Cud na Goodison Park!

Cud na Goodison Park! 23.08.2014, 19:31, bojowy schabowy 6592 komentarzy

Po szalonej drugiej połowie Kanonierzy za sprawą Aarona Ramseya i Oliviera Girouda zdołali odrobić straty i doprowadzić do remisu. Styl w jakim podopieczni Wengera zdobyli ten jeden punkt pozostawia wiele do życzenia. Arsenal przez większą część meczu był bezradny, jednak londyńczycy zdołali zdobyć bramki dające remis. Niektórym zawodnikom należą się ogromne brawa za walkę do samego końca.

Arsenal: Szczęsny - Debuchy, Mertesacker, Chambers, Monreal - Flamini, Wilshere - Ox, Ramsey, Özil - Alexis.

Ławka rezerwowych: Martinez, Bellerin, Koscielny, Rosicky, Giroud, Cazorla, Campbell.

Everton: Howard - Coleman, Jagielka, Distin, Baines - Barry, McCarthy - Mirallas, Naismith, Pienaar - Lukaku.

Ławka rezerwowych: Robles, McGeady, Besić, Atsu, Osman, Stones, Alcaraz.

Pierwsze minuty spotkania mijały w ospałym tempie. Typowy mecz walki w środku pola.

W 10 minucie Kanonierzy przeprowadzili pierwszą akcję zakończoną strzałem, jednak Chamberlain był daleki od pokonania Howarda.

18 minuta: Gol dla Evertonu. Barry fantastycznym dośrodkowaniem odnalazł Colemana, który z bliskiej odległości pokonał Wojciecha Szczęsnego. Polak był bez szans.

22 minuta: Mirallas mógł podwyższyć prowadzenie Evertonu! Wyszedł sam na sam ze Szczęsnym, jednak nie trafił w światło bramki.

30 minuta: Chamberlain znowu odnalazł się w sytuacji strzeleckiej, ale oddał kolejne niecelne uderzenie.

35 minuta: Mirallas był o krok od pokonania Wojtka Szczęsnego. Belg oddał strzał z rzutu wolnego, jednak minimalnie chybił.

45 minuta: Drugi gol dla Evertonu. Lukaku przebiegł ponad połowę boiska, ograł(jak się później okazało sfaulował Mertesackera), następnie ominął Chambersa i posłał podanie do Naismitha, który płaskim strzałem pokonał polskiego bramkarza. Należy dodać, że Szkot w momencie podania był na spalonym, jednak gol został uznany.

Po przerwie na boisku zameldował się Olivier Giroud, który zmienił Alexisa Sancheza.

46 minuta: Alex Oxlade-Chamberlain zagrał fantastyczną piłkę wprost na nogę Girouda, jednak Francuz posłał piłkę nad bramką Howarda.

53 minuta: Wilshere nie wytrzymał napięcia i ostrym wślizgiem wjechał w nogi Barry’ego. Młody Anglik może się cieszyć, że skończyło się na żółtej kartce.

66 minuta: Giroud oddał strzał zza pola karnego, lecz i tym razem nie zdołał kopnąć piłkę w światło bramki.

68 minuta: Giroud ponownie stanął przed szansą pokonania Howarda. Tym razem oddał celny strzał, jednak Amerykanin był na posterunku i odbił piłkę.

74 minuta: Wenger zdecydował się na podwójną zmianę, Wilshera zastąpił Cazorla, a Chamberlaina – Campbell.

82 minuta: Gol kontaktowy dla Arsenalu. Cazorla posłał świetne podanie wzdłuż pola karnego Evertonu, piłka trafiła pod nogi Ramseya, który posłał piłkę obok bezradnego Howarda!

90 minuta: Niesamowite sceny na Goodison Park, Olivier Giroud daje remis Arsenalowi! Monreal zagrał idealne dośrodkowanie, które bez problemów wykorzystał francuski napastnik. Zdarzył się cud.

EvertonPremier LeagueRaport pomeczowy autor: bojowy schabowy źrodło: własne
TakKrzysiu komentarzy: 893826.08.2014, 18:00

Me3mber@
Jaja to nie bicepsy. W każdym razie mięśnie nóg mu urosły. Z resztą aprobata gawiedzi nie jest mi potrzebna, opisuje przypadek który miał miejsce bez względu na sceptycyzm.

anty_pzpn_ komentarzy: 337026.08.2014, 18:00

LeBob
Wyslalem priv :)

mskafc komentarzy: 579626.08.2014, 17:59

Ja osobiscie w 3 tygodnie schudłem 4,5 kilo, przy wzroscie 180 cm wazylem 85.

