Fotografie 2012 roku - część pierwsza

Fotografie 2012 roku - część pierwsza 26.12.2012, 13:35, Marcin Stefaniak 927 komentarzy

Wielkimi krokami dobiega końca 2012 rok. Rok, w którym Kanonierzy niestety nie byli w stanie przerwać pucharowej posuchy. Podopieczni Wengera nie wygrali co prawda żadnego trofeum, ale nie brakowało pięknych momentów.

Warto chociażby wspomnieć o pamiętnych derbach północnego Londynu. Arsenal dwukrotnie pokonał Tottenham 5-2. To jednak tylko jedno z wielu cudownych wspomnień. Oficjalni klubowi fotografowie - Stuart Macfarlane i David Price - przygotowali dla was 10 fotografii 2012 roku.

1. Fani opuszczają Emirates Stadium po meczu z Olympiakosem

Komentarz Davida: Miałem okazję do zrobienia wielu fotografii z tego miejsca, jednak czekałem aż będziemy rozgrywać mecz o późnej porze. Dzięki temu mogłem uchwycić ruch kibiców i stadion. Jestem naprawdę zadowolony z tego zdjęcia.

Image and video hosting by TinyPic

2. Piłkarze celebrują gola Laurenta Koscielnego w meczu z Manchesterem City

Komentarz Stuarta: To zdjęcie pokazuje wielkie emocje. Szczególnie widać je na twarzach Mikela Artety i Oliviera Girouda.

3. Gol Thierry'ego Henry'ego w meczu z Leeds

Komentarz Davida: Kocham to zdjęcie, gdyż pokazuje typowe wykończenie akcji przez Henry'ego. Sposób w jaki zakręca piłkę by ta ominęła bramkarza jest niesamowity, to jego znak rozpoznawczy. To zdjęcie było zrobione przez aparat, który umieściłem w loży telewizyjnej jeszcze przed meczem. Wybrałem tę bramkę, ponieważ wiedziałem, że strzelamy więcej goli w drugiej połowie. Czułem również, że Thierry może pojawić się na boisku dopiero w drugiej części spotkania. Nie myślałem, że dzięki temu uda mi się uchwycić tak cudowny moment. Liczyłem na to, że uchwycę go w walce z obrońcami, ale nie liczyłem na tak przepięknego gola.

4. Widok Emirates Stadium ze sterowca firmy Goodyear

Komentarz Stuart: Byłem zachwycony tym, że mogę przelecieć się sterowcem i uchwycić Emirates. To moje ulubione zdjęcie, pokazuje stadion i znaczną część Londynu.

5. Mikel Arteta walczy o piłkę z Jonasem Gutierrezem w spotkaniu z Newcastle

Komentarz Davida: Uwielbiam tę fotografię, ponieważ wybitnie pokazuje serce do walki i zapał do gry w Premier League. Obaj piłkarze dają tutaj z siebie absolutnie wszystko. W Anglii nie możesz ustępować, by móc prezentować futbol znany przez wszystkich na całym świecie.

_Dennis_Bergkamp_ komentarzy: 997326.12.2012, 18:09

MU z taka determinacja juz chyba nic nie zatrzyma...

pumeks komentarzy: 2080826.12.2012, 18:09

@SirAlex

kto to jest Grochu?
robin setka? a w bramkę trafił jak miał setkę czy Krul obronił?

fart to nie setki, bo z tych się strzela gola

kończymy dyskusję, bo zaraz Villa z kurakami

mar12301 komentarzy: 2315526.12.2012, 18:08

Śmieszni jesteście. United już mistrzem 20 kolejek przed końcem... bez przesady.

pronik komentarzy: 517926.12.2012, 18:08

ArseneAl;
a dlaczego Tiote ma z nami nie grac,mial pauzowac jeden mecz za kartki

Arsenal_1886 komentarzy: 1952126.12.2012, 18:08

Tiote powraca na nasz mecz, ale Williamson i Anita wypadają na pewno.

