Dwa szybkie ciosy i nokaut - Arsenal 2:0 Napoli

Dwa szybkie ciosy i nokaut - Arsenal 2:0 Napoli 01.10.2013, 21:38, Łukasz Kęczkowski 3075 komentarzy

Pierwsze czterdzieści pięć minut meczu z Napoli przebiegło zdecydowanie po myśli fanów Arsenalu. Ładna dla oka, ofensywna gra, dwubramkowe prowadzenie i całkowita deklasacja trudnego rywala. Co prawda druga odsłona meczu nie była już tak efektowna, jednak raczej wszyscy kibice Arsenalu są zadowoleni. Trzy punkty w meczu z bardzo trudnym rywalem i wygrana w Lidze Mistrzów, czego chcieć więcej?

Obie drużyny rozpoczęły spotkanie w następujących składach:

Arsenal: Szczęsny - Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs - Flamini - Rosicky, Arteta, Ramsey, Özil - Giroud.

Napoli: Reina - Mesto, Albiol, Britos, Zuniga - Inler, Behrami - Callejón, Hamsik, Insigne - Pandev.

Kanonierzy zaczęli ofensywnie od pierwszej minuty, jednak ich ataki nie przynosiły żadnego rezultatu, gdyż dobrze spisywała się defensywa Napoli.

Ataki te zakończyły się jednak bramką w ósmej minucie! Piłkę od Sagni przedłużył Giroud, dobiegł do niej Aaron Ramsey, bez skrupułów wbiegł w pole karne i odnalazł niepilnowanego Mesuta Özila, który technicznym strzałem pokonał Reinę. 1:0 dla Arsenalu!

Już kilka minut później byliśmy świadkami kolejnej bramki Arsenalu! Piłkę do Özila po błędzie obrońcy zgrał Giroud, Niemiec pobiegł z nią kilka metrów i wyłożył piłkę francuskiemu snajperowi, który z bliskiej odległości pokonał Reinę. 2:0 na Emirates Stadium!

W 22. minucie w dogodnej sytuacji do zdobycia kontaktowej bramki miał Raul Albiol, który doszedł do piłki zagrywanej z rzutu rożnego, jednak posłał ją ponad bramką Szczęsnego.

Po strzeleniu dwóch bramek Kanonierzy zdecydowali się cofnąć do obrony i spokojnie kontrolować grę z głębi pola.

Kilka minut przed końcem pierwszej połowy Arsenal był znowu w natarciu. Swoje szanse na podwyższenie rezultaty mieli między innymi Ramsey i Flamini, jednak nie byli oni w stanie pokonać Reiny.

Już na początku drugiej połowy Kanonierzy mogli zdobyć trzecią bramkę. Ładnym dryblingiem popisał się Olivier Giroud i wyłożył piłkę Rosicky'emu, jednak Czech nie trafił w piłkę, a obrońcy Napoli zażegnali niebezpieczeństwo.

W drugiej połowie Kanonierzy postanowili grać bardziej defensywnie i oddali pole gry graczom z Neapolu, jednak ci nie byli w stanie wykorzystać swoich sytuacji.

Po około godzinie gry na zmiany zdecydowali się trenerzy obu ekip. Za Pandeva wszedł Mertens, a Wilshere zmienił Rosicky'ego.

Zmiany te spowodowały przeniesienie gry do środka pola. W kolejnych minutach nie było zbyt wielu akcji podbramkowych, najlepszą okazję do zmiany wyniku miał Mertens, jednak jego uderzenie bez problemu złapał Szczęsny.

W 76. minucie świetną okazję do podwyższenia wyniku miał Koscielny. Po zamieszaniu po rzucie rożnym piłka spadła wprost pod nogi stojącego na 5. metrze Francuza, jednak strzelił on wprost w Reinę.

W 82. minucie na kolejną zmianę zdecydował się Rafa Benitez. W miejsce Albiola zameldował się Federico Fernandez.

W 88. minucie Aarona Ramseya zmienił Nacho Monreal.

Do końca meczu nie wydarzyło się już nic wartego uwagi, po chwili doliczonego czasu gry sędzia zakończył spotkanie.

NapoliRaport pomeczowy autor: Łukasz Kęczkowski źrodło: własne
Oggy komentarzy: 948903.10.2013, 22:27

Marzag- właśnie w tym chodzi o to że to działa jak faktycznie myślisz że jesteś AŻ tak dobry :P Trudno to pewnie ściemnić;D

Trequartista komentarzy: 536603.10.2013, 22:27

Marzag
Podryw na zazdrość? A rozmawiałeś o czymś takim z jakąkolwiek dziewczyną? Uwierz mi, tak je tylko zniechęchecisz.

