Cud na Goodison Park!

Cud na Goodison Park! 23.08.2014, 19:31, bojowy schabowy 6592 komentarzy

Po szalonej drugiej połowie Kanonierzy za sprawą Aarona Ramseya i Oliviera Girouda zdołali odrobić straty i doprowadzić do remisu. Styl w jakim podopieczni Wengera zdobyli ten jeden punkt pozostawia wiele do życzenia. Arsenal przez większą część meczu był bezradny, jednak londyńczycy zdołali zdobyć bramki dające remis. Niektórym zawodnikom należą się ogromne brawa za walkę do samego końca.

Arsenal: Szczęsny - Debuchy, Mertesacker, Chambers, Monreal - Flamini, Wilshere - Ox, Ramsey, Özil - Alexis.

Ławka rezerwowych: Martinez, Bellerin, Koscielny, Rosicky, Giroud, Cazorla, Campbell.

Everton: Howard - Coleman, Jagielka, Distin, Baines - Barry, McCarthy - Mirallas, Naismith, Pienaar - Lukaku.

Ławka rezerwowych: Robles, McGeady, Besić, Atsu, Osman, Stones, Alcaraz.

Pierwsze minuty spotkania mijały w ospałym tempie. Typowy mecz walki w środku pola.

W 10 minucie Kanonierzy przeprowadzili pierwszą akcję zakończoną strzałem, jednak Chamberlain był daleki od pokonania Howarda.

18 minuta: Gol dla Evertonu. Barry fantastycznym dośrodkowaniem odnalazł Colemana, który z bliskiej odległości pokonał Wojciecha Szczęsnego. Polak był bez szans.

22 minuta: Mirallas mógł podwyższyć prowadzenie Evertonu! Wyszedł sam na sam ze Szczęsnym, jednak nie trafił w światło bramki.

30 minuta: Chamberlain znowu odnalazł się w sytuacji strzeleckiej, ale oddał kolejne niecelne uderzenie.

35 minuta: Mirallas był o krok od pokonania Wojtka Szczęsnego. Belg oddał strzał z rzutu wolnego, jednak minimalnie chybił.

45 minuta: Drugi gol dla Evertonu. Lukaku przebiegł ponad połowę boiska, ograł(jak się później okazało sfaulował Mertesackera), następnie ominął Chambersa i posłał podanie do Naismitha, który płaskim strzałem pokonał polskiego bramkarza. Należy dodać, że Szkot w momencie podania był na spalonym, jednak gol został uznany.

Po przerwie na boisku zameldował się Olivier Giroud, który zmienił Alexisa Sancheza.

46 minuta: Alex Oxlade-Chamberlain zagrał fantastyczną piłkę wprost na nogę Girouda, jednak Francuz posłał piłkę nad bramką Howarda.

53 minuta: Wilshere nie wytrzymał napięcia i ostrym wślizgiem wjechał w nogi Barry’ego. Młody Anglik może się cieszyć, że skończyło się na żółtej kartce.

66 minuta: Giroud oddał strzał zza pola karnego, lecz i tym razem nie zdołał kopnąć piłkę w światło bramki.

68 minuta: Giroud ponownie stanął przed szansą pokonania Howarda. Tym razem oddał celny strzał, jednak Amerykanin był na posterunku i odbił piłkę.

74 minuta: Wenger zdecydował się na podwójną zmianę, Wilshera zastąpił Cazorla, a Chamberlaina – Campbell.

82 minuta: Gol kontaktowy dla Arsenalu. Cazorla posłał świetne podanie wzdłuż pola karnego Evertonu, piłka trafiła pod nogi Ramseya, który posłał piłkę obok bezradnego Howarda!

90 minuta: Niesamowite sceny na Goodison Park, Olivier Giroud daje remis Arsenalowi! Monreal zagrał idealne dośrodkowanie, które bez problemów wykorzystał francuski napastnik. Zdarzył się cud.

WiernyKibicThGunners komentarzy: 103626.08.2014, 16:14

Kanonier niedokładne dane, czy wszyscy otworzyli spadochrony?, czy otworzyli wszystkie czy 1 i resztę trzymali? Rozwiązań można napisać kilka

I thide wygral.

