Cenny punkt po ciężkim boju, Stoke - Arsenal 0-0

Cenny punkt po ciężkim boju, Stoke - Arsenal 0-0 17.01.2016, 18:17, bojowy schabowy 3222 komentarzy

Arsenal: Cech – Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal – Ramsey, Flamini – Campbell, Oxlade-Chamberlain, Walcott – Giroud.

Ławka rezerwowych: Ospina, Chambers, Gabriel, Gibbs, Elneny, Arteta, Iwobi.

Stoke: Butland - Pieters, Wollscheid, Shawcross, Johnson - Whelan, Affelay - Walters, Bojan, Arnautovic - Joselu.

Ławka rezerwowych: Haugaard, Muniesa, Odemwingie, van Ginkel, Adam, Diouf, Crouch.

Pierwsza odsłona spotkania wyglądała tak jak większość kibiców Arsenalu oraz Stoke sobie ją wyobrażała. Obie drużyny wyszły na to spotkanie bardzo skoncentrowane. Wenger oraz Hughes zdają sobie sprawę z tego, że jeden błąd w defensywie może zwiastować katastrofalne skutki. Kanonierzy o dziwo nie wyszli na boisko z podkulonym ogonem, jak to w przeszłości miało miejsce. Stawili czoła rywalom, którzy słyną z brutalnej gry. Druga połowa była bardzo wyrównana, swoje okazje mięli gospodarze jak i goście, ale bramkarze dzisiaj byli pierwszoplanowymi postaciami meczu. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem dzięki ich zasłudze.

Początkowe minuty meczu nie przyniosły wielu emocji. Gra obu zespołów była bardzo fizyczna, byliśmy świadkami walki w środku pola.

19 minuta - pierwszą groźną akcję przeprowadzili gospodarze, Affelay dostał piłkę przed polem karnym rywala i uderzył, jednak jego strzał przeleciał obok bramki.

21 minuta - wyśmienita sytuacja Girouda, Francuz otrzymał idealne podanie i stanął oko w oko z Butlandem. Napastnik uderzył fatalnie, piłka poleciała prosto w bramkarza gospodarzy.

27 minuta - z zamieszania pod polem karnym rywala skorzystać mogli najpierw Giroud, a następnie Ramsey, ale ich strzały zostały zablokowane.

29 minuta - Oxlade-Chamberlain, bardzo aktywny w tym spotkaniu, oddał piekielnie mocny strzał, który zmierzał w okienko bramki Butlanda. Angielski bramkarz popisał się fantastyczną obroną i sparował piłkę na rzut rożny.

30 minuta - Po rzucie rożnym piłkę przed polem karnym rywala dostał Ox, postanowił ponownie uderzyć, ale jego strzał odbił się od Koscielnego, po czym piłka opuściła boisko.

33 minuta - wielkie szczęscie Arsenalu, Johnson wykonał rajd prawym skrzydłem, zagrał piłkę w pole karne. Futbolówka odbiła się jeszcze od Monreala. Arnautovic minął się z piłką, zmylony jej kontaktem z obrońcą. Sędzia odgwizdał w tej akcji, spalonego. Austriak był na spalonym.

Do końca pierwszej połowy nie działo się nic godnego uwagi, gracze obu ekip skupili się na kopaniu po kostkach i nie zobaczyliśmy już ciekawych sytuacji.

46 minuta - po rzucie rożnym wykonanym przez Ramseya, do piłki doszedł Giroud, oddał celny strzał przy słupku. Butland był dzisiaj w niesamowitej formie i po cudownej paradzie sparował piłkę poza boisko.

Flamini nie przebiera w środkach, postanowił odpłacić graczom Stoke pięknym za nadobne i dwukrotnie faulował rywali.

Dwie kontrowersyjne sytuacje w polu karnym Stoke, najpierw Giroud był ciągnięty za koszulkę i upadł. Minutę później w podobny sposób zatrzymywany był Walcott.

56 minuta - Cech popisuje się fantastyczną paradą po strzale Joselu, sparował piłkę w bok. Do futbolówki dobiegł Bojan, ale Cech ponownie zablokował strzał. Świetny występ czeskiego golkipera.

Zmiana w Stoke, za Bojana wbiegł na boisko Diouf.

Joselu nie daje wytchnienia Cechowi, oddał strzał z dystansu, który odbił bramkarz.

Zmiana w Arsenalu, boisko opuszcza Walcott, w jego miejsce wchodzi Iwobi. To nie był najlepszy występ Anglika.

Wejście młodego Nigeryjczyka ożywiło grę Kanonierów przez 10 minut, Arsenal nie opuszczał połowy rywala. Jednak zawodnicy nie potrafili wykorzystać tej przewagi.

Podwójna zmiana w Stoke, Arnautović oraz Affelay schodzą z boiska. Na placu boju meldują się Adam z Van Ginkelem.

Końcówka należała do gospodarzy. Kilkukrotnie zagrażali oni bramce Cecha, jednak czeski golkiper był dzisiaj fantastyczny i nie dał sobie wpuścić bramki. Kolejny raz zatrzymał Joselu, który po rzucie rożnym próbował wbić piłkę do bramki.

