Kanonierzy w reprezentacjach 11.10.2014, 11:21, Michał Pałasz 3508 komentarzy

Kieran Gibbs, Jack Wilshere, Alex Oxlade-Chamberlain, Danny Welbeck, Calum Chambers

Anglia 5-0 San Marino, 9 października

Estonia vs Anglia, 12 października

Alex Oxlade-Chamberlain zaliczył asystę przy golu Danny'ego Welbecka, a Calum Chambers swój debiut w pełnym wymiarze czasowym w wygranym 5-0 spotkaniu z San Marino. Gole w pierwszej połowie zdobyli Phil Jagielka oraz Wayne Rooney. W drugiej odsłonie trafiali Welbeck, Andros Townsend i do własnej bramki - Alessandro Della Valle. W kadry narodowej powrócił także Kieran Gibbs, który razem z Jackiem Wilsherem zagrał 90 minut.

Santi Cazorla

Słowacja 2-1 Hiszpania, 9 października

Luksemburg vs Hiszpania, 12 października

Santi Cazorla wszedł na boisko na ostatnie 9 minut spotkania przeciwko Słowacji. Nieoczekiwanie wynik otworzyli Słowacy za sprawą Juraja Kucki. Wyrównać w 82. minucie zdołał Paco Alcacer, ale jeszcze przed końcem meczu Miroslav Stoch zapewnił gospodarzom 3 punkty.

Joel Campbell

Oman 3-4 Kostaryka, 10 października

Korea Południowa vs Kostaryka, 14 października

Joel Campbell cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych, ale jego drużyna narodowa wygrała w towarzyskim meczu z Omanem. Ćwierćfinaliści ostatniego Mundialu mieli jednak niemałe problemy z pokonaniem drużyny z Półwyspu Arabskiego.

Lukas Podolski

Polska vs Niemcy, 11 października

Niemcy vs Irlandia, 14 października

Lukas Podolski znalazł się w składzie Joachima Löwa na wyjazdowe spotkanie z Polską i starcie z Irlandią na własnym terenie w ramach kwalifikacji do Euro 2016.

Wojciech Szczęsny

Polska vs Szkocja, 14 października

Wojciech Szczęsny najprawdopodobniej wystąpi w bramce swojej reprezentacji w dwóch eliminacyjnych spotkaniach do Mistrzostw Europy. Polacy w Warszawie podejmą najpierw Niemców, a 3 dni później Szkotów.

Tomas Rosicky

Turcja 1-2 Czechy, 10 października

Kazachstan vs Czechy, 13 października

Tomas Rosicky rozegrał cały mecz przeciwko Turkom, a Czesi zwyciężyli na wyjeździe 2-1. Bulut dał prowadzenie gospodarzom, lecz już w 15. minucie wyrównał Sivok. W 58. minucie Dockal zdobył gola, który ostatecznie dał Czechom kolejne niezwykle istotne 3 punkty.

David Ospina

Kolumbia 3-0 Salwador, 11 października

Kolumbia vs Kanada, 15 października

David Ospina nie wystąpił w wygranym 3-0 meczu reprezentacji Kolumbii z Salwadorem. W pierwszej części gry bramkę zdobył Falcao. W 49. minucie na 2-0 podwyższył Bacca, a 120 sekund później ten sam zawodnik ponownie trafił do siatki i ustalił wynik meczu.

Alexis Sanchez

Chile 3-0 Peru, 11 października

Chile vs Boliwia, 15 października

Alexis Sanchez zagrał całe 90 minut w towarzyskim meczu przeciwko Peru. Dwa trafienia dla Chile zaliczył Vargas, a jedną bramkę dołożył Medel.

Alex Oxlade-ChamberlainDanny WelbeckReprezentacje autor: Michał Pałasz źrodło: Arsenal.com
James komentarzy: 167417.10.2014, 14:02

maciek
z ebola nie ma zartow wiec chyba by nie zartował :)

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 317.10.2014, 14:02

maciek
Dlatego to przytoczylem ^^

TakKrzysiu
Widze ze z avka juz rozsiewasz ebole po calym internecie.

maciek987 komentarzy: 296617.10.2014, 14:00

Kanonier204
"To tylko malaria" - najlepszy tekst jakikolwiek usłyszałem dzięki telewizji :D

TakKrzysiu komentarzy: 893617.10.2014, 13:58

maciek@
Serio. Wczoraj oglądałem film dokumentalny na Youtube o północnej części Demokratycznej Republiki Konga i możliwe że zaraziłem sie przez internet

/ Dobra to zostaje. Potem bedziecie żałować bo bede cały dzień truł tyłek z podusiowej centrali

TakKrzysiu
Jesli to Ebola to juz mozna mowic o kwarantannie.

James komentarzy: 167417.10.2014, 13:54

TakKrzysiu
zostan, pozniej wez notatki z tego wykladu od jakiejs kolezanki, przeczytaj raz i będziesz więcej wiedzial jakbys był :) no chyba ze to jakis matematyczny skomplikowany przedmiot, gdzie wykladowca dobrze tłumaczy to się zastanow.

