Cud na Goodison Park!

Cud na Goodison Park! 23.08.2014, 19:31, bojowy schabowy 6592 komentarzy

Po szalonej drugiej połowie Kanonierzy za sprawą Aarona Ramseya i Oliviera Girouda zdołali odrobić straty i doprowadzić do remisu. Styl w jakim podopieczni Wengera zdobyli ten jeden punkt pozostawia wiele do życzenia. Arsenal przez większą część meczu był bezradny, jednak londyńczycy zdołali zdobyć bramki dające remis. Niektórym zawodnikom należą się ogromne brawa za walkę do samego końca.

Arsenal: Szczęsny - Debuchy, Mertesacker, Chambers, Monreal - Flamini, Wilshere - Ox, Ramsey, Özil - Alexis.

Ławka rezerwowych: Martinez, Bellerin, Koscielny, Rosicky, Giroud, Cazorla, Campbell.

Everton: Howard - Coleman, Jagielka, Distin, Baines - Barry, McCarthy - Mirallas, Naismith, Pienaar - Lukaku.

Ławka rezerwowych: Robles, McGeady, Besić, Atsu, Osman, Stones, Alcaraz.

Pierwsze minuty spotkania mijały w ospałym tempie. Typowy mecz walki w środku pola.

W 10 minucie Kanonierzy przeprowadzili pierwszą akcję zakończoną strzałem, jednak Chamberlain był daleki od pokonania Howarda.

18 minuta: Gol dla Evertonu. Barry fantastycznym dośrodkowaniem odnalazł Colemana, który z bliskiej odległości pokonał Wojciecha Szczęsnego. Polak był bez szans.

22 minuta: Mirallas mógł podwyższyć prowadzenie Evertonu! Wyszedł sam na sam ze Szczęsnym, jednak nie trafił w światło bramki.

30 minuta: Chamberlain znowu odnalazł się w sytuacji strzeleckiej, ale oddał kolejne niecelne uderzenie.

35 minuta: Mirallas był o krok od pokonania Wojtka Szczęsnego. Belg oddał strzał z rzutu wolnego, jednak minimalnie chybił.

45 minuta: Drugi gol dla Evertonu. Lukaku przebiegł ponad połowę boiska, ograł(jak się później okazało sfaulował Mertesackera), następnie ominął Chambersa i posłał podanie do Naismitha, który płaskim strzałem pokonał polskiego bramkarza. Należy dodać, że Szkot w momencie podania był na spalonym, jednak gol został uznany.

Po przerwie na boisku zameldował się Olivier Giroud, który zmienił Alexisa Sancheza.

46 minuta: Alex Oxlade-Chamberlain zagrał fantastyczną piłkę wprost na nogę Girouda, jednak Francuz posłał piłkę nad bramką Howarda.

53 minuta: Wilshere nie wytrzymał napięcia i ostrym wślizgiem wjechał w nogi Barry’ego. Młody Anglik może się cieszyć, że skończyło się na żółtej kartce.

66 minuta: Giroud oddał strzał zza pola karnego, lecz i tym razem nie zdołał kopnąć piłkę w światło bramki.

68 minuta: Giroud ponownie stanął przed szansą pokonania Howarda. Tym razem oddał celny strzał, jednak Amerykanin był na posterunku i odbił piłkę.

74 minuta: Wenger zdecydował się na podwójną zmianę, Wilshera zastąpił Cazorla, a Chamberlaina – Campbell.

82 minuta: Gol kontaktowy dla Arsenalu. Cazorla posłał świetne podanie wzdłuż pola karnego Evertonu, piłka trafiła pod nogi Ramseya, który posłał piłkę obok bezradnego Howarda!

90 minuta: Niesamowite sceny na Goodison Park, Olivier Giroud daje remis Arsenalowi! Monreal zagrał idealne dośrodkowanie, które bez problemów wykorzystał francuski napastnik. Zdarzył się cud.

