Kanonierzy w reprezentacjach 11.10.2014, 11:21, Michał Pałasz 3508 komentarzy

Kieran Gibbs, Jack Wilshere, Alex Oxlade-Chamberlain, Danny Welbeck, Calum Chambers

Anglia 5-0 San Marino, 9 października

Estonia vs Anglia, 12 października

Alex Oxlade-Chamberlain zaliczył asystę przy golu Danny'ego Welbecka, a Calum Chambers swój debiut w pełnym wymiarze czasowym w wygranym 5-0 spotkaniu z San Marino. Gole w pierwszej połowie zdobyli Phil Jagielka oraz Wayne Rooney. W drugiej odsłonie trafiali Welbeck, Andros Townsend i do własnej bramki - Alessandro Della Valle. W kadry narodowej powrócił także Kieran Gibbs, który razem z Jackiem Wilsherem zagrał 90 minut.

Santi Cazorla

Słowacja 2-1 Hiszpania, 9 października

Luksemburg vs Hiszpania, 12 października

Santi Cazorla wszedł na boisko na ostatnie 9 minut spotkania przeciwko Słowacji. Nieoczekiwanie wynik otworzyli Słowacy za sprawą Juraja Kucki. Wyrównać w 82. minucie zdołał Paco Alcacer, ale jeszcze przed końcem meczu Miroslav Stoch zapewnił gospodarzom 3 punkty.

Joel Campbell

Oman 3-4 Kostaryka, 10 października

Korea Południowa vs Kostaryka, 14 października

Joel Campbell cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych, ale jego drużyna narodowa wygrała w towarzyskim meczu z Omanem. Ćwierćfinaliści ostatniego Mundialu mieli jednak niemałe problemy z pokonaniem drużyny z Półwyspu Arabskiego.

Lukas Podolski

Polska vs Niemcy, 11 października

Niemcy vs Irlandia, 14 października

Lukas Podolski znalazł się w składzie Joachima Löwa na wyjazdowe spotkanie z Polską i starcie z Irlandią na własnym terenie w ramach kwalifikacji do Euro 2016.

Wojciech Szczęsny

Polska vs Szkocja, 14 października

Wojciech Szczęsny najprawdopodobniej wystąpi w bramce swojej reprezentacji w dwóch eliminacyjnych spotkaniach do Mistrzostw Europy. Polacy w Warszawie podejmą najpierw Niemców, a 3 dni później Szkotów.

Tomas Rosicky

Turcja 1-2 Czechy, 10 października

Kazachstan vs Czechy, 13 października

Tomas Rosicky rozegrał cały mecz przeciwko Turkom, a Czesi zwyciężyli na wyjeździe 2-1. Bulut dał prowadzenie gospodarzom, lecz już w 15. minucie wyrównał Sivok. W 58. minucie Dockal zdobył gola, który ostatecznie dał Czechom kolejne niezwykle istotne 3 punkty.

David Ospina

Kolumbia 3-0 Salwador, 11 października

Kolumbia vs Kanada, 15 października

David Ospina nie wystąpił w wygranym 3-0 meczu reprezentacji Kolumbii z Salwadorem. W pierwszej części gry bramkę zdobył Falcao. W 49. minucie na 2-0 podwyższył Bacca, a 120 sekund później ten sam zawodnik ponownie trafił do siatki i ustalił wynik meczu.

Alexis Sanchez

Chile 3-0 Peru, 11 października

Chile vs Boliwia, 15 października

Alexis Sanchez zagrał całe 90 minut w towarzyskim meczu przeciwko Peru. Dwa trafienia dla Chile zaliczył Vargas, a jedną bramkę dołożył Medel.

