Cud na Goodison Park!

Cud na Goodison Park! 23.08.2014, 19:31, bojowy schabowy 6592 komentarzy

Po szalonej drugiej połowie Kanonierzy za sprawą Aarona Ramseya i Oliviera Girouda zdołali odrobić straty i doprowadzić do remisu. Styl w jakim podopieczni Wengera zdobyli ten jeden punkt pozostawia wiele do życzenia. Arsenal przez większą część meczu był bezradny, jednak londyńczycy zdołali zdobyć bramki dające remis. Niektórym zawodnikom należą się ogromne brawa za walkę do samego końca.

Arsenal: Szczęsny - Debuchy, Mertesacker, Chambers, Monreal - Flamini, Wilshere - Ox, Ramsey, Özil - Alexis.

Ławka rezerwowych: Martinez, Bellerin, Koscielny, Rosicky, Giroud, Cazorla, Campbell.

Everton: Howard - Coleman, Jagielka, Distin, Baines - Barry, McCarthy - Mirallas, Naismith, Pienaar - Lukaku.

Ławka rezerwowych: Robles, McGeady, Besić, Atsu, Osman, Stones, Alcaraz.

Pierwsze minuty spotkania mijały w ospałym tempie. Typowy mecz walki w środku pola.

W 10 minucie Kanonierzy przeprowadzili pierwszą akcję zakończoną strzałem, jednak Chamberlain był daleki od pokonania Howarda.

18 minuta: Gol dla Evertonu. Barry fantastycznym dośrodkowaniem odnalazł Colemana, który z bliskiej odległości pokonał Wojciecha Szczęsnego. Polak był bez szans.

22 minuta: Mirallas mógł podwyższyć prowadzenie Evertonu! Wyszedł sam na sam ze Szczęsnym, jednak nie trafił w światło bramki.

30 minuta: Chamberlain znowu odnalazł się w sytuacji strzeleckiej, ale oddał kolejne niecelne uderzenie.

35 minuta: Mirallas był o krok od pokonania Wojtka Szczęsnego. Belg oddał strzał z rzutu wolnego, jednak minimalnie chybił.

45 minuta: Drugi gol dla Evertonu. Lukaku przebiegł ponad połowę boiska, ograł(jak się później okazało sfaulował Mertesackera), następnie ominął Chambersa i posłał podanie do Naismitha, który płaskim strzałem pokonał polskiego bramkarza. Należy dodać, że Szkot w momencie podania był na spalonym, jednak gol został uznany.

Po przerwie na boisku zameldował się Olivier Giroud, który zmienił Alexisa Sancheza.

46 minuta: Alex Oxlade-Chamberlain zagrał fantastyczną piłkę wprost na nogę Girouda, jednak Francuz posłał piłkę nad bramką Howarda.

53 minuta: Wilshere nie wytrzymał napięcia i ostrym wślizgiem wjechał w nogi Barry’ego. Młody Anglik może się cieszyć, że skończyło się na żółtej kartce.

66 minuta: Giroud oddał strzał zza pola karnego, lecz i tym razem nie zdołał kopnąć piłkę w światło bramki.

68 minuta: Giroud ponownie stanął przed szansą pokonania Howarda. Tym razem oddał celny strzał, jednak Amerykanin był na posterunku i odbił piłkę.

74 minuta: Wenger zdecydował się na podwójną zmianę, Wilshera zastąpił Cazorla, a Chamberlaina – Campbell.

82 minuta: Gol kontaktowy dla Arsenalu. Cazorla posłał świetne podanie wzdłuż pola karnego Evertonu, piłka trafiła pod nogi Ramseya, który posłał piłkę obok bezradnego Howarda!

90 minuta: Niesamowite sceny na Goodison Park, Olivier Giroud daje remis Arsenalowi! Monreal zagrał idealne dośrodkowanie, które bez problemów wykorzystał francuski napastnik. Zdarzył się cud.

