Cud na Goodison Park!

Cud na Goodison Park! 23.08.2014, 19:31, bojowy schabowy 6592 komentarzy

Po szalonej drugiej połowie Kanonierzy za sprawą Aarona Ramseya i Oliviera Girouda zdołali odrobić straty i doprowadzić do remisu. Styl w jakim podopieczni Wengera zdobyli ten jeden punkt pozostawia wiele do życzenia. Arsenal przez większą część meczu był bezradny, jednak londyńczycy zdołali zdobyć bramki dające remis. Niektórym zawodnikom należą się ogromne brawa za walkę do samego końca.

Arsenal: Szczęsny - Debuchy, Mertesacker, Chambers, Monreal - Flamini, Wilshere - Ox, Ramsey, Özil - Alexis.

Ławka rezerwowych: Martinez, Bellerin, Koscielny, Rosicky, Giroud, Cazorla, Campbell.

Everton: Howard - Coleman, Jagielka, Distin, Baines - Barry, McCarthy - Mirallas, Naismith, Pienaar - Lukaku.

Ławka rezerwowych: Robles, McGeady, Besić, Atsu, Osman, Stones, Alcaraz.

Pierwsze minuty spotkania mijały w ospałym tempie. Typowy mecz walki w środku pola.

W 10 minucie Kanonierzy przeprowadzili pierwszą akcję zakończoną strzałem, jednak Chamberlain był daleki od pokonania Howarda.

18 minuta: Gol dla Evertonu. Barry fantastycznym dośrodkowaniem odnalazł Colemana, który z bliskiej odległości pokonał Wojciecha Szczęsnego. Polak był bez szans.

22 minuta: Mirallas mógł podwyższyć prowadzenie Evertonu! Wyszedł sam na sam ze Szczęsnym, jednak nie trafił w światło bramki.

30 minuta: Chamberlain znowu odnalazł się w sytuacji strzeleckiej, ale oddał kolejne niecelne uderzenie.

35 minuta: Mirallas był o krok od pokonania Wojtka Szczęsnego. Belg oddał strzał z rzutu wolnego, jednak minimalnie chybił.

45 minuta: Drugi gol dla Evertonu. Lukaku przebiegł ponad połowę boiska, ograł(jak się później okazało sfaulował Mertesackera), następnie ominął Chambersa i posłał podanie do Naismitha, który płaskim strzałem pokonał polskiego bramkarza. Należy dodać, że Szkot w momencie podania był na spalonym, jednak gol został uznany.

Po przerwie na boisku zameldował się Olivier Giroud, który zmienił Alexisa Sancheza.

46 minuta: Alex Oxlade-Chamberlain zagrał fantastyczną piłkę wprost na nogę Girouda, jednak Francuz posłał piłkę nad bramką Howarda.

53 minuta: Wilshere nie wytrzymał napięcia i ostrym wślizgiem wjechał w nogi Barry’ego. Młody Anglik może się cieszyć, że skończyło się na żółtej kartce.

66 minuta: Giroud oddał strzał zza pola karnego, lecz i tym razem nie zdołał kopnąć piłkę w światło bramki.

68 minuta: Giroud ponownie stanął przed szansą pokonania Howarda. Tym razem oddał celny strzał, jednak Amerykanin był na posterunku i odbił piłkę.

74 minuta: Wenger zdecydował się na podwójną zmianę, Wilshera zastąpił Cazorla, a Chamberlaina – Campbell.

82 minuta: Gol kontaktowy dla Arsenalu. Cazorla posłał świetne podanie wzdłuż pola karnego Evertonu, piłka trafiła pod nogi Ramseya, który posłał piłkę obok bezradnego Howarda!

90 minuta: Niesamowite sceny na Goodison Park, Olivier Giroud daje remis Arsenalowi! Monreal zagrał idealne dośrodkowanie, które bez problemów wykorzystał francuski napastnik. Zdarzył się cud.

