Kanonierzy wygrywają z Boreham Wood 2-0

Kanonierzy wygrywają z Boreham Wood 2-0 20.07.2014, 01:20, Patryk Bielski 3651 komentarzy

Podopieczni Arsene'a Wengera mają już za sobą pierwszy przedsezonowy sprawdzian. Kanonierzy w mocno okrojonym składzie zwyciężyli na wyjeździe z Boreham Wood 2-0.

The Gunners przez całą pierwszą połowę dominowali na boisku, jednak nie potrafili udokumentować swojej przewagi bramką, stąd po pierwszych 45. minutach gry na tablicy świetlnej widniał bezbramkowy remis.

Dopiero w drugiej części gry Arsene Wenger, wystawiając na plac boiska zupełnie inną jedenastkę, mógł triumfować. Wynik meczu po wspaniałym podaniu Tomasa Rosicky'ego otworzył w 68. minucie Kris Olsson, który pewnie wykończył nadarzającą się okazję, uderzając piłkę nad bramkarzem rywali.

Mimo licznych szans, Arsenal przypieczętował zwycięstwo dopiero w 86. minucie, kiedy rzut karny po widowiskowej akcji Chuba Akpoma na bramkę zamienił Benik Afobe.

Skład Arsenalu do przerwy: Szczęsny, Jenkinson, Ajayi, Hayden, Monreal, Ramsey, Coquelin, Zelalem, Willock, Toral, Sanogo.

Skład Arsenalu w drugiej połowie: Martinez, Gibbs, Miquel, Pleguezuelo, Bellerin, Flamini, Diaby, Rosicky, Olsson, Afobe, Akpom.

Pajdek

Jak planujesz podróż wcześniej to kupisz nawet za 250zł w dwie strony.

damianARSENAL komentarzy: 852023.07.2014, 10:59

mi kiedyś się śniło, że trenowałem z pierwszym zespołem i rozmawiałem z nimi po polsku :D

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 123.07.2014, 10:57

mi się dziś śniło, że spotkałem henry'ego, aż poryczałem się z radości, cyknąłem sobie z nim zdjęcie laptopem którego o dziwo miałem pod ręką, lecz później, kiedy chciałem je wstawić na fejsbuka okazało się, że zdjęcie się nie zapisało. tyle przegrać

Witam! Ale miałem sen, ulala :D

Śniło mi się, że zaczyna się sezon BPL i ogladam mecz w tv.

Liverpool - Arsenal na Anfield.

Pierwsza połowa dosc nudna, natomiast odrazu po rozpoczeciu trafilismy na 1-0! Ramsey posyła prostopadłą piłkę w pole karne gdzie jest Diaby a ten płaskim strzałem pokonuje Mingoleta! Radosc i jeszcze raz radosc.

Niestety 10 min pozniej Szczesny w bardzo frajerski sposob dotyka piłkę ręką poza polem karnym(a właściwie to łapie, myslac, ze jest gwizdek sedziego) dostaje odrazu czerwona kartke. Na boisku melduje sie nasz nowy nabytek Ospina. Gerrard wrzuca, piłka leci w samo okienko Ospina broni jednak główką dobija Lovren... piłka co prawda zostaje z linii wybita przez naszych, ale sędzia zalicza bramke dla Lpoolu.

Zaczyna się dominacja Lpoolu... gramy w 10 a oni nas cisna. Mozna powiedziec, ze w tym momencie powinnismy sie zadowolic remisem i bronic. Gdy nagle wychodzimy kontrą. Rosicky z 30 paru metrow strzela okienko, jeszcze piekniejsyz gol niz z Tottenhamem na wyjezdzie. Obejmujemy prowadzenie i i nie oddajemy go juz do konca meczu. Gralismy w zoltych strojach Pumy a oni w czerwonych :D Wspaniale!

jarts komentarzy: 231923.07.2014, 10:49

Wierzę, że Giroud w tym sezonie bedzie grał tylko w krajowych pucharach i ze słabszymi zespołami.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185223.07.2014, 10:48

grał ktoś w hidden and dangerous 2? ta gra jest cholernie zbugowana i nie mogę nawet głupiej miny wyciągnąć...

damianARSENAL komentarzy: 852023.07.2014, 10:39

wątpie, że Wenger będzie testował Sancheza na szpicy w meczu o Tarczę Wspólnoty.

jarts komentarzy: 231923.07.2014, 10:39

Szkoda że tak się potoczyła kariera Vermealena po 2009/2010, ale powinien zostac sprzedany w tym okienku póki jest coś warty jeszzcze.

