Dwa szybkie ciosy i nokaut - Arsenal 2:0 Napoli

Dwa szybkie ciosy i nokaut - Arsenal 2:0 Napoli 01.10.2013, 21:38, Łukasz Kęczkowski 3075 komentarzy

Pierwsze czterdzieści pięć minut meczu z Napoli przebiegło zdecydowanie po myśli fanów Arsenalu. Ładna dla oka, ofensywna gra, dwubramkowe prowadzenie i całkowita deklasacja trudnego rywala. Co prawda druga odsłona meczu nie była już tak efektowna, jednak raczej wszyscy kibice Arsenalu są zadowoleni. Trzy punkty w meczu z bardzo trudnym rywalem i wygrana w Lidze Mistrzów, czego chcieć więcej?

Obie drużyny rozpoczęły spotkanie w następujących składach:

Arsenal: Szczęsny - Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs - Flamini - Rosicky, Arteta, Ramsey, Özil - Giroud.

Napoli: Reina - Mesto, Albiol, Britos, Zuniga - Inler, Behrami - Callejón, Hamsik, Insigne - Pandev.

Kanonierzy zaczęli ofensywnie od pierwszej minuty, jednak ich ataki nie przynosiły żadnego rezultatu, gdyż dobrze spisywała się defensywa Napoli.

Ataki te zakończyły się jednak bramką w ósmej minucie! Piłkę od Sagni przedłużył Giroud, dobiegł do niej Aaron Ramsey, bez skrupułów wbiegł w pole karne i odnalazł niepilnowanego Mesuta Özila, który technicznym strzałem pokonał Reinę. 1:0 dla Arsenalu!

Już kilka minut później byliśmy świadkami kolejnej bramki Arsenalu! Piłkę do Özila po błędzie obrońcy zgrał Giroud, Niemiec pobiegł z nią kilka metrów i wyłożył piłkę francuskiemu snajperowi, który z bliskiej odległości pokonał Reinę. 2:0 na Emirates Stadium!

W 22. minucie w dogodnej sytuacji do zdobycia kontaktowej bramki miał Raul Albiol, który doszedł do piłki zagrywanej z rzutu rożnego, jednak posłał ją ponad bramką Szczęsnego.

Po strzeleniu dwóch bramek Kanonierzy zdecydowali się cofnąć do obrony i spokojnie kontrolować grę z głębi pola.

Kilka minut przed końcem pierwszej połowy Arsenal był znowu w natarciu. Swoje szanse na podwyższenie rezultaty mieli między innymi Ramsey i Flamini, jednak nie byli oni w stanie pokonać Reiny.

Już na początku drugiej połowy Kanonierzy mogli zdobyć trzecią bramkę. Ładnym dryblingiem popisał się Olivier Giroud i wyłożył piłkę Rosicky'emu, jednak Czech nie trafił w piłkę, a obrońcy Napoli zażegnali niebezpieczeństwo.

W drugiej połowie Kanonierzy postanowili grać bardziej defensywnie i oddali pole gry graczom z Neapolu, jednak ci nie byli w stanie wykorzystać swoich sytuacji.

Po około godzinie gry na zmiany zdecydowali się trenerzy obu ekip. Za Pandeva wszedł Mertens, a Wilshere zmienił Rosicky'ego.

Zmiany te spowodowały przeniesienie gry do środka pola. W kolejnych minutach nie było zbyt wielu akcji podbramkowych, najlepszą okazję do zmiany wyniku miał Mertens, jednak jego uderzenie bez problemu złapał Szczęsny.

W 76. minucie świetną okazję do podwyższenia wyniku miał Koscielny. Po zamieszaniu po rzucie rożnym piłka spadła wprost pod nogi stojącego na 5. metrze Francuza, jednak strzelił on wprost w Reinę.

W 82. minucie na kolejną zmianę zdecydował się Rafa Benitez. W miejsce Albiola zameldował się Federico Fernandez.

W 88. minucie Aarona Ramseya zmienił Nacho Monreal.

Do końca meczu nie wydarzyło się już nic wartego uwagi, po chwili doliczonego czasu gry sędzia zakończył spotkanie.

NapoliRaport pomeczowy autor: Łukasz Kęczkowski źrodło: własne
Oggy komentarzy: 948903.10.2013, 23:49

Hah to patrzcie co na ciężkiej imprezie akademikowej oglądano parę lat temu. My God czemu nie byłem bardziej wstawiony i to pamiętam;P
.filmweb.pl/film/Czarna+owca-2006-295204#
Idealny film dla upalonych;]

maciekbe komentarzy: 1245803.10.2013, 23:49

oglądałem zęby ze swoją dziewczyną, kupa śmiechu. Zajebisty film polecam :D

lucasnoline komentarzy: 541603.10.2013, 23:49

@songoku95

Dawn to kobieta, chyba, że ten film jest jeszcze bardziej popaprany niż myślałem.