EvertonPremier LeagueRaport pomeczowy autor: bojowy schabowy źrodło: własne
helzing komentarzy: 327326.08.2014, 21:12

no teraz to będziecie płakać za Giroud, jesli sie potwierdzi najgorsze... :( a moze to szansa dla Campbella, choc pewnie kogos sprowadzi

KanonieR_ST komentarzy: 85426.08.2014, 21:12

Di Maria bardzo dobry zawodnik. Jak jest w formie jeden z najlepszych na świecie. Simeone wypowiedział się na jego temat i w pełni się z nim zgadzam :P

Sathiss komentarzy: 195126.08.2014, 21:11

@kaziu

Zazdrość? To, że kosztował za drogo to fakt, to, że musi przypakować to też fakt. Poza tym to bardzo dobry transfer

Ashburton komentarzy: 450226.08.2014, 21:11

kaziu874

I tak top4 nie osiągną.

chociaż. zazdroszczę im Di Mariji

Gofer999 komentarzy: 1466726.08.2014, 21:10

@Heolix Z tym że my oddaliśmy Cesca ponieważ dużo płakał i chciał odejśc, a United oddali Ronaldo bo Real dużo chajsu dawał no i też w sumie już chciał odejść chyba.

Hans_Zimmer komentarzy: 594526.08.2014, 21:09

zazdrościć im możemy Roneya, a na pewno nie Di Marii :) dobrze, że przyszedł, bo najlepsi mają grać u nas. Póki co i tak nie są specjalnie groźni.

Heolix komentarzy: 62626.08.2014, 21:08

Dziwne te transfery, pierw united sprzedaje Ronaldo by za kilka lat kupić Angel Di Maria, a arsenal robi podobnie z fabregasem i kupuje Ozila.

kaziu874 komentarzy: 673226.08.2014, 21:08

Hahaha jaka zazdrość na stronie że United kupiło Di Marie. To za drogo, to nie pasuje, to wygląd przeszkadza.. śmieszne trochę.

Hans_Zimmer komentarzy: 594526.08.2014, 21:07

Ashburton ojjj nie do końca ;(

mitmichael komentarzy: 4924326.08.2014, 21:07

L'Equipe to jedno z najlepszych zrodeł nie tylko we Francji ale i na swiecie. Beda jaja jak Di Maria za 60mln nie zbawi Czerwone Diably :D

Adu (zawieszony) komentarzy: 549826.08.2014, 21:06

Hans

Chodzi o to że tam jest i tak Zlatan, mistrzostwo i tak mają w kieszeni i tak, a zanim dojdzie do ważnych meczów w LM, Ibra dojdzie do siebie, dając dobrą oferte PSG odblokowujemy im możliwość jakiegoś transferu. Oczywiście sie nie napalam bo taki transfer byłby mało prawdopodobny, ale tylko zapytałem o źródło.

polishbrigadesx komentarzy: 1020426.08.2014, 21:04

Di Maria będzie chyba musiał trochę przypakować bo z taką sylwetką będzie mu trochę ciężko.

Hans_Zimmer komentarzy: 594526.08.2014, 21:04

Adu Ty zgrywusie.

Diabliica komentarzy: 337826.08.2014, 21:03

skrobinho

3-5-2 graliśmy bo do innej formacji mamy za słabe m.in skrzydła(no teraz już tak nie). I chyba jednya formacja żeby zmieścić Matę na 10, Roo i RvP w składzie. No to Angel na wahadło, przecież gość i tak zasuwa jak głupi z jednej bramki do drugiej.

Adu (zawieszony) komentarzy: 549826.08.2014, 21:03

Hanz Zimmer

Priv, podam Ci nr konta bankowego.

amadeo komentarzy: 514926.08.2014, 21:03

Mówcie co chcecie, ale Everton ma żyłkę do interesów ;p

Hans_Zimmer komentarzy: 594526.08.2014, 21:03

Adu zgłaszam zainteresowanie Twoim komputerem, płacę za niego 50 zł. Co Ty na to?

praptak komentarzy: 881926.08.2014, 21:01

Di Maria wygląd troche jak mysz. Van Gaal przyczepi serek do piłki i przedrybluje nawet swoich.

Adu (zawieszony) komentarzy: 549826.08.2014, 21:01

L'Equipe to dobre źródło ? bo informuje o naszym zainteresowaniu Cavanim.