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 126.12.2012, 18:08

Znowu Chicharito? Prawdziwy mistrz końcówek ;]

Tabela po prawej aktualna?

mitmichael komentarzy: 4924326.12.2012, 18:07

Albo mi sie przesłyszało albo Simpson tez dostał 4 czy tam 5 kartke i nie zagra z Nami w sobote. Do tego dochodzi Williamson i kontuzjowany Anita. Beda niezle podmeczeni w sobote a Nasi troche siły przez swieta zyskaja.

Arsenal_1886 komentarzy: 1952126.12.2012, 18:07

Newcastle będzie bardzo zmęczone na pojedynek z nami nie tylko fizycznie, ale i mentalnie ;p
W dodatku na 100% przeciwko nam nie zagrają Yohan Cabaye, Ben Arfa, Ryan i Steven Taylor, Mike Williamson i Anita, który dziś został mocno poharatany przez Valencie. Gutierrez był dziś poza kadrą, chociaż Pardew nic przed meczem nie mówił, że Argentyńczyk jest kontuzjowany.
Musimy wygrać ! ;p
Tydzień przerwy nasi gracze mieli. Każdy wynik niż zwycięstwo będzie uznawany za porażkę.

pumeks komentarzy: 2080826.12.2012, 18:06

STATYSTYKA GOLI STRZELONYCH i straconych w KOŃCÓWCE MECZU (ostatnie 15 minut)

muły 7-2 (z dzisiejszym meczem)
Arsenal 8-2 !!

Ars3n komentarzy: 1235426.12.2012, 18:06

Piekny cytat.
"United jest słabe, a jednocześnie tak mocne"

SirAlex komentarzy: 100026.12.2012, 18:06

@ pumeks może i mieliśmy farta.

Mówisz o poprzeczce i słupku N'castle, a zobacz ile my setek mieliśmy, sam Grochu zmarnował ze 2-3 sety, do tego Robin itd.

ArseneAl komentarzy: 2341726.12.2012, 18:06

Myślę, że damy radę z Newcastle w sobotę. Będą zmęczeni po tym meczu i jeszcze nie zagrają Cabaye, Tiote, Anita, Taylor i Williamson. Także środek pola u nich nie będzie istniał bo Perch przejdzie na ŚO.

Barney (zawieszony) komentarzy: 2102026.12.2012, 18:05

tomek przestraszyles mnie na meczykach obstawilem 1-2 , a walcze o pierwsza 10.

Marcinafc93 komentarzy: 32847 newsów: 126.12.2012, 18:05

shredder

wygramy w pięknym stylu 0:2 ;)

Detain komentarzy: 33026.12.2012, 18:04

To wspomnij pumeks jeszcze o tych kilku setkach od United, które tylko cudem nie wleciały i skończ pieprzyć o jakimś farcie. Trzeba po prostu przyznać, że United jest w tej chwili od nas lepsze i nie jest to zasługą jakiegoś fuksa.

shredder komentarzy: 3226.12.2012, 18:04

Zobaczymy jak wam z Newcastle pójdzie ...

tomekafc95 komentarzy: 413626.12.2012, 18:03

@barney bylo na livescore 2-2 ale po chwili patrze znowu 2-1 dla wba

Gofer999 komentarzy: 1473226.12.2012, 18:03

Ja rozumiem nie lubić jakiegoś klubu, ale obiektywizm jest potrzebny. A co niektórzy to już przesadzają z tą nienawiścią.

Barney (zawieszony) komentarzy: 2102026.12.2012, 18:02

tomek co ty wkrecasz

pumeks komentarzy: 2080826.12.2012, 18:02

powtarzam ;-)

muły miały fart przy swojej trzeciej bramce, po obronie Krula i odbitej piłce, która wróciła do per$iego

o słupku i poprzeczce nie wspomnę :)

Gofer999 komentarzy: 1473226.12.2012, 18:02

@Arsenal4Ev3R To nie był fart, to była gra do końca.

