Dwa szybkie ciosy i nokaut - Arsenal 2:0 Napoli

Dwa szybkie ciosy i nokaut - Arsenal 2:0 Napoli 01.10.2013, 21:38, Łukasz Kęczkowski 3075 komentarzy

Pierwsze czterdzieści pięć minut meczu z Napoli przebiegło zdecydowanie po myśli fanów Arsenalu. Ładna dla oka, ofensywna gra, dwubramkowe prowadzenie i całkowita deklasacja trudnego rywala. Co prawda druga odsłona meczu nie była już tak efektowna, jednak raczej wszyscy kibice Arsenalu są zadowoleni. Trzy punkty w meczu z bardzo trudnym rywalem i wygrana w Lidze Mistrzów, czego chcieć więcej?

Obie drużyny rozpoczęły spotkanie w następujących składach:

Arsenal: Szczęsny - Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs - Flamini - Rosicky, Arteta, Ramsey, Özil - Giroud.

Napoli: Reina - Mesto, Albiol, Britos, Zuniga - Inler, Behrami - Callejón, Hamsik, Insigne - Pandev.

Kanonierzy zaczęli ofensywnie od pierwszej minuty, jednak ich ataki nie przynosiły żadnego rezultatu, gdyż dobrze spisywała się defensywa Napoli.

Ataki te zakończyły się jednak bramką w ósmej minucie! Piłkę od Sagni przedłużył Giroud, dobiegł do niej Aaron Ramsey, bez skrupułów wbiegł w pole karne i odnalazł niepilnowanego Mesuta Özila, który technicznym strzałem pokonał Reinę. 1:0 dla Arsenalu!

Już kilka minut później byliśmy świadkami kolejnej bramki Arsenalu! Piłkę do Özila po błędzie obrońcy zgrał Giroud, Niemiec pobiegł z nią kilka metrów i wyłożył piłkę francuskiemu snajperowi, który z bliskiej odległości pokonał Reinę. 2:0 na Emirates Stadium!

W 22. minucie w dogodnej sytuacji do zdobycia kontaktowej bramki miał Raul Albiol, który doszedł do piłki zagrywanej z rzutu rożnego, jednak posłał ją ponad bramką Szczęsnego.

Po strzeleniu dwóch bramek Kanonierzy zdecydowali się cofnąć do obrony i spokojnie kontrolować grę z głębi pola.

Kilka minut przed końcem pierwszej połowy Arsenal był znowu w natarciu. Swoje szanse na podwyższenie rezultaty mieli między innymi Ramsey i Flamini, jednak nie byli oni w stanie pokonać Reiny.

Już na początku drugiej połowy Kanonierzy mogli zdobyć trzecią bramkę. Ładnym dryblingiem popisał się Olivier Giroud i wyłożył piłkę Rosicky'emu, jednak Czech nie trafił w piłkę, a obrońcy Napoli zażegnali niebezpieczeństwo.

W drugiej połowie Kanonierzy postanowili grać bardziej defensywnie i oddali pole gry graczom z Neapolu, jednak ci nie byli w stanie wykorzystać swoich sytuacji.

Po około godzinie gry na zmiany zdecydowali się trenerzy obu ekip. Za Pandeva wszedł Mertens, a Wilshere zmienił Rosicky'ego.

Zmiany te spowodowały przeniesienie gry do środka pola. W kolejnych minutach nie było zbyt wielu akcji podbramkowych, najlepszą okazję do zmiany wyniku miał Mertens, jednak jego uderzenie bez problemu złapał Szczęsny.

W 76. minucie świetną okazję do podwyższenia wyniku miał Koscielny. Po zamieszaniu po rzucie rożnym piłka spadła wprost pod nogi stojącego na 5. metrze Francuza, jednak strzelił on wprost w Reinę.

W 82. minucie na kolejną zmianę zdecydował się Rafa Benitez. W miejsce Albiola zameldował się Federico Fernandez.

W 88. minucie Aarona Ramseya zmienił Nacho Monreal.

Do końca meczu nie wydarzyło się już nic wartego uwagi, po chwili doliczonego czasu gry sędzia zakończył spotkanie.

NapoliRaport pomeczowy autor: Łukasz Kęczkowski źrodło: własne
Marzag komentarzy: 41299 newsów: 103.10.2013, 23:29

lucasnoline, przecież sejwować można ;p

songoku95 komentarzy: 2348603.10.2013, 23:29

qarlo
przeczytaj cały savoir vivre żeby plamy nie dać. A potem na Szymborską lecisz!

lucasnoline komentarzy: 541603.10.2013, 23:28

@Marzag

Ja bardzo chętnie, ale góra 4 osoby za partię. W 3 przy jednym kompie gra się długo, a co dopiero w 4 online, a już nawet nie wspominam o tym, że każdy ma inne tempo i niektórzy lubią przymulić.

