Kanonierzy w reprezentacjach 11.10.2014, 11:21, Michał Pałasz 3508 komentarzy

Kieran Gibbs, Jack Wilshere, Alex Oxlade-Chamberlain, Danny Welbeck, Calum Chambers

Anglia 5-0 San Marino, 9 października

Estonia vs Anglia, 12 października

Alex Oxlade-Chamberlain zaliczył asystę przy golu Danny'ego Welbecka, a Calum Chambers swój debiut w pełnym wymiarze czasowym w wygranym 5-0 spotkaniu z San Marino. Gole w pierwszej połowie zdobyli Phil Jagielka oraz Wayne Rooney. W drugiej odsłonie trafiali Welbeck, Andros Townsend i do własnej bramki - Alessandro Della Valle. W kadry narodowej powrócił także Kieran Gibbs, który razem z Jackiem Wilsherem zagrał 90 minut.

Santi Cazorla

Słowacja 2-1 Hiszpania, 9 października

Luksemburg vs Hiszpania, 12 października

Santi Cazorla wszedł na boisko na ostatnie 9 minut spotkania przeciwko Słowacji. Nieoczekiwanie wynik otworzyli Słowacy za sprawą Juraja Kucki. Wyrównać w 82. minucie zdołał Paco Alcacer, ale jeszcze przed końcem meczu Miroslav Stoch zapewnił gospodarzom 3 punkty.

Joel Campbell

Oman 3-4 Kostaryka, 10 października

Korea Południowa vs Kostaryka, 14 października

Joel Campbell cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych, ale jego drużyna narodowa wygrała w towarzyskim meczu z Omanem. Ćwierćfinaliści ostatniego Mundialu mieli jednak niemałe problemy z pokonaniem drużyny z Półwyspu Arabskiego.

Lukas Podolski

Polska vs Niemcy, 11 października

Niemcy vs Irlandia, 14 października

Lukas Podolski znalazł się w składzie Joachima Löwa na wyjazdowe spotkanie z Polską i starcie z Irlandią na własnym terenie w ramach kwalifikacji do Euro 2016.

Wojciech Szczęsny

Polska vs Szkocja, 14 października

Wojciech Szczęsny najprawdopodobniej wystąpi w bramce swojej reprezentacji w dwóch eliminacyjnych spotkaniach do Mistrzostw Europy. Polacy w Warszawie podejmą najpierw Niemców, a 3 dni później Szkotów.

Tomas Rosicky

Turcja 1-2 Czechy, 10 października

Kazachstan vs Czechy, 13 października

Tomas Rosicky rozegrał cały mecz przeciwko Turkom, a Czesi zwyciężyli na wyjeździe 2-1. Bulut dał prowadzenie gospodarzom, lecz już w 15. minucie wyrównał Sivok. W 58. minucie Dockal zdobył gola, który ostatecznie dał Czechom kolejne niezwykle istotne 3 punkty.

David Ospina

Kolumbia 3-0 Salwador, 11 października

Kolumbia vs Kanada, 15 października

David Ospina nie wystąpił w wygranym 3-0 meczu reprezentacji Kolumbii z Salwadorem. W pierwszej części gry bramkę zdobył Falcao. W 49. minucie na 2-0 podwyższył Bacca, a 120 sekund później ten sam zawodnik ponownie trafił do siatki i ustalił wynik meczu.

Alexis Sanchez

Chile 3-0 Peru, 11 października

Chile vs Boliwia, 15 października

Alexis Sanchez zagrał całe 90 minut w towarzyskim meczu przeciwko Peru. Dwa trafienia dla Chile zaliczył Vargas, a jedną bramkę dołożył Medel.

Alex Oxlade-ChamberlainDanny WelbeckReprezentacje autor: Michał Pałasz źrodło: Arsenal.com

thide komentarzy: 32389 newsów: 185217.10.2014, 14:47

Odejdzie na bank. Jest jeszcze Vickers i Iliev.

paw3u komentarzy: 563017.10.2014, 14:46

Kanonier204
Coś na pewno ale chodzi mi o JAKOŚĆ :D

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698217.10.2014, 14:46

Martinez powinien otrzymywać więcej okazji, albo powinien rozważyć odejście ... bardzo cieszę się, że mamy Ospine na zmianie, ale co z Martinezem ?

thide komentarzy: 32389 newsów: 185217.10.2014, 14:45

rojadirecta i szukajcie. Tam jest masa streamów w HD.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 317.10.2014, 14:45

paw3u
Cos sie znajdzie ; p

paw3u komentarzy: 563017.10.2014, 14:43

Kanonier204
Mam nadzieje ze jutro blysniesz i zapodasz jakąś kozacka transmisję ;)

thide komentarzy: 32389 newsów: 185217.10.2014, 14:43

Martinez jest ofiarą Szczęsnego. Jednocześnie może grać tylko 1 bramkarz i często masa talentów się marnuje. Według mnie mógłby już grać w pierwszym składzie jakiejś ekipy z Championship.

