Cenny punkt po ciężkim boju, Stoke - Arsenal 0-0

Cenny punkt po ciężkim boju, Stoke - Arsenal 0-0 17.01.2016, 18:17, bojowy schabowy 3222 komentarzy

Arsenal: Cech – Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal – Ramsey, Flamini – Campbell, Oxlade-Chamberlain, Walcott – Giroud.

Ławka rezerwowych: Ospina, Chambers, Gabriel, Gibbs, Elneny, Arteta, Iwobi.

Stoke: Butland - Pieters, Wollscheid, Shawcross, Johnson - Whelan, Affelay - Walters, Bojan, Arnautovic - Joselu.

Ławka rezerwowych: Haugaard, Muniesa, Odemwingie, van Ginkel, Adam, Diouf, Crouch.

Pierwsza odsłona spotkania wyglądała tak jak większość kibiców Arsenalu oraz Stoke sobie ją wyobrażała. Obie drużyny wyszły na to spotkanie bardzo skoncentrowane. Wenger oraz Hughes zdają sobie sprawę z tego, że jeden błąd w defensywie może zwiastować katastrofalne skutki. Kanonierzy o dziwo nie wyszli na boisko z podkulonym ogonem, jak to w przeszłości miało miejsce. Stawili czoła rywalom, którzy słyną z brutalnej gry. Druga połowa była bardzo wyrównana, swoje okazje mięli gospodarze jak i goście, ale bramkarze dzisiaj byli pierwszoplanowymi postaciami meczu. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem dzięki ich zasłudze.

Początkowe minuty meczu nie przyniosły wielu emocji. Gra obu zespołów była bardzo fizyczna, byliśmy świadkami walki w środku pola.

19 minuta - pierwszą groźną akcję przeprowadzili gospodarze, Affelay dostał piłkę przed polem karnym rywala i uderzył, jednak jego strzał przeleciał obok bramki.

21 minuta - wyśmienita sytuacja Girouda, Francuz otrzymał idealne podanie i stanął oko w oko z Butlandem. Napastnik uderzył fatalnie, piłka poleciała prosto w bramkarza gospodarzy.

27 minuta - z zamieszania pod polem karnym rywala skorzystać mogli najpierw Giroud, a następnie Ramsey, ale ich strzały zostały zablokowane.

29 minuta - Oxlade-Chamberlain, bardzo aktywny w tym spotkaniu, oddał piekielnie mocny strzał, który zmierzał w okienko bramki Butlanda. Angielski bramkarz popisał się fantastyczną obroną i sparował piłkę na rzut rożny.

30 minuta - Po rzucie rożnym piłkę przed polem karnym rywala dostał Ox, postanowił ponownie uderzyć, ale jego strzał odbił się od Koscielnego, po czym piłka opuściła boisko.

33 minuta - wielkie szczęscie Arsenalu, Johnson wykonał rajd prawym skrzydłem, zagrał piłkę w pole karne. Futbolówka odbiła się jeszcze od Monreala. Arnautovic minął się z piłką, zmylony jej kontaktem z obrońcą. Sędzia odgwizdał w tej akcji, spalonego. Austriak był na spalonym.

Do końca pierwszej połowy nie działo się nic godnego uwagi, gracze obu ekip skupili się na kopaniu po kostkach i nie zobaczyliśmy już ciekawych sytuacji.

46 minuta - po rzucie rożnym wykonanym przez Ramseya, do piłki doszedł Giroud, oddał celny strzał przy słupku. Butland był dzisiaj w niesamowitej formie i po cudownej paradzie sparował piłkę poza boisko.

Flamini nie przebiera w środkach, postanowił odpłacić graczom Stoke pięknym za nadobne i dwukrotnie faulował rywali.

Dwie kontrowersyjne sytuacje w polu karnym Stoke, najpierw Giroud był ciągnięty za koszulkę i upadł. Minutę później w podobny sposób zatrzymywany był Walcott.

56 minuta - Cech popisuje się fantastyczną paradą po strzale Joselu, sparował piłkę w bok. Do futbolówki dobiegł Bojan, ale Cech ponownie zablokował strzał. Świetny występ czeskiego golkipera.

Zmiana w Stoke, za Bojana wbiegł na boisko Diouf.

Joselu nie daje wytchnienia Cechowi, oddał strzał z dystansu, który odbił bramkarz.

Zmiana w Arsenalu, boisko opuszcza Walcott, w jego miejsce wchodzi Iwobi. To nie był najlepszy występ Anglika.