EvertonPremier LeagueRaport pomeczowy autor: bojowy schabowy źrodło: własne
lays komentarzy: 3987126.08.2014, 18:23

Ja teraz bede kupowal nowego PC bo juz BF4 scina mocno a na fifke 15 chce miec ogarnietego. Wiecie ile kosztuje pad do PS4? Bo gram na padzie od PS3 od dawna i chce zakupic to nowe cudenko :) Taki, ktory podlacze do PC oczywiscie.

Hans_Zimmer komentarzy: 594626.08.2014, 18:22

no Krzysiu koksił, brał kreatynę i później płakał, że urósł ;) ehhh. Pewnie się rzucił na najmocniejszą, i efekty były takie, a nie inne :) nie wiem sam. Co do tego, że nogi najwięcej rosną, bo najmniej się je ćwiczy, to radze powiedzieć to koksom z nogami jak zapałki :D

KoF

Można, ale można też po prostu grać na konsoli i nie martwić się "czy mi pójdzie".

Pomijam już fakt, że najlepsze gry nie wychodzą na PC, a na konsole właśnie.

mskafc komentarzy: 579626.08.2014, 18:20

Sewer

Ja mam nadzieję, ze kupie za 1350 max. Warto pisać do sprzedawców na allegro czy nie byliby zainteresowani sprzedażą poza allegro za troche mniej, bo nie beda musieli płacić ze stówy prowizji, zawsze to troche w kieszeni.

Marzag komentarzy: 41298 newsów: 126.08.2014, 18:20

KingOfLoyal, i garbić się do monitora?

ribery8 komentarzy: 27126.08.2014, 18:20

mskafc wlasnie celuje tez w tą grę ale to zalezy jak fundusze pozwola , w pierwszej kolejnosci fifa potem drugi pad :D a co do tego sklepu calkiem fajna sprawa :D u mnie w miescie jest takie cos ze mozna wypozyczyc gre :)

KingOfLoyal komentarzy: 12774 newsów: 126.08.2014, 18:19

a to nie można podłaczyć dwóch padów do kompa? :O

Sewer komentarzy: 157026.08.2014, 18:19

Daniho,no to też jakieś rozwiązanie swoją drogą to jest dziwne,przez cały dzień móc jeść tak mało a w nocy napychać się i tyć :D

Też właśnie zbieram na PS4 mam nadzieję że stanieje.

anty_pzpn_ komentarzy: 337026.08.2014, 18:19

kanonier204

Widzialem ale rownie dobre wrazenie zrobila na mnie fifa nowa :P

mskafc komentarzy: 579626.08.2014, 18:18

ribery

Na pewno obczaje. Znajomy mi powiedzial o takich sklepach w Pzn ( tam sie przeprowadzam za 3 tyg ) że dajesz starą gre +15 zł i oni Ci wymieniają na jakąś inną, super bajer.

Wlasnie ogladam gameplay'e z Destiny, miazga! Będzioesz grał?

Marzag komentarzy: 41298 newsów: 126.08.2014, 18:16

thide, fajnie się gra z kumplami w fifę przed monitorem gdzie jeden gra na padzie a drugi na klawiaturze? Wszystko ma swoje plusy i minusy.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 326.08.2014, 18:16

anty_pzpn
Tez tak mysle jakis prezent trzeba sobie kupic. I chyba jednak sie skusze na plejaka. Ps2,Ps3 i do kolekcji Ps4? why not? Jeszcze sie pozbiera i kto wie. Pes 15 na gamescom wyglada spoko jesli nie widziales ogarnij jutuba : d

ribery8 komentarzy: 27126.08.2014, 18:16

mskafc
powiem ci ze kupilem z gra The last of us i jest petarda nie mała:D oczywiscie gre juz przeszedlem :) teraz tylko czekac na fife :D grafika.... bez porównania z ta na ps3 czy x360

mskafc komentarzy: 579626.08.2014, 18:15

Wlasnsie, nie chce ktos kupic poteznej stacjonarki? Sprzedaje ze wzgledu na to, ze z tego kompa ogladam tylko seriale i filmy, az szkoda marnowac potencjalu takiego sprzetu. Jak kupue gre do ps4 za 250 zł to az bedzie bolało nie granie w nią..

