Cud na Goodison Park!

Cud na Goodison Park! 23.08.2014, 19:31, bojowy schabowy 6592 komentarzy

Po szalonej drugiej połowie Kanonierzy za sprawą Aarona Ramseya i Oliviera Girouda zdołali odrobić straty i doprowadzić do remisu. Styl w jakim podopieczni Wengera zdobyli ten jeden punkt pozostawia wiele do życzenia. Arsenal przez większą część meczu był bezradny, jednak londyńczycy zdołali zdobyć bramki dające remis. Niektórym zawodnikom należą się ogromne brawa za walkę do samego końca.

Arsenal: Szczęsny - Debuchy, Mertesacker, Chambers, Monreal - Flamini, Wilshere - Ox, Ramsey, Özil - Alexis.

Ławka rezerwowych: Martinez, Bellerin, Koscielny, Rosicky, Giroud, Cazorla, Campbell.

Everton: Howard - Coleman, Jagielka, Distin, Baines - Barry, McCarthy - Mirallas, Naismith, Pienaar - Lukaku.

Ławka rezerwowych: Robles, McGeady, Besić, Atsu, Osman, Stones, Alcaraz.

Pierwsze minuty spotkania mijały w ospałym tempie. Typowy mecz walki w środku pola.

W 10 minucie Kanonierzy przeprowadzili pierwszą akcję zakończoną strzałem, jednak Chamberlain był daleki od pokonania Howarda.

18 minuta: Gol dla Evertonu. Barry fantastycznym dośrodkowaniem odnalazł Colemana, który z bliskiej odległości pokonał Wojciecha Szczęsnego. Polak był bez szans.

22 minuta: Mirallas mógł podwyższyć prowadzenie Evertonu! Wyszedł sam na sam ze Szczęsnym, jednak nie trafił w światło bramki.

30 minuta: Chamberlain znowu odnalazł się w sytuacji strzeleckiej, ale oddał kolejne niecelne uderzenie.

35 minuta: Mirallas był o krok od pokonania Wojtka Szczęsnego. Belg oddał strzał z rzutu wolnego, jednak minimalnie chybił.

45 minuta: Drugi gol dla Evertonu. Lukaku przebiegł ponad połowę boiska, ograł(jak się później okazało sfaulował Mertesackera), następnie ominął Chambersa i posłał podanie do Naismitha, który płaskim strzałem pokonał polskiego bramkarza. Należy dodać, że Szkot w momencie podania był na spalonym, jednak gol został uznany.

Po przerwie na boisku zameldował się Olivier Giroud, który zmienił Alexisa Sancheza.

46 minuta: Alex Oxlade-Chamberlain zagrał fantastyczną piłkę wprost na nogę Girouda, jednak Francuz posłał piłkę nad bramką Howarda.

53 minuta: Wilshere nie wytrzymał napięcia i ostrym wślizgiem wjechał w nogi Barry’ego. Młody Anglik może się cieszyć, że skończyło się na żółtej kartce.

66 minuta: Giroud oddał strzał zza pola karnego, lecz i tym razem nie zdołał kopnąć piłkę w światło bramki.

68 minuta: Giroud ponownie stanął przed szansą pokonania Howarda. Tym razem oddał celny strzał, jednak Amerykanin był na posterunku i odbił piłkę.

74 minuta: Wenger zdecydował się na podwójną zmianę, Wilshera zastąpił Cazorla, a Chamberlaina – Campbell.

82 minuta: Gol kontaktowy dla Arsenalu. Cazorla posłał świetne podanie wzdłuż pola karnego Evertonu, piłka trafiła pod nogi Ramseya, który posłał piłkę obok bezradnego Howarda!

90 minuta: Niesamowite sceny na Goodison Park, Olivier Giroud daje remis Arsenalowi! Monreal zagrał idealne dośrodkowanie, które bez problemów wykorzystał francuski napastnik. Zdarzył się cud.

Daniho

No właśnie porównanie jest dobre, dlatego że gdyby im brakowało to by się po prostu wynieśli z tamtąd.

A jak by mogli to by jedli, ale tylko to co ma witaminy i jest słodkie, czyli ma cukier

Mnie na ta chwile zadowolilby nawet Higuain xD

Od Oliviera jest troche napastnikow lepszych.

Żałuje tego Ballo za zaledwie 16 mln funtow... szok ;/

GKS_AFC komentarzy: 871826.08.2014, 18:50

Ploty plotkami, ale te okno a raczej jego końcówka będzie niezwykle ciekawe.
Real, Barca, My i Mu.
To będą główne tematy tranferowe w ostatnich dniach. Zapowiada się niezwykle emocjonujące DD od stuleci.

Came4Fame komentarzy: 1422 newsów: 30926.08.2014, 18:50

Wolałbym Agüero od Falcao albo Cavaniego...

Daniho komentarzy: 9765 newsów: 126.08.2014, 18:50

Ashburton
Troche slabe porownanie. Gdyby oni mogli tam jesc wiecej to by to robili. Maja jakies ograniczenia. U nas czy w innych krajach ludzie jedza bo moga nic ich nie ogranicza. No i w zarciu coraz wiecej chemii ,a cukier to juz chyba wszedzie dodaja :P

lays komentarzy: 3987126.08.2014, 18:47

GKS

Takie plotki nie warto wgl wrzucac.