Marzag komentarzy: 41299 newsów: 103.10.2013, 23:28

Qarol, pytaj normalnie o przypomnienie imienia grzecznie to nie będzie problemu ;p

@Marzag

Jak grać, to na całego i tylko w jedyną i słuszną grę jaką są Hirołsy III.

#Pan Obiektywny

Arsenalfcfan komentarzy: 1320703.10.2013, 23:26

Lucasoline,
Ale w Heroes jakby zaczął Grac, to by nie poszedł spać, lepiej nie zaczynać o tej porze, bo do rana mu sie nie znudzi, a rano pewnie musi wstać.

Qarol komentarzy: 1450203.10.2013, 23:25

Kończąc swój udział w dzisiejszej dyskusji to apropo imion dodam, że zapoznałem się z trzema dziewczynami z grupy i zapomniałem jak się jedna nazywa. Muszę jutro uważać, żeby nie wpaść na tym xd

songoku95 komentarzy: 2348603.10.2013, 23:25

arsenalfcfan
znaczy tak pierwszy raz kiedy tak świadom jechałem do wrocka to było w wakacje jak szedłem do 1 LO czyli 2 lata temu. Więc 2 lata na 100% ta droga już jest.

Oggy komentarzy: 948903.10.2013, 23:24

Marzag- U goddamn @#$%#^ dwie byłe na M i moja obecna Panna na M...
A mój ziomek kiedyś miał 2 dziewuchy i pochrzanił sobie w komórce cośtam, zadzwonił nie do tej co trzeba z tekstami: Misiaczko +imię drugiej+ jak coś tam cośtam...mega epic!

@lucasnoline

Przepraszam, chcesz mi powiedzieć, że Hitman > Heroes ? Are U Crazy bro?

Arsenalfcfan komentarzy: 1320703.10.2013, 23:23

Songoku,
Wiem, ze "od zawsze" byla, Ale także "od zawsze" remontowana ;)

Qarol komentarzy: 1450203.10.2013, 23:22

Nie, wszystko w porządku. Nie znasz się na graniu ; ]

pronik komentarzy: 517903.10.2013, 23:22

Blaszczykowski otwiera jutro centrum rozrywki
nto.pl/apps/pbcs.dll/gallery?Site=NO&Date=20131003&Category=powiat01&ArtNo=100309999&Ref=PH&Params=Itemnr=5

Marzag komentarzy: 41299 newsów: 103.10.2013, 23:22

Oggy, ja miałem szczęście do dziewczyn których imię zaczynało się na literę "M" więc ja problemu nie mam, ale ogółem czasem zdarzy mi się zapomnieć czyjegoś imienia i nie raz sobie kwasu narobiłem przez to ;p

Agent komentarzy: 51403.10.2013, 23:21

ludzie jak spamujecie, ogarnijcie sie

Arsenalfcfan komentarzy: 1320703.10.2013, 23:21

Songoku,
Ale remonty i tak były. Chociaż ostatni raz to chyba 2,5 roku temu na Wawe jechałem, wiec pewnie dlatego dalej prace itp.

lucasnoline komentarzy: 541603.10.2013, 23:21

@Qarol

Hitman? Chyba chciałeś powiedzieć Heroes, dobrze zacząłeś, ale gorzej skończyłeś.

Qarol komentarzy: 1450203.10.2013, 23:20

Ja też spadam na dzisiaj. Pogram trochę w Hitmana i spać trzeba ; d

Oggy komentarzy: 948903.10.2013, 23:19

songoku- zapomnij :P Toż to internety jeszcze mnie zamkno xD Zresztą to nie jestem tak pewny nazwiska ...long time ago.
BTW też tak macie że wam się imiona dziewczyn/koleżanek z dawnych lat chrzanią?

maciekbe komentarzy: 1245803.10.2013, 23:18

@Marzag mam, jest taki program dla studentów i absolwentów globaltalents.pl że płacisz sobie za ubezpieczenie i bilet i masz robotę, zakwaterowanie wynagrodzenie w wielu różnych miejscach na świecie. Brzmi to jak jakiś tekst z filmu, ale byłem z laską 7 lat i czuję, że dobrze by mi to zrobiło. Kumpela i kumpel ze studiów też chcą jechać. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Arsenalfcfan komentarzy: 1320703.10.2013, 23:17

Songoku,
A to w końcu zrobili. Jak jeszcze jeździłem tamtą droga z Wrocławia własnie na kierunek łódzkie lub mazowieckie to była to najgorsza wyprawa... Nie dość, ze wyjechać z Wrocławia to pól godziny, to do tego wieczne remonty na tej drodze.

songoku95 komentarzy: 2348603.10.2013, 23:17

oggy
podaj godność!