KingOfLoyal komentarzy: 12774 newsów: 126.08.2014, 18:14

Gdybyście chcieli jakies powazniejsze rady to Bonus BGC czeka na fejsie.

mskafc komentarzy: 579626.08.2014, 18:14

ribery
i jak sie sprawuje? Ja rok temu wydalem 3k na samego kompa + fotel + monitor i inne pierdy i wyszlo mi 4k. Teraz chce sprzedać stacjonarke ze wszystkim za 2.5k a maszyna jest potezna, bf4 na ultra śmiga i kupić ps4. Telewizor 46 cali mam, takze grac sie bedzie pieknie ;D

illpadrino

tez chce wyrobic sylwetke i przyebac dziarki haha

anty_pzpn_ komentarzy: 337026.08.2014, 18:13

Kanonier204
Pykam pykam ale czekam az w UK bedzie jakas fajna oferta ps4 plus nowa fifa czy nowy pes.
No to musisz przeznaczyc jakos kase z urodzin.Kupuj ps4 :D

Daniho komentarzy: 9765 newsów: 126.08.2014, 18:12

Sewer
To moze kup sobie jakies napoje z miąższem czy cos. Jak zglodniejsz to sie napij i ci przejdzie :P

illpadrino komentarzy: 12030 newsów: 326.08.2014, 18:11

Akurat nie pije, nie pale, tylko leje do baku auta. więc w sumie wydaję na benzynę i na dziewczynę..
No ale uj. Na przyszły sezon wakacyjny musi być sylwetka i kilka dziar :D

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 326.08.2014, 18:10

anty_pzpn
Spoko w 14 dalej pykasz czy juz jednak na ps4 sie przezucasz? ja wlasnie mam dylemat ps4 lub lapek. Z jednej strony lapek ale to tylko to muzyki,filmow i meczykow. Z drugiej ps4 i czekanie na pes 15. Za miech urodziny wie trzeba kminic ^^

Sewer komentarzy: 157026.08.2014, 18:10

thide,próbuję cały czas ale chodze późno spać,robiłem już nawet tak że brałem tabletki nasenne żeby pójść spać i nie jeść przez jakies 3 dni tak robiłem i oduczałem się powoli ale potem znów to samo.

ribery8 komentarzy: 27126.08.2014, 18:10

Kupilem ps4 :) tydzien temu. TYLKO SONY :D

anty_pzpn_ komentarzy: 337026.08.2014, 18:09

thide

Jesli gram tylko w pesa czy fife to po co mi komp?Kompa mam i przypuszczam ze jeszcze nie jedna dobra gra na nim poleci :P

KingOfLoyal komentarzy: 12774 newsów: 126.08.2014, 18:09

Na coś te pieniadze trzeba wydawać. Jak nie uprawiasz sportu to wydasz na kompa,albo na 3 imprezy w tygodniu,albo na chlanie i pizze.

TakKrzysiu komentarzy: 893826.08.2014, 18:08

Hans_Zimmer@
Prosze bardzo

redpoint.pl/artykuly/artykuly-kreaty.html

Hans_Zimmer komentarzy: 594626.08.2014, 18:08

thide tylko, że przyjacielu konsole kupisz i masz ją na długi czas, a w pc jednak trzeba ładować co jakiś czas, bo albo grafa już za słabo, albo ramu za mało :)

Kanonier204

Jestem akurat na wakacjach wiec mnie troche nie bylo.Skrzynka z pesem?:D Ogarnieta ale czekam na promocje ps4 i tym jestem ostatnio zarajany hehe