Czajnik17 komentarzy: 4688 newsów: 7203.10.2013, 22:27

O właśnie, są tu jacyś tegoroczni półmetkowcy? Po ile macie składkę, tak z ciekawości? :P

Oggy komentarzy: 948903.10.2013, 22:26

ArseneAl- hm standardowo te kawałki riffowe najszybciej łapie, z czasem się wyrównuje. No i ja lepsze płyty słucham sporo razy. Love and Meth What we do i Spike... Może coś pomyliłem bo nie słuchałem po kolei.

Marzag komentarzy: 41307 newsów: 103.10.2013, 22:26

Oggy, zależy, czy jest to robione umiejętnie, jak za wszelką cenę starasz się dziewczynie pokazać co to nie ty to Cię co najwyżej wyśmieje, a ty piszesz o tym żeby poudawać uj wie kogo subtelniej, tak by ona się nie domyśliła że robisz to na pokaz ;p to nie dla mnie w ogóle, nienawidzę takich postaw ;p ogółem wrukwia mnie że te gierki tak działają na dziewczyny i tak są na nie podatne

songoku95 komentarzy: 2348603.10.2013, 22:26

maciekbe
półmetek
fuck w takim bądź razie ja nie mam z kim iść na 100dniówke :OOO Musze ogarnąć temat xd

songoku95 komentarzy: 2348603.10.2013, 22:25

oggy
odbyt! hahaha!

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 103.10.2013, 22:25

@Camillo

Wiadomo. Niesamowicie poprawił grę w defensywie, to już coś. Nie wszystko mu wychodzi, ale ogólnie dobry mecz.

maciekbe komentarzy: 1245803.10.2013, 22:24

@songo co to za impreza, że się zaprasza ze sobą kolegów/koleżanki? Normalnie jak w jakiś filmie z ameryki

Qarol komentarzy: 1450203.10.2013, 22:23

OMG, co ja zrobiłem.

Otworzyłem Twój link, potem otworzyłem filmik z podpowiedzi. Obejrzałem i mój post napisałem odnośnie drugiego xd

Sory.

songoku95 komentarzy: 2348603.10.2013, 22:23

marzag
no spoko wiem wszystko jak to działa;d

Oggy komentarzy: 948903.10.2013, 22:22

Marzag- ta coś w tym jest:] Do tego świetne jest też że samcze autoreklamowe "I am the best" i confidence. Równie banalne;P

maciekbe komentarzy: 1245803.10.2013, 22:22

@songo z martwych płodów to drogi w Niemczech robią #trustory

oglądam multicasta na Nce i bramkarze dają dzisiaj czadu :D

ArseneAl komentarzy: 2341703.10.2013, 22:22

@Oggy
:)
a które kawałki ci najbardziej przypadły do gustu?

Marzag komentarzy: 41307 newsów: 103.10.2013, 22:21

songoku95, no to tak czy inaczej możesz się ustawić z inną dziewczyną, same korzyści

maciek
a można przyrządzić shake z martwych płodów?

Marzag komentarzy: 41307 newsów: 103.10.2013, 22:20

songoku95, stara banalna zasada której nienawidzę ale działa, musisz sprawić by ona była zazdrosna, umów się z jakąś inną dziewczyną, a jak tamta napisze czy zadzwoni, to jej powiedz że teraz nie możesz rozmawiać bo jesteś z koleżanką.

Shinev;
Pozuelo musi nabrać doświadczenia, bo talent u niego widać.

Oggy komentarzy: 948903.10.2013, 22:18

Haha znacie?
2.30 i dalej
ArseneAl- przesłuchane! Świetne, rzeczywiście bardzo udana płyta, dynamiczna i ciekawa. Standardowo sporo melodii tym razem "catchy" xDD

czajnik
teraz to wiem ;p

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 103.10.2013, 22:18

@LTG

Nie da się ukryć, najgorszy mecz w tym sezonie. Takich niedokładności nawet z Shelveyem nie było.

Marzag komentarzy: 41307 newsów: 103.10.2013, 22:18

dlatego nie dziwcie się że wielu starszych ludzi jest nadzwyczajnie miłych i rozmownych, po prostu nie chcą spłoszyć potencjalnego rozmówcy, którego może nie będą mieli przez kilka najbliższych tygodni

maciekbe komentarzy: 1245803.10.2013, 22:18

@Marzag racja, nie o to mi do końca chodziło.
@songo gość jej zaimponił bo jest ogierem :P

ArseneAl komentarzy: 2341703.10.2013, 22:18

Btw normalnie to dziada bym w ogóle do domu nie wpuścił ale tam jest jakaś zasada łańcuszka, że jak ktoś kupi ten szit i da namiary znajomego i ten zgodzi się na prezentację to dostaje się jakąś zniżkę.
Oczywiście matka nie mogła odmówić głupiej koleżance :P

arsenallord komentarzy: 29749 newsów: 11703.10.2013, 22:17

songoku95----> Napnij bicepsa i będzie Twoja :D

Czajnik17 komentarzy: 4688 newsów: 7203.10.2013, 22:17

songoku
To znaczy, że jest głupia i niewarta twojego wysiłku, bo po co ci laska co i tak prędzej czy później poleci na jakiegoś chama? :P

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 103.10.2013, 22:16

Ehh ten Bony. Gdyby umiał wybiec w tempo to Pozuelo by miał dwie asysty. A tak dalej pozostaję bez argumentów :(

Ma3ie21 komentarzy: 160203.10.2013, 22:15

gol dla swa

Marzag komentarzy: 41307 newsów: 103.10.2013, 22:15

maciekbe, nie trzeba chodzić do szkoły żeby rozpoznać intencje ludzi, przecież się tego w szkole nie uczysz (chyba że na psychologii)

songoku95 komentarzy: 2348603.10.2013, 22:14

no masakra, tym bardziej że gościu miał przypał z jej przyjaciółką, powiedział jej że ma na nią ochote, przyjaciółka jej o tym powiedziała a ona nic :| a ja ją zagaduje na poezje romantyczną, szybmorską itp.

ArseneAl komentarzy: 2341703.10.2013, 22:14

Hue hue, u mnie kiedyś był jakiś koleś z mega wyebanym odkurzaczem, który także oczyszczał powietrze (do tego w gratisie jakiś mały robot-odkurzacz sterowany pilotem), zrobił pokaz, odkurzył mi dywan i w ogóle wszystko cacy. Sprzęcik za jedyne 1500 zł. Chociaż z 5 razy dłużej od tej prezentacji trwało namawianie mnie do kupna. Gdy ostatecznie odmówiłem, koleś załamany odchodząc powiedział, że sprzedaje te odkurzacze 2 lata i jestem pierwszą osobą, która mu odmówiła :D

maciekbe komentarzy: 1245803.10.2013, 22:13

@Pingu trochę generalizujesz, są przecież babcie, które ledwo skończyły szkołę, całe życie spędziły plotkując na wiosce i ich doświadczenie i mądrość życiowa sprowadza się do przepisów kucharskich

Marzag komentarzy: 41307 newsów: 103.10.2013, 22:13

maciekbe, ze starszymi ludźmi po prostu nikt nie rozmawia, siedzą zazwyczaj smutni i samotni w domu spragnieni jakiegokolwiek towarzystwa, a na takich pokazach to wykorzystują, rozmawiają z nimi i się dużo uśmiechają, wtedy taki dziadek się cieszy że ktoś z nim rozmawia, i nie bierze pod uwagę tego że tak sympatyczna(w jego mniemaniu bo dawno z nikim nie gadał i wyolbrzymia pozytywne cechy rozmówcy) osoba mogłaby go oszukać.

Pinguite komentarzy: 1502003.10.2013, 22:13

songoku, Ty na nią lecisz, ale ona leci na tego palanta, nie? Jakie to życiowe. #truestory

Pinguite komentarzy: 1502003.10.2013, 22:12

MaciekGoooner, myślę, że nie zdążyła/zdążył by wypowiedzieć te słowa, bo już słuchawkę bym odłożył :P

songoku95 komentarzy: 2348603.10.2013, 22:12

jezu dziewczyny, właśnie laska na której zayebiście mi zależy zaprosiła na impreze jakiegoś dupka...

Pinguite komentarzy: 1502003.10.2013, 22:11

Marzag, nie, ale taki staruszek ma kupę życia za sobą, w cholerę doświadczenia życiowego, że nie powinien być aż tak naiwny jak 10 letnie dziecko.

1flower1 komentarzy: 19303.10.2013, 22:11

szkoda..... dzieki Marzag

Lr556 komentarzy: 153603.10.2013, 22:11

pod tym artykułem na onecie:
ofsajd.onet.pl/faceci/zawodnik-arsenalu-pozowal-nago/vq193?utm_source=onetlink&utm_medium=cpc&utm_campaign=ofsajd&utm_term=kanonierzy.com