Oggy komentarzy: 948903.10.2013, 23:16

Wieluń? Znalem jedną dziewuchę stamtąd. Zjawiskowa... wieśniara :P

Marzag komentarzy: 41299 newsów: 103.10.2013, 23:15

Qarol, bo to, że żadna dziewczyna nie wyruszy na miasto bez makijażu to raczej norma ;p ja na ksiezniczki nie trafialem, ale trafialem na rozwiazle

songoku95 komentarzy: 2348603.10.2013, 23:15

tam jest teraz dobra droga i ok półtora godziny i na miejscu :)

tyson880 komentarzy: 1049603.10.2013, 23:14

Właśnie wygrałem 1800 zł m.in dzięki Swansea. Poza tym ciekawy mecz Swansea - SG, ale sędzia 4 liga.

songoku95 komentarzy: 2348603.10.2013, 23:14

marzag
tamtejsze kobiety! Tylko się zabezpieczaj, nie wyjeżdzaj z Szymborską bo one na 100% jej nie znajo ;D
w ogóle mój ziom Karlo dostał bana, jakim prawem a też ziomek był super, ekstra wyczesany!

THC komentarzy: 72503.10.2013, 23:14

kto dziś postawił na Legie?

Qarol komentarzy: 1450203.10.2013, 23:14

@Marzag

No głównie takie wygórowane mniemanie o swojej osobie, wywyższanie się. Nie takie wprost oczywiście, ale robienie z siebie nie wiadomo kogo ; p

Simpllemann komentarzy: 52849 newsów: 52403.10.2013, 23:13

Ja na dziś już spadam. Dobrej nocy dla Wszystkich.

Arsenalfcfan komentarzy: 1320703.10.2013, 23:13

Songoku,
Z wielunia to aż tak blisko do Wrocławia nie jest... A przynajmniej sie te 2 godz jedzie, bo w tamte rejony to sie cieżko jedzie.

songoku95 komentarzy: 2348603.10.2013, 23:13

maciekbe
no raczej!

Marzag komentarzy: 41299 newsów: 103.10.2013, 23:13

maciekbe, do indii jedziesz? masz jakiś konkretny cel?

maciekbe komentarzy: 1245803.10.2013, 23:12

@songo no, byłoby super. Ale nie wiem, czy będę tam za rok bo chcę jechać do Indii coś tam poświrować. Zarabiam hajs i się tam zbieram. Ale jak się nie uda to będziemy w kontakcie.

fabik komentarzy: 2954 newsów: 2703.10.2013, 23:12

Znowu kółko podrywaczy się zebrało, ostatnio tak było po przerwie reprezentacyjnej, teraz przecież raptem 2 dni minęły od meczu z Napoli :/

zuczek1987 komentarzy: 640303.10.2013, 23:12

ma ktoś link do skrutów ?

Marzag komentarzy: 41299 newsów: 103.10.2013, 23:12

Qarol, zalezy co rozumiesz przez syndrom ksiezniczki

Pinguite komentarzy: 1502003.10.2013, 23:11

simpllemann, tak jak mówiłem, takie mnie kręcą, ale ta 40 to taki umowny max. Wcale nie powiedziane, że np. 35 byłaby, a to już aż taka różnica nie duża jak dla mnie. Ale to tak jest, że takie coś to tylko fantazje ma, ale ogólnie i tak kręcę się wśród z przedziału 18-25 :P

Oggy komentarzy: 948903.10.2013, 23:11

Marzag - tak, prawie zawsze są spoko. Jeden dość kijowy wyjątek przeżyłem: dziewczyna religijna bardzo charakterna,piękne brązowe włosy, naturalne latynoska uroda, mój typ:xD Historia jak piszesz za młody aparat itd Trochę ładnego czasu i wspomnień razem ale.... i księżniczka wyszła ;/

songoku95 komentarzy: 2348603.10.2013, 23:11

maciekbe
znaczy ja konkretnie z welunia nie jestem teraz tam chodze do LO, a wcześniej uczyłem się w mojej miejscowości więc raczej go nie znam.
A do Wrocka ja mam rzut beretem może nawet tam będę mieszkał za rok więc na bro się umówimy!

Qarol komentarzy: 1450203.10.2013, 23:10

Syndrom księżniczki dotyczy większości, albo ja miałem takiego pecha póki co ; D

Nie mówię o relacji dziewczyna-chłopak, ale kolega-koleżanka. Tak z moich obserwacji w szkole czy gdziekolwiek indziej wynika.

Uważają się za jakieś miss, do tego zawsze najmądrzejsze. Próbowałem rozkminić z czego to wynika, ale tego nie zrozumiesz.