Reus nie jest idiota. Nie pojdzie Ci do Realu. Sam narzekal na transfer Suareza do Barcy :P

mitmichael komentarzy: 4924326.08.2014, 18:47

L'Equipe informuje o zainteresowaniu Edinsonem CavanimprzezArsenal. Kanonierzy zostali bez nominalnego napastnika, ponieważ w ostatnim meczu kontuzji nabawił się Olivier Giroud.

Marzag komentarzy: 41298 newsów: 126.08.2014, 18:47

Ashburton, i co Ci Iluminaci robią z tymi pieniędzmi?

GKS_AFC komentarzy: 871826.08.2014, 18:46

Voyager@
Real obu nie kupi na pewno ale jeden z nich może tam trafić i sądzę że piorytet to Falcao , a Reus jest opcją rezerwową,

marz2 komentarzy: 521926.08.2014, 18:46

ooo pierwszy raz widzę żeby retransmisję naszego meczu ligowego na TVP Sport puszczali :) Zawsze tylko Chelsea/City/Live TV

Voyager komentarzy: 14926.08.2014, 18:45

Znowu przyszedł Rafał i jego badziewne newsy transferowe :(

Marzag komentarzy: 41298 newsów: 126.08.2014, 18:44

lordoftheboard, z tych gier grałem we wszystkie oprócz Rock band i The last of us, tylko Uncharted mi się podobało, ale i tak nie ma podjazdu do moich ulubionych gier.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 326.08.2014, 18:44

anty_pzpn
Man Blue,North East London i Merseyside ah kochana licencja w pes 14. W 15 ma byc lepiej ale wole sie nie napalac bo potem bedzie North London na swoim Konami Stadium :D

Conrado888 komentarzy: 4085 newsów: 926.08.2014, 18:44

klubowa* oczywiście.

Rafał > nie ma szans na Reusa. gdzie on by niby grał? na lewej obronie?

Ashburton komentarzy: 451426.08.2014, 18:43

Hans_Zimmer

Zdecydowałem się nie wspomagać gospodarki Polski która jest pod kontrolą ogólnoświatowego rządu iluminatów.

Daniho

Bo to po prostu zależy od organizmu, ale wystarczy zobaczyć ile ludzie jedzą np w amazonii by zobaczyć ile człowiekowi potrzeba jedzenia.

Conrado888 komentarzy: 4085 newsów: 926.08.2014, 18:42

Nasza maskotka klubowego i jego.. Ice Bucket Challenge!

facebook.com/photo.php?v=891548940874072

GKS_AFC komentarzy: 871826.08.2014, 18:42

Real Madrid have agreed personal terms with Reus worth €6M a year for 5 seasons. Agreement with Dortmund yet to be reached. [SOYMADRIDISTA]

"Sześć osób spotkało się w Hotelu Paris de Monte-Carlo, wśród nich jest Falcao"

"Fiorentino widziany w paryżu, spekuluje się o negocjacjach z Falcao."

LOL , jak Real ich kupi to Perez jest geniuszem , ale wtedy out na pewno Isco albo Illara.

Ashburton
W sumie cos w tym jest. Ale ciezko mi by bylo jesc 2 razy dziennie. Za bardzo sie juz przyzwyczaiłem. Woda akurat troche oczyszcza organizm ale pijesz tyle ile mozesz ,a nie na sile :P

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 326.08.2014, 18:38

anty_pzpn
Jestem ciekawy czy bedzie Arsenal a nie jak do teraz "North London" w slynnej szostce byl Arsenal F.C a potem te dziadostwo. Oby nie bylo tylko Manchester United w calej PL..

Hans_Zimmer komentarzy: 594626.08.2014, 18:37

Ashburton kup sobie kawałek ziemi w stanach i zostań amiszem :) nikt Ci nie będzie mówił jak masz żyć! :)

mskafc komentarzy: 579626.08.2014, 18:36

illpadrino

Ogolnie chce sprzedać za 2.5k fajny zestaw dla gracza, cała stacjonarka + 24 calowy monitor + konto origin gdzie jest bf4 bf3 plants vs zombies i pare innych oryginalnych pozycji.

8 gb ramu ddr3
grafa geforce gtx 670, ma naprawde kozackie oceny
procesor i5 3570k podkrecony do 4.2k mhz
plyta gówna za cholere nie pamietam ale tez jest dobra
dodatkowe chłodzenie procesora ze wzgledu na podkrecony procesor

1tera dysk, ale dodaje kolejne 600 giga do tego

wydaje mi sie ze to bardzo niezła promocja, no i oczywiscie na wszystko poza plyta glowna i dodatkowym dyskiem mamj eszcze roczna gwarancje. Sory ze tak dlugo ale musialem sobie przypomniec co tam w srodku siedzi :D

Koroniarz komentarzy: 1019326.08.2014, 18:35

Tak naprawdę to można jeść ile razy się chce, ale ważne żeby nie przekraczać dziennego zapotrzebowanie kalori. Oczywiście liczą się też makroskładniki (B,Ww,T)

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 326.08.2014, 18:35

anty
Aa patche a ja o skladach haha. Nie patchy nie bedzie pewnie tylko aktualne transfery itp.