Wejście młodego Nigeryjczyka ożywiło grę Kanonierów przez 10 minut, Arsenal nie opuszczał połowy rywala. Jednak zawodnicy nie potrafili wykorzystać tej przewagi.

Podwójna zmiana w Stoke, Arnautović oraz Affelay schodzą z boiska. Na placu boju meldują się Adam z Van Ginkelem.

Końcówka należała do gospodarzy. Kilkukrotnie zagrażali oni bramce Cecha, jednak czeski golkiper był dzisiaj fantastyczny i nie dał sobie wpuścić bramki. Kolejny raz zatrzymał Joselu, który po rzucie rożnym próbował wbić piłkę do bramki.

Zmiana na zdobycie czasu, boisko opuścił aktywny Oxlade-Chamberlain, a w jego miejsce wszedł Chambers.

Po wejściu Chambersa do końca spotkania nie wydarzyło się nic godnego uwagi. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, to dobry wynik dla Arsenalu.

Premier LeagueRaport pomeczowyStoke City autor: bojowy schabowy źrodło: własne
Simpllemann komentarzy: 52856 newsów: 52421.01.2016, 12:00

Kyrtap
Kibic Chelsea.

Dominik11 komentarzy: 2025021.01.2016, 11:59

Pomocnik Borussii Monchengladbach, Granit Xhaka zażartował, że przeniesie się do Arsenalu jeśli Francis Coquelin odda mu koszulkę z numerem 34.

- Zdarzyło się już tak w Gladbach, gdzie ten numer należał do Amina Younesa. Rozmawiałem już z Coquelinem na temat przejęcia przeze mnie tego numeru - zażartował Xhaka.

Kyrtap komentarzy: 4860 newsów: 121.01.2016, 11:58

A kto dostał bana? :D

andrew1707 komentarzy: 207221.01.2016, 11:58

kamilo_00

Oczywiście wy wszystkie wiecie dlaczego nie pracujecie dla sky sports i tp?

Skoro szanowany dziennikarz pisze że gra w tym sezonie w napadzie to można pisać o nim jak o napastniku.

ok ale tym razem to oferta a nie plotka z jakiś daily i tp.

Pewnie stanie na 30 mln funtów może troszkę więcej.

Ok Liga Ukraińska może słaba ale w 15 meczach strzelić 22 gole to ładny wynik. I w 14 meczach LM zdobył 6 bramek i miał 2 asysty w ostatnich 2 sezonach więc też ładny wynik.

Prawda jest taka, że są dobrzy zawodnicy ale wszystko rozbija się o cene ale skoro Wenger twierdzi, że nie ma lepszych od Welbecka i Girouda to ok.
Może szuka do 5 mln funtów to nie znajdzie.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 321.01.2016, 11:58

Redzik
Jak czegos jeszcze bedziesz potrzebowal to pisz. Moze uda sie znalezc w takiej samej jakosci.

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9221.01.2016, 11:56

W ogóle z Sanchezem to jest komedia. Miał być gotowy na 10 stycznia a tymczasem jest dziś 21 i dalej nie wiadomo czy będzie zdolny do gry w niedziele. Coś tu jest nie tak, albo sztab medyczny nie wie co się dzieje :P

Redzik
Akurat w Arsenalu nie mam ulubionego piłkarza. Kibicuję całej drużynie jako jedności a nie pojedynczym indywidualnościom.

kamilo_oo komentarzy: 2356721.01.2016, 11:49

Dobra, czyli ktoś tam sobie napisał, że gra w napadzie i już tak na pewno jest. To na innych stronach jest wszędzie błąd, bo jest info, że grał za napastnikiem?

andrew1707
Nie chodzi o plotki czy nie. Po prostu jak widzisz, że któryś klub chce danego zawodnika to żałujesz braku zainteresowania ze strony Arsenalu.

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9221.01.2016, 11:48

Arsenal159

Żyru >> Hazard

:D

Simpllemann
Twój ulubiony piłkarz znowu pozuje :P

Olivier Giroud in the 15th Edition of the Dieux Du Stade's annual charity calendar.

andrew1707 komentarzy: 207221.01.2016, 11:48

Alex Teixeira jest bardzo dobry poprzedni sezon 22 mecze w lidze Ukraińskiej 17 goli 8 meczy w lm 3 gole
w tym sezonie 15 meczy w lidze ukraińskiej i 22 gole 6 meczy w LM i 3 gole.