LeBob komentarzy: 152326.08.2014, 18:06

anty_pzpn wrócę z pracy wieczorkiem i przeglądne :)

mskafc komentarzy: 579626.08.2014, 18:06

illpadrino

(nie kierujac bezposrednio do Ciebie )ale jesli nie trzymasz diety i jesz niewartosciowe rzeczy pijac alkohol ze 3-4 razy w tygodniu, plus ewentualne ziolo, to i tak swoje wydasz ;D ja juz sie nauczylem, ze wole wydac na zdrowe zarcie odstawiajac browara! Fajne uczucie ;D w kazdym razie brak diety tez jest kosztowny!

Hans_Zimmer komentarzy: 594626.08.2014, 18:06

thide haha kto wie, kto wie :)

thide komentarzy: 32389 newsów: 185226.08.2014, 18:05

@Sewer no to musisz się oduczyć. przestawaj jeść najpierw te 2-3 godziny przed snem, a później o 18/19.

KingOfLoyal komentarzy: 12774 newsów: 126.08.2014, 18:05

Benatia w sumie nie tak drogo poszedł 26 mln Euro i 4 mln Euro za sezon

Sewer komentarzy: 157026.08.2014, 18:05

U mnie z ruchem nie ma problemu bo gram w kosza codziennie ale właśnie to jedzenie na noc jest tragiczne.Apropo basketu wczoraj wrzucałem ale juz chyba nikogo nie było,miazga.
youtube.com/watch?v=r_cRqUP9jiU&list=UUYAJjqIukwm4r3GHEpJDhVw

TakKrzysiu komentarzy: 893826.08.2014, 18:04

Czekaj może zaraz to znajde gdzieś w necie. Jak nie to trudno ^^.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185226.08.2014, 18:04

@Hans, pewnie z cyklu Zaszłam w ciążę z basenem.

illpadrino komentarzy: 12030 newsów: 326.08.2014, 18:03

ale ja chce tylko ważyć 95 kg i żeby chociażby utrzymać taką wagę musiałbym co miesiąc jeść dużo. :( czyli dużo wydawać , dużo przerw w pracy itd. Czasem się po prostu nie da wbijać masy jak się pracuje.

Hans_Zimmer komentarzy: 594626.08.2014, 18:02

TakKrzysiu hmmm bardzo śmieszne jest to co przeczytałeś :) może mu ktoś w nocy sesję z teściem urządzał jak spał :D

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 326.08.2014, 18:02

anty
Gdzies ty byl czlowieku skrzynka ogarnieta??

thide komentarzy: 32389 newsów: 185226.08.2014, 18:02

przytyć jest bardzo łatwo, co to za problem :D. będąc po zabiegu przywaliłem kilka kilogramów, bo się prawie w ogóle nie ruszałem, bo nie mogłem.

paw3u komentarzy: 563026.08.2014, 18:02

@illpadrino
to prawda, ale nikt nie mówi, że to tani sport.

lucasnoline komentarzy: 541626.08.2014, 18:01

Na masie kasiore trzeba mieć, nie ma co się w tej kwestii oszukiwać.

anty_pzpn_ komentarzy: 337026.08.2014, 18:01

Tak to jest...jeden chce przyyc 10kg a drugi 15 kg stracic ;p

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 326.08.2014, 18:00

Jak ten "zarcik" Grabowskiego.

Wchodzi gosc do sklepu monopolowego a tam wina Tuska.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185226.08.2014, 18:00

ja tylko jeździłem na rowerze i jadłem trochę mniej

illpadrino komentarzy: 12030 newsów: 326.08.2014, 18:00

hahah... najfajniejsze jest też to ,żeby jeść tych 4-5 pełnowartościowych posiłków by budować masę musisz wydać na jedzenie jakieś 600zł (chybaże więcej) miesięcznie.