Malysz.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185226.08.2014, 16:13

poza tym spaliłeś, bo nie powinno być kto 1 wyląduje, ale kto 1 był na Ziemi

duzy469 komentarzy: 76626.08.2014, 16:13

narazie mam 6 pkt na 10 zamknietych :D ale delte na bank dobrze robilem to juz 8 pkt i ciagi za 2 to 10 pkt :D jeszcze 5 mysle uzbieram i bedzie gites

thide komentarzy: 32389 newsów: 185226.08.2014, 16:12

na ziemi pierwszy był Adam.

maciek987 komentarzy: 296626.08.2014, 16:12

kanonier
Może się nie znam ale według mnie to trudno jest 3 spadochrony otworzyć wiec tylko 1 otworzy i razem spadna :P xd

Nie lubie takich zadań :P

duzy469 komentarzy: 76626.08.2014, 16:12

no masz racje

kepha komentarzy: 21126.08.2014, 16:11

@Duży,
te 1/8 wychodzi jeżeli chciałbyś za każdym razem wylosować reszkę.

jeżeli sobie rozrysujesz możliwości (a jest ich 8, stąd 8 w mianowniku) to poprawną opcją jest R-O-O, O-R-O, O-O-R, więc 3/8

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 326.08.2014, 16:11

Rafix
Kombinuj dalej :D

DB10 komentarzy: 149626.08.2014, 16:11

Louis van Gaal's side will offer Di Maria a wage packet that will eclipse Wayne Rooney's €360,000-per-week deal, including the Argentine's €6m signing-on fee and additional bonuses.

360k ojro, co daje jaies 280-290k funtow. O losie! Drugie City ;)

thide komentarzy: 32389 newsów: 185226.08.2014, 16:09

przy kostkach jest sporo rysowania tabelek i wypisywania, ale i tak to jest banalne

kepha komentarzy: 21126.08.2014, 16:09

przepraszam, dawno matematyki nie było. z drzewka wychodzi p=3/8

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 326.08.2014, 16:08

Mnie kiedys rozwalilo na tescie takie pytanie. Jest trzech spadochroniarzy. Jeden na jeden spadochron drugi dwa a trzeci trzy. Ktory najszybciej wyladuje na ziemi.

Ci co znaja milczec niech szlachta duma xd

duzy469 komentarzy: 76626.08.2014, 16:08

kepha
to dobrze dalem :D

thide komentarzy: 32389 newsów: 185226.08.2014, 16:08

@maciek, w Rosji to rzucając krową mogą wygrać w lotka.

maciek987 komentarzy: 296626.08.2014, 16:08

Liczę, na to że Everton wygra wysoko .

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747426.08.2014, 16:07

Samuel Eto'o has arrived at Everton's training ground ahead of his medical with the club. (Sky Sports)

Eto and Lukaku vs byly pracodawca juz w ten weekend? bedzie ciekawie

maciek987 komentarzy: 296626.08.2014, 16:05

trudno wyrzucić reszke rzucając kostką :P

kepha komentarzy: 21126.08.2014, 16:05

jeżeli rzucamy 3 razy monetą to za każdym razem prawdopodobieństwo wynosi 1/2. po trzech rzutach: (1/2) * (1/2) * (1/2) = 1/8

duzy469 komentarzy: 76626.08.2014, 16:05

moneta :D pomylilo mi sie

RafixTheOne komentarzy: 67226.08.2014, 16:04

@thide

To przesłuchaj tylko to, co Te-Tris wydał.

mialem pytanie dzisiaj na poprawce.
rzucamy kostka 3 razy i jakie jest prawdopodobienstwo wyrzucenia jeden reszki ?

maciek987 komentarzy: 296626.08.2014, 16:01

Ma3ie21
No logiczne ale niektórzy ślepo go hejtują i nie chcą w składzie gdy gra a jak nie gra bo ma kontuzje to lament

thide komentarzy: 32389 newsów: 185226.08.2014, 16:00

wiesz co, przez parę lat nie śledziłem w ogóle sceny, bo chciało mi się rzygać jak na to wszystko patrzyłem.

maciek987 komentarzy: 296626.08.2014, 16:00

thide
Nieraz były tutaj komentarze, że Giroud ma siedzieć na ławce a w jego miejsce SANOGO. Mnie to zawsze szokowały takie komentarze

RafixTheOne komentarzy: 67226.08.2014, 15:59