Dlatego uważam, żeby się nam przydał świetny zawodnik ale wy przecież wiecie najlepiej. Welbeck pewnie lepszy od niego ja się tam nie znam.

arsenal159 komentarzy: 17186 newsów: 29721.01.2016, 11:47

wojt3q

Na szczęście możesz pisać newsy i je podsyłać, jeśli umiesz pisać artykuły i masz idealną pisownie. Do ocen pomeczowych, to nawet nie wiem dlaczego się czepiasz, ponieważ obecnie sporo osób się z nimi zgadza.

Doktor komentarzy: 770621.01.2016, 11:46

-----Can------Henderson----
Teixeira--Coutinho--Firmino

Nie wyglądałoby to źle w tym Live, brakuje im przede wszystkim zdrowego Cou w formie oraz Sturra. Ten drugi jednak pewnie będzie miał dalej problem z kontuzjami, w innym wypadku mogłaby się zrobić naprawdę silna linia ataku, tym bardziej, że Firmino ma coraz więcej przebłysków.

arsenal159 komentarzy: 17186 newsów: 29721.01.2016, 11:44

Andrew by nawet Michała Żyro kupił :D

andrew1707 komentarzy: 207221.01.2016, 11:37

Najpierw czytajcie a potem się wypowiadajcie że to plotka i tp potwierdzona oferta to już nie plotka.

andrew1707 komentarzy: 207221.01.2016, 11:35

Kamilo_oo Novazzy, simpllemann

Po pierwsze to nie plotka tylko potwierdzona wiadomość przez Liverpool echo czyli stronę zajmującą się Liverpoolem więc to faktyczna oferta.
Po drugie przeczytaj newsa, że w tym sezonie gra jako Napastnik i strzelił 22 gole w 15 meczach ligi Ukraińskiej.

Novazzy komentarzy: 351021.01.2016, 11:31

to by kupił*

Andrew to kupił wszystkich możliwych zawodników że wszystkich plotek w tym okienku.

Simpllemann komentarzy: 52856 newsów: 52421.01.2016, 11:28

andrew1707
Po Twoich komentarzach wnioskuję, że przydaliby nam się wszyscy piłkarze.

kamilo_oo komentarzy: 2356721.01.2016, 11:27

A co ma Teixeira do Giroud? Przecież to ofensywny pomocnik

Novazzy komentarzy: 351021.01.2016, 11:27

Wlaśnie ogarnąłem ze animator (ka?) C&H ma na imię Chelsea.

andrew1707 komentarzy: 207221.01.2016, 11:26

Witam no proszę uważam że Teixeira by nam się przydał no ale Giroud i Welbeck przecież lepsi

theguardian.com/football/2016/jan/21/liverpool-bid-alex-teixiera-shakhtar-donetsk?CMP=share_btn_tw

oraz
liverpoolecho.co.uk/sport/football/football-news/liverpool-fc-transfers-confirmed-reds-10766837

Bardzo dobry napastnik dla Liverpoolu by był świetny grajek!

Gunnerrsaurus komentarzy: 1190921.01.2016, 11:14

James grzeje ławę w Realu? Może warto się po niego zgłosić, bardzo chciałbym go w Arsenalu

Gofer999 komentarzy: 1474121.01.2016, 11:11

Śniło mi się że pomimo przewagi na boisku w niedzielnym spotkaniu, przegraliśmy z Chelsea 1-0.xP

kamilo_oo komentarzy: 2356721.01.2016, 10:56

Bartosz Mrozek (rocznik 2000), golkiper Lecha Poznań, przebywa obecnie na testach w Manchesterze United.

Gunnerrsaurus komentarzy: 1190921.01.2016, 10:55

kamilo_oo
Możesz mieć rację, poza tym nacisk samego zawodnika, żeby zagrał też może być bardzo duży i Wenger pęknie :D

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747421.01.2016, 10:55

Ben smith z bbc donosi, ze lfc zlozylo oferte za alexa teixere w wysokosci 25 mln funtów , ale Donieck chce oferte ponad 30 mln funtów.