Zmiana na zdobycie czasu, boisko opuścił aktywny Oxlade-Chamberlain, a w jego miejsce wszedł Chambers.

Po wejściu Chambersa do końca spotkania nie wydarzyło się nic godnego uwagi. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, to dobry wynik dla Arsenalu.

Premier LeagueRaport pomeczowyStoke City autor: bojowy schabowy źrodło: własne
AaronLieber27 komentarzy: 612721.01.2016, 01:16

Już zrobili korektę - gol Taisona :D

AaronLieber27 komentarzy: 612721.01.2016, 01:15

Według livesports Pyatov właśnie strzelił bramkę dla Szachtara w sparingu. Ciekawe jak to zrobił?

Jack_Herrer komentarzy: 6202 newsów: 19221.01.2016, 01:13

->p19

Widzisz wiem, że nigdy nie zbliży się już do dawnej dyspozycji. Wg kopyto działa, ale nie ma już tej lekkości. Właśnie po obejrzeniu tych oldschoolowych numerów się rozmarzyłem ;)

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 121.01.2016, 01:05

Jack_Herrer, wiem co masz na myśli, ale nie widzę sensu wrzucania kompilacji jego najlepszych zagrań sprzed 4-6 lat.

Tu coś świeższego:
youtube.com/watch?v=jDF8taAr3vc

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 821.01.2016, 01:03

Verminator97,
przypomniałem sobie, że ostatnio Gasol dał popis z Pistons. Mam nadzieję, że dziś trochę napsuje trochę krwi wojowniczym duszom.

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 221.01.2016, 01:01

A co wgl z Yedlinem? Ładnie grał ostatnio na ..Mistrzostwach Ameryki(?)

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 821.01.2016, 00:57

na pewno zależne od pory dnia.

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 821.01.2016, 00:56

Liverpool ma lepszą młodzieżówkę niż my. A może nie lepszą, a są wprowadzani do pierwszego składu, co dobrze funkcjonuje. Klopp ma teraz pole do popisu i sprawdzania różnych manewròw przed kolejnym sezonem. Zaznajomia się ze składem, ale młodzi dużo na tym korzystają.

Koroniarz komentarzy: 1024221.01.2016, 00:54

Zatrudnić się tam i skopać projekt nowego stadionu Totków

burohappold.com/talk-to-us/careers/current-opportunities/?tx_llproxy_pi1%5Brequest%5D=y6qlp6lyY2fGmaqcm6KoYpTb1NCZlKSmn8_JkMWooV-pxJiS0pivkqbZo6uU1aajmaGSyZ7NzaaVlaRip5nam2KZxdXIxWGhoKTFn9GQY5hqaJuZYKGq0qA

Jack_Herrer komentarzy: 6202 newsów: 19221.01.2016, 00:53

youtube.com/watch?v=XQCsg-2rW6s

Mimo wszystko fajnie byłoby zobaczyć go w Premier League.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 321.01.2016, 00:52

Aaron
Gent v Brugge. W dodatku Puchar wiec moze byc ciekawie ;)

Verminator97 komentarzy: 1490021.01.2016, 00:52

wilSHARE > Zrobiłem przez przelewy24 czyli z konta bankowego od razu na bet365, ale zawsze kasa była od razu, a dzisiaj niespodzianka. :/

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 121.01.2016, 00:49

lays, biedny Hamanna. Za dużo piłek lekarskich przyjął na swoją głowę. Strasznie bredzi. Pewnie będzie odpowiedź Strurridge'a, bo Niemiec rzucił mocnymi oszczerstwami. Zabrakło tylko dowodów. Argument o ogłaszaniu kontuzji Anglika w czwartki i piątki godny Nobla debili. Jeżeli się nie mylę to przedmeczowe konferencje prasowe organizowane są własnie w te dni.

AaronLieber27 komentarzy: 612721.01.2016, 00:48

K204

Chodzi ci o Brugge - Gent?

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 821.01.2016, 00:48

przelew robię przez MB, a Ty bezpośrednio przez rachunek bankowy, prawda?

Verminator97 komentarzy: 1490021.01.2016, 00:47

wilSHARE > To nie mógł być przypadek. A robiłeś już tak przelew? U mnie zawsze był od zaraz...

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 321.01.2016, 00:45

Aaron
Ja tam mam dzis swoje El Clasico :)

AaronLieber27 komentarzy: 612721.01.2016, 00:45

Dzisiaj nie wiedze ciekawych meczow AO, ale kupon i tak poszedl :) A z NBA to ciekawie zapowiada sie mecz Wizards - Heat i Chicago Bulls - GSW

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 221.01.2016, 00:45

Chyba się wybiorę na ME do lat 21 w 2017r. Nieslugo ma byc konferencja w centrum kongresowym w Krakowie co do organizacji.
Polska to normalnie najlepszy gospodarz sportowy na przestrzeni ostatnich 5lat;piłka nożna, ręczna, siatkówka

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 821.01.2016, 00:44

może tak miało być, bo byś przegrał:D

AaronLieber27 komentarzy: 612721.01.2016, 00:41

Jutro Gran Derbi ale .... w kosza

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 821.01.2016, 00:41

Nie rozumiem. To co, według Hamanna, Sturridge nie chce grać, bo "zawsze coś mu było w czwartek albo piątek"?