Alex Oxlade-ChamberlainDanny WelbeckReprezentacje autor: Michał Pałasz źrodło: Arsenal.com
MarcinQT komentarzy: 260417.10.2014, 00:57

Nie zapominajmy także jak w porównianiu z naszymi pomocnikami wypadł ''DM" Arteta w meczu z Borussią:

Wilshere - 5 tackles, 3 interceptions, 3 clearences
Ramsey - 2 tackles, 3 interceptions, 2 clearences w 60min
Arteta - 2 tackles, 2 interceptions, 0 clearences w 90min

whoscored.com/Matches/885711/LiveOld/

Czeczenia komentarzy: 1249917.10.2014, 00:55

Gdyby to ode mnie zależało, a Wenger upierałby się przy graniu 1 skrzydłem, to grałbym 4-3-2-1.

W środku naprawdę można coś wymyślić, nawet bez dobrego DM-a, a do tego każda dycha była próbowana na flance. Do tego mamy nadmiar skrzydłowych-napastników na bok/szpicę. Tylko brakuje przynajmniej jednego obrońcy.

Ale Hayden? Grał Campbell prawie emeryt, grał Miquel i grał SS18 czy Silvestre, więc czemu nie Hayden? Wierzę w niego.

whoscored.com/Matches/615157/LiveOld/ -

W tym ostatnim co prawda remis, ale to nie była ich wina, tylko obrońców, którzy odwalali wielkie gówno, zwłaszcza Vermaelen który był gorzej niż tragiczny.

(skopiowany jakiś mój wcześniejszy post)

sobpiotr komentarzy: 123717.10.2014, 00:49

@MarcinQT IMO i jeden i drugi są zbyt ofensywnie usposobieni, żeby grać jako dmy, oczywiście DMA trzeba kupić, ale póki go nie ma to niestety tylko Flamini pokazuje cokolwiek w odbiorze. Arteta jest za wolny, za mało agresywny a i w rozegraniu w zasadzie oddaje piłkę do najbliższego.

sobpiotr komentarzy: 123717.10.2014, 00:46

apropo DM, na sport.pl piszą że Khedira ponoć ma być w Chelsea;/

MarcinQT komentarzy: 260417.10.2014, 00:35

Oczywiście aż do momentu kupienia prawdziwego DM, a nie na stałe.

MarcinQT komentarzy: 260417.10.2014, 00:34

Ja chciałbym, żebyśmy grali bez Artety i Flama a zamiast nich cofnięta para Ramsey-Wilshere.

platinium komentarzy: 139317.10.2014, 00:04

RIVALDO700

Trudno mi w to uwierzyć żeby tacy zawodnicy jak Xavi i Pirlo mieli tak mało asyst w swojej karierze.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747416.10.2014, 23:52

Platinium

lays komentarzy: 3987116.10.2014, 23:49

Ja bym batdzo chcial zobaczyc Diabyego! Ale niech chlop jeszcze spokojnie trenuje. Tesknie za Theo, Gnabrym, Aaronie z tamtego sez i chcialbym zobaczyc Chambersa na Dm gdy wroci Debucg

platinium komentarzy: 139316.10.2014, 23:46

Znowu to samo.

whoscored.com/Players/2579/History/Andrea-Pirlo

whoscored.com/Players/2302/History/Xavi

platinium komentarzy: 139316.10.2014, 23:45

RIVALDO700

Tutaj w 199 występach Pirlo ma 35 asyst.

A tutaj Xavi po 224 meczach ma 53 asysty.

Trzeba też pamietać o tym że whoscored liczy asysty tylko po bezpośrednim podaniu (dobitka czy różne rykoszety nie liczą się). Dlatego też w statystkach drużyn często można zobaczyć np. że dany zespół ma strzelone 20 bramek ale piłkarze owego zespołu zaliczyli tylko 15 asyst.

Więc nie wiem skąd wyciągnałeś te statystyki.

