzyskał Maitland-Niles i zagrał ją do Mesuta Özil. Niemiec bez namysłu przedłużył ją piętką do Lacazetta, a ten nie pomylił się w sytuacji sam na sam.

W 67. minucie na boisku zameldowała się trójka młodzieżowców - Osei-Tutu, Olayinka oraz John-Jules. To właśnie ostatni z nich chwilę później mógł cieszyć się ze swojego pierwszego gola w dorosłej piłce. 18-latek wyłuskał futbolówkę obrońcy Al-Nasr i po indywidualnej akcji podwyższył prowadzenie The Gunners.

Gospodarze odpowiedzieli jeszcze w doliczonym czasie gry. Jedenastkę po faulu Julio Pleguezuelo na Jashaku wykorzystał Khalid Jalal.

Choć mecz ten można klasyfikować w kategorii treningu, to na plus należy zaliczyć występy Denisa Suareza, Maitlanda-Nilesa oraz Mawropanosa. Cała trójka swoją grą pokazała, że zasługuje na kolejne szanse w pierwszej drużynie.

Arsenal: Leno (45' Cech) - Jeniknson (45' Maitland-Niles), Mustafi (45' Koscielny), Mawropanos, Medley (45' Pleguezuelo) - Gilmour (67' Osei-Tutu), Sheaf, Amaechi (45' Thompson), Özil (67' Olayinka), Suarez - Lacazette (67' John-Jules).

Obszerny skrót meczu możecie zobaczyć TUTAJ.

Oryginalne koszulki Arsenalu znajdziecie w ISS-sport.pl

Al-NasrRaport pomeczowy autor: Patryk Bielski źrodło: Arsenal.com
Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 330.03.2019, 15:12

@Ranczomen
Może i to być Nahorny, bo popełnia dużo błędów.

Ranczomen komentarzy: 1233030.03.2019, 15:10

@Kanonier204: A może to był AVP we własnej osobie, a Ty nie jesteś tego świadomy?

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 330.03.2019, 15:07

Już nawet o Svenie na C+ wspomnieli.

AVP ma wszędzie wpływy.

fabregas1987 komentarzy: 2581530.03.2019, 15:06

@JanikK: no i co w związku z tym?

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 6395 newsów: 230.03.2019, 14:58

Jutro hit kolejki w Europie. Nie mogę się doczekać.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 330.03.2019, 14:58

U mnie zmiana z Aguero na Sterlinga, więc jest pięknie.

pumeks komentarzy: 2080830.03.2019, 14:50

Spokojnie. W drugim meczu zagra 20 min i też będzie gol i asysta :)

Kamilo9611 komentarzy: 31030.03.2019, 14:49

No i cyk Aguero zmiana, cos chyba sobie zrobil

jurandos80 komentarzy: 25930.03.2019, 14:49

@paw3u: niby ppotrojny kapitan i u mnie ale to chyba wszystko co w GW32 zdobyl. zszedl z kontuzja

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 330.03.2019, 14:35

Sri tajtyls zawsze śmieszy.

zly_kanonier komentarzy: 511130.03.2019, 14:31

@gunners007: Podejrzewam, że skoro tym razem wziąłem tripla, to może być podobnie xD

thide komentarzy: 32389 newsów: 185230.03.2019, 14:24

ależ ulałem się przez zimę.

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 230.03.2019, 14:22

gunners007 komentarzy: 954330.03.2019, 14:21

@zly_kanonier: Już była taka podwójna kolejka w tym sezonie, hattrick w I meczu Kuna, a w II na pusto.

zly_kanonier komentarzy: 511130.03.2019, 14:13

@paw3u: O widzę, że nie tylko ja się z tego cieszę xD A jeszcze przed City 140 minut grania w tej kolejce :D

Dewry komentarzy: 8101 newsów: 230.03.2019, 14:09

Chambers calkiem niezle gra w tym srodku pola. W Fulham, przegrywając 2-0 z City, podczas gdy Mustafi jest elektryczny przy 3-0 dla Arsenalu z jakimś Huddersfield.

