Denilson zadowolony po spotkaniu z Boltonem

Denilson zadowolony po spotkaniu z Boltonem 21.01.2010, 22:45, Kamil Pniak 35 komentarzy

Pomocnik Kanonierów Denilson jest zadowolony ze środowego meczu przeciwko Boltonowi. Przyznał, że drużynie Owena Coyla należał się rzut karny po jego nieczystej interwencji. Brazylijczyk cieszył się ze sposobu w jaki Arsenal odrobił dwubramkową stratę, a następnie doprowadził do zwycięstwa na własnym stadionie.

- Nie wszystko nam wychodziło w pierwszej połowie - powiedział po meczu Arsenal TV Online. - W przerwie Boss mówił nam, że mamy pokazać jak bardzo chcemy wygrać. W drugiej połowie udało nam się wykonać, to czego od nas oczekiwał menedżer.

- Teraz musimy skupić się na treningach oraz kolejnych spotkaniach, a wyniki przyjdą same - zakończył Denilson.

Denilson autor: Kamil Pniak źrodło: Arsenal.com
Uszu komentarzy: 51224.01.2010, 20:22

No tak dalej w PL i będzie piękny koniec sezonu z nami na 1 miejscu :D !!

arsenallord komentarzy: 29727 newsów: 11724.01.2010, 12:52

Jestem zadowolony z 3 pkt:]

Michal95 komentarzy: 111323.01.2010, 11:43

Nie wiem czemu ludzie są tak negatywnie nastawieni do tego zawodnika. Przecież to bardzo dobry piłkarz i ważny członek naszego zespołu a przy tym jeszcze bardzo młody. Każdemu przeciez zdarzają sie gorsze spotkania takie jak ten mecz z Boltonem.

bergkamp komentarzy: 111023.01.2010, 10:18

Widać że dojrzeliśmy to mistrzostwa. już nawet z 0-2 wyciągnęliśmy na 4-2. Umiejętność wygrywania jak się mecz nie układa jest niezbędna by sięgnąć po tytuł.

Piootrus komentarzy: 4151 newsów: 1523.01.2010, 08:15

Udowodnili swoją klase, podnosząc się ze stanu 0:2, na 4:2

XvDodekvX komentarzy: 113622.01.2010, 19:16

3pkt ale te dwie bramki szczelone nam na początku bolały...
Ale są 3pkt i pierwsze miejsce ;]

baska_17skc komentarzy: 3161 newsów: 222.01.2010, 18:12

Tak właśnie zastanawiałem się około 20 minuty czy Denilson w ogóle wyszedł z szatni. Dopiero jak sfaulował kogoś w polu karnym to kamery zrobiły zbliżenie. Ogólnie zbyt mało widoczny. Teraz nie ma Diaby'ego to Brazylijczyk musi błyszczeć bo sam Fabregas na MU czy Chelsea nie wystarczy.

szalen komentarzy: 198222.01.2010, 15:52

Najważniejsze 3 punkty później dopiero styl.

gooner1992 komentarzy: 57722.01.2010, 12:46

słaby mecz w wykonaniu Denilsona...na dodatek ten karny.Trenować DENILSON a nie się obijać..xD

Kanonierka15 komentarzy: 2185 newsów: 522.01.2010, 11:48

Wolałabym, żebyśmy jednak jakiś wkład w nasze wyniki mieli, drogi Denilsonie ;).

Funt komentarzy: 16722.01.2010, 11:15

"Wyniki przyjdą same" hehe dobry kolo...nic nie ma za darmo i bez pracy :) panie BraziL .Gość musi ostro trenować bo coś forma kuleje.

galon komentarzy: 72722.01.2010, 10:58

oj słabo zagrałeś Denilsonie ...słabo. Szkoda,z eKamerun nie odpadł z PA - mielibyśmy na niedzielę Songa

fabregas444 komentarzy: 169622.01.2010, 10:24

tak wogole to w 1 czesci caly zespol gral przecietnie ale w 2 pokazali chlopacy klase")

fabregas444 komentarzy: 169622.01.2010, 10:20

nie zgodze sie ze Deniloson zagral wczoraj slabo... 1 czesc meczu zagral przecietnie ale w 2 pokazl juz klase

CLEVER komentarzy: 197922.01.2010, 09:47

Ja byłbym za tym, żeby Eastmond grał DP a Denilson wszedł na miejsce Diaby'ego.

