Kanonierzy w reprezentacjach 11.10.2014, 11:21, Michał Pałasz 3508 komentarzy

Kieran Gibbs, Jack Wilshere, Alex Oxlade-Chamberlain, Danny Welbeck, Calum Chambers

Anglia 5-0 San Marino, 9 października

Estonia vs Anglia, 12 października

Alex Oxlade-Chamberlain zaliczył asystę przy golu Danny'ego Welbecka, a Calum Chambers swój debiut w pełnym wymiarze czasowym w wygranym 5-0 spotkaniu z San Marino. Gole w pierwszej połowie zdobyli Phil Jagielka oraz Wayne Rooney. W drugiej odsłonie trafiali Welbeck, Andros Townsend i do własnej bramki - Alessandro Della Valle. W kadry narodowej powrócił także Kieran Gibbs, który razem z Jackiem Wilsherem zagrał 90 minut.

Santi Cazorla

Słowacja 2-1 Hiszpania, 9 października

Luksemburg vs Hiszpania, 12 października

Santi Cazorla wszedł na boisko na ostatnie 9 minut spotkania przeciwko Słowacji. Nieoczekiwanie wynik otworzyli Słowacy za sprawą Juraja Kucki. Wyrównać w 82. minucie zdołał Paco Alcacer, ale jeszcze przed końcem meczu Miroslav Stoch zapewnił gospodarzom 3 punkty.

Joel Campbell

Oman 3-4 Kostaryka, 10 października

Korea Południowa vs Kostaryka, 14 października

Joel Campbell cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych, ale jego drużyna narodowa wygrała w towarzyskim meczu z Omanem. Ćwierćfinaliści ostatniego Mundialu mieli jednak niemałe problemy z pokonaniem drużyny z Półwyspu Arabskiego.

Lukas Podolski

Polska vs Niemcy, 11 października

Niemcy vs Irlandia, 14 października

Lukas Podolski znalazł się w składzie Joachima Löwa na wyjazdowe spotkanie z Polską i starcie z Irlandią na własnym terenie w ramach kwalifikacji do Euro 2016.

Wojciech Szczęsny

Polska vs Szkocja, 14 października

Wojciech Szczęsny najprawdopodobniej wystąpi w bramce swojej reprezentacji w dwóch eliminacyjnych spotkaniach do Mistrzostw Europy. Polacy w Warszawie podejmą najpierw Niemców, a 3 dni później Szkotów.

Tomas Rosicky

Turcja 1-2 Czechy, 10 października

Kazachstan vs Czechy, 13 października

Tomas Rosicky rozegrał cały mecz przeciwko Turkom, a Czesi zwyciężyli na wyjeździe 2-1. Bulut dał prowadzenie gospodarzom, lecz już w 15. minucie wyrównał Sivok. W 58. minucie Dockal zdobył gola, który ostatecznie dał Czechom kolejne niezwykle istotne 3 punkty.

David Ospina

Kolumbia 3-0 Salwador, 11 października

Kolumbia vs Kanada, 15 października

David Ospina nie wystąpił w wygranym 3-0 meczu reprezentacji Kolumbii z Salwadorem. W pierwszej części gry bramkę zdobył Falcao. W 49. minucie na 2-0 podwyższył Bacca, a 120 sekund później ten sam zawodnik ponownie trafił do siatki i ustalił wynik meczu.

Alexis Sanchez

Chile 3-0 Peru, 11 października

Chile vs Boliwia, 15 października

Alexis Sanchez zagrał całe 90 minut w towarzyskim meczu przeciwko Peru. Dwa trafienia dla Chile zaliczył Vargas, a jedną bramkę dołożył Medel.

Alex Oxlade-ChamberlainDanny WelbeckReprezentacje autor: Michał Pałasz źrodło: Arsenal.com
thide komentarzy: 32389 newsów: 185216.10.2014, 22:31

Jak tam

gregorios76 komentarzy: 23016.10.2014, 22:28

nasze przegrywaja 0-1 z man city szkoda

TakKrzysiu komentarzy: 893816.10.2014, 22:19

KOL@
Wenger już od dłuższego czasu nim jest. Trwają poszukiwania kozłów pobocznych. Taka mała orgia much która i tak nic nie da, ale czemu by nie pohejtować. Sam to chętnie robie z przymrużeniem oka.

MarcinQT komentarzy: 260416.10.2014, 22:09

Co do tamtej krytyki obrony w tamtym poście:

youtube.com/watch?v=TbCvTSj8p_U :DDD

AlexVanPersie komentarzy: 806416.10.2014, 22:06

Krytyka w Papcia?

Papcio ma anihilator krytyki w sobie i zjada spokojne śniadania już od 15 lat w Londynie.

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52416.10.2014, 22:01

Kto by nie zagrał nie możemy sobie pozwolić na stratę punktów.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 316.10.2014, 21:59

KoL
Widze wlasnie.