AfganskiMudzahedini komentarzy: 370026.08.2014, 20:59

haxball.com/?roomid=~23c0347b9a24eec37ccd99d3ccda92a194199f1c65956e8990f282c7807d41782

Adikos1382 komentarzy: 39026.08.2014, 20:59

eto oficjalnie

praptak komentarzy: 881926.08.2014, 20:58

illpadrino@
Czyli że na Marsie też kiedyś była Japonia?

DB10 komentarzy: 149626.08.2014, 20:58

Arsenal target their former defender Sebastien Squillaci to plug the gap in the centre of their defence. Injury leaves Arsene Wenger short of options in defence and 34-year-old is seen as the most realistic target.

youtube.com/watch?v=4zWIIdmN34o

El Filaro wraca

Hans_Zimmer komentarzy: 594526.08.2014, 20:57

przerywać rozmowę o iluminatach jakimś przepłaconym Di Marią ehhh...

Gunner48 komentarzy: 792926.08.2014, 20:56

@skrobinho
Trudno powiedzieć. Icardi wydaje mi się bardziej pewnym siebie, niższy, szybszy i nie boi się włożyć głowy w miejsce gdzie inni uciekali by z nogą.
Destro widziałem tylko w paru meczach i mi nie zaimponował. Z oczywistych względów wybrałbym młodszego z nich.

illpadrino komentarzy: 12030 newsów: 326.08.2014, 20:56

to jest ciekawy motyw.

Diabliica komentarzy: 337826.08.2014, 20:55

@skrobinho

4-3-3. Tylko potrzeba nam wtedy jeszcze jednego ŚP - ktoś w stylu de Jonga. Herrera, De Jong, Angel - Mata, RvP, Rooney. Coś takiego. Albo diamentem. Nie wiem, w każdym razie na pewno van Gaal nie wydawałby tyle hajsu na gościa którego nie wiedziałby jak ustawić. Całe szczęście, że jest Angel bo na tego garbusa Janga i tuptusia Valencię nie idzie patrzeć.

Ashburton komentarzy: 450226.08.2014, 20:55

Alonso

zostaw moją Biblię.

Diabliica

No i?

Ja jestem że tak powiem ,,u siebie'' a ty masz Devilpage.

skrobinho komentarzy: 3810 newsów: 226.08.2014, 20:54

wg mnie*

skrobinho komentarzy: 3810 newsów: 226.08.2014, 20:53

@Diabliica
Po co to się nie pytam, bo by się każdej drużynie przydał :D
Wg dobry transfer tyle, że bardzo drogi.

A gdzie będzie grał? Na boku? Czy w środku pola? Bo jeśli w środku to trudno tam będzie upchnąć jeszcze Mate i Herrere, za to nie jestem pewien czy jako ten boczny obrońca/pomocnik da radę w defie...

Sathiss komentarzy: 195126.08.2014, 20:53

Ashburton znowu nam gości, którzy kibicują innym klubom wygania ;d

Diabliica komentarzy: 337826.08.2014, 20:52

Hans - sprawdź kiedy ostatni raz coś pisałam ;-)

Jestem tu dłużej niż ty, so..

Alonso komentarzy: 1282426.08.2014, 20:51

Ashburton
sam idz stąd, biblia Ci stygnie

Hans_Zimmer komentarzy: 594526.08.2014, 20:51

nigdy nie rozumiałem logiki niektórych ludzi :) diablica zamiast się cieszyć na swoim debilpejdżu to się loguje tutaj i udziela po dziesięciu latach :)

skrobinho komentarzy: 3810 newsów: 226.08.2014, 20:51

@Gunner48
A do nas kto by bardziej pasował?
Wydaje mi się, że Destro, bo to snajper, bardzo skuteczny, ale też niezły technicznie.

Hans

A skąd, nie mówisz o pierdołach, właśnie dobrze, bo trzeba to badać. To jest tylko trudne do zrozumienia.

mrsomebody komentarzy: 602126.08.2014, 20:49

haxball.com/?roomid=~28aae977c49590cf686f95ebb7d72a49b79bdb4b1765272c39adacb4db9f68a4a