Gole Pepe, Nelsona i Baloguna! Molde FK 0-3 Arsenal

Gole Pepe, Nelsona i Baloguna! Molde FK 0-3 Arsenal 26.11.2020, 19:51, Łukasz Wandzel 433 komentarzy

Nadszedł czas na rewanżowe mecze grupowe w Lidze Europy. Tym razem zespół Arsenalu wybrał się do Norwegii, żeby zmierzyć się z Molde FK. Dzisiejszego wieczora podopieczni Mikela Artety zwyciężyli 3-0 i zaliczyli znacznie lepsze spotkanie od tego rozgrywanego w Londynie. Pomimo takiej samej różnicy bramkowej jak w poprzednim meczu pomiędzy tymi drużynami, na Aker Stadium Kanonierzy nie musieli liczyć już na trafienia samobójcze rywali. Wynik spotkania otworzył Nicolas Pepe, prowadzenie podwyższył Nelson, a wynik spotkania ustalił... Balogun!

Molde FK: Linde - Wingo, Gregersen (85' Knudtzon), Sinyan, Risa (82' Pedersen) - Aursnes, Ellingsen, Hussain (61' Bolly), Hestad, Eikrem (82' Brynhildsen) - James (61' Omoijuanfo).

Arsenal: Runarsson - Maitland-Niles, Luiz, Mustafi, Soares - Pepe, Xhaka (62' Ceballos), Willock (75' Tierney), Nelson - Lacazette (75' Smith-Rowe), Nketiah (82' Balogun).

Piłkarze The Gunners wyszli na to spotkanie w formacji 4-4-2 i szybko przejęli inicjatywę. Próbowali gry kombinacyjnej oraz podań za plecy obrońców. Mimo że ich gra nie przyniosła im jeszcze bramki, to widać, że londyńczycy mają pomysł na grę, nie boją się strzelać i przede wszystkim kontrolują przebieg spotkania. Szczególnie aktywnym graczem w pierwszej połowie był Reiss Nelson, ustawiony na lewym skrzydle. Anglik w 13. minucie miał nawet dogodną okazję, żeby otworzyć wynik, ale zdecydował się uderzać na krótki słupek i trafił w bramkarz rywali. Motywację ma z pewnością także Nicolas Pepe. Iworyjczyk wyraźnie chce zmazać plamę po czerwonej kartce w meczu przeciwko Leeds United.

Z kolei drużyna Molde mogła niespodziewanie wyjść na prowadzenie po około kwadransie od pierwszego gwizdka sędziego. Wtedy to jednak Sinyan zmarnował wrzutkę od partnera i mając przed sobą niemal pustą bramkę, skierował piłkę w stronę Runarssona. Poza tą sytuacją, i paru dośrodkowaniami bez adresata, gospodarze nie nie zagrażali bramce islandzkiego golkipera Arsenalu, który może sobie zarzucić niepewne wyjście do futbolówki tuż przed przerwą.

W drugiej połowie londyńczycy w końcu się przełamali za sprawą Nicolasa Pepe. Najpierw Iworyjczyk trafił sprzed szesnastki w poprzeczkę, a moment później wpisał się na listę strzelców po uderzeniu z 7. metra. Skrzydłowy Arsenalu, charakterystycznie dla siebie, lewą nogą posłał podkręconą piłkę w kierunku długiego słupka. W 55. minucie było już 2-0. Tym razem dogranie w pole karne od Willocka wykorzystał Nelson, wyprzedzając defensorów Molde i umieszczając piłkę w siatce z bliskiej odległości.

Pierwsze minuty po przerwie nieco przyćmiły pozostałą część spotkania. Z upływem czasu Arsenal nie kreował już tak klarownych sytuacji podbramkowych. Natomiat ekipa Molde, nie mając już nic do stracenia, przesunęła linię defensywy wyżej. Nie przekładało się to na bezpośrednie zagrożenie dla Runarssona ze strony rywali. Wart odnotowania był jedynie strzał Bolly'ego z 76. minuty. W końcówce grę Arsenalu błyskawicznie ożywił Folarin Balogun.19-latek, kilkanaście sekund po zameldowaniu się na murawie, obrócił się z futbolówką w polu karnym po podaniu od Smitha Rowe'a i ustalił wynik meczu, 3-0!

Liga EuropyMolde FKRaport pomeczowy autor: Łukasz Wandzel źrodło: własne
Dawid04111 komentarzy: 13296 newsów: 1427.11.2020, 11:01

@TlicTlac: jak mc Donalds to tylko Chikkery. Nie stołuje się w tej restauracji, ale czasem muszę wyskoczyć na te kanapkę, jest obłędna :)

arsenal159 komentarzy: 17186 newsów: 29727.11.2020, 10:58

@M4RJANO: ładnie :D Mbappe sie mega gra, choc powiem szczerze, ze Messi też robi robote :D

M4RJANO komentarzy: 69927.11.2020, 10:52

@arsenal159: u mnie jeszcze lepiej w fifie z dropem Mbappe i Cr7

RahU (administrator) komentarzy: 5062 newsów: 214327.11.2020, 10:42

@Rafson95: spoko Rafałku, ja sobie tak strzeliłem w ciemno dla żartów :)

TlicTlac komentarzy: 600927.11.2020, 10:37

W ogóle apropo McDonalda, to parę razy jadłem tam na śniadanie te specyfiki i... uważam osobiście, że są dużo lepsze niż te standardowe Burgery;
a dokładnie to jadłem Kajzerkę z Jajkiem i Pieczarkami i McMuffina z Twarożkiem i Rzodkiewką - jakie to było wtedy dobre. Oczywiście jak ktoś decyduje się na śniadanie w Macu to musi być głodny (i nie mieć czasu), no ale - warto było.

