Cud na Goodison Park!

Cud na Goodison Park! 23.08.2014, 19:31, bojowy schabowy 6592 komentarzy

Po szalonej drugiej połowie Kanonierzy za sprawą Aarona Ramseya i Oliviera Girouda zdołali odrobić straty i doprowadzić do remisu. Styl w jakim podopieczni Wengera zdobyli ten jeden punkt pozostawia wiele do życzenia. Arsenal przez większą część meczu był bezradny, jednak londyńczycy zdołali zdobyć bramki dające remis. Niektórym zawodnikom należą się ogromne brawa za walkę do samego końca.

Arsenal: Szczęsny - Debuchy, Mertesacker, Chambers, Monreal - Flamini, Wilshere - Ox, Ramsey, Özil - Alexis.

Ławka rezerwowych: Martinez, Bellerin, Koscielny, Rosicky, Giroud, Cazorla, Campbell.

Everton: Howard - Coleman, Jagielka, Distin, Baines - Barry, McCarthy - Mirallas, Naismith, Pienaar - Lukaku.

Ławka rezerwowych: Robles, McGeady, Besić, Atsu, Osman, Stones, Alcaraz.

Pierwsze minuty spotkania mijały w ospałym tempie. Typowy mecz walki w środku pola.

W 10 minucie Kanonierzy przeprowadzili pierwszą akcję zakończoną strzałem, jednak Chamberlain był daleki od pokonania Howarda.

18 minuta: Gol dla Evertonu. Barry fantastycznym dośrodkowaniem odnalazł Colemana, który z bliskiej odległości pokonał Wojciecha Szczęsnego. Polak był bez szans.

22 minuta: Mirallas mógł podwyższyć prowadzenie Evertonu! Wyszedł sam na sam ze Szczęsnym, jednak nie trafił w światło bramki.

30 minuta: Chamberlain znowu odnalazł się w sytuacji strzeleckiej, ale oddał kolejne niecelne uderzenie.

35 minuta: Mirallas był o krok od pokonania Wojtka Szczęsnego. Belg oddał strzał z rzutu wolnego, jednak minimalnie chybił.

45 minuta: Drugi gol dla Evertonu. Lukaku przebiegł ponad połowę boiska, ograł(jak się później okazało sfaulował Mertesackera), następnie ominął Chambersa i posłał podanie do Naismitha, który płaskim strzałem pokonał polskiego bramkarza. Należy dodać, że Szkot w momencie podania był na spalonym, jednak gol został uznany.

Po przerwie na boisku zameldował się Olivier Giroud, który zmienił Alexisa Sancheza.

46 minuta: Alex Oxlade-Chamberlain zagrał fantastyczną piłkę wprost na nogę Girouda, jednak Francuz posłał piłkę nad bramką Howarda.

53 minuta: Wilshere nie wytrzymał napięcia i ostrym wślizgiem wjechał w nogi Barry’ego. Młody Anglik może się cieszyć, że skończyło się na żółtej kartce.

66 minuta: Giroud oddał strzał zza pola karnego, lecz i tym razem nie zdołał kopnąć piłkę w światło bramki.

68 minuta: Giroud ponownie stanął przed szansą pokonania Howarda. Tym razem oddał celny strzał, jednak Amerykanin był na posterunku i odbił piłkę.

74 minuta: Wenger zdecydował się na podwójną zmianę, Wilshera zastąpił Cazorla, a Chamberlaina – Campbell.

82 minuta: Gol kontaktowy dla Arsenalu. Cazorla posłał świetne podanie wzdłuż pola karnego Evertonu, piłka trafiła pod nogi Ramseya, który posłał piłkę obok bezradnego Howarda!

90 minuta: Niesamowite sceny na Goodison Park, Olivier Giroud daje remis Arsenalowi! Monreal zagrał idealne dośrodkowanie, które bez problemów wykorzystał francuski napastnik. Zdarzył się cud.

czekolada@
Wstąp do szkoły trollingu i wróc silniejszy.

Came4Fame komentarzy: 1422 newsów: 30926.08.2014, 19:33

Nie rozumiem, czemu wolicie sprzedać Podolskiego a nie Cazorle. I w ogóle czemu chcecie odejścia Lukasa...

lays komentarzy: 3987126.08.2014, 19:32

OJ GADACIE.

PORA ROKU SIE ZMIENIA a WIECIE CO TO OZNACZA???? ZMIENIA SIE ROWNIEZ MOJ SMAK :))))))))

Chyba pora na zmiane avatara... jak juz nawet Hans zmienil to po prostu musze..

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 326.08.2014, 19:32

Według SkySports były bramkarz Manchesteru United, a obecnie dyrektor sportowy Ajaxu Amsterdam - Edwin Van Der Sar przybywa w ośrodku treningowym Czerwonych Diabłów w Carrington, gdzie negocjuje warunki transferu Daleya Blinda. Obrońcę holenderskiego klubu bardzo chce mieć u siebie trener ekipy z Old Trafford Louis Van Gaal.

karmel567 komentarzy: 346626.08.2014, 19:32

Podobno Arsenal przebił oferte MU za Di Marije i transfer został odwołany. Argentyńczyk jest teraz w drodze do Londynu.

Hans_Zimmer komentarzy: 594626.08.2014, 19:31

lays dobra dobra! już ja wiem co się tam z Tobą dzieje, a na pewno nie ma to związku z sercem!

karmel567 komentarzy: 346626.08.2014, 19:30

Exclusive: Manchester United meeting Ajax officials tonight regarding Daley Blind.

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 126.08.2014, 19:27

witam, pojawiły się dziś jakieś ciekawe wieści odnośnie naszego zespołu?

GKS_AFC komentarzy: 871826.08.2014, 19:17

Fiorentino jest obecnie w Monaco negocjują jakiś transfer i jest tam też obecny zawodnik o którego toczą się negocjacje.

mitmichael komentarzy: 4924326.08.2014, 19:17

Chciałem Standard Liege bo to byłby idealny rywal dla Nas. Zenit w 10tke leje ich 3-0

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 226.08.2014, 19:15