Cenny punkt po ciężkim boju, Stoke - Arsenal 0-0

Cenny punkt po ciężkim boju, Stoke - Arsenal 0-0 17.01.2016, 18:17, bojowy schabowy 3222 komentarzy

Arsenal: Cech – Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal – Ramsey, Flamini – Campbell, Oxlade-Chamberlain, Walcott – Giroud.

Ławka rezerwowych: Ospina, Chambers, Gabriel, Gibbs, Elneny, Arteta, Iwobi.

Stoke: Butland - Pieters, Wollscheid, Shawcross, Johnson - Whelan, Affelay - Walters, Bojan, Arnautovic - Joselu.

Ławka rezerwowych: Haugaard, Muniesa, Odemwingie, van Ginkel, Adam, Diouf, Crouch.

Pierwsza odsłona spotkania wyglądała tak jak większość kibiców Arsenalu oraz Stoke sobie ją wyobrażała. Obie drużyny wyszły na to spotkanie bardzo skoncentrowane. Wenger oraz Hughes zdają sobie sprawę z tego, że jeden błąd w defensywie może zwiastować katastrofalne skutki. Kanonierzy o dziwo nie wyszli na boisko z podkulonym ogonem, jak to w przeszłości miało miejsce. Stawili czoła rywalom, którzy słyną z brutalnej gry. Druga połowa była bardzo wyrównana, swoje okazje mięli gospodarze jak i goście, ale bramkarze dzisiaj byli pierwszoplanowymi postaciami meczu. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem dzięki ich zasłudze.

Początkowe minuty meczu nie przyniosły wielu emocji. Gra obu zespołów była bardzo fizyczna, byliśmy świadkami walki w środku pola.

19 minuta - pierwszą groźną akcję przeprowadzili gospodarze, Affelay dostał piłkę przed polem karnym rywala i uderzył, jednak jego strzał przeleciał obok bramki.

21 minuta - wyśmienita sytuacja Girouda, Francuz otrzymał idealne podanie i stanął oko w oko z Butlandem. Napastnik uderzył fatalnie, piłka poleciała prosto w bramkarza gospodarzy.

27 minuta - z zamieszania pod polem karnym rywala skorzystać mogli najpierw Giroud, a następnie Ramsey, ale ich strzały zostały zablokowane.

29 minuta - Oxlade-Chamberlain, bardzo aktywny w tym spotkaniu, oddał piekielnie mocny strzał, który zmierzał w okienko bramki Butlanda. Angielski bramkarz popisał się fantastyczną obroną i sparował piłkę na rzut rożny.

30 minuta - Po rzucie rożnym piłkę przed polem karnym rywala dostał Ox, postanowił ponownie uderzyć, ale jego strzał odbił się od Koscielnego, po czym piłka opuściła boisko.

33 minuta - wielkie szczęscie Arsenalu, Johnson wykonał rajd prawym skrzydłem, zagrał piłkę w pole karne. Futbolówka odbiła się jeszcze od Monreala. Arnautovic minął się z piłką, zmylony jej kontaktem z obrońcą. Sędzia odgwizdał w tej akcji, spalonego. Austriak był na spalonym.

Do końca pierwszej połowy nie działo się nic godnego uwagi, gracze obu ekip skupili się na kopaniu po kostkach i nie zobaczyliśmy już ciekawych sytuacji.

46 minuta - po rzucie rożnym wykonanym przez Ramseya, do piłki doszedł Giroud, oddał celny strzał przy słupku. Butland był dzisiaj w niesamowitej formie i po cudownej paradzie sparował piłkę poza boisko.

Flamini nie przebiera w środkach, postanowił odpłacić graczom Stoke pięknym za nadobne i dwukrotnie faulował rywali.

Dwie kontrowersyjne sytuacje w polu karnym Stoke, najpierw Giroud był ciągnięty za koszulkę i upadł. Minutę później w podobny sposób zatrzymywany był Walcott.

56 minuta - Cech popisuje się fantastyczną paradą po strzale Joselu, sparował piłkę w bok. Do futbolówki dobiegł Bojan, ale Cech ponownie zablokował strzał. Świetny występ czeskiego golkipera.

Zmiana w Stoke, za Bojana wbiegł na boisko Diouf.

Joselu nie daje wytchnienia Cechowi, oddał strzał z dystansu, który odbił bramkarz.

Zmiana w Arsenalu, boisko opuszcza Walcott, w jego miejsce wchodzi Iwobi. To nie był najlepszy występ Anglika.

Wejście młodego Nigeryjczyka ożywiło grę Kanonierów przez 10 minut, Arsenal nie opuszczał połowy rywala. Jednak zawodnicy nie potrafili wykorzystać tej przewagi.