Dancer komentarzy: 11210 newsów: 40023.07.2014, 10:36

Damian

Albo zamiast Cazorli Rosicky, zamiast Chambo Cazorla, zamiast Sancheza Chambo i zamiast Girouda Sanchez.

jarts komentarzy: 231923.07.2014, 10:35

Damian - Licze, że to będzie jeden z niewielu meczów w sezonie gdzie Arteta i Giroud wyjdą od 1'

mwk komentarzy: 96923.07.2014, 10:31

"Hiszpańska gazeta "Vozpopuli" twierdzi, że przed podpisaniem nowego kontraktu z Barceloną (stało się to w maju) Messi poważnie myślał o transferze do Arsenalu. Problem okazała się jednak kosmiczna kwota odstępnego za Messiego - 197 mln funtów - której nie byli w stanie zapłacić działacze z Emirates Stadium. Piłkarz jest wielkim fanem menedżera Arsene'a Wengera i jego sposobu prowadzenia zespołu."

thide komentarzy: 32389 newsów: 185223.07.2014, 10:26

no bez przesady. finał był 13, a liga rozpoczyna się za 3 tygodnie i parę dni

GROMALL komentarzy: 509023.07.2014, 10:26

tomekafc95;
I Negredo.

jarts komentarzy: 231923.07.2014, 10:23

4 lata temu Van Persie i Fabregas grali w finale MŚ i zagrali dopiero kilka minut z Blackpool( to była chyba 2 kolejka), więc minie trochę czasu zanim Oezil, Per i Poldi zagrają.

Matthefff komentarzy: 190223.07.2014, 10:17

Kiedy nasi mistrzowie świata i Alexis dołączą do drużyny ?

tomekafc95 komentarzy: 413623.07.2014, 10:10

Tylko Ze city bd bez Aguero Demichelisa. Zabalety i Fernandinho

Kaczaza komentarzy: 722423.07.2014, 10:09

Verma dobrze grywał, zz Bayernem wręcz jeden z lepszych IMO. Za to Monreal z City co robił to się nie mieści w pale.

jarts komentarzy: 231923.07.2014, 10:07

Podolski i tak byłby pewnie na ławie, Oezila zastąpi spokojnie Cazorla, ale z brakiem Mertesackera będzie spory problem - Jenkinson/Vermaelen na City? nieciekawie to wygląda.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185223.07.2014, 10:05

rok temu w towarzyskim z City strzelili 3 bramki.

Gofer999 komentarzy: 1470323.07.2014, 10:05

@Kaczaza Verma na lewej obronie? Z tego co pamiętam to popełniał błąd za błędem.

Kaczaza komentarzy: 722423.07.2014, 10:00

Verma dobrze grał na lewej, nie wiem skąd inne opinie.

jarts komentarzy: 231923.07.2014, 09:57

Hummels na pewno nie jest gorszy od Ramosa, ktory do spólki z Pepe zafundował już masę bramek Barcelonie.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185223.07.2014, 09:57

mam nadzieje, że w nadchodzących sezonach zobaczymy bordową koszulkę ze złotym sponsorem.

wolusxix komentarzy: 118923.07.2014, 09:55

mercol7@
Prawdopodobnie nie.

Alonso komentarzy: 1282423.07.2014, 09:54

Hummels nigdy mnie nie przekonywał, zawsze mi się będzie kojarzyć z głupimi błędami w obronie. Coś jak Verma, który przez to stracił miejsce w wyjściowym składzie.

bobslej22 komentarzy: 832423.07.2014, 09:54

Sorry źle odczytalem . Wg. Mnie również się nie nadaje.

mercol7 komentarzy: 270423.07.2014, 09:54

panowie wiadomo czy nasza 3 niemców zagra o tarcze wspólnoty ?

jarts komentarzy: 231923.07.2014, 09:52

b22 - a według Ciebie Vermaelen sie nadaje na lewą obronę? Bo moim zdaniem nie.

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52423.07.2014, 09:52

damianARSENAL
Cały Best.

bobslej22 komentarzy: 832423.07.2014, 09:50

Jarts. Ty na serio z Vermą z lewej ?

damianARSENAL komentarzy: 852023.07.2014, 09:50

George Best: "Jeśli musiałbym wybrać pomiędzy okiwaniem 5 rywali i zdobyciem gola na Anfield, a przeleceniem Miss Świata byłoby to ciężkie. Na szczęście dokonałem obu rzeczy."

Alonso komentarzy: 1282423.07.2014, 09:46

Moim zdaniem Ramos i T. Silva obecnie są najlepszymi obrońcami. Potem długo długo nic.

Bolek komentarzy: 423223.07.2014, 09:44

Ustawianie Kompanego obok Thiago Silvy to w tym momencie obraza Brazylijczyka.

jarts komentarzy: 231923.07.2014, 09:44

Monreal za słaby, ale już Vermaelen na lewej obronie może konkurować z Gibbsem. Ktoś tu chyba zapomniał jaki poziom prezentuje Verma na środku a co dopiero na boku obrony.