TakKrzysiu komentarzy: 893816.10.2014, 23:44

lays@
Przy taki ustawieniu i dobrym DM'ie atak jest zabójczy. Kiedyś Wenger i CAM na skrzydle spotykał sie z moją aprobatą, teraz z Ozilem itp uważam że to kupa. Z takimi skrzydłami i Welbeck'iem możnaby narozrabiać. Ozil mógłby wybierać.

lays komentarzy: 3987116.10.2014, 23:39

Jestem spokojnie pewny, że Alexis we wszystkich rozgrywkach trafi te 15-20 bramek w tym sez. Już ma 4 albo 5 bramek

lays komentarzy: 3987116.10.2014, 23:38

TakKrzysiu

Wiesz co ja się boję, że jak wroca Ramseje, Ozile itp. to Wenga nie będzie gral Theo i Alexisem na obu skrzydłach :D Tylko znow jakies kombinacje będą...

Moja wymarzona formacja z przodu

Walcott-Ozil-Alexis
Welbeck

TakKrzysiu komentarzy: 893816.10.2014, 23:34

Ciekawe kiedy Theo znajdzie sie na ławce. Jakiś mecz w rezerwach by sie przydał. Już zapomniałem jak stosuje pressing... a przyznam że w zestawianiu z Alexisem robie sobie pewne nadzieje.

lays komentarzy: 3987116.10.2014, 23:33

Patrzcie to, szczególnie od 7 minuty oglądajcie. Piłki Wilshera z tego sezonu i z ostatnich meczow Anglii... baja ile Runejowi wystawil set

lays komentarzy: 3987116.10.2014, 23:27

Cieszy, że Theodor wraca! W końcu ktoś kto tej czołówce lubi bramki strzelać i strzela.

Z Chelsea to jak gra Theo to prawie co mecz trafia.

Z City tak samo lubi pakować( ostatnio 2 bramy na Etihad... ta druga cudna)

Z United też coś tam szczelał czy z LFC.

TakKrzysiu komentarzy: 893816.10.2014, 23:27

RIVALDO@
Obawy są spore. Nie chce oceniać bo nie wiem co dokładnie zaserwuje, ale może być to igranie ze skrajną antypatią wobec narodu o odmiennym już pokoleniu. Skoro Smarzowski oferuje sporo ostrych scen, a UPA byli nagradzani za wyrafinowane tortury, może być przeróżnie.

lays komentarzy: 3987116.10.2014, 23:24

Moim zdaniem latem jeszcze Ozil zostanie i zobaczy nasze ruchy transferowe, a jak bd kiepsko to odejdzie nie w tym co bd, a w następnym okienku.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 316.10.2014, 23:23

I 22 pazdziernika czyli w pojedynku z Anderlechtem Wenger obchodzi urodziny.

Alonso komentarzy: 1282416.10.2014, 23:22

Zimą nikt nie odejdzie, a latem Podol i Ozil out. Pierwszy bo słaby, a drugi sam poprosi o wystawienie go na liste transferową. Tak coś czuję.

lays komentarzy: 3987116.10.2014, 23:20

Jack ostatnio świetny. Z Chelsea zagrał kiepski mecz, ale przed meczem z CFC grał bardzo dobre mecze.

Od meczu z Besiktasem w LM powoli odżywał, odżywał, aż miał mega wyskok w meczu z City a w repce też najlepszy gracz w obu spotkaniach MVP :D Nawet Scholes, który krytykował Jacka uważa, że Jack jest aktualnie najlepszym graczem Synów Albionu!

mar12301 komentarzy: 2316916.10.2014, 23:19

Mertersacker-Monreal prawdopodobnie na sobotę. Będzie komicznie w obronie.

lays komentarzy: 3987116.10.2014, 23:18

Zimą Podol robi out moim zdaniem... Trzeba powoli stawiać na Gnabry'ego niech regularnie będzie na ławce! Chłop ma mega potencjał :)

Skrzydła na ławce Campbell, Gnabry.