Ashburton komentarzy: 451426.08.2014, 18:35

Daniho

śniadanie i obiad, zgadza się.
To jest propaganda, żeby ludzie kupowali więcej jedzenia, bo to się po prostu szybko psuje. To samo jest z piciem wody, gdzie karzą pić co najmniej 3 litry, a powinien pić wtedy gdy czuje że chce pić, po prostu inni mają z tego pieniądze, bo im więcej się sprzeda tym większy zysk.

Hans_Zimmer komentarzy: 594626.08.2014, 18:35

Jak ja marzę o tym żeby bramkarze w Pesie nie byli warzywami :( ale chyba nigdy się tego nie doczekam. Jak dla mnie w 14 podania po ziemi jakieś takie sztuczne są strasznie :/ pesik dla mnie skończył się na 6.

anty_pzpn_ komentarzy: 337026.08.2014, 18:34

kanonier204
Nie wydaje mi sie zeby mozna bylo wgrac patche na ps4 a bez tego troche biednie bedzie ,na kompie zawsze mozna bylo wgrac te stroje itp a tu bida i nie wiem czy teraz przy ps4 bardziej nie przekonuje mnie fifa bo co z tego ze kupie ps4 jak bede gral w jakis smiesznych strojach :P

anty_pzpn
Nie wiem tego. Jednak mysle ze nie. Oj tam recznie sie bedzie robilo transfery chyba ze beda aktualniac bo powinni zobaczymy trzeba najpierw miec ps 4 i pes 15 czas pokaze ^^

Ashburton komentarzy: 451426.08.2014, 18:28

Daniho

Bo tak naprawdę człowiek powinien jeść 2 razy dziennie.

Sewer komentarzy: 157026.08.2014, 18:28

Daniho,ja też jak wypiję alko to jeszcze bardziej mi się chce ale piję tylko w weekendy teraz w wakacje może trochę częściej pewnie od tego się zaczeło to nocne jedzenie.

lordoftheboard komentarzy: 822926.08.2014, 18:28

Marzag

Jasne na każdą platformę, na szybko coś wymienię z PS3:
Last of Us, God of War, Gran Tourismo, Rock Band, Metal Gear Solid, Uncharted.

KingOfLoyal komentarzy: 12774 newsów: 126.08.2014, 18:26

Wenger pewnie też chce przybrać na masie, bo nowa bluza od pumy na nim wisi jak na wieszaku,a tu zaraz nowa kurtałka będzie.

TakKrzysiu komentarzy: 893826.08.2014, 18:25

Hans_Zimmer@
Haha no troche głupio zrobił. Ale koksy z nogami jak zapałki to raczej nie biorą kreatyny bo znam paru takich, jeden już prawie nie umie mówić, ale przy wymowie słowa "strzykawka" sie nie zająknie ;)

Sewer komentarzy: 157026.08.2014, 18:25

mskafc,no za taką cenę fajnie by było ale pewnie trzeba będzie poczekać jeszcze.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 326.08.2014, 18:25

anty_pzpn
Fakt faktem pes miazdzy. Czekam tylko jak ty na jakas dobra oferte bo poki co nie jest kolorowo. Miech zostal kase sie wyda i wypadaloby jeszcze w cos pyknac bo pes 15 dopiero 13 listopada... oby czekanie bylo warte zachodu.

Hans_Zimmer komentarzy: 594626.08.2014, 18:24

Ciekawe o czym teraz myśli Wenger ;) pewnie o siłce albo klimatyzacji :D

Marzag komentarzy: 41298 newsów: 126.08.2014, 18:23

lordoftheboard, to bzdura że najlepsze gry to exclusivy, najlepsze gry są wypuszczane na tylu platformach na ilu to jest możliwe bo są tak dobre że nie muszą się sprzedawać korporacją.

anty_pzpn_ komentarzy: 337026.08.2014, 18:23

kanonier204

A jak wyglada sytuacja na ps4 jezeli chodzi o pesa15?Pewnie nie mozna wgrywac zadnych patchow?;/

Daniho komentarzy: 9765 newsów: 126.08.2014, 18:23

Sewer
Tez kiedys tak wieczorami jadlem ale to glownie przez alko ;p Ja mam problem bo jem 3 razy dzienie. Nie moge sie przywyczaic do jedzenia 5-6 razy dziennie ;p

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 326.08.2014, 18:23

Panowie, nie ma lepszego sposobu na zrobienie mięśni jak praca fizyczna. Przy okazji wpadnie trochę pieniędzy. Ja w czerwcu byłem chucherko a teraz to nawet te dolne bicepsy mi się zrobiły xD

KingOfLoyal komentarzy: 12774 newsów: 126.08.2014, 18:23

ja to tylko tak biernie uczestnicze,bo nie gram w nic. po za fifa od świeta for fun z kumplami.
I gramy na PS albo na lapku,który podpinamy pod tv i z niczym nie ma problemu.