Pomagałem sobie jedynie spalaczem tłuszczu Clen Burexin, jadłem przed sniadaniem i przed wysiłkiem

Na śniadanie musli z mlekiem,drugie sniadanie to troche węglowodanów, zwykłe kanapki z chleba zytniego/razowego, na obiad kasza gryczana ( pokochalem to zdrowe gówno ) z jakas piersia z kurczaka, sosem dla mnie był jogurt naturalny z ogorkami, rzodkiewka i innymi warzywami, po obiedzie zazwyzaj spozywalem slonecznik prazony, ze wzgledu na tłuszcze a na kolacje tez jakies kanapeczki z duza iloscia warzyw i zazwyczaj polędwicą. Dieta jest w 70 % sukcesem do redukcji/budowania.

Oczywiscie poza dietą 5 razy w tygodniu trenowalem - siłownia i potem od razu cardio na basen.

a po tych 3 tygodniach przyszedł Woodstock i forma poszła w pyzdu :/

Hans_Zimmer komentarzy: 594826.08.2014, 17:59

nie wiem Kingu :(

Sewer komentarzy: 157026.08.2014, 17:59

Ja mogę cały dzień jeść mało i to sałatki,chrupkie pieczywo itp ale przychodzi wieczór/noc i jem jak głupi a dupa rośnie.

lordpat komentarzy: 336626.08.2014, 17:59

paw3u, dzięki wielkie :)

thide komentarzy: 32389 newsów: 185226.08.2014, 17:59

@King, wina wina że nie ma wina

_Titi_ komentarzy: 114026.08.2014, 17:58

fan cfc mi mowi ze kiedys arsenal byl taki jak chelsea i takie kilka tysiecy jest wart jak teraz 50mln hahaha

matt21 komentarzy: 541426.08.2014, 17:58

ja tam wolę mieć lepszą kondycję niż mięśnie jak u mamuta.
Ćwiczę sam dla siebie, nie dla wyglądu i nie męczę się wchodząc na 2 piętro po schodach. ;)

TakKrzysiu komentarzy: 893826.08.2014, 17:58

Hans_Zimmer@
Opisuje to co wyczytałem jakiś czas temu w książce/gazecie (nie pamiętam, pare lat wstecz). Facet ogólnie sie załamał, bo nie mógł poświęcać sie później temu czemu sie poświęcał. Lelum polelum. Wytrzymałość palców zmalała pod ciężarem mięśni.

paw3u komentarzy: 563126.08.2014, 17:58

oczywiście parametry do wieku/wagi/wzrostu lordpata, przy średniej intensywności treningu ;)

KingOfLoyal komentarzy: 12774 newsów: 126.08.2014, 17:58

Hans
a od wina?

bartek9393 komentarzy: 57526.08.2014, 17:57

policz sobie mniej więcej na jakimś kalkulatorze np. na potreningu.pl ile jesz na dzień, bo może wydaje Ci się, że jesz dużo, a to może być ~2500-3000 kcal,
ja kiedyś też myślałem, zę sporo jem, a jak policzyłem to mi wyszło troche ponad 2500

Me3mber komentarzy: 256126.08.2014, 17:57

TakKrzysiu- jakby WSZYSTKIE mięśnie rosły od zażycia tylko kreatyny to byśmy np chodzili z jajkami jak dzwony w kościele Mariackim.....

Hans_Zimmer komentarzy: 594826.08.2014, 17:57

od wódki rozum krótki!

lordpat komentarzy: 336626.08.2014, 17:57

Me3mber - dieta to kotlety, jajecznice, chleb, ryż..
Do Mc chodzę raz na miesiąc. także jeżeli chodzi o moją dietę to są braki raczej ilościowe, a nie jakościowe :/

Tluszcz 30% 904.38kcal = 100.49gram

dajesz nadwyżkę kalorii około 300-400 czyli około 3400 kcal dziennie i masa sama idzie, tą nadwyżkę robisz węglami. Nie ma opcji żeby masa nie szła. 5-6 posiłków dziennie co 2-3h. Pełnowartościowe produkty i dobrze zbilansowana dieta. Ostatni posiłek bez węgli bo wtedy łapie się tkankę tłuszczową. Więcej nie będę na temat siłowni się na forum kanonierów rozwodzić, bo jak czytam, że ktoś ćwiczy ale bez diety a bierze białko to ręce opadają ;)

thide komentarzy: 32389 newsów: 185226.08.2014, 17:56

a od coli się w głowie przewraca.

Hans_Zimmer komentarzy: 594826.08.2014, 17:56

od piwa w głowie się kiwa.

Me3mber komentarzy: 256126.08.2014, 17:55

lord - dużo i mądrze to wielka różnica od dużo i syfiasto. Jeśli jesz same MC's KFC, kebsy itp to się nie dziw, że do niczego nie dochodzisz. Zbilansowana dieta to 70% sukcesu. I to jest faktycznie najtrudniejsza część treningu.