Podwójna zmiana w Stoke, Arnautović oraz Affelay schodzą z boiska. Na placu boju meldują się Adam z Van Ginkelem.

Końcówka należała do gospodarzy. Kilkukrotnie zagrażali oni bramce Cecha, jednak czeski golkiper był dzisiaj fantastyczny i nie dał sobie wpuścić bramki. Kolejny raz zatrzymał Joselu, który po rzucie rożnym próbował wbić piłkę do bramki.

Zmiana na zdobycie czasu, boisko opuścił aktywny Oxlade-Chamberlain, a w jego miejsce wszedł Chambers.

Po wejściu Chambersa do końca spotkania nie wydarzyło się nic godnego uwagi. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, to dobry wynik dla Arsenalu.

thide

Obecnie to nie bardzo wiem co się dzieje z tą sprawą. Wojtusia to faktycznie nie ma :D

arsenal159 komentarzy: 17186 newsów: 29721.01.2016, 18:30

thide - widzę, że gusty są przeróżne haha, to tak jak idziesz z kumplami i ciężko, żeby jakaś dziewczyna podobała się wszystkim :D

@arsenal
wiem, że Emilka go wkopała z tym pendrivem, ale czemu nagle tak zakończyli jego wątek?
zniknął jak teraz Wojtuś, a ponoć miał jakieś wkity

arsenal159 komentarzy: 17186 newsów: 29721.01.2016, 18:27

thide

Nie chyba. On musiał uciekać po prostu, ona bodajże wręcz go kryła, to chyba coś Emilka go wkopała. Nieuchwytny jest jak Igor :D W końcu Rysio glina z powołania...

thide komentarzy: 32389 newsów: 185221.01.2016, 18:27

@arsenal, ee tam

1. Berenika
2. Daga
3. Wiki

Igor to normalnie geniusz zbrodni, połaczenie Hitlera z Einsteinem. on jest jak Tommy Lee Jones w Ściganym

arsenal159 komentarzy: 17186 newsów: 29721.01.2016, 18:26

mistique

No, ta Kaśki wybranka, to ładna aktorka. Według mnie oczywiście :D

thide komentarzy: 32389 newsów: 185221.01.2016, 18:26

ja lofciam pierszo miłość

oglądałem od 1 odcinka do tysiąc któregoś, potem przerwa i nie opuściłem żadnego odcinka od kilkuset. oglądam na vod odcinek przed, bo się nie mogę doczekaćxD

arsenal co się stało z Rysiem, bo zniknął nagle i stwierdził, że nie chce się zadawać z Wiktorią, bo ta go niby zdradziła psom?

WilSHARE

Haha, uwierz, że teraz i tak nie oglądam tego tak dużo. Ogólnie seriali nie oglądam. Nie mam czasu, zresztą nawet mnie tak nie ciągnie do tego już. Czasem jakiś film, ale dobry film to oczywiście zawsze fajnie obejrzeć :)

mistiqueAFC komentarzy: 2676921.01.2016, 18:25

Arsenal159

Kaśka ogarnia jakąś laske z kręgów politycznych xd Igor to juz całkiem jaja po calosci.Jakiś nieuchwytny cel :D

Brakuje im pomysłów i robi sie z tego science fiction

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 821.01.2016, 18:24

arsenal159,
jasne, że tak. Moja siostra swego czasu mi żyć x tym nie dawała. Zawsze o 18 ciekawe filmy na Cinemaxie leciały, a ta się wpartalała z Kaśką i Wadlewem:D zarwalibyście nockę przy pogaduchach:D

arsenal159 komentarzy: 17186 newsów: 29721.01.2016, 18:20

Mistique

No wiem, wiem. I widziałem też, że przemyślał sprawę i jednak zależy mu na Sabine? Z ciężkim sercem mogę powiedzieć, że ten serial robi się nudny, albo inaczej - żenujący. Tam co chwilę się zmieniają pary, nikt nie może być na dłużej :D Niedługo już nie będą mieli kogo sparować, chyba że Łazanka z Majką...

arsenal159 komentarzy: 17186 newsów: 29721.01.2016, 18:18

WilSHARE

Haha, ale z tą mamuśką, to ładnie dałeś :D Nie dokuczaj mi tak :D Z pewnością jakieś dziewczyny w moim wieku też to oglądają!!

Fanatic komentarzy: 599121.01.2016, 18:17

Doktor

Ogólnie nie lubię kibiców chelsea tak jak ich klubiku romka. Nawet mourinho wyszydzał Arsenal, ich kibole robią to samo. Nie mam obowiązku ich miłować, bo nie mam za co, najbardziej ich nie trawie ze wszystkich kbiców kibicującym przeciwnikom AFC, dlatego za każde marginalne znieważenie przec fana niebieskich Arsenalu - ode mnie symboliczny ban.