EvertonPremier LeagueRaport pomeczowy autor: bojowy schabowy źrodło: własne
Hans_Zimmer komentarzy: 594826.08.2014, 17:46

Theooo14 na kreatynie pompa Cię trzyma (do czasu) a dietka to podstawa do budowy masy mięśniowej kolego ;) więc bez wymówek, bo białko to też dodatek do diety pamiętaj ;)

anty_pzpn_ komentarzy: 337026.08.2014, 17:46

LeBob

A skleisz mi jakas diete ??:P

KingOfLoyal komentarzy: 12774 newsów: 126.08.2014, 17:46

same koksy, specjalisty i trenery na k.com

Już teraz nikt na nikogo głosu nie podniesie.

Me3mber komentarzy: 256126.08.2014, 17:45

Theo - cykl kreatynowy największe przynosi rezultaty jeśli stosujesz ją CODZIENNIE przez ok. 8tygodni na cykl po 5-10g na dobę. Oczywiście ćwiczenia maks 6 dni w tygodniu po średnio intensywnych sesjach, bo inaczej popalisz mięśnie nie dając im się skutecznie zregenerować i efekt będzie całkowicie do dupy.

illpadrino komentarzy: 12030 newsów: 326.08.2014, 17:44

no bo jestem szczupły.
Chudy byłem w 3 technikum jak miałem 193 i 65 kg... wtedy to byłem wieszak. :D

LeBob komentarzy: 152426.08.2014, 17:44

Jak chcesz zaczerpnąć porady i siłowni to pisz na privie :) troche w tym siedzę, nawet mam papiery na trenera personalnego.

TakKrzysiu komentarzy: 893826.08.2014, 17:44

matt21@
Sprawdziłbym Joela na tej pozycji. Wzrost Falcao (różnica cm) i warunki w sam raz. Średnio z główką, ale gra tyłem do bramy, zastawianie mocno in +. Jednak wątpie by tak sie stało, choć sam mówił że czuje sie świetnie na każdej pozycji z przodu.

bartek9393 komentarzy: 57526.08.2014, 17:44

najpierw masa, później masa ;]

darek250s komentarzy: 10353 newsów: 526.08.2014, 17:43

dlatego jak się robi masę to tylko i wyłącznie mięśniową :)

Theooo14 komentarzy: 45726.08.2014, 17:43

@Hans
A i co do diety. Nie mam żadnej diety, jem co jem tzn. kanapeczki, dobry obiadzik, kolacyjka a i czasami wypije się jakiś alkohol...

Me3mber komentarzy: 256126.08.2014, 17:43

Hans- troche w tym siedzę.

Archie90 komentarzy: 167626.08.2014, 17:42

chodzilem na silownie jakis czas i zauwazylem ze jest tam sporo wielkich chlopow ktorzy moze i maja miesnie ale maja tez tkanke tluszczowe, wygladaja troche jak ta "gora" z gry o tron

Theooo14 komentarzy: 45726.08.2014, 17:42

@Hans
Może i tak ale dzięki kreatynie przez miesiąc ćwiczenia przybyło mi pół cm w bicepsie. Tak może dla nie których to mało ale ci co nie ćwiczą nie wiedzą, że taki mały przyrost motywuje do dalszych ćwiczeń. To mój 1 cykl bo na kreatynie lecę dopiero od początku wakacji. Tak dla ścisłości kreatynę zacząłem brać po 8 miesiącach ćwiczenia.

