Cud na Goodison Park!

Cud na Goodison Park! 23.08.2014, 19:31, bojowy schabowy 6592 komentarzy

Po szalonej drugiej połowie Kanonierzy za sprawą Aarona Ramseya i Oliviera Girouda zdołali odrobić straty i doprowadzić do remisu. Styl w jakim podopieczni Wengera zdobyli ten jeden punkt pozostawia wiele do życzenia. Arsenal przez większą część meczu był bezradny, jednak londyńczycy zdołali zdobyć bramki dające remis. Niektórym zawodnikom należą się ogromne brawa za walkę do samego końca.

Arsenal: Szczęsny - Debuchy, Mertesacker, Chambers, Monreal - Flamini, Wilshere - Ox, Ramsey, Özil - Alexis.

Ławka rezerwowych: Martinez, Bellerin, Koscielny, Rosicky, Giroud, Cazorla, Campbell.

Everton: Howard - Coleman, Jagielka, Distin, Baines - Barry, McCarthy - Mirallas, Naismith, Pienaar - Lukaku.

Ławka rezerwowych: Robles, McGeady, Besić, Atsu, Osman, Stones, Alcaraz.

Pierwsze minuty spotkania mijały w ospałym tempie. Typowy mecz walki w środku pola.

W 10 minucie Kanonierzy przeprowadzili pierwszą akcję zakończoną strzałem, jednak Chamberlain był daleki od pokonania Howarda.

18 minuta: Gol dla Evertonu. Barry fantastycznym dośrodkowaniem odnalazł Colemana, który z bliskiej odległości pokonał Wojciecha Szczęsnego. Polak był bez szans.

22 minuta: Mirallas mógł podwyższyć prowadzenie Evertonu! Wyszedł sam na sam ze Szczęsnym, jednak nie trafił w światło bramki.

30 minuta: Chamberlain znowu odnalazł się w sytuacji strzeleckiej, ale oddał kolejne niecelne uderzenie.

35 minuta: Mirallas był o krok od pokonania Wojtka Szczęsnego. Belg oddał strzał z rzutu wolnego, jednak minimalnie chybił.

45 minuta: Drugi gol dla Evertonu. Lukaku przebiegł ponad połowę boiska, ograł(jak się później okazało sfaulował Mertesackera), następnie ominął Chambersa i posłał podanie do Naismitha, który płaskim strzałem pokonał polskiego bramkarza. Należy dodać, że Szkot w momencie podania był na spalonym, jednak gol został uznany.

Po przerwie na boisku zameldował się Olivier Giroud, który zmienił Alexisa Sancheza.

46 minuta: Alex Oxlade-Chamberlain zagrał fantastyczną piłkę wprost na nogę Girouda, jednak Francuz posłał piłkę nad bramką Howarda.

53 minuta: Wilshere nie wytrzymał napięcia i ostrym wślizgiem wjechał w nogi Barry’ego. Młody Anglik może się cieszyć, że skończyło się na żółtej kartce.

66 minuta: Giroud oddał strzał zza pola karnego, lecz i tym razem nie zdołał kopnąć piłkę w światło bramki.

68 minuta: Giroud ponownie stanął przed szansą pokonania Howarda. Tym razem oddał celny strzał, jednak Amerykanin był na posterunku i odbił piłkę.

74 minuta: Wenger zdecydował się na podwójną zmianę, Wilshera zastąpił Cazorla, a Chamberlaina – Campbell.

82 minuta: Gol kontaktowy dla Arsenalu. Cazorla posłał świetne podanie wzdłuż pola karnego Evertonu, piłka trafiła pod nogi Ramseya, który posłał piłkę obok bezradnego Howarda!

90 minuta: Niesamowite sceny na Goodison Park, Olivier Giroud daje remis Arsenalowi! Monreal zagrał idealne dośrodkowanie, które bez problemów wykorzystał francuski napastnik. Zdarzył się cud.

EvertonPremier LeagueRaport pomeczowy autor: bojowy schabowy źrodło: własne
polishbrigadesx (zawieszony) komentarzy: 1020426.08.2014, 20:47

MU niech za obronę się wezmą a nie atak wzmacniają.