Rafson95 komentarzy: 1053227.11.2020, 10:34

@RahU:
Az z ciekawości sobie to policzyłem i przy założeniu wypłaty 350 tys funtow tygodniowo(NETTO) turas takie 2500 zarobi w około 15 minut...

BarcArsenal komentarzy: 135327.11.2020, 10:29

@Simpllemann: dzięki Redaktorze za szybką informacje, to fajnie że na derbach już będą kibice

Raz że zobaczą porażkę swojej ekipy hehe frajerzy,
Dwa że będzie jakaś tam atmosferka już lepsza do oglądania nawet

TlicTlac komentarzy: 600927.11.2020, 10:15

@adikovski_:

Jadłem, jadłem i ten dodatkowy ser taki trochę niedobry jak dla mnie, ale jak se wyjąłem, to imo piknie w żołądeczku, a jak przełyk się cieszył :-)

Simpllemann komentarzy: 52841 newsów: 52427.11.2020, 10:15

@BarcArsenal
Nie.
WHU - United (5 grudnia) będzie pierwszym meczem od marca, który zobaczą kibice na stadionie.

BarcArsenal komentarzy: 135327.11.2020, 10:06

@ZielonyLisc: brawo przyjacielu, viva la France dla Ciebie, mam nadzieję że i mi się poszczesci kiedyś podobnie

ZielonyLisc komentarzy: 2027927.11.2020, 10:06

@RahU: brakuje słów aby to opisać.

BarcArsenal komentarzy: 135327.11.2020, 10:05

Czy kibice wchodzą już na mecz z Wolves?

enrique komentarzy: 1910227.11.2020, 09:57

@pLYTEK: W tym roku żaden liczący się sklep z okazji Black Friday nie robi promocji na konsole PS/X.. Jedyne promocje jakie widziałem tyczyły Nintendo Switcha (obniżka ponad 50 funtów).

RahU (administrator) komentarzy: 5062 newsów: 214327.11.2020, 09:53

@ZielonyLisc: Gratuluję wygranej kolego, cieszę się Twoim szczęściem. Powiedz mi tylko jakie to uczucie wygrać tyle, ile Mesut Özil zarabia w Arsenalu w niecałe... 2 godziny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

XandeR komentarzy: 967527.11.2020, 09:45

@pLYTEK:

Kupilem 4 lata temu uzywke za 650 i nawet nie musialem czyscic przez ten czas, a uzywana codziennie do Netflixa albo gier.. Rozejrzyj sie na OLX

ZielonyLisc komentarzy: 2027927.11.2020, 09:42

@Gunnerrsaurus: dobra dobra, już wcześniej byłeś złośliwy no ale nie ważne

pLYTEK komentarzy: 411827.11.2020, 09:38

Liczyłem, że dorwe dzis ps4 500gb poniżej 1000ziko (rok temu na black friday po 799zl nawet byly oferty), a tu dupa. Żadnych ciekawych ofert.

Gunnerrsaurus komentarzy: 1189727.11.2020, 09:27

@ZielonyLisc napisał: "boli co?"

Czy napisałem coś złośliwego? Zwykły komentarz, szkoda że odebrałeś to jako atak, a może sodówka uderzyła po takiej wygranej ;)

@ZielonyLisc:

A taka myśl - "Kurde, szkoda że nie zagrałem za dyszkę" się pojawiła? - bo u mnie pewnie by się pojawiła ^^ Gratki.

ZielonyLisc komentarzy: 2027927.11.2020, 08:49

@TakKrzysiu: polaki robaki :P

TakKrzysiu komentarzy: 893627.11.2020, 08:47

To znamienne, że Polacy są pełni radości gdy do bliźniego uśmiecha się szczęście :D

ZielonyLisc komentarzy: 2027927.11.2020, 08:40

@kamcio514: odloty.pl

kamcio514 komentarzy: 15927.11.2020, 08:37

@ZielonyLisc: podniecasz się jakbyś wygrał co najmniej milion xD Podziel się planami co zrobisz z tą ogromną wygraną :) jakieś inwestycje ?

ZielonyLisc komentarzy: 2027927.11.2020, 07:39

@Gunnerrsaurus: boli co?

AR14 komentarzy: 130527.11.2020, 07:08

@ZielonyLisc

Super, akurat tego nie zagrałem, ale cieszę się, że w końcu siadło))

Gunnerrsaurus komentarzy: 1189727.11.2020, 06:55

@ZielonyLisc napisał: "a gdyby mocniej uśmiechnęlo się szczęście to byłoby tego o wiele więcej."

Limit szczęścia to Ty właśnie wykorzystałeś na kolejne 5 lat

ZielonyLisc komentarzy: 2027927.11.2020, 05:35

Wszystko jest możliwe pany, żeby wygrać trzeba grać, nie ma co bym pesymistycznym bo wszystko może się zdarzyć, co szkodzi obstawić za 3 złote jakiegoś wariata po 5cio minutowej analizie? A no tak, zaraz zjawi się ktoś i napisze:no tak ale w skali roku więcej przegrywasz xD heheheh, gunwo prawda, zarówno ten jak i poprzedni jest na plus ładnych kilka tys, a gdyby mocniej uśmiechnęlo się szczęście to byłoby tego o wiele więcej.

ZielonyLisc komentarzy: 2027927.11.2020, 05:23

I cyk 5k w kieszeni, nowy rekord osiągnięty, dzięki za wsparcie :D a niedowiarkom co śmiały się z moich kuponów powiem tak ESSA

arsenal159 komentarzy: 17186 newsów: 29727.11.2020, 02:01