Hull City 1 - 2 Arsenal. Fenomenalna końcówka Bendtnera

Hull City 1 - 2 Arsenal. Fenomenalna końcówka Bendtnera 13.03.2010, 19:38, Szymon Ortyl 1114 komentarzy

Dzisiejszy mecz Kanonierów miał doświadczyć kibicom niezapomnianych wrażeń i tak też się stało.

Od pierwszego gwizdka Andre Marinera obie drużyny grały bardzo ostro, często dochodziło do spięć pomiędzy zawodnikami. Bardzo głośno swoich ulubieńców dopingowali kibice Hull. Momentami można było odnieść wrażenie, że na stadionie znajduje się dwa razy więcej kibiców, niż planowane 25 tysięcy.

Pierwszą dogodną sytuację na zdobycie bramki miał Arsenal i od razu ją wykorzystał. W 13. minucie Andriej Arszawin otrzymał wspaniałe podanie od Nicklasa Bendtnera, przedryblował 2 obrońców i pokonał Myhilla.

5 minut później po dośrodkowaniu Bacary'ego Sagny, Mendy był bliski skierowania piłki do własnej siatki. W 24. minucie Fagan w brzydki sposób sfaulował Sagnę, jednak nie został ukarany żółtą kartką.

W 27. minucie na spalonym znalazł się Jan Vennegoor of Hesselink. Sędzia boczny nie zauważył tego, a sędzia główny odgwizdał faul Campbella na Holendrze. Do piłki ustawionej na 11. metrze podszedł Bullard i pokonał Manuela Almunię.

4 minuty później sędzia powinien podyktować rzut karny dla Arsenalu, gdyż Mouyokolo sfaulował w polu karnym Bendtnera, jednak nie zrobił tego i kazał kontynuować grę. Podobna sytuacja miała miejsce 6 minut później, gdy Mouyokolo zagrał piłkę ręką po strzale Bendtnera, jednak sędzia nie zauważył tego i nie podyktował rzutu karnego.

W 38. minucie żółtą kartkę za brutalny faul na Denilsonie obejrzał Dawson. 2 minuty później Boateng uderzył Bendtnera ręką w twarz, a sędzia z niewiadomych przyczyn ukarał obydwu zawodników żółtymi kartkami.

W 43. minucie sędzia nie podyktował trzeciego już karnego, należącego się Arsenalowi. Gael Clichy był wyraźnie faulowany w polu karnym Hull, jednak jego upadek nie wzbudził reakcji arbitra.

Tuż przed przerwą drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Boateng za brutalny faul na Bacary'm. Kilka sekund później sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania.

W 50. minucie groźną akcję piłkarzy Hull przerwał sędzia boczny, który zasygnalizował spalonego. W 62. na boisku pojawił się Theo Walcott, który zmienił zmęczonego Emmanuela Eboue.

W 65. minucie po podaniu Walcotta w świetnej sytuacji znalazł się Andriej Arszawin, jednak podobnie jak w meczu z Porto zamiast dokładnie przymierzyć, Rosjanin strzelił na siłę i nie trafił w bramkę.

6 minut później szansę na strzelenie bramki miał Bendtner, jednak nie zdołał umieścić piłki w siatce.

W 73. minucie Eduardo zastąpił na boisku słabo spisującego się dziś Nasriego. W 79. minucie Nicklas Bendtner znalazł się we wspaniałej sytuacji, lecz za długo przygotowywał sobie piłkę do strzału i został zablokowany.

Przez kolejne 10 minut piłka nie opuszczała połowy Hull, jednak nic z tego nie wynikało.

W 92. minucie silny strzał w środek bramki oddał Denilson. Myhill odbił piłkę przed siebie, gdzie czekał już Nicklas Bendtner, który umieścił piłkę w siatce. Minutę później sędzia zakończył spotkanie.

Kanonierzy rozegrali niezły mecz, ale niestety katastrofalne błędy arbitra w całości wypaczyły wynik spotkania. Gracze Hull grali niezwykle ostro, co najprawdopodobniej zaowocuje kolejnymi urazami zawodników Arsenalu. Bardzo dobry mecz rozegrali Tomas Vermaelen, Gael Clichy, Andriej Arszawin i Bacary Sagna. Dużo strat zanotowali na swoim koncie Denilson i Diaby. Kiepsko spisał się również Samir Nasri, który w niczym nie przypominał świetnie spisującego się zawodnika z meczu przeciwko Porto.