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 126.08.2014, 20:47

NBW
Coś jak transfer Ozila w tamtym roku.

illpadrino komentarzy: 12030 newsów: 326.08.2014, 20:45

Krzysiu.

jednak sorry bo wydaje się to być bzdurą .
tu masz kilka ciekawostek na ten temat :

debate.org/opinions/could-the-russian-sleep-experiment-possibly-be-real

karmel567 komentarzy: 346626.08.2014, 20:44

We understand that Manchester United are in progress for multiple deals. We are trying to get more details. @ManUtd

skrobinho komentarzy: 3810 newsów: 226.08.2014, 20:44

Jest tu ktoś kto ogarnia Serie A dobrze?

Kto lepszy: Destro czy Icardi?

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698226.08.2014, 20:43

"Wiem, że wiele klubów się mną interesowało, jednak United to jedyny klub, dla którego mogłem opuścić Madryt"~ Angel Di Maria

grzegorz1211 komentarzy: 1028426.08.2014, 20:42

Szkoda Manolasa, myślałem że go Wenger kupi i problem z obrońcami byłby rozwiązany na kilka lat

Hans_Zimmer komentarzy: 594526.08.2014, 20:41

ale za 24 godziny nasi dostaną biegunki ze stresu ojjj :D

TakKrzysiu komentarzy: 893626.08.2014, 20:40

Hans_Zimmer@
Za kare pokutnicze samobiczowanie.

Ashburton@
Nie mam, dlatego zapytałem czy ktoś tutaj lubi historie i wie coś o tym. Nie mówie, że to był fakt, ale przeczytałem przebieg i dlatego pytam. Ciekawość pierwszym stopniem do piekła? Gunwo prawda -do wiedzy.

sebastix11 komentarzy: 599226.08.2014, 20:40

zuczek1987

faktycznie bez Giroud to mamy napastników fest

sebastix11 komentarzy: 599226.08.2014, 20:39

ja wierzę, że Wenger widzi braki na pozycjach i zakupi przynajmniej 2 nowych zawodników do drużyny

zuczek1987 komentarzy: 640326.08.2014, 20:39

nam potrzeba przede wszystkim obrońce a nie dma czy CF tym bardziej

Hans_Zimmer komentarzy: 594526.08.2014, 20:38

W realu niedługo gwiazdy po 50 mln będą od podawania piłek w trakcie meczu.

zuczek1987 komentarzy: 640326.08.2014, 20:38

Mu ma 4 razy wieksze dlugi niż my a kupują zawodnika lacznie za 115 milionow funtów razem z kontraktem masakra poza tym kolejnego skrzydłowego a środek kuleje

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 126.08.2014, 20:38

No i na co tm ten Di Maria obronę niech wzmocnią młotki.

Haxball komentarzy: 102126.08.2014, 20:38

Ashburton, nie prorok, po prostu staram sie myslec realnie i nie wyobrazam sobie by Wenga mogl kupic tak nagle zawodnika ofensywnego :)

Hans_Zimmer komentarzy: 594526.08.2014, 20:37

TakKrzysiu ja mówię o ufo i pierdołach :(

Storm komentarzy: 51226.08.2014, 20:37

Jeśli Wenger już nikogo nie kupi w tym okienku (mam na myśli braki na pozycjach CF i DM) to mamy jakiekolwiek szanse na trofeum w tym sezonie?

Archie90
Już w ostatnich latach były takie idealne kluby co miały obronić tytułu LM, a nie broniły. Wielka Barca, tiki taka i cisnęli każdego w swoim czasie i nie obronili. Bayern wielka maszyna miała bronić w poprzednim sezonie, a dostali mocno w pupe. Real też nie obroni.

Ashburton komentarzy: 450226.08.2014, 20:32

Ja wam radzę czytać biblię i nie wierzyć w UFO i inne pierdy.

Archie90 komentarzy: 167626.08.2014, 20:31

United ma mega dlugi heeeeee .. chociaz podobno no one cares, szczegolnie oni sami

Archie90 komentarzy: 167626.08.2014, 20:30

tabasco10a, Poprosilem ich o to.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185226.08.2014, 20:30

to FFP jest śmieszne. kwoty transferów powinny znacząco spaść. United wyda w tym okienku z 200 milionów funtów. patologia

TakKrzysiu komentarzy: 893626.08.2014, 20:29

illpadrino@
Co do właściwego wątku (:]) zdjęcia - owszem są, ale chodzi mi o przebieg. Bo stan ich zdrowia fizycznego był w "świetnej" (jak na sytuacje) formie, mimo wyglądu. Dlatego podaj źródło wzbudzające zaufanie jeśli takowe posiadasz, ja znalazłem tylko przebieg eksperymentu.