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 6395 newsów: 230.03.2019, 14:08

No i Premier League się zaczęła. Fajnie. Fajniusio.

paw3u komentarzy: 563030.03.2019, 14:02

Aguero na potrójnym kapitanie, sympatycznie (:

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 330.03.2019, 14:01

Kontrola pilki przez Sterlinga = level okregowka. Gole laduje, ale nadal ma duze braki.

ChatCrapGetBanged komentarzy: 492530.03.2019, 14:01

@veron

Szanuję za pamięć, kolego, ale co Ty za link wrzuciłeś.

Tu jest cała kompilacja jego zagrań z tego meczu :)

Dajcie chłopakowi sterydy, a będzie lepszy od Messiego. Wybitna technika i czytanie gry, ale zawsze ktoś wjedzie z bara czy z buta i go zatrzyma. W wolniejszej, spokojniejszej lidze będzie robił highlightsy jak Ronaldinho.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 330.03.2019, 14:01

@FabsFAN
Drewno gra w poniedziałek.

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 330.03.2019, 14:00

@Kanonier204 napisał: "Najlepszy napastnik na świecie."

Rondon gra w poniedzialek.

schnor25 komentarzy: 1854630.03.2019, 13:59

Fulham co 2x dało żopy, to szkoda gadać.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 330.03.2019, 13:59

Chambers lepszy niż Mustafi, ten chociaż go pociągnął za koszulkę, a nie popchnął do przodu.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 330.03.2019, 13:51

Sterling pewnie nic nie strzeli na tym lewym skrzydle.

schnor25 komentarzy: 1854630.03.2019, 13:51

@schnor25: Sęk w tym, że ich pozycja w tabeli nie wzięła się znikąd, są fatalni w tym sezonie niestety.

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 330.03.2019, 13:49

@schnor25: Panie, ale nie oceniaj druzyny grajacej przeciwko City, bo Arsenal wygladal podobnie xD

schnor25 komentarzy: 1854630.03.2019, 13:47

15 min, a Fulham nie może wyjść z własnej połowy. Chciałem ich powrotu do PL, ale z taką grą to tylko Championship.

kaman17 komentarzy: 498730.03.2019, 13:29

Jeśli tylko jest na to jakaś szansa to Arsenal powinien kupić Barelle. Za dwa sezony to będzie dzik.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 330.03.2019, 13:20

Mitrovicia nie ma? kontuzja? :/

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 330.03.2019, 13:15

@mar12301
Zapachniało Kariusem :D

mar12301 komentarzy: 2313730.03.2019, 13:02

BREAKING NEWS: Arsenal zaoferował 55 mln funtów za Umtitiego, dołączając do tej transakcji Mustafiego. Barcelona odrzuciła jednak tę ofertę, argumentując to tym, iż chcą tylko 55 milionów.

KapitanJack10 komentarzy: 5400 newsów: 430.03.2019, 12:42

@Pampiszon: No na przykład w takiej Bundeslidze. Przecież w takim Mönchengladbach byłby najważniejszym ogniwem. Ale byśmy wtedy żałowali, że Granit jednak u nas nie gra.. Wtedy docenilibyśmy jego wartość i chcieli go z powrotem

Kysio2607 komentarzy: 1336030.03.2019, 12:37

Guardiola dzis nie rotuje, ale będzie strzelanina na dzien dobry po przerwie reprezentacyjnej :D

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 330.03.2019, 12:25

"Piątek jest przereklamowany... najlepsza jest Niedziela szczególnie ta handlowa."

Co pomysły na meczykach xD

Pampiszon komentarzy: 29230.03.2019, 11:58

Myślę sobie że Xhaka się marnuje w PL. W wolniejszej lidze mógłby być mega kotem. Ma charyzmę, jest profesjonalistą. Myślę że Chińczycy mogliby sypnąć z 70 baniek. Nawet dobremu europejskiemu klubowi możnaby go ożenić. Statystyki ma dobre i odwdzięczyłby się kilkoma ładnymi bramkami z dystansu.