Hull CityPremier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
R4d3k99 komentarzy: 169014.03.2010, 20:35

Takie wyliczanie Vermaelen czy Vidić nie ma najmniejszego sensu. Zapewne każdy powie, że Vidić, bo już jest ograny w Premier League i ma wyrobione nazwisko. Niestety, nazwiska nie grają, przekonał się o tym Real po raz szósty(!) z rzędu. Aby wygrać Premier League trzeba mieć zespół poukładany, a nie pojedyncze gwiazdy i gwiazdeczki.

arsenal329 komentarzy: 39614.03.2010, 20:35

Nie ... Scholes ma farta odsyłam mecze z wilkami i Rosserinimi chciał z prawej uderza lewą .Z wilkami chciał z woleya uderzył z głowy ... Powiedzmy remi :)

paps komentarzy: 8114.03.2010, 20:34

musze leciec do roboty;/,dokonczymy debate kiedys jak bedzie okazja:),pozdro:)

klak komentarzy: 4514.03.2010, 20:34

scholes nie jest lepszy,moze byl ale teraz juz nie jest...

no ladny rajd,ogladalem mecz:),ale jednak do Paula Samiremu brakuje:)

paps komentarzy: 8114.03.2010, 20:33

no way,Scholes jest lepszy niz Nasri:)moim skromnym zdaniem

arsenal329 komentarzy: 39614.03.2010, 20:33

Jeśli nie wieżysz w moje słowa obejrzyj mecz(skrót)
Arsenal-Fc Porto

paps komentarzy: 8114.03.2010, 20:32

olo jasne ze sie ciesze,tym bardziej sie ciesze ze do CFC,dolaczyli kolejni gorzni rywale,zgodze sie z Toba,ze rywalizcja bedzie o wiele trudniejsza,co nie znaczy ze nie bedzie zwycieska dla United:)

Wiedz jedno,United nie zginie,to za dobra marka i za duze tradycje,zeby ten klub mogl upasc,a przynajmniej nie w najblizszych latach:)

paps komentarzy: 8114.03.2010, 20:25

olo,nie boj sie o Manchester,nikt nie dogrywa i sklad jest powoli odmladzany jakbys nie zauwazyl:),to sie robi stopniowo a ,nie z miejsca 10 mlodzikow za pilka bedzie biegac:)

paps komentarzy: 8114.03.2010, 20:23

Carrick,tu wygrywa Song,choc Micheal strzela wiecej goli,to song lepszy:)

arsenal329 komentarzy: 39614.03.2010, 20:21

Song vs ... naj. def. pom.

arsenal329 komentarzy: 39614.03.2010, 20:20

Dobra jest 4-2 dla was i zaczynamy pomoc .. czy będzie pogrom

arsenal329 komentarzy: 39614.03.2010, 20:18

Racja ale jak by był gallas to ... I tak macie pkt czy nie bo to mnie zastanawia:)

paps komentarzy: 8114.03.2010, 20:18

Clichy Evra ,Evra

Marcel134 ... To jest pujxcie na łatwiznę :)

Vidic

arsenal329 komentarzy: 39614.03.2010, 20:17

ok... Sol bo nie ma gallasa kontra Vidić :) Przypominam jest 2-2

marcel134 komentarzy: 1082 newsów: 414.03.2010, 20:17

pomoge wam. porównajcie sobie Vidicia z Vermaelenem - Verminator Wygrywa. Następnie Gallasa z Ferdinandem. Tu Rio wygrywa. Widać w środku def mamy 1:1. Może być tak?