Novazzy
w sumie racja, pewnie teraz to czyta i cisnie z nas beke, ze spina jest o jego bana xD

mistiqueAFC komentarzy: 2676921.01.2016, 18:15

Standardy dotyczące warnow?Brak.Zależy jaki humor ma np taki Dancer

arsenal159 komentarzy: 17186 newsów: 29721.01.2016, 18:14

Wiecie co, ostatnio też już nie oglądam tak systematycznie, dokładnie od października, bo zacząłem studia i nie mam telewizora, a na necie jakoś średnio lubie, albo po prostu zapominam.

Obecnie nie ma Jowity, więc jaki tego sens wszystkiego? :>

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 321.01.2016, 18:12

Ktos mi napisze sklad Arsenalu z Youth League? bo zastanawiam sie czy isc. Bilety raczej tanie a jeszcze nie wiem czy bede mogl wiec pytam :P

Dominik11 komentarzy: 2019721.01.2016, 18:12

Ciekawe co Jack Wilshere bo zaczyna treningi Alexis i Ozil zagrają raczej z Chelsea ale Jack też już miał trenować

arsenal159 komentarzy: 17186 newsów: 29721.01.2016, 18:12

Doktor

Dobra, ale o co do mnie masz pretensje. Ja z warnami nie mam nic wspólnego.

moomin komentarzy: 82021.01.2016, 18:11

Rozumiem ze nie doczekam sie juz odpowiedzi. Pewnie sa przyjemniejsze tematy, ale to nei znaczy, ze nie warto sie nad kwestia banow/warnow pomylic. Pewnie ze go ponioslo, kara za 'danie sie poniesc' jest warn. Wierze ze faktycznie typ mial multi, ale nie mydlcie nam oczu, ze dlatego dostal bana.... Tez mi nie chodzi o spine, tylko nie podoba mi sie (i z tego co widze wielu userom) takie standardy dawania banow. No bo wlasnie.... jakie sa standardy?

mistiqueAFC komentarzy: 2676921.01.2016, 18:11

Wadlewo ma spoko klimat.Wesoło tam jest przynajmniej

Doktor komentarzy: 770621.01.2016, 18:10

@arsenal159

Zwolennicy to kilku redaktorów oraz @Fanatic +-2 osoby, cała reszta krytykuje.

@WilSHARE

A nawet jeśli, to co z tego? Zdarza mi się pisać pierdoły.

moomin

Rozumiem o co Wam chodzi. Ale mi chodzi to, że to teraz temat numer jeden, podzielenie strony na zwolenników oraz przeciwników tego bana. Czy naprawdę nie ma przyjemniejszych tematów do rozmów? Drużyna, której kibicuje jest w dołku, więc rozumiem, że mógł się wkurzyć, ale prawdą jest też to, że go nieco poniosło. A co do jego multi, jest to prawdą. I to nawet nie pierwsze, niedawno też próbował się rejestrować z tego co mi wiadomo. Tyle ode mnie. Nie szukam żadnej spiny, czy czegokolwiek. Pozdro ;)

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 821.01.2016, 18:06

Doktor,
pewnie tak skwitowałeś swój komentarz:P

mistiqueAFC komentarzy: 2676921.01.2016, 18:06

Ja Pierwszą Miłość skończyłem oglądać jakieś 2 miesiące temu :p

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 121.01.2016, 18:05

Gunnerrsaurus, mnie zawsze zastanawia gdy widzę taką "alergiczną" reakcję na kibiców innych klubów jak ci "alergicy" reagują na osoby innej narodowości, innej religii czy innego koloru skóry. "Moja jest tylko racja".

mitmichael komentarzy: 4924321.01.2016, 18:05

Coquelin wrocił do pełnych treningow, ciekawe kiedy bedzie do dyspozycji.

Doktor komentarzy: 770621.01.2016, 18:05

@arsenal159

Rozumiem twoją wypowiedź coś w ten deseń: "Daliśmy gościowi bana bo tak, po cholerę ryczycie, przecież nie łamiemy praw człowieka, dajcie se pokój i już, dostał bana, na cholerę drążyć temat." A my drążymy, bo nam się nie podoba podwójny standard. Sam mam ostrzeżenie za wygwiazdkowany wulgaryzm oraz za "xDDDDDDDDDDDDDD" (które było niewielką częścią całego postu, był pełen komentarz! za samo bym zrozumiał), bo coś wydawało mi się skrajnie głupie i absurdalne.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 321.01.2016, 18:04