_Titi_ komentarzy: 114026.08.2014, 20:29

Przerwało mi neta oglądając arsenaltv na momencie przed pokazywaniem zdjęć tygodnia, ma ktoś do nich linka?;d

tabasco10a komentarzy: 96426.08.2014, 20:29

Co to się stanęło, że jutrzejszy mecz jest w TVP? :ooo

Archie90 komentarzy: 167626.08.2014, 20:29

ale kibice Realu beda Proud gdy obronia LM. Oślepia nas swoim blaskiem a słonce zgasnie na wieki.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185226.08.2014, 20:28

o Manolasie było wiadomo od transferu Benatii

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698226.08.2014, 20:28

DEAL DONE: Konstantinos Manolas has completed his move from Olympiakos to AS Roma. (Source: asroma.it)

thide komentarzy: 32389 newsów: 185226.08.2014, 20:26

@OFFO widziałeś reakcje Falcao, gdy go zmieniali?

Archie90 komentarzy: 167626.08.2014, 20:26

a nam kibicuje Krolowa Elzbieta, wiec mamy fory u Illuminatow, moze nam pomoga kogos kupic

TakKrzysiu komentarzy: 893626.08.2014, 20:25

illpadrino@
Wybacz... źle przeczytałem Twoją wypowiedź i myślałem że masz na myśli moj ostatni post. Sorry.

OFFO komentarzy: 354526.08.2014, 20:25

benzema z igła jakos podzielili sie wystepami to i falcao z benzema tez sie podziela

thide komentarzy: 32389 newsów: 185226.08.2014, 20:25

Real ma olbrzymi dług i żyją dzięki bankom, sile marketingowej.

mrsomebody komentarzy: 602126.08.2014, 20:25

Shinev
Co to? Room na 3 minuty?

shark31 komentarzy: 601326.08.2014, 20:25

Thiago Silva tez podpisal kontrak przed odejsciem. To kompletnie nic nie znaczy.

w00jtek komentarzy: 36326.08.2014, 20:24

Jak się będzie rzucał to poleci z Realu :d

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698226.08.2014, 20:24

Ale Suarez odszedł po roku od podpisania kontraktu, a Benzema niedawno podpisał

TakKrzysiu komentarzy: 893626.08.2014, 20:24

illpadrino@
Jasne że jest faktem, gdzie ja napisałem że nie? Napisałem tylko, że nie ma wystarczających dowodów by wiedzieć czemu to służy.

Podobno "dociekliwi ludzie" pobrali nawet próbki i stwierdzili że to koktajl substancji biologicznych, metali ciężkich itd. Ogólnie zaczęło sie to pojawiać od ok 10 lat i nie wygląda naturalnie, nawet ja zauważyłem. Jednak nie lubie uprawiać czarnowidztwa nie mając wystarczających dowodów, więc pogodzony z byciem zwykłym robaczkiem na tej planecie, żyje sobie dalej i Wam radze to samo^^.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185226.08.2014, 20:24

kurde, myślałem, że to fejk z tym, że FFP obejmuje wyłącznie kluby grające w LM lub LE.

OFFO komentarzy: 354526.08.2014, 20:24

tak sie robi transfery a my od 3 lat próbujemy kupic kogos do ataku i konca nie widac tego kabaretu

villa,igła,suarez,i pewnie baru innch o ktorych zapomniałem o czym my tu marzymy o mistrzostwie hahah(to nawet nie jest smieszne)

GKS_AFC komentarzy: 871726.08.2014, 20:24

Carlo podobno ma stosować rotacje , po to mu po 2 zawodników na każdą pozycję , a tylko napastnik jest jeden i dlatego Falcao jest prawdopodobny, pewnie czekali aż odejdzie Di Maria.

Alonso komentarzy: 1282426.08.2014, 20:24

Mieli jeszcze tak nie dawno Higuaina, Morate i Benzeme, teraz mają tylko Benzeme. Dlaczego ludzie zakładają, że jak przyjdzie Falcao to Francuz odejdzie? :P Jeszcze ostatnio przedłużył kontrakt.
Pomijając to czy mają kasę na transfer(moim zdaniem tak).