Podol to mega gość i wprowadza świetną atmosferę, ale po prostu jest już dla nas za słaby. Gdy byliśmy w kryzysie i odszedł RVP to taki Podol był dla nas iddeealny bo do T4 nas dociągnął, ale jak chcemy robić progres i nie walczyć tylko o miejsce w LM to mmusiimy robić transferry na przód! Lepiej inwestoowac w młodzież niż trzymać dziadziusiów :D

lays komentarzy: 3987116.10.2014, 23:16

Pogadajmy o Arsenalu! Kadra, transfery, skład, mecze!

Bilans 2-4-1. Kiepsko, ale można powiedzieć, że Eve,Tottki,CFC i MC mamy za sobą. Teraz 3 mecze z Hull, Sunderlandem i Burnley - liczę na komplet 9 oczek! Wtedy bilans się znacznie poprawi 5-4-1. Pozniej arcy trudne dwa spotkania, wyjazd z Swansea i mecz u sb z UTD. Jak uzyskamy 4 pkt w tych 2 meczach to bd git, chociaż jako kibic AFC wiadomo, zawsze wierze w 6!

W sumie to te kontuzje są tragiczne, ale nawet szybkie powroty jak tak pacze.

Giroud wróci szybciej niż przewidywano. Fajnie jakby był dostępny na samiusieńki początek stycznia... bo pod koniec grudnia i styczeń to najwięcej spotkan!

Ozil miał pauzować 3 miesiące, a za miesiąc z lekkim nawiasem go zobaczymy... po przerwie na repki będzie, może będzie dostępny na mecz z Utd.

Ramsey wraca o dziwo do treningow już w pon. I znajdzie się w kadrze na mecz z '' fiołkami ''.

Niepokoi mnie kontuzja Kosy... mam nadzieję, że się wykuruje szybko bo chłop jest mega ważny dla nas.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747416.10.2014, 23:08

TakKrzysiu

dzieki za ten sam poglad, ktos moglby wpasc na plan zdjeciowy i przerwac zdjecia.

do Nergala to lataja przed koncerty, a tu nie ma komu tyłka ruszyc by zablokowac to.

TakKrzysiu komentarzy: 893816.10.2014, 23:07

Dancer

Dancer. Ok, skoro tak to sie nie mieszam między wódke a zakąske. Oby wrócił stałym użytkownikiem mózgu.

Kanonier@
Jo nie wim synek, łehe, eheh (kaszel) jo story dziad, choć za pan brat.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 316.10.2014, 23:03

TakKrzysiu
Czyli to ta koza? : D

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 316.10.2014, 23:02

TakKrzysiu
Tutaj akcja jest ciagle. Poruszajaca sie trawa i wpatrzenie w kamien! to sa prawdziwe emocje. Symulator drzewa jeszcze jest. Moim zdaniem Symulator kamienia to bezapelacyjnie gra ROKU!

TakKrzysiu komentarzy: 893816.10.2014, 23:01

thide@
Ponoć Diabliica w to grała ale ją odesłał

Dancer komentarzy: 11210 newsów: 40016.10.2014, 22:59

TakKrzysiu

Tak Krzysiu. Ma ostatnia szanse. Jak dalej bedzie zasmiecal ta strone, to sie z nami pożegna.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185216.10.2014, 22:57

Sprawdzcie gre-byc uczniem jezusa

TakKrzysiu komentarzy: 893816.10.2014, 22:57

Kanonier204@
No niby więcej sie dzieje ale wyrosłem już z gier akcji. W grze kozą przynajmniej widzisz że ona sie zastanawia na każdym kroku i snuje chytre plany co może zmylić gracza.

Dancer@
Bez kitu tamten kolega jeszcze na szanse? Norris weż kopnij go w kalendarz skoro stanowisz prawo i lewo.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185216.10.2014, 22:54

Cesk pewnie wypisuje te rzeczy korzystajac z wc bo to miejsce magicznej mocy ktora nagle zmienia kazdego czlowieka w filozofa i mysliciela.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 316.10.2014, 22:53