Szogun komentarzy: 28851 newsów: 326.12.2012, 18:02

Co by nie mówić o MU (a naprawdę nie lubię ich jak psów) to grają zawsze do końca bez względu na wynik i mają mentalność zwycięzców. Świetny mecz w wykonaniu obydwu drużyn.

klinka12 komentarzy: 4912 newsów: 126.12.2012, 18:02

Już nie mogę patrzeć na gębę fergusona, gdy biega za sędziami.

Witowo95 (zawieszony) komentarzy: 12773 newsów: 126.12.2012, 18:01

Wygrał United to wygrał na **** drążyć temat?
Takie życie brutalne bywa.
Czekamy na mecz z Newcastle.

Arsenal4Ev3R komentarzy: 1068726.12.2012, 18:01

United jak zawsze farci...

Sakahai komentarzy: 206026.12.2012, 18:00

ludi72 komentarzy: 142726.12.2012, 18:00

boże poziom niektórych osob jest żenujący ;x dzieci ośmieszacie sie... teksty typu " znowu wygrali jak ja ich nie nawidze " są żenujące -.-

tomekafc95 komentarzy: 413626.12.2012, 18:00

qpr 2-2 jest

Czeczenia komentarzy: 1249726.12.2012, 17:59

Jakiego mistrza? Wystarczy cofnąć się pamięcią do wiosny, gdzie United zostali przedwcześnie ogłoszeni mistrzem. Przez te kilka miesięcy wiele się wydarzy.

skyrim komentarzy: 807126.12.2012, 17:59

Grać może i grają do końca, ale Valencia zarobił drugą żółtą kartkę w drugiej połowie TRZYKROTNIE, a jakoś z boiska nie wyleciał.

mar12301 komentarzy: 2315526.12.2012, 17:59

lipa, muły wygrały, city przegrało... lol

axe komentarzy: 66526.12.2012, 17:59

nic tylko kibicować realowi w LM

aaron komentarzy: 336626.12.2012, 17:59

dobra dobra
Z odpowiednimi wzmocnieniami im pokażemy :)

Detain komentarzy: 33026.12.2012, 17:59

Mamy 10 mniej straconych, ale 16 mniej strzelonych, więc i tak United ma lepszy bilans.

Kangur96 komentarzy: 158626.12.2012, 17:59

sooo close. obstawiłem 4:2 dla united XD

pumeks komentarzy: 2080826.12.2012, 17:58

i dupa :)
trzeba mułom dać po pysku w meczu z Arsenalem, nawet jak to nie będzie decydowac o mistrzostwie :D

arsenallord komentarzy: 29756 newsów: 11726.12.2012, 17:57

Mam nadzieję, że Newcastle się dzisiaj wystrzelało.

Btw. Mamy 10 goli mniej straconych od United :) szkoda że nie przekłada się to na punkty

Topek komentarzy: 13967 newsów: 12626.12.2012, 17:57

Valencia powinien wylecieć za drugą żółtą, ale Fergie by język sobie odgryzł.

Ars3n komentarzy: 1235426.12.2012, 17:56

Dlatego chcialem, zeby citki wygraly. Teraz mulki uciekna i bedzie zle.

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 126.12.2012, 17:56

Valencia przesadzil. Powinien wyleciec z boiska. Na noge polecial...

Koroniarz komentarzy: 1023026.12.2012, 17:56

Ja nie rozumiem, sam nie lubię MU ale mam gdzies ze dzisiaj wygrali, nawet nie rywalizujemy z nimi bezposrednio o miejsce. Najwazniejsze zebysmy wygrali z N'Castle i tyle.

pronik komentarzy: 517926.12.2012, 17:56

Valencia czerwien jak nic

tomekafc95 komentarzy: 413626.12.2012, 17:55

newcastle ma obrone dziurawa jak szwajcarski ser hehe :) manchester pokazal ze umia sie podniesc jak przegrywaja tym sie roznia od nas

axe komentarzy: 66526.12.2012, 17:55