Dwa szybkie ciosy i nokaut - Arsenal 2:0 Napoli

Dwa szybkie ciosy i nokaut - Arsenal 2:0 Napoli 01.10.2013, 21:38, Łukasz Kęczkowski 3075 komentarzy

Pierwsze czterdzieści pięć minut meczu z Napoli przebiegło zdecydowanie po myśli fanów Arsenalu. Ładna dla oka, ofensywna gra, dwubramkowe prowadzenie i całkowita deklasacja trudnego rywala. Co prawda druga odsłona meczu nie była już tak efektowna, jednak raczej wszyscy kibice Arsenalu są zadowoleni. Trzy punkty w meczu z bardzo trudnym rywalem i wygrana w Lidze Mistrzów, czego chcieć więcej?

Obie drużyny rozpoczęły spotkanie w następujących składach:

Arsenal: Szczęsny - Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs - Flamini - Rosicky, Arteta, Ramsey, Özil - Giroud.

Napoli: Reina - Mesto, Albiol, Britos, Zuniga - Inler, Behrami - Callejón, Hamsik, Insigne - Pandev.

Kanonierzy zaczęli ofensywnie od pierwszej minuty, jednak ich ataki nie przynosiły żadnego rezultatu, gdyż dobrze spisywała się defensywa Napoli.

Ataki te zakończyły się jednak bramką w ósmej minucie! Piłkę od Sagni przedłużył Giroud, dobiegł do niej Aaron Ramsey, bez skrupułów wbiegł w pole karne i odnalazł niepilnowanego Mesuta Özila, który technicznym strzałem pokonał Reinę. 1:0 dla Arsenalu!

Już kilka minut później byliśmy świadkami kolejnej bramki Arsenalu! Piłkę do Özila po błędzie obrońcy zgrał Giroud, Niemiec pobiegł z nią kilka metrów i wyłożył piłkę francuskiemu snajperowi, który z bliskiej odległości pokonał Reinę. 2:0 na Emirates Stadium!

W 22. minucie w dogodnej sytuacji do zdobycia kontaktowej bramki miał Raul Albiol, który doszedł do piłki zagrywanej z rzutu rożnego, jednak posłał ją ponad bramką Szczęsnego.

Po strzeleniu dwóch bramek Kanonierzy zdecydowali się cofnąć do obrony i spokojnie kontrolować grę z głębi pola.

Kilka minut przed końcem pierwszej połowy Arsenal był znowu w natarciu. Swoje szanse na podwyższenie rezultaty mieli między innymi Ramsey i Flamini, jednak nie byli oni w stanie pokonać Reiny.

Już na początku drugiej połowy Kanonierzy mogli zdobyć trzecią bramkę. Ładnym dryblingiem popisał się Olivier Giroud i wyłożył piłkę Rosicky'emu, jednak Czech nie trafił w piłkę, a obrońcy Napoli zażegnali niebezpieczeństwo.

W drugiej połowie Kanonierzy postanowili grać bardziej defensywnie i oddali pole gry graczom z Neapolu, jednak ci nie byli w stanie wykorzystać swoich sytuacji.

Po około godzinie gry na zmiany zdecydowali się trenerzy obu ekip. Za Pandeva wszedł Mertens, a Wilshere zmienił Rosicky'ego.

Zmiany te spowodowały przeniesienie gry do środka pola. W kolejnych minutach nie było zbyt wielu akcji podbramkowych, najlepszą okazję do zmiany wyniku miał Mertens, jednak jego uderzenie bez problemu złapał Szczęsny.

W 76. minucie świetną okazję do podwyższenia wyniku miał Koscielny. Po zamieszaniu po rzucie rożnym piłka spadła wprost pod nogi stojącego na 5. metrze Francuza, jednak strzelił on wprost w Reinę.

W 82. minucie na kolejną zmianę zdecydował się Rafa Benitez. W miejsce Albiola zameldował się Federico Fernandez.

W 88. minucie Aarona Ramseya zmienił Nacho Monreal.

Do końca meczu nie wydarzyło się już nic wartego uwagi, po chwili doliczonego czasu gry sędzia zakończył spotkanie.

Oggy
ale to zależy od dziewczyny jak jest pusta to nie ide z motyka na słonce, nie wylece z szybmorksa bo idiotka pewnie nie wie kto to jest, jak laska jest w miare to coś takiego działa

Czajnik17 komentarzy: 4688 newsów: 7203.10.2013, 22:48

songoku
Oj zdziwiłbyś się, nie wiem co te małolaty mają w głowach - myśli że jak da połowie miasta to jest fajna. oO

oggy
no pewnie, szczególnie ten ten o kocie w pustym mieszkaniu, zapomniałem jak się nazywa. Działa, niektóre laski wolą pogadać o czymś takim.

