Cud na Goodison Park!

Cud na Goodison Park! 23.08.2014, 19:31, bojowy schabowy 6592 komentarzy

Po szalonej drugiej połowie Kanonierzy za sprawą Aarona Ramseya i Oliviera Girouda zdołali odrobić straty i doprowadzić do remisu. Styl w jakim podopieczni Wengera zdobyli ten jeden punkt pozostawia wiele do życzenia. Arsenal przez większą część meczu był bezradny, jednak londyńczycy zdołali zdobyć bramki dające remis. Niektórym zawodnikom należą się ogromne brawa za walkę do samego końca.

Arsenal: Szczęsny - Debuchy, Mertesacker, Chambers, Monreal - Flamini, Wilshere - Ox, Ramsey, Özil - Alexis.

Ławka rezerwowych: Martinez, Bellerin, Koscielny, Rosicky, Giroud, Cazorla, Campbell.

Everton: Howard - Coleman, Jagielka, Distin, Baines - Barry, McCarthy - Mirallas, Naismith, Pienaar - Lukaku.

Ławka rezerwowych: Robles, McGeady, Besić, Atsu, Osman, Stones, Alcaraz.

Pierwsze minuty spotkania mijały w ospałym tempie. Typowy mecz walki w środku pola.

W 10 minucie Kanonierzy przeprowadzili pierwszą akcję zakończoną strzałem, jednak Chamberlain był daleki od pokonania Howarda.

18 minuta: Gol dla Evertonu. Barry fantastycznym dośrodkowaniem odnalazł Colemana, który z bliskiej odległości pokonał Wojciecha Szczęsnego. Polak był bez szans.

22 minuta: Mirallas mógł podwyższyć prowadzenie Evertonu! Wyszedł sam na sam ze Szczęsnym, jednak nie trafił w światło bramki.

30 minuta: Chamberlain znowu odnalazł się w sytuacji strzeleckiej, ale oddał kolejne niecelne uderzenie.

35 minuta: Mirallas był o krok od pokonania Wojtka Szczęsnego. Belg oddał strzał z rzutu wolnego, jednak minimalnie chybił.

45 minuta: Drugi gol dla Evertonu. Lukaku przebiegł ponad połowę boiska, ograł(jak się później okazało sfaulował Mertesackera), następnie ominął Chambersa i posłał podanie do Naismitha, który płaskim strzałem pokonał polskiego bramkarza. Należy dodać, że Szkot w momencie podania był na spalonym, jednak gol został uznany.

Po przerwie na boisku zameldował się Olivier Giroud, który zmienił Alexisa Sancheza.

46 minuta: Alex Oxlade-Chamberlain zagrał fantastyczną piłkę wprost na nogę Girouda, jednak Francuz posłał piłkę nad bramką Howarda.

53 minuta: Wilshere nie wytrzymał napięcia i ostrym wślizgiem wjechał w nogi Barry’ego. Młody Anglik może się cieszyć, że skończyło się na żółtej kartce.

66 minuta: Giroud oddał strzał zza pola karnego, lecz i tym razem nie zdołał kopnąć piłkę w światło bramki.

68 minuta: Giroud ponownie stanął przed szansą pokonania Howarda. Tym razem oddał celny strzał, jednak Amerykanin był na posterunku i odbił piłkę.

74 minuta: Wenger zdecydował się na podwójną zmianę, Wilshera zastąpił Cazorla, a Chamberlaina – Campbell.

82 minuta: Gol kontaktowy dla Arsenalu. Cazorla posłał świetne podanie wzdłuż pola karnego Evertonu, piłka trafiła pod nogi Ramseya, który posłał piłkę obok bezradnego Howarda!

90 minuta: Niesamowite sceny na Goodison Park, Olivier Giroud daje remis Arsenalowi! Monreal zagrał idealne dośrodkowanie, które bez problemów wykorzystał francuski napastnik. Zdarzył się cud.

EvertonPremier LeagueRaport pomeczowy autor: bojowy schabowy źrodło: własne
Theooo14 komentarzy: 45726.08.2014, 17:33

@Dancer
Tak. Ja tak miałem.

kaziu874 komentarzy: 675326.08.2014, 17:33

Jak napisze, że gdy United kupi Di Marie będą mieli lepszą kadrę od nas i że Arsenal będzie miał (na ten moment) najsłabszą kadrę z całego topu to bardzo zostanę wyśmiany czy tylko tak trochę? ;>

Dancer komentarzy: 11210 newsów: 40026.08.2014, 17:33

rogotnik

Czy cwiczenie na silowni moze byc powodem bolu kregoslupa?

Me3mber komentarzy: 256126.08.2014, 17:31

rogotnik - jak najszybciej i najefektywniej dorobić się 6paka?

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52426.08.2014, 17:31

Te 3 miesiące Giroud to już pewne?

rogotnik komentarzy: 55826.08.2014, 17:29

Jezeli chodzi o siłownie to moge komus tutaj pomoc jak ma jakies pytnia.

Hans_Zimmer komentarzy: 594826.08.2014, 17:29

darek250s ale zabawniś z Ciebie oj oj :)

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 226.08.2014, 17:29

Odbiegając od tematu podnoszenia ciężarów, co sądzicie o ekranizacji the last of us? Wedlug mnie będzie to porażka na całej linii. Nędza się szykuje w kinie niebawem

shark31 w przypadku Wengera to chyba Park Chu-younga :)

darek250s komentarzy: 10353 newsów: 526.08.2014, 17:28

Hans@ dostałbyś czapę od takiego 60 kg chłopaka to byś miał szacunek do tych ,,koxów"

Theooo14 komentarzy: 45726.08.2014, 17:28

A tak btw nie wiem czy było info ale BBC podaje, że jesteśmy zainteresowani Cercim z Torino. Dobry jest?

shark31 komentarzy: 601326.08.2014, 17:28

Hans_Zimmer lol oczysicie ze da sie zalatwic. Transfer mozna zrobic w 48 godz bez problemu.

zuczek1987 komentarzy: 640326.08.2014, 17:28