Hans_Zimmer komentarzy: 594826.08.2014, 17:42

Me3mber no w końcu jakiś głos rozsądku... bo już się zaczynałem załamywać.

anty_pzpn_ komentarzy: 337026.08.2014, 17:42

rogotnik

wlasnie SEN,czasami spie i po 11 h ale zasypiam kolo 3:00 w nocy a buze sie o 14 a wiem ze to nie jest to samo

Archie90 komentarzy: 167626.08.2014, 17:41

wiecie jedno to przytyc a drugie to na czym przytyc, odradzam fastfoody, polecam avokado i mango

KingOfLoyal komentarzy: 12774 newsów: 126.08.2014, 17:41

Benatia oficiajlnie w Bayernie na 5 lat.

olo5 komentarzy: 14826.08.2014, 17:41

LeBob

trafić to może szlag, w życiu nie słyszałem żeby kogoś trafił szlak, chyba że zaliczyć jak się ktoś przewróci na szlaku ;)

Me3mber komentarzy: 256126.08.2014, 17:41

rogotnik - osobiście nie polecam gainerów itp. Zasięgnij opinii wykształconych trenerów. Gainery to przede wszystkim nisko wartościowe węgle tzw. śmieci. Lepiej zjeść pełnoziarnisty makaron czy ryż jeśli brakuje Ci węgli. Jeśli potrzebhujecie kalorii i nie możecie nic już wcisnąć, to polecam łyżkę oliwy, która zawiera mnóstwo kalorii

tomekafc95 komentarzy: 413626.08.2014, 17:40

Benatia w Bayernie

anty_pzpn_ komentarzy: 337026.08.2014, 17:40

illpadrino
I Ty chcesz przytyc? Ja mam 181cm i waze 67kg.
_Titi_
To nie jest tak bo ja "walcze"z tym juz z 6 miesiecy i chyba stwierdzilem ze mam zbyt nerwowe zycie(stresujace)poza tym jestem nerwowy strasznie a wiem ze to nie dziala na moja korzysc bo z nerwow spala sie tez kg :D

TakKrzysiu komentarzy: 893826.08.2014, 17:40

Ale koksów na stronie ^^. Ja podnosze tylko ciężar własnego ciała (drążek [rożne partie i dodatki typu ręczniki], pompki) i skakanka, nunchaku + obciążniki po 3kg na każdą kończyne podczas większości ćwiczeń.

matt21 komentarzy: 541426.08.2014, 17:40

Kto jutro zagra na szpicy? No chyba nie Sanchez, bo z nim to fatalnie wygląda.
Ja bym chciał, by Akpom dostał szansę.

Hans_Zimmer komentarzy: 594826.08.2014, 17:40

Theooo14 na mase też się układa dietę kolego. Bez tego marnujesz tylko białko i kreatyne.

pumeks komentarzy: 2080826.08.2014, 17:39

....zaraz zaczną sobie zdjęcia z siłowni pokazywać :P

Theooo14 komentarzy: 45726.08.2014, 17:39

@Hans
Szczerze? Nie :) Przy niskim jak na razie wzroście lecę na masę. Chcę być takim niskim chamidłem.

Archie90 komentarzy: 167626.08.2014, 17:39

cos czuje ze jutro Sanchez przylozy noge do awansu , moze gol a moze asysta, Joel od poczatku powinien zagrac

Hans_Zimmer komentarzy: 594826.08.2014, 17:39

gainery to gówno!

darek250s komentarzy: 10353 newsów: 526.08.2014, 17:39

@antypzpn wystarczy zrobić sobie dietę, i obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne a waga napewno skoczy

rogotnik komentarzy: 55826.08.2014, 17:38

Anty_pzpn widocznie nie wychodzisz poza bilans kaloryczny a to jest podstawa ! popatrz na internecie jest duzo wylicz sobei uluz odpowienia diete jak dalej nie bedzie szlo to jedz jeszcze wiecej. Mozesz tez dokupic gainera/bulka zalezy jaka masz budowe ciała ale dla cb to raczej gainer bedzie. Nie zapominajac tez o odpowienim ciezkim treningu i SNIE !

Theooo14 komentarzy: 45726.08.2014, 17:38

@Me3mber
A to nie mam pojęcia dlaczego ci się nie wyrobił.