Kysio2607 komentarzy: 1336003.10.2013, 22:46

U mnie w LO mamy taką laskę, która jest "porządaniem" całej męskiej części szkoły :D Najśmieszniejszy jest widok jak przechodzi po korytarzu xd

Wszyscy się nią w tamtym roku jarali, a teraz przyszedł jakiś nowy pierwszak i się okazało, że to jej chłopak :D

Czajnik17 komentarzy: 4688 newsów: 7203.10.2013, 22:46

songoku
Mnie właśnie nie wiem czemu nie jarają młodsze. Mam nadzieję, że z czasem się to zmieni.

Qarol
*wizją półmetka.
Dla mnie jest to jakaś satysfakcja że wyrwałem coś ze swojego roku. :P

Oggy komentarzy: 948903.10.2013, 22:45

Treq- trików nie ma, są za to takie sprawy które czynią danego faceta atrakcyjnym albo nie. Albo Twoja oferta pasuje albo nie;]

Kysio2607 komentarzy: 1336003.10.2013, 22:44

Starsza to jest coś!

Oggy komentarzy: 948903.10.2013, 22:43

songoku - serio podbijasz do kobiety z Szymborską? Ta Twój cel w ogóle coś czyta?
A tak w ogóle to nie chce mi się wierzyć że ktoś podejmuje takie akcje w podrywie: O Teraz kobiety cenią chyba inne sprawy niż gładkie maniery i poezyje:P

Qarol komentarzy: 1450203.10.2013, 22:43

@Czajnik17

Brzydale zapraszają młodsze, bo wtedy jest szansa, że oczarowana wizją studniówki ze starszym kolegą nie odmówi ; D

songoku95 komentarzy: 2348603.10.2013, 22:43

maciekbe
nieeeee mówie że teraz mam problem ze 100dniówka a półmetek to tylko mówiłem ile zapłaciłem żeby czajnik sobie porównał ;D

maciekbe komentarzy: 1245803.10.2013, 22:43

@czajnik ja mam 24 lata i jakoś inaczej na to patrzę :P

Kysio2607 komentarzy: 1336003.10.2013, 22:43

No, niestety naszego meczu w niedziele, i zapewne pierwszego meczu po przerwie reprezentacyjnej na C+ nie będzie. Ale później zaczynamy serię ciekawszych i trudniejszych meczy, więc będziemy na okrągło :D

songoku95 komentarzy: 2348603.10.2013, 22:42

czajnik
na wiek się nie patrzy, dla mnie to akurat jest bez znaczenia.

maciekbe komentarzy: 1245803.10.2013, 22:42

mówiłeś, że półmetek. Myślałem, że to połowinki są.
Jak najmniejszy jak przed chwilą puakałeś, że dziewczyna cie oszukała

Trequartista komentarzy: 536603.10.2013, 22:42

Oggy
Jaka instrukcja? Każda dziewczyna lubi, jak się zajmuje tylko nią i poświęca jej dużo czasu. Chyba, że wierzysz w jakieś triki na podryw.

Czajnik17 komentarzy: 4688 newsów: 7203.10.2013, 22:42

Właśnie nie wiem co to za moda na wyrywanie 'młodego mięska'. Ja chyba jedyny będę miał laskę ze swojego rocznika.

songoku95 komentarzy: 2348603.10.2013, 22:41

maciekbe
spoko, tylko ja jestem w 3 ;d także 100dniówka i tak będzie. Dziewczyna to najmniejszy problem

mar12301 komentarzy: 2315303.10.2013, 22:41

No, niestety. Naszego meczu w C+ nie ma.

Qarol komentarzy: 1450203.10.2013, 22:40

Ej, w niedzielę pokazują Tottenham...

songoku95 komentarzy: 2348603.10.2013, 22:40

pingu
wiesz, jest taka sprawa.... xd

maciekbe komentarzy: 1245803.10.2013, 22:40

@songo jak nie zdążysz znaleźć to zawsze możesz powtarzać drugą klasę, będziesz miał więcej czasu to i młodsze mięsko wyrwiesz. Same plusy

Pinguite komentarzy: 1502003.10.2013, 22:40

songoku, kondoma nie zapomnij kupić. Jak się wstydzisz to poproś przyjaciela, żeby poszedł Ci kupić.

Oggy komentarzy: 948903.10.2013, 22:39

Davis czasem się za bardzo przywiązuje do starego tricku numetalowego heavy riff lajcikowy refrenik dla kontrastu. Przydaloby się zburzyć taki standard. Refren w punishment jakiś wymuszony, jakby z innej piosenki. Szkoda bo potem ciekawie się robi, ładna kompozycja w sumie.

Marzag
Hahaha, można też tak stwierdzić :) Ale miałem kilkudniowe obrzydzenie do niej, gdyby się po paru dniach nie odezwała to nie wiem jak by teraz było.

Pinguite komentarzy: 1502003.10.2013, 22:35

Songo, szukaj panny, szukaj. Studniówka być musi, jedyna własna w życiu, a potem rucha... no.

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 103.10.2013, 22:34

Bony wygwizdany przy zejściu, a Vazquez wchodzi i w pół minuty robi więcej niż bestia przez cały mecz.

songoku95 komentarzy: 2348603.10.2013, 22:34