@songoku95

Jakie jądra, chyba inny film ześ zczapił.

songoku95 komentarzy: 2348603.10.2013, 23:46

jądra z zębami. Tego jeszcze nie było...

lucasnoline komentarzy: 541603.10.2013, 23:46

Hipokrycie, hipokryci wszędzie!

lucas
no chyba jednak jesteś...

lucasnoline komentarzy: 541603.10.2013, 23:45

Chyba jestem prymitywny, bo jak zobaczyłem opis na filmwebie tego filmu, to pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy, to "chciałbym to zobaczyć".

Marzag komentarzy: 41271 newsów: 103.10.2013, 23:45

masazer do glowy bedzie moim kluczem do sukcesow w fifie 14

songoku95 komentarzy: 2348603.10.2013, 23:45

ale ją sprzedał i teoretycznie zapłacił mniej bo doszedł mu koszt ze sprzedaży 13;p
o ile sprzedał ;d jest ok. 50 zł na +

lucasnoline, stać mnie to kupuję!

Marzag komentarzy: 41271 newsów: 103.10.2013, 23:44

Pinguite, ten film był jedynym filmem tego dnia jaki obejrzeliśmy do końca ;p był żenująco durny i ona była ciekawa jak się skończy ;p

songoku95 komentarzy: 2348603.10.2013, 23:44

marzag
ale znam osoby co pykają i mimo wszystko mówie im żeby grały na wyzższym poziomie, to nie....

lucasnoline komentarzy: 541603.10.2013, 23:44

@songoku95

Tylko, że Marzag również rok temu kupił 13-stkę.

songoku95 komentarzy: 2348603.10.2013, 23:43

marzag
czytam na filmweb i chyba Twojej dziewczynie pomyliło się z szczękami.

Marzag komentarzy: 41271 newsów: 103.10.2013, 23:43

songoku95, z kompem to się systemem gra, z ludźmi jest inaczej ;p

lucasnoline, taktyczna obrona też mnie na początku wrukwiała, a potem ją pokochałem ;d

Pinguite komentarzy: 1502003.10.2013, 23:43

Marzag, a potem nie poruchałeś, bo byłeś wystraszony tym co zobaczyłeś xD

songoku95 komentarzy: 2348603.10.2013, 23:42

lucas
nie chce się czepiać ale 13 chyba musiałeś kupić więc wydałeś pewną sume rok temu

Marzag komentarzy: 41271 newsów: 103.10.2013, 23:41

songoku95, zęby oglądałem z dziewczyną, bo mi powiedziała że to super horror(powiedziała tak bo chciała szybko do domu wrócić bo to był dzień w którym rodzinka pojechała na wesele, a ja zostałem, tak naprawdę to nigdy o nim nie słyszała), żeśmy się nieźle zdziwili jak zobaczyliśmy o czym to jest

songoku95 komentarzy: 2348603.10.2013, 23:41

marzag
tak długo Ci to zajmuje? Ja zazwyczaj od razu wchodze w ten rytm (?). Chociaż na początku gram na klasie światowej a jak już ogarne to legendarny.
Ogólnie to nie rozumiem jak można grać na zawodowcu/ początkującym wygrać po 0-3 i miec radoche. WTF?!

lucasnoline komentarzy: 541603.10.2013, 23:41

@Marzag

Patrz, wydałeś 200 zł, grasz w 14-stke i masz gwarantowane wlurwienie. Ja nie wydałem nic, gram nadal w 13-stke i mam chillout. I won.

Marzag komentarzy: 41271 newsów: 103.10.2013, 23:39

songoku95, jest trochę błędów i ciężko wrócić do pełnej koncentracji jak ci jakiś gość pakuje gola po bugu i jeszcze jakąś ujową cieszynkę włącza, przez brak koncentracji gorzej rozgrywam, podaje i strzelam ;d wrukwiam się, jest jeszcze gorzej i koło się zamyka, zanim przyzwyczaiłem się do sterowania i rozgrywki w fifie 13 i 12 minęły ze 2 miechy więc pewnie i tu przywyknę w końcu ;p

songoku95 komentarzy: 2348603.10.2013, 23:39