Verminator97 komentarzy: 1490021.01.2016, 00:40

wilSHERE > Wiadomo. :) No właśnie ja teraz na bet365 mam 0 na koncie bo przelew nie doszedł i nawet nie mogę nic oglądać.

A więc canal+sport i Warriors. :)

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 221.01.2016, 00:38

Wojakus;
Bo nie praktykuje błędów ;D
Teoretycznie, by podkreślić mój obojętny stosunek do tego sformułowania :)

lays komentarzy: 3987121.01.2016, 00:35

ojojo mocne slowa Hamanna na temat Sturra

lfc.pl/61045/hamann-o-kontuzjach-sturridge-a

Z tym, że Anglik wybiera sobie mecze do grania to polecial

Wojakus komentarzy: 6587 newsów: 321.01.2016, 00:33

JanikK

A w praktycznie już nie? :D W jaki sposób błąd może być w sposób teoretyczny? :)

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 821.01.2016, 00:33

Eurosport nie zawsze transmituje zawsze to, co się chce podczas sesji dziennej AO, zaś na bet365 transmisji os koloru do wyboru. Chociaż jakiś czas temu wprowadzili, że trzeba mieć coś na koncie, by móc oglądać. Każdej nocy nie będę zarywał, ale jak gra jakiś mój ulubieniec to na pewno. Sesji wieczornej nie omijam. Jeszcze się zdążymy złapać co do jutra.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 121.01.2016, 00:32

henry1996, tu wypowiedź samego profesora z ... 2002 roku.

sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/Chcialem-sie-zapytac;1367.html

Co do zachowania profesora mam mieszane uczucia. Z jednej strony jestem z Tobą, bo uważam takie zachowanie za grubiańskie.

Z drugiej strony jeżeli było to w szkole wyżej i w dodatku podczas wykładu/rozmowy o poprawnej polszczyźnie to kiedy poprawić jak nie teraz? Studenci przecież przyszli uczyć się perfekcyjnej polszczyzny.

Uważam profesora Bralczyka za osobę o wysokiej kulturze osobistej więc musiałbym to usłyszeć na własne uszy, bo z tych kilku zdań wygląda to bardzo niekorzystnie dla profesora, a możliwe, że nie były to agresywne uwagi i kolega po fachu się tym nie obraził.

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 221.01.2016, 00:29

Tzn błąd to teoretycznie jest, ale czy jest wart odwracania odpowiedzi na pytanie w atak ?
Pracownik ath przez 5minut próbował się zapytać o jedną rzecz i gratuluje mu cierpliwości.

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 221.01.2016, 00:26

Wojakus
Profesor Bralczyk był strasznie czepialski. Nie wiem czy jest to błąd, ale nie zmienia to faktu, że z tego doktorka zrobił pośmiewisko na auli.

henry1996 komentarzy: 131921.01.2016, 00:25

*prawidłowa

w takim przypadku rzeczywiście reakcja prawidłowo, chociaż rozumiem, że może irytować rozmówce. w takiej sytaucji wszystko rozbija się o sposób zwrócenia uwagi. przynajmniej tak przypuszczam

bmwz5 komentarzy: 6280 newsów: 34121.01.2016, 00:24

@henry
Chciałem, a nie "chciałbym" :) Jest różnica.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 321.01.2016, 00:24

Ktos ma jakies wiadomosci o mlodzikach Arsenalu? bo sie zastanawiam czy nie isc na Youth League. Jakim skladem graja i kto jest dostepny?

Verminator97 komentarzy: 1490021.01.2016, 00:24

wilSHARE > Ja jestem kibicem GSW, więc oglądam. :) Ferie są to muszę skorzystać z okazji oglądania na żywo Wojowników. Jak zrobią z Bulls to co z Cavs to płakał nie będę. :) Jutro też robisz nockę na AO? Już kasa na becie jutro powinna być, więc ja jutro na pewno posiedzę. :P

henry1996 komentarzy: 131921.01.2016, 00:21

wojakus, erykgunner ---- forma "chciałbym" użyta w tym kontekście jest formą grzecznościową, jako wyraz szacunku wobec adresata wypowiedzi. taka reakcja profesora świadczy o tym, iż jest to cham i gbur, który nigdy nie słyszał o kulturze wypowiedzi tudzież rozmowy.

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 821.01.2016, 00:20

ostatnio oglądałem mecz na szczycie i już mam dość na jakis czas oglądania Wojowników w akcji. Skłaniasz się ku temu meczu? Ja o 2 Raonic z Robredo.

erykgunner (administrator) komentarzy: 2357 newsów: 161721.01.2016, 00:17