MarcinQT komentarzy: 260416.10.2014, 21:59

Btw, już trwa druga połowa kanonierek, 0-0 nadal.

cricfree.sx/bt-sport-1.php

damianARSENAL komentarzy: 855916.10.2014, 21:58

Bellerin---Mertesacker---Monreal---Gibbs

Ciekawie :)

KingOfLoyal komentarzy: 12774 newsów: 116.10.2014, 21:57

Jak przegramy to kozłem bedzie Wenger,który wcisnał kit,ze szukali obrońcy,ale nie znaleźli... ale wygramy.

KingOfLoyal komentarzy: 12774 newsów: 116.10.2014, 21:56

serio mój umysł już jest w dniu nastepnym...

TakKrzysiu komentarzy: 893816.10.2014, 21:56

Jak przegramy to kozłem ofiarnym bedzie Bellerin albo Arteta. Do tej pory DM była kiepsko obstawioną pozycją, nawet w pełnym składzie. Teraz dochodzi RB a pod nieobecność Kosy również CB.

whoscored.com/Matches/762962/LiveOld/
whoscored.com/Matches/615157/LiveOld/ - tu co prawda remis, ale to nie była ich wina, tylko obrońców, którzy odwalali wielkie gówno, zwłaszcza Vermaelen który był gorzej niż tragiczny.

KingOfLoyal komentarzy: 12774 newsów: 116.10.2014, 21:55

to dlatego,ze każdy taki wygłodzony od PL.

KingOfLoyal komentarzy: 12774 newsów: 116.10.2014, 21:54

jutro spora szansa na dwóch skrzydłowych jak nie ma Mesuta i Ramseya.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 316.10.2014, 21:54

Jeszcze dwa dni niestety. Wszyscy sie nie moga doczekac meczu.

KingOfLoyal komentarzy: 12774 newsów: 116.10.2014, 21:51

Chciałbym jutro: Bellerin-Per-Hayden-Gibbs, ale Wenger nie wystawi dwóch młodziaków, wiec Monreal w środku..

kanapka komentarzy: 3033 newsów: 716.10.2014, 21:51

Stawiam na Mertesackera

MarcinQT komentarzy: 260416.10.2014, 21:46

Ja chciałbym, żebyśmy grali bez ani jednego ani drugiego po powrocie Ramseya. Jack,Ramsey i Cazorla przed nimi.

gregorios76 komentarzy: 23016.10.2014, 21:44

wszyscy maja szpital .kontuzje nie sa usprawiedliwieniem

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52416.10.2014, 21:43

Czeczenia
Dobre pytanie.

Czeczenia komentarzy: 1249716.10.2014, 21:40

No właśnie, kto następnym kozłem ofiarnym? Giroud wypadł, Ozil wypadł, Wenger standardowo. Co dalej?

gregorios76 komentarzy: 23016.10.2014, 21:38

narazie 0-0 ale nasze maja przewage

TakKrzysiu komentarzy: 893816.10.2014, 21:33

Ale sie tu masakraczności dzieją ostatnio.

BTW jednak podzielam zdanie wujka Rivaldo i mam pewne obiekcje w związku z nowym obrazem Smarzowskiego. Zawsze jestem otwarty na wszystko, krytykuje w późnym stadium rozwoju sytuacji, ale jeśli to ma być film typowo "oparty na faktach"... To strzelam, że znając pana Wojtka - w dniu premiery będzie kilka zawałów.

lolteks2013 komentarzy: 160716.10.2014, 21:19

Gunner
To pogadaj z fabsFanem na Priv, bo ja mogłem nie mieć racji.

kaziu874 komentarzy: 675016.10.2014, 21:09

Haha jakie problemy macie. Nie wiem o co poszlo, ale ogolnie to nie fajnie wyglada pod glownym njusem.

Dancer komentarzy: 11210 newsów: 40016.10.2014, 21:07

haxball.com/?roomid=~285a06b511b54fda40eb156354c25a6f558729db9733f2d1e282d650e66465480

Zapraszamy

lolteks2013 komentarzy: 160716.10.2014, 21:06

Gunner
Nie pracuję, ale wiem, że trzeba przejść szkołę oficerską, czy jakoś tak, trzeba ogarniać ścisłe i ogólnie być dobrym z większości przedmiotów + sprawność fizyczna oczywiście :D Wiem ze źródeł rodzinnych.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 316.10.2014, 21:03

Ta gole klaty. To golym banem sie skonczy. Ewentualnie warnem.

lolteks2013 komentarzy: 160716.10.2014, 21:03

Możnaby było kiedyś zrobić taki turniej towarzyski, w którym zagrałyby ze sobą drużyny mieszane z różnych Klubów :D

Gunner48 komentarzy: 792916.10.2014, 21:02