Hans_Zimmer komentarzy: 594826.08.2014, 17:55

TakKrzysiu co Ty pierdzielisz za przeproszeniem :)

_Titi_ komentarzy: 114026.08.2014, 17:55

thide
THX

thide komentarzy: 32389 newsów: 185226.08.2014, 17:55

@titi XBMCCCCCCCCCCCCCCCC

nie przesadzajcie, od piwa bęben nie rośnie aż taki duży. pijecie piwo-chce wam się jeść-tyjecie

Sewer komentarzy: 157026.08.2014, 17:54

Archie90,ja to samo :)

_Titi_ komentarzy: 114026.08.2014, 17:54

Jest gdzieś stream z tvpsport do obejrzenia?

lordpat komentarzy: 336626.08.2014, 17:53

No może z tymi 7 tys. przesadziłem, ale jeść, jeżeli będę nadal ćwiczył bez suplementów, muszę bardzo bardzo duużoo

darek250s komentarzy: 10353 newsów: 526.08.2014, 17:53

7 tyś xD hahaha pompa

LeBob komentarzy: 152426.08.2014, 17:53

anty_pzpn musisz mi napisać jak wygląda Twój tydzień jeśli chodzi o ćwiczenia, bo nie wiem jakie masz zapotrzebowanie kaloryczne. No i w jakim calu zmierzasz, tzn. chcesz zbudować siłe, wytrzymałość czy masę mięśniową znacznie poprawić :)

thide komentarzy: 32389 newsów: 185226.08.2014, 17:53

to ja trochę mniej. tak gdzieś 2 miesiące i 5kg

Turek44 komentarzy: 231726.08.2014, 17:53

Dzisiaj o 19:35 Arsenal TV na TVP Sport :)

TakKrzysiu komentarzy: 893826.08.2014, 17:53

Kreatyna to jest ciekawa sprawa. Nawet kiedy nie ćwiczysz podczas jej brania, mięśnie i tak urosną ^^. Różnica polega na tym, że kiedy ćwiczysz - mięśnie rosną zahartowane i silne.

Czytałem kiedyś historie z życia wziętą, gość uprawiał wspinaczkę (jakiś specyficzny jej rodzaj). Widział że łapy mu rosły od wspinania i z czasem rosnąć przestały. Kupił więc kreatynke.
Mięśnie rąk urosły mu wówczas ponownie, były bardzo mocne. Powstał jednak problem, w postaci dodatkowego przyrostu tkanki mięśniowej u nóg (mięśnie rosły, mimo że nie ćwiczone. Okazało sie, że jego palce, nie były później w stanie dźwigać ciała podczas wspinania. Hobby sie skończyło.

darek250s komentarzy: 10353 newsów: 526.08.2014, 17:52

Archie90 komentarzy: 167626.08.2014, 17:52

thide, specjalnie sie nie spieszylem, 4 miechy

Me3mber komentarzy: 256126.08.2014, 17:52

KOL- piwo w racjonalnych ilościach nie wpływa na twoją sylwetkę. 3 piwa tygodniowo jeszcze nikomu nie zaszkodziły. Co innego pić tyle codziennie to fakt, bebzon urośnie.

7 tysiecy kalori, a ile czasu spedzone w wc

thide komentarzy: 32389 newsów: 185226.08.2014, 17:52

@Archie w ile czasu to zrzuciłeś?

Marzag komentarzy: 41314 newsów: 126.08.2014, 17:51

Nie śmiejcie się, tylko mu wytłumaczcie ile powinien jeść chojraki.

lordpat komentarzy: 336626.08.2014, 17:51

illpadrino, ale jeżeli daję z siebie wszystko na siłowni, staram się jeść ile jestem w stanie, a mimo to nie widać żadnych efektow, to trochę nie fajnie, prawda?

Archie90 komentarzy: 167626.08.2014, 17:51

ja mam 185 i 92kg, a wazylem 98 jakis czas temu, odstawilem piwka i kebaby, mozna zyc bez tego, moc cel to 82-84 kg

KingOfLoyal komentarzy: 12774 newsów: 126.08.2014, 17:51

siłka siłka,a w weekend to pewnie browary chleją !

thide komentarzy: 32389 newsów: 185226.08.2014, 17:50

50000 kalorii będzie w porządku. tylko zjedz połowę kolegi.

rogotnik komentarzy: 55826.08.2014, 17:50

Member- oczywiscie ze tak. Jednak jezeli jem 5000 kcal dziennie w tym oczywiscie oliwe i inne zrodla zdrowych tluszczy to po w pewnych cyklach czasami po 'jem' po treningu 100gr gainera i sobie chwale aby uzupelnic moje kcal .Wiemy tez ze sa ludzie ktorzy kupia 7 kilo mutantmasa i po 200g dziennie wala i mowia ze nic nei idze ale to ina bajka i A uwiez mi ze przy takich ilosciach jedzac bez smieci nie jest latwo uzupelnic 5000 kcal

paw3u komentarzy: 563126.08.2014, 17:49