Hans_Zimmer komentarzy: 594826.08.2014, 17:38

Theooo14 a diete to Ty masz? (hłehłe)

_Titi_ komentarzy: 114026.08.2014, 17:37

anty_pzpn
Ja kiedyś też chciałem przytyć i waga stała w miejscu przez 3 tygodnie pomimo iz duzo jadlem az tu nagle jednego dnia o 1.5kg poszla do gory, poczekaj;d

illpadrino komentarzy: 12030 newsów: 326.08.2014, 17:37

anty pzpn

haha.. mam podobny problem. 196 cm i 90 kg wagi a chce z 100kg.

Me3mber komentarzy: 256126.08.2014, 17:37

Theoo - grałem w tym czasie w juniorach Floty Świnoujście i nie ważyłem niewiadomo ile, gdyż podejrzewam dobrze wiecie na pozycji LS wymagana jest szybkość.

KingOfLoyal komentarzy: 12774 newsów: 126.08.2014, 17:37

anty
widocznie za mało

mallen komentarzy: 2123926.08.2014, 17:37

Diaby poza kadrą na Besiktas :/

Theooo14 komentarzy: 45726.08.2014, 17:36

A używacie jakiś suplementów? Ja jadę na białku i kreatynie.

anty_pzpn_ komentarzy: 337026.08.2014, 17:36

Sami fachowcy.Wiec mam pytanie (w sumie to tez dotyczy silowni)
Jak przytyc ma czlowiek skoro je za dwoch a waga stoi w miejscu??

Theooo14 komentarzy: 45726.08.2014, 17:35

@Me3mber
Nie jestem żadnym ekspertem ani znawcą ale wg mnie wyrobiłeś sobie mięśnie ale nie spaliłeś tkanki tłuszczowej, która przykrywała twojego 6 paka. Mogłeś też trochę biegać.

LeBob komentarzy: 152426.08.2014, 17:35

Może przesadziłem z agresją, ale teraz ta młodzież taka bezczelna, że szok. Ledwo skończył gimnazujm, a wyzywa od gimbusów dużo starszych użytkowników. Zwisa mi to czy dostane umpomnienie. Szlak mnie trafia jak czytam niektóre komenty.

darek250s komentarzy: 10353 newsów: 526.08.2014, 17:35

kaziu@ hahahahaha, dobre żarty. Oni mają tylko lepszych napastników

KingOfLoyal komentarzy: 12774 newsów: 126.08.2014, 17:34

Dancer
oczywiście,ze może być,dlatego technika>cięzary ale może być też to praca siedzaca, no-life przed ekranem monitora itd.

Theooo14 komentarzy: 45726.08.2014, 17:34

@Hans
Poradzi sobie chłopak :)

illpadrino komentarzy: 12030 newsów: 326.08.2014, 17:34

dancer

nie trzeba być mistrzem podnoszenia ciężarów,żeby wiedzieć, że źle dopasowane i wykonywane ćwiczenia mogą się odbić negatywnie na kręgosłupie, stawach itd.

rogotnik komentarzy: 55826.08.2014, 17:34

Member - Nie ma jak najszybciej :D Masz wysoki poziom tluszczu czy nie ? jezeli nie to wystarczy ze popracujesz z 4-6 tygodni i bedzie. Siłownia czy tez dom ?

Me3mber komentarzy: 256126.08.2014, 17:34

theooo - zrobiłem rok temu i tylko zbudowałem mięśnie,a nie je uwidoczniłem. Przy okazji, przy 30 dniu strasznie bolą jajka. Można również się nabawić kontuzji kręgosłupa - nie polecam. Ciekawe czy ktoś oprócz mnie wykonał rzetelnie te ćwiczenie do końca.

Hans_Zimmer komentarzy: 594826.08.2014, 17:33

Theooo14 pssst zapytaj najpierw czy ma maćka, bo jeśli tak to ta Twoja mordercza 6weidera mu da baaardzo dużo :)