Anox komentarzy: 14422.01.2010, 08:35

No wczoraj Deni pare bledow popelnil ale poniewaz zwyciezcow sie nie ocenia nie bede mu wypominal tym razem mu sie upieklo :D jednak pociesza mnie i bardzo motywuje atmosfera w zespole to jak ci chlopcy (bo chyba moge tak o nich napisac skoro sam jestem od nich starszy :D ) pragna tego zwyciestwa w Lidze nam kibicom zalezy ale nawet jesli nie zdobedziemy nic odpukac i tak bede dumny z chlopakow bo jestesmy naprawde najleprzym zespolem na swiecie w takiej ekipie to prawie jak rodzina chlopaki sa mlodzi i juz stali sie takim wspanialym kolektywem i gwiazdami pojedynczo. Wygramy lige mowie wam to nam zalezy najbardziej bo my nie gramy dla kasy my gramy dla fanow i dla AW oraz dla samych siebie kasa to jest tylko dodatek do zaszczytu bycia KANONIEREM :)

berni3 komentarzy: 32222.01.2010, 00:34

według mnie nasze najsłabsze wczoraj ogniwo Clichy też się na początku spotkania nie popisała ale później było lepiej

kjubol komentarzy: 101022.01.2010, 00:23

Denilson zagrał wczoraj średni mecz. Karny przez niego, a reszta meczu nawet nawet ;) Kamerun niech gra jak najlepiej ale mogli by odpaść ;P

janiu14 komentarzy: 119522.01.2010, 00:06

tak żle życzycie Alexowi? a ja myślę ze damy sobie rade, a chlopak niech jak najdlużej gra ze swoją reprezentacją narodową. chyba wiecie jak zawodnicy do tego podchodzą. to wielkie wyroznienie dla nich moc grac w narodowych barwach. puchar narodo afryki to tak jak nasze EURO i raczej zaden z was nie chcialby zeby ukochana reprezentacja odpadla, niewazne czy gracie dla francji, czy trinidadu i tobago.

Piotrex komentarzy: 112921.01.2010, 23:39

Denilson wczoraj słabo,mam nadzieje ,że Kamerun odpadnie z Egiptem i zamiast Brazylijczyka będziemy oglądać Alexa Songa.

Sikor komentarzy: 6421.01.2010, 23:25

no tobie napewno niewychodziło . zreszta w calym meczu grales na rownym zenujacym poziomie. Cienki to jest za delikatnie powiedziane ,ani to defensywny pomocnik a z ofensywnym to nie ma nic wspólnego niech wraca song i denilson na ławkę mam nadzieje do końca sezonu

Szef komentarzy: 1303521.01.2010, 23:24

dobrze by bylo gdyby Song byl dostepny na nablizsze mecze bo czeka nas mocny maraton meczow na szczycie z mocnymi druzynami z czolowki, moze ten Egipt wyeliminuje Kamerun

Strzelba komentarzy: 2369 newsów: 26421.01.2010, 23:14

Dobrze że po tym karnym się podniósł i walczył dalej, że nie załamał się że przez jego faul przegrywaliśmy 0:2 :)

Novaczek_ komentarzy: 30921.01.2010, 23:12

Egipt rozwali Kamerun na 100% i Song juz niedługo wróci.

crisadus komentarzy: 850721.01.2010, 23:05

Denilson będzie chyba miał bardzo trudny test nie długo. Brakuję teraz Songa i Diaby'ego. Pewnie w najbliższych meczach będzue grać w pierwszym składzie.

Panowie kibicujemy teraz Egiptowi!

R0um3n komentarzy: 18721.01.2010, 23:04

nic samo nie przychodzi, trzeba ciężko pracować.

sebo656 komentarzy: 182521.01.2010, 23:03

Umie bramki strzelać ale jako DP cienizna niestety.
Szkoda dzisiaj Tunezji, Song juz by do nas leciał.

Arsenal1994 komentarzy: 749721.01.2010, 23:02

Z taką grą Kamerun spokojnie odpadnie z Egiptem tak więc można sie spodziewać że Song wróci już na MU co byloby świetną wiadomością!

fabregas444 komentarzy: 169621.01.2010, 22:47

ostatnie zdanie madre:P:P

cescfabregas1991 komentarzy: 136621.01.2010, 22:47

zadowolony z wyniku, ale w pierwszej połowie targedia stary jeśli patrząc na Twoje poczynania :) w 2 lepiej :d