Liczą się tylko 3 punkty. Arsenal vs. Bolton już w sobotę!

Liczą się tylko 3 punkty. Arsenal vs. Bolton już w sobotę! 09.09.2010, 15:36, Krzysztof Mierkiewicz 927 komentarzy

Dwutygodniowy rozbrat z ligą angielską dobiega końca. Europejskie kadry rozpoczęły swoje zmagania o udział w polsko-ukraińskim czempionacie. Pozostałe reprezentacje zmierzyły się towarzysko. Jak zatem można było przypuszczać, kadrowicze na co dzień występujący na The Emirates wracają z urazami. Cóż, nic nowego. Fani Arsenalu zdążyli się już przyzwyczaić. Wiemy już, że przyjdzie nam poczekać na kolejny mecz Van Persiego i Walcotta. Pytanie tylko, jak długo to oczekiwanie będzie trwało? Ci dwaj zawodnicy, rzecz jasna, nie zamykają listy kontuzjowanych, a w dodatku w angielskiej prasie spekuluje się na temat 6-tygodniowej absencji tego ostatniego.

Tymczasem, w najbliższą sobotę na Emirates Stadium zawitają – niepokonane w tym sezonie - Kłusaki. Zajmująca obecnie 5. miejsce w tabeli drużyna już raz w tym sezonie wywiozła komplet punktów ze stolicy Anglii, pokonując 3-1 ekipę Młotów. Nim jednak rozbrzmi gwizdek rozpoczynający, wszyscy kibice The Gunners, obok utyskiwań na brak transferu bramkarza, zadadzą sobie pytanie: Jak wypadnie Squillaci?

30-letni stoper zdążył już rozegrać 90 minut w koszulce londyńczyków, ale trudno ocenić jego występ, zważywszy na fakt, że Francuz nie miał naprzeciw siebie zbyt wymagających zawodników. Nowy nabytek Bossa bez wątpienia ma aspiracje do tego, by grać w pierwszym składzie, u boku Thomasa Vermaelena, a to zwiastuje – niewidzianą od dawna w północnym Londynie – rywalizację o grę na pozycji środkowego obrońcy.

W środku pola na pewno zobaczymy Ceska Fabregasa i Aleksa Songa, ale trudno przewidzieć obsadę pozostałych pozycji. Nadal niedostępny jest Nasri, w ostatnich meczach nie zachwycał Arszawin, do składu wraca Denilson. Od kilku tygodni w formie wydaje się być Tomas Rosicky, który w miniony wtorek rozegrał cały mecz w reprezentacji. Trzy dni wcześniej bramkę dla swojej kadry strzelił Eboue. Już niebawem przekonamy się, na kogo postawi Wenger.

Całkiem prawdopodobnym jest, że najbardziej wysuniętymi zawodnikami Arsenalu będą w sobotę Vela i Chamakh. Szczególnie dla Meksykanina będzie to dobra okazja do zaprezentowania pełni swoich umiejętności i przekonania do siebie fanów oraz menadżera. Chamakh’owi z pewnością również nie odpowiada rola rezerwowego, a ostatni mecz ligowy Marokańczyk rozpoczął właśnie na ławce.

Podopieczni Owena Coyle’a bez wątpienia nie należą do ligowych potentatów, ale nie są również drużyną, która poddaje się bez walki. Piłkarze Wengera nie mogą zatem liczyć na łatwą przeprawę. Biorąc jednak pod uwagę to, jak wielu Kanonierów będzie miało w sobotnie popołudnie coś do udowodnienia, można zakładać, że gospodarzom nie zabraknie motywacji. Początek spotkania o 16.00. Zapraszamy!

Typ Kanonierzy.com: 3-1.

Bolton WanderersPremier LeagueSébastien Squillaci autor: Krzysztof Mierkiewicz źrodło: własne
Gregu komentarzy: 42611.09.2010, 17:00

Bez przesady, Cesc dzis az tak nie miazdy. Jack ladnie rozprowadza pilki, natomiast co do gola, to nawet kiedy Koscielny zle zgral, to jeszcze mozna bylo to pozniej naprawic. Niestety krycie pozniej strzelca bylo zenujace..

kamil_malin komentarzy: 933211.09.2010, 17:00

@ patryk878
A Wenger musi odejść!

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 711.09.2010, 17:00

@Tomo_18
Nasri? On nawet się do końca nie wyleczył... Samir ma być gotów na Chelsea.

A Kościelnego nie ma co bronić za każdy błąd. Potrafi być solidny, ale mistejki mu się zdarzają - zawalił z Blackburn i zawalił teraz.

pumeks komentarzy: 2080811.09.2010, 17:00

@howareyou
Nie narzekam tylko piszę to co widzę, Archawin ostatnie dwie akcje strzelał już z ziemi, kiedy dał się przewrócić obrońcom.
Fabregas robi akcje, jest dobrze ale musi jeszcze więcej widzieć na boisku.
Widać wyraźny brak Walcotta :-)

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 111.09.2010, 16:59

howeareyou@ dobrze, że napisałeś BYŁ, bo dziś gra chałę. 4 sytuacje, 0 wykorzystanej. Niedopuszczalne..

Maikelosik komentarzy: 4654 newsów: 211.09.2010, 16:59

Będzie dobrze :) :) Wygramy ...

Tylko denerwuje mnie robienie na sile z Rosickiego skrzydłowego

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9811.09.2010, 16:59

Wnioski po pierwszej połowie? Większość na tej stronie to dzieci downa, które po bramce Lorą miały bonera na jego widok, a teraz wyzywają go od cieniasów. Jak wygramy to znów wszyscy będą zayebiści i w ogóle, a na razie nasza drużyna to cioty!!!

cegla5055 komentarzy: 152511.09.2010, 16:59

no akurat do dobrego pokrycia zawodnika albo do wyjazdu pily jak najdalej nie jest potrzebna aklimatyzacja

Theo44 komentarzy: 426411.09.2010, 16:59

sam Theo by dzis walnal 3ke...Nie czepialbym sie az tak Arschy jak Chamakha...on jest kompletnie zagubiony. Niby gra dla zespolu, ale strasznie asekuracyjnie i przewidywalnie...Squilaci duzo lepiej od Kosc. Jack jak narazie na plus...Kilka magicznych zagran Cesca. Martwi slaba postawa Alexa, kt. jest cieniem samego siebie z pocz. poprzedniego sezonu...

maciekbe komentarzy: 1245811.09.2010, 16:59

GunnersFan9 ale musiałby użyć prawej nogi, a jak dobrze wiemy ta służy mu tylko do utrzymywania pionu ;]

klinka12 komentarzy: 4912 newsów: 111.09.2010, 16:59

co by nie mowic pierwsza polowa w wykonaniu Almunii calkiem przyzwoita.

kