Dwa szybkie ciosy i nokaut - Arsenal 2:0 Napoli

Dwa szybkie ciosy i nokaut - Arsenal 2:0 Napoli 01.10.2013, 21:38, Łukasz Kęczkowski 3075 komentarzy

Pierwsze czterdzieści pięć minut meczu z Napoli przebiegło zdecydowanie po myśli fanów Arsenalu. Ładna dla oka, ofensywna gra, dwubramkowe prowadzenie i całkowita deklasacja trudnego rywala. Co prawda druga odsłona meczu nie była już tak efektowna, jednak raczej wszyscy kibice Arsenalu są zadowoleni. Trzy punkty w meczu z bardzo trudnym rywalem i wygrana w Lidze Mistrzów, czego chcieć więcej?

Obie drużyny rozpoczęły spotkanie w następujących składach:

Arsenal: Szczęsny - Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs - Flamini - Rosicky, Arteta, Ramsey, Özil - Giroud.

Napoli: Reina - Mesto, Albiol, Britos, Zuniga - Inler, Behrami - Callejón, Hamsik, Insigne - Pandev.

Kanonierzy zaczęli ofensywnie od pierwszej minuty, jednak ich ataki nie przynosiły żadnego rezultatu, gdyż dobrze spisywała się defensywa Napoli.

Ataki te zakończyły się jednak bramką w ósmej minucie! Piłkę od Sagni przedłużył Giroud, dobiegł do niej Aaron Ramsey, bez skrupułów wbiegł w pole karne i odnalazł niepilnowanego Mesuta Özila, który technicznym strzałem pokonał Reinę. 1:0 dla Arsenalu!

Już kilka minut później byliśmy świadkami kolejnej bramki Arsenalu! Piłkę do Özila po błędzie obrońcy zgrał Giroud, Niemiec pobiegł z nią kilka metrów i wyłożył piłkę francuskiemu snajperowi, który z bliskiej odległości pokonał Reinę. 2:0 na Emirates Stadium!

W 22. minucie w dogodnej sytuacji do zdobycia kontaktowej bramki miał Raul Albiol, który doszedł do piłki zagrywanej z rzutu rożnego, jednak posłał ją ponad bramką Szczęsnego.

Po strzeleniu dwóch bramek Kanonierzy zdecydowali się cofnąć do obrony i spokojnie kontrolować grę z głębi pola.

Kilka minut przed końcem pierwszej połowy Arsenal był znowu w natarciu. Swoje szanse na podwyższenie rezultaty mieli między innymi Ramsey i Flamini, jednak nie byli oni w stanie pokonać Reiny.

Już na początku drugiej połowy Kanonierzy mogli zdobyć trzecią bramkę. Ładnym dryblingiem popisał się Olivier Giroud i wyłożył piłkę Rosicky'emu, jednak Czech nie trafił w piłkę, a obrońcy Napoli zażegnali niebezpieczeństwo.

W drugiej połowie Kanonierzy postanowili grać bardziej defensywnie i oddali pole gry graczom z Neapolu, jednak ci nie byli w stanie wykorzystać swoich sytuacji.

Po około godzinie gry na zmiany zdecydowali się trenerzy obu ekip. Za Pandeva wszedł Mertens, a Wilshere zmienił Rosicky'ego.

Zmiany te spowodowały przeniesienie gry do środka pola. W kolejnych minutach nie było zbyt wielu akcji podbramkowych, najlepszą okazję do zmiany wyniku miał Mertens, jednak jego uderzenie bez problemu złapał Szczęsny.

W 76. minucie świetną okazję do podwyższenia wyniku miał Koscielny. Po zamieszaniu po rzucie rożnym piłka spadła wprost pod nogi stojącego na 5. metrze Francuza, jednak strzelił on wprost w Reinę.

W 82. minucie na kolejną zmianę zdecydował się Rafa Benitez. W miejsce Albiola zameldował się Federico Fernandez.

W 88. minucie Aarona Ramseya zmienił Nacho Monreal.

Do końca meczu nie wydarzyło się już nic wartego uwagi, po chwili doliczonego czasu gry sędzia zakończył spotkanie.

KingOfLoyal komentarzy: 12774 newsów: 103.10.2013, 21:52

Shinev, że minał 3 graczy w kole i oddał takiego babola w stronę chorągiewki?

lucasnoline komentarzy: 541903.10.2013, 21:52

@Qarol

Ile razy już widziałem te pasy wyszczuplające/odchudzające, to już nawet nie jestem w stanie zliczyć!

maciekbe komentarzy: 1245803.10.2013, 21:52

@Marzag absolutnie nie :D ale laski na to lecą. Tak słyszałem.

@A23 golę jajka za 20 pln, a skąd wiedziałeś, że prowadzę zakład? Nie reklamowałem się nigdzie. Tak czy siak po znajomości dla Ciebie Tomek po 15 ziko

Marzag komentarzy: 41319 newsów: 103.10.2013, 21:51

lucasnolife, ktoś myśli że ty jesteś lucasonline? :D

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 103.10.2013, 21:51

@King

Nie widziałeś co Pozuelo robił? Ah, tak, pisałeś komentarz :)

songoku95 komentarzy: 2348603.10.2013, 21:51

qarlo
ahhaah ja też:D Mama zawsze mi mówi że jak tyko coś leciało w telewizji to ją wołałem i pytalem się ,,kupis, kupis?" xd

@simpllemann

Easy, przynajmniej nie zrobiłeś ze mnie online : )

songoku95 komentarzy: 2348603.10.2013, 21:50

marzag
słuszna uwaga, musisz mi to napisac, tak to przeczytam
maciekbe
elare?

Marzag komentarzy: 41319 newsów: 103.10.2013, 21:50

maciekbe, lepsze to niż przewracanie klawiatury do gory nogami i szarpanie nią we wszystkie strony?

KingOfLoyal komentarzy: 12774 newsów: 103.10.2013, 21:50

yhy Pozuelo... prawdziwy gwałt, krew się lała.

maciekbe komentarzy: 1245803.10.2013, 21:50

@A23 jakie jaja?

Qarol komentarzy: 1450203.10.2013, 21:50

Ja jak byłem mały to jarały mnie takie Mango i chciałem mieć to wszystko co tam pokazywali, bo tak fajnie mówili ; c

adrian12543
No właśnie. Teraz cały czas ten pies będzie tu pewnie biegał, bo tu został wyrzucony.

lucasnoline komentarzy: 541903.10.2013, 21:49

@Oggy

Dokładnie, nie chciałem od razu mówić, że człowiek, który odbiera sobie życie, i taki który poświęca swój żywot dla kogoś innego, to jedno i to samo, ale obydwoje godzą się ze swoją śmiercią, tylko, że na innych zasadach. Jeden robi to, bo nie chce już żyć, drugi - aby ocalić istnienie. Jednych nazywa się samobójcami, drugich bohaterami, którzy się poświęcają.

maciekbe komentarzy: 1245803.10.2013, 21:49

mówiłem wam, że mam odkurzacz do laptopa na USB?

Marzag komentarzy: 41319 newsów: 103.10.2013, 21:48

songoku95, jakbym powiedział w monitor to byś nie usłyszał

maciekbe komentarzy: 1245803.10.2013, 21:47

ja tam kocham Mango i tych wszystkich mega przytyranych gości, którzy ćwiczą na jakichś gównianych plastikowych przyrządach :P Czasem nawet jak coś robie na kompie to puszczę sobie Mango w TV i sobie leci

songoku95 komentarzy: 2348603.10.2013, 21:47

marzag
nie dam Ci mojego numeru, jak chcesz to powiedz prosto w twarz/monitor
arseneal
i taka oferta tylko dzisiaj i tylko dla Pana!

Simpllemann komentarzy: 52856 newsów: 52403.10.2013, 21:46

ucasnoline
Kurde chciałbym, żeby chociaż raz poczuł się jak ten pies. Wtedy pomyślałby dwa razy.

adrian12543
Wiem i wszystko rozumiem, ale nigdy nie będę potępiał kogoś kto odebrał sobie życie.

Marzag komentarzy: 41319 newsów: 103.10.2013, 21:46

songoku95, nie no kurier się nie zajmuje handlem tylko dostarczaniem, ja chce numer tej firmy z masażerami ;d

ArseneAl komentarzy: 2341703.10.2013, 21:45

@songoku95
Zapomniałeś dodać "5 pierwszych osób, które się do nas dodzwoni dostanie także w prezencie zestaw super ostrych, tytanowych noży kuchennych".

songoku95 komentarzy: 2348603.10.2013, 21:45

kanpka
jestem w pewnym sensie Twoim mentorem?:D

Barney (zawieszony) komentarzy: 2102003.10.2013, 21:44

Hey jak nie zrobie w fpl w tej kolejce transferu to moge miec 2 darmowe w nastepnej??

pytam bo zawsze kupywalem, a jak tego nie zrobie to przejdzie na next kolejke

songoku95 komentarzy: 2348603.10.2013, 21:43

w sumie zależy jaki kurier, bo jak DPD to może przjechać raz zobaczyć że światło się nie świeci i odjechać ;d

aaa Ty chciałeś numer do mnie OGIERZE!

kanapka komentarzy: 3033 newsów: 703.10.2013, 21:43

songoku95
siedzę tutaj i tylko czekam na twoje komentarze heh :D

Oggy komentarzy: 948903.10.2013, 21:43

lucasnoline- powiem Ci że tak się zastanawiam że jednak coś pokazałeś całkiem ważnego: że z jakiegoś powodu dla większości życie jest ważną wartością ale ważniejszy jest to co z życiem całej grupy. Stąd gloryfikuje się poświęcenie a potępia samobójców ( bezużyteczna śmierć).

Marzag komentarzy: 41319 newsów: 103.10.2013, 21:42

songoku95, numeru nie wyświetliło, podaj jeszcze raz, bo ta szybka dostawa jest kusząca ;p

lucasnoline komentarzy: 541903.10.2013, 21:42

Taki człowiek nie ma czasu dla psa, to myślisz, że paliwo dla niego jeszcze znajdzie?

kanapka, takie coś jest przekręcaniem rzeczywistości, podać jeden szlachetny powód poświęcenia życia, i z drugiej strony dać głupi powód samobójstwa, to pójście na łatwiznę, zamiast złamanego serca wstaw to:

"mąż mnie katuje, nie mam nigdzie wsparcia, żyje w strachu, nie jestem w stanie dłużej wytrzymać" i zastanów się czy chcesz taką osobą gardzić

Simpllemann komentarzy: 52856 newsów: 52403.10.2013, 21:41

A propos psów- patrze dziś przez okno, podjeżdża auto, zatrzymuje się, kierowca otwiera drzwi wyrzuca psa i odjeżdża. Nosz kurde jakby do schroniska nie mógł go zawieźć.

songoku95 komentarzy: 2348603.10.2013, 21:41

marzag
mąż Cię katuje? Lepiej idź z tym na policje, ablo mamy dla Ciebie jeszcze lepsze rozwiązanie, masażer do głowy! Rozwiąże to wszystkie troski, problemy. Dzięki temu ból zadawany przez męża-psychola nie będzie tak straszny. Wystarczy że zadzwonisz do nas pod numer xxxxxxx a dostawa będziew ciagu 24 godzin!

kanapka komentarzy: 3033 newsów: 703.10.2013, 21:40

Chyba nikt tutaj nie gardzi ludźmi którzy poswięcają swoje zycie by ratować innych . Chodzi raczej o samobójców którzy odbierają sobie życie bo nie daja sobie radę w życiu czy z bardziej błahych powodów jak np wspomniane wcześniej złamane serce.

Alonso komentarzy: 1282403.10.2013, 21:40

wtf ale macie głupi temat, a czepialiście się o gejowaniu Girouda
Qarol
B) bo jest, przynajmniej przez pierwszy tydzień :P

lucasnoline komentarzy: 541903.10.2013, 21:39

@Oggy

Miałem pewną myśl, którą chciałem przekazać, ale im dalej w ten temat brnę, to sobie uświadamiam, że chyba jest ona błędna i czuje się powoli jak hejter Lewandowskiego, który nie ma argumentów, dlatego kończę swoje złote myśli.

Marzag komentarzy: 41319 newsów: 103.10.2013, 21:38

Qarol, zbyt duzy kontrast a co powiesz na b) mąż mnie katuje, nie mam nigdzie wsparcia, żyje w strachu, nie jestem w stanie dłużej wytrzymać?

songoku95 komentarzy: 2348603.10.2013, 21:38

qarlo
ew. pies mi zdechł :< Szkoda że na świecie jest 212149822816214 psów które będą Cię tak samo kochać, merdać ogonkiem za miske jedzenia

Qarol komentarzy: 1450203.10.2013, 21:35

Sory, ale jest pewna roznica w sytuacjach:

a) pomagam komuś przezyc, chociaz wiem ze przy tym umre.

b) rzucila mnie panna, zycie jest do dupy.

Oggy komentarzy: 948903.10.2013, 21:35

Każdy żółnierz idący do ataku byłby dla lucasnoline'a istotnie podobny do człowieka który odbiera sobie życie: O

Marzag komentarzy: 41319 newsów: 103.10.2013, 21:35