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698217.10.2014, 14:42

thide
no tu masz racje, w każdym razie szkoda mi Martineza

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 317.10.2014, 14:41

maciek
A tu Hayden zamiast Monreala ^^ nie no w takie cos to ja nie wierze. Mam tylko nadzieje ze wygramy to spotkanie. A do tego czasu zostal jeden dzien ktory leci powoli...

thide komentarzy: 32389 newsów: 185217.10.2014, 14:40

Ciekawe, jak będzie wyglądać ławka...

w wieku 18 lat trafiasz na inny kontynent. pogoda, czas, brak rodziny, znajonych, zupełnie inne otoczenie. Anglia to nie kraj, w którym panują temperatury rzędu 30 stopni. w Hiszpanii tacy zawodnicy nie muszą długo się aklimatyzować

paw3u komentarzy: 563017.10.2014, 14:39

Jutro nasza pomoc+atak ?
Arteta wilshere
Ox - santi - sanchez
Welbeck

Mam nadzieje ze chłopaki jutro postrzelaja bo czuję że jutro wojtek czystego konta nie zachowa. Stawiam 3/2:1

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698217.10.2014, 14:39

Nie martwcie się, damy radę !!

maciek987 komentarzy: 296617.10.2014, 14:38

Kanonier
No i właśnie mnie martwi taka obrona. Montreal i Merde razem to bomba która w każdym momencie może wybuchnąć

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52417.10.2014, 14:37

thide
To Arsenal- tu wszystko się może zdarzyć.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185217.10.2014, 14:35

@danielosik, jedź do Argentyny i spróbuj być pewny siebie.

Chambers przecież nie będzie zawieszony... Kościelny miał opuścić tylko Hull, ale nie wiem jak jest teraz.

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698217.10.2014, 14:34

Widać, że Martinez jest nieśmiały i może dlatego jest też nie doceniany ? nie wiem

thide komentarzy: 32389 newsów: 185217.10.2014, 14:34

Ospina zalicza jak dotąd same kontuzje, a nie czyste konta. jak tak dalej pójdzie to wyjdzie na to, że Arsenal nie musiałby go ściągać

maciek987 komentarzy: 296617.10.2014, 14:34

Jak dla mnie Martinez może sobie bronić. Bardziej mnie martwi jaką obroną wyjdziemy

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 317.10.2014, 14:32

KoL
Miejmy taka nadzieje. I oczywiscie zeby nie bylo kontuzji.

KingOfLoyal komentarzy: 12774 newsów: 117.10.2014, 14:31

Oby te 3 krasnale grały jak z nut,bo będzie kiepsko.

Macie jakieś info na temat Ospiny?

bo jedyne co znalazłem to,ze dzisiaj nie trenował,ale powinien byc w składzie na Hull.

KingOfLoyal komentarzy: 12774 newsów: 117.10.2014, 14:26

cache1.asset-cache.net/gc/457365200-wojeciech-szczesny-and-nacho-monreal-of-gettyimages.jpg?v=1&c=IWSAsset&k=2&d=GkZZ8bf5zL1ZiijUmxa7Qa%2ffM7mDfW5wOM9q9XL%2fNTuwOMmhucleHMxl1%2bmW%2fA2tIj2W4noqCrVVD%2bOci6x0CA%3d%3d

Wojtek już daje wskazówki naszemu jutrzejszemu CB.

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698217.10.2014, 14:26

Kiedyś w Anglii był rozpierdziel na stadionach, ale weszło te prawo i teraz jest spokojnie ...

Henry89 komentarzy: 134717.10.2014, 14:26

spoko, zamawiam jednak jeden bilet na Arsenal - Borrusia ;)

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52417.10.2014, 14:23

maciek987
Ze względu na radykalne prawo stadionowe to w Anglii jest spokojnie.

maciek987 komentarzy: 296617.10.2014, 14:20

simplemann
No to racja. Ale to jedna taka sytuacja. Wcześniej sobie nie przypominam podobnych zdarzeń

berc1k komentarzy: 465 newsów: 117.10.2014, 14:19

Wiecie coś na temat Costy? Podobno jest doubtful na sobotni mecz a nie mogę znaleźć żadnego info o tym.
Ma mieć niby 'late fit test' ale się zastanawiam jak poważny uraz, bo nie wiem czy go na C zostawić :(
#FPL#LIDER

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 317.10.2014, 14:18

Szybko dawac ten mecz do cholery! i potem Anderlecht!

maciek987 komentarzy: 296617.10.2014, 14:18

Z tego co wiem atmosfera na The Emirates jest zawsze przyjazna :)

Henry89 komentarzy: 134717.10.2014, 14:16

maciek

wiesz nie jestem u siebie i chodzi mi ogólnie o atmosferę, bezpieczeństwo itp itd

TakKrzysiu komentarzy: 893617.10.2014, 14:14

Kanonier@
A rozsiewam sobie. Taki już ze mnie wesołek.

maciek987 komentarzy: 296617.10.2014, 14:13

Henry89
Pseudokibice na Emirates? To możliwe?

hei007 komentarzy: 352817.10.2014, 14:12

Jak masz ebole to idź, pozarażaj innych, przynajmniej jedyny nie będziesz. Ja bym tak wtedy zrobił, chociaż sam teraz przez grypę przechodzę.

maciek987 - Maćku ja w Londynie mieszkam, to wątpliwe ;D.

Henry89 komentarzy: 134717.10.2014, 14:11

był ktoś na meczu na the Emirates? chce kupić dwa bilety i się zastanawiam czy pod dachem na długim boku są ok i czy sa tam kibice czy pseudokibice, wie ktos?

maciek987 komentarzy: 296617.10.2014, 14:08