arsenal329 komentarzy: 39614.03.2010, 20:16

Sopel123--> Gdybym chciał nabić komentarze to miałbym ich ok 5000 mam tu konto przez 1 rok a w szkole nikt nie interesuje się piłką więc rozmawiam tu :)

paps komentarzy: 8114.03.2010, 20:16

dobra,niech Ci bedzie ten Vermalen
dawaj dalej
bo ide na nocke zaraz:D

paps komentarzy: 8114.03.2010, 20:15

w defensywie rio jest lepszy,ale Verma udziela sie z przodu,ciezko mi ocenic,bo Rio jak ma forme jest nie do przejscia, a ta forma jest coraz wyzsza,,, nie wiem jak ocenic,jak powiem ze rio to powiesz ze to dlatego bo jestem fanem MU,a jak na odwrot to ciezko to stwierdzic tez

pawgaw100 komentarzy: 47314.03.2010, 20:14

Merveille->Chelsea ma lepszy ogólny bilans bramkowy. My mamy +38 bramek, a Chelsea +42.

marcel134 komentarzy: 1082 newsów: 414.03.2010, 20:14

Mereville - > ma więcej straconych i w efekcie gorszy bilans. Może być? :P

arsenal329 komentarzy: 39614.03.2010, 20:13

paps nie zgodzę się z tobą ... Rio gra przeciętnie a Vermalen strzela z wolnych kończy rzuty rożne gra dobrze w def. jak i ofensywie dle mnie powinno być zwycięztwo Verminatora

sosnix komentarzy: 38314.03.2010, 20:13

w tym sezonie

Merveille komentarzy: 3414.03.2010, 20:13

świetna bramka Bendtnera.
dlaczego Arsenal jest trzeci w tabeli? przecież ma więcej strzelonych bramek od Chelsea. nie rozumiem, może mi ktoś to wytłumaczyć? ;]

Sopel123 komentarzy: 90514.03.2010, 20:12

Byście chociaż gadali na podany temat, a nie nabijacie tylko ilosc komentarzy.

sosnix komentarzy: 38314.03.2010, 20:12

według mnie vermalen lepszy

paps komentarzy: 8114.03.2010, 20:11

Vermalen jest srodkowym obronca,czy defensywnym pomocnikiem?
hmm,chyba to 1wsze wiec Rio,ogolnie Rio jest lepszy,ale ten sezon nie za specjalny wiec remis jka dla mnie,bo Vermalen zdobywa bramki i niezle gra:)

arsenal329 komentarzy: 39614.03.2010, 20:11

Dalej Vermalen vs... Środkowy obrońca :)

sosnix komentarzy: 38314.03.2010, 20:10

ty jestes spoko jak na mu inni mówią na nas żydsenal

paps komentarzy: 8114.03.2010, 20:08

czasem gra tam Rafael,czasem G.Neville,Neville jest slabszy od Eboue,bo to juz stary dziad:D

arsenal329 komentarzy: 39614.03.2010, 20:08

A więc 2-1 dla was dalej... czyli Vermalen vs ....

Rafael tez gra na prawej czesto:)

paps komentarzy: 8114.03.2010, 20:07

Sopel mozesz sobie zegnac,ja z Toba nie gadam przeciez,co sie rzucasz:),poza tym nie kazdy jest taki dziwny jak ty ze pisze nie nienawidz United hehe,kid kid

arsenal329 komentarzy: 39614.03.2010, 20:07

ale to prawy obrońca :) jak coś

arsenal329 komentarzy: 39614.03.2010, 20:06

Sopel123 z Paps'em jest all ok bo nie wchodzi i nie mówi Arsenal to cioty tylko rozmawia:)

paps komentarzy: 8114.03.2010, 20:06

eboue to nie wiem kto to jest,bo ja go na kazdej formacji widzialem:D,do kogo mam go porownac?nie mam pojecia,on mi sie jednak utarl jako obrona ,wiec powiedzmy ze rafael bedzie jego odpowiednikeim bo tez ma zapedy ofensywne:),jak dla mnie tu remis,eboue lepszy z przodu ciutke,ciut gorszy z tylu:)

Sopel123 komentarzy: 90514.03.2010, 20:06

sosnix-> a ty po co wogóle z nim gadasz, wiesz jacy są kibice manchesteru, zapewne on jest jak każdy sezonowcem, nie śledzi meczu w tv tylko pewnie czyta komentarze pozostawione przez kibiców mułów na devilpage

sosnix komentarzy: 38314.03.2010, 20:06

sopel nie wkurzaj sie podebatujmy troche ;)

arsenal329 komentarzy: 39614.03.2010, 20:05