Podobno dyrektor sportowy lfc jest na obozie sparingowym Szachtara na Florydzie.

kamilo_oo komentarzy: 2356721.01.2016, 10:53

A może właśnie odpuścili Sanchezowi Stoke, żeby mógł zagrać z Chelsea od początku

Arkos komentarzy: 15821.01.2016, 10:52

wedlug Injury Room Coq juz trenuje a Welbeck wraca lada dzien :P

Gunnerrsaurus komentarzy: 1190921.01.2016, 10:51

To i tak dziwne zachowanie Wengera, zazwyczaj straszył rywala Sanchezem, nawet jak nie planował wypuścić go w pierwszym składzie.

dissault komentarzy: 326821.01.2016, 10:50

"Welbeck in full training" :)

dissault komentarzy: 326821.01.2016, 10:49

dziennikarz dopytywał jak to jest z tym Sanchezem to Wenga coś kręcił, że niby testy pozytywne ale intensywność meczu to co innego bla bla no nie wiem

Simpllemann komentarzy: 52856 newsów: 52421.01.2016, 10:47

Jeśli Sanchez jest faktycznie gotowy, to lepiej by rozpoczął mecz na ławce. Nie ma po co go od razu tak eksploatować.

dissault komentarzy: 326821.01.2016, 10:45

IMO Sanchez nie wyjdzie w niedziele w pierwszym, na ławce co najwyżej

Gunnerrsaurus komentarzy: 1190921.01.2016, 10:40

Myślę, że nie ma co się sugerować pozycją Chelsea w lidze. Nadal mają dobrych zawodników, na mecz z nami wyjdą z zupełnie innym nastawieniem i wszystko się może zdarzyć.

Gunnerrsaurus komentarzy: 1190921.01.2016, 10:39

Byłbym za tym, aby Sanchez rozpoczął spotkanie z Chelsea na ławce, aby nie ryzykować nawrotu kontuzji, ale jak sobie pomyślę, że wtedy na lewym skrzydle grałby Walcott, to...

Marcinafc93 komentarzy: 32849 newsów: 121.01.2016, 10:39

no i pięknie, jedziemy z niebieskimi

dissault komentarzy: 326821.01.2016, 10:38

simpllemann
to prawda
btw. chciałbym wierzyć na słowo z Sanchezem, ale uwierzę jak zobaczę go na boisku

Simpllemann komentarzy: 52856 newsów: 52421.01.2016, 10:36

dissault
Skoro tak to będę bardzo rozczarowany stratą punktów w niedzielnym spotkaniu.

dissault komentarzy: 326821.01.2016, 10:32

DOBRE wiadomości z konfy:
-Ozil będzie dostępny na niedziele
-Sanchez prawdopodobnie też, zadecydują o tym w ciągu dwóch dni

sidtsw komentarzy: 311621.01.2016, 10:22

Wedlug najnowszych rankingow wskoczylismy na 6 miejsce na swiecie jesli chodzi o przychody. Pierwszy raz od 6 lat smignelismy chelsea. Szczegoly na sky sports. A nasz menago bedzie dalej cisnal kit ze nie ma lepszych niz flamini, arteta, walcott, czy nawet giroud. What a fuckin joke bym powiedzial.

schnor25 komentarzy: 1854721.01.2016, 10:21

Wilshere

ciężko było się przebić w PL przychodząc bezpośrednio z ligi chorwackiej. Właśnie powinien pierw przejść przez taki klub jak Hoffenheim i dopiero ruszać na podbój mocniejszej ligi.

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 821.01.2016, 08:32

Andrej Kramarić został wypożyczony do końca sezonu do Hoffenheim z opcją transferu definitywnego.

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 821.01.2016, 08:25

Lucas6Z,
kanonierzy.com/section_id-264_Jak-kupic-bilety-na-mecz-Arsenalu-i-obejrzec-mecz-na-zywo--Poradnik-od-A-do-Z.shtml

Lucas6Z komentarzy: 182221.01.2016, 07:41

Sorry ze sie będę powtarzał ale może ktoś jednak moze pomoc albo chociaż wie kto może pomóc.
"Cześć. Mam ogromna prośbę i pytanie. Lecę z narzeczona pierwszy raz w życiu do Londynu i pewnie nie prędko będę tam po raz kolejny, kibicuje Arsenalowi i bardzo chciałem pójść na mecz Arsenalu z Crystal Palace 16.04. Oczywiście nie posiadam żadnej karty członkostwa i moje pytanie czy jest ktoś kto chciałby pomoc mi dostać się na mecz. Oczywiście sie odpłacę. Dajcie znać i dogadamy się prywatnie na jakimś portalu lub telefonicznie. Pozdrawiam, Łukasz."

AaronLieber27 komentarzy: 612721.01.2016, 01:18

janik

Ostatnio tez ładnie zakręcił nasza obrona w meczu FA Cup. Gra na wypożyczeniu w Sunderland