TakKrzysiu komentarzy: 893617.10.2014, 13:53

Fajnie skonfrontować kilka opinii bo nikt nie jest najmądrzejszy. Problem w tym że każdy tu dobrze argumentuje i jak byłem w kropce tak w przecinku nie jestem.

A jak to Ebola?

maciek987 komentarzy: 296617.10.2014, 13:52

Czasami czytam warny. Powiem wam, że osoba która dodaje komentarze do warnów ma czasem fajne teksty ;D

maciek987 komentarzy: 296617.10.2014, 13:49

hei007
Zaraz sie okaże że chodzicie na te same studia xD

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52417.10.2014, 13:49

TakKrzysiu
Jest ryzyko jest zabawa. A tak poważnie, jeśli nic ważnego Cię nie ominie to lepiej zostać w domu.

maciek987 komentarzy: 296617.10.2014, 13:48

TakKrzysiu
Rydzykuj. Ja z 38 musiałem iść ;)

hei007 komentarzy: 352817.10.2014, 13:48

TakKrzysiu - Ja bym nie poszedł, nie chodzę nawet jak mam katar, bo mnie on dobija i tak nic nie wynoszę, a tylko się mecze. Do tego u nas przed wykładami wszystko jest dostępne online. Nie wiem jak jest u was.

TakKrzysiu komentarzy: 893617.10.2014, 13:47

Poszlibyście na uczelnie mając 37,7' gorączki? Bo nie chce mieć zaległości i sie zastanawiam. Ale czuje jakbym był dachem helikoptera i sam nie wiem, czy Rydzykować.

maciek@
Jest tutaj najstarszym, szacownym człowiekiem.

maciek987 komentarzy: 296617.10.2014, 13:41

RIVALDO700
wnuk? To ile Ty masz lat?

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698217.10.2014, 13:41

Ale jakbym chciał w nocy iść spać i zostawić pobieranie to jak ? :p

Szogun komentarzy: 28670 newsów: 317.10.2014, 13:41

Tak bo tam są ustawienia nie wygaszaj ekranu po zamknięciu albo wygaś po jakimś czasie. W każdym razie ustaw nic nie rób i będzie działać tak jabyś nie zamknął klapki.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747417.10.2014, 13:39

danielosik

u mnie wnuk ,zawsze puszcza sobie jakis dlugi film w takich przypadkach , ktory ma na dysku. I laptop mu sie nie wylacza przez to.

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698217.10.2014, 13:35

Szogun
Ale jak zamknę tą klape z laptopa to dalej będzie się sciągało ?

Szogun komentarzy: 28670 newsów: 317.10.2014, 13:34

Dzieki Panowie.

danielosik prawy przycisk-myszy-personalizuj-wygaszcz-ekranu i tam masz nie wiem jak na pl zmień opcje zarządzania czy coś takiego i ustawiasz sobie czas.

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698217.10.2014, 13:31

Witam mam pytanie ... mam laptopa i chciałbym np. pobrac jakiś program, gre, ale jak zamykam laptopa to już się nie pobiera, moje pytanie brzmi ... jak to zrobić, żebym mógł zamknąć lapka i żeby dalej się pobierało ?! wie ktoś ?!

Szogun komentarzy: 28670 newsów: 317.10.2014, 13:27

Możecie podrzucić linka do tej bramki Pelle??

Master10 komentarzy: 9225 newsów: 317.10.2014, 13:25

rivaldo - roman placi, aby w nc+ miala byc chelsea, to jest chelsea ;]

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747417.10.2014, 13:24

tez dziwne, bo ogladam mecze czerwonki i ciezko patrzy sie na ich gre szczegolnie na Anfield.

youngboy komentarzy: 196817.10.2014, 13:21

Rivaldo

Najgorsze jest to, że za tydzień o 16:00 będzie transmitowany mecz Liverpool - Hull zamiast Sunderland - Arsenal.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747417.10.2014, 13:11

Wiem, ze chelsea jest liderem, ale wydaje mi sie ze AFC-Hull nc plus powina wybrac o 16. Tym bardziej , ze kadrowo AFC ucierpialo i moze byc fajny,wyrowenany mecz.

royal87 komentarzy: 142417.10.2014, 13:09

Brameczka Pelle cudo

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747417.10.2014, 13:03

Koeman i Pelle wygrali nagrode trenera i zawodnika miesiaca za wrzesien w BPL.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185217.10.2014, 12:44

jak śmiejecie się z fify 15 i bramkach po sprintach to polecam fifę world. koleś wychodzi Bonym ze swojego pola karnego w 70 minucie i biegnie przez całe boisko mijając przy tym m.in. CR7. FW jest teraz taka piękna, że aż chce się płakać ze wzruszenia. 5fps przy każdym meczu, bo większość to araby z internetem 128kb/s

Master10 komentarzy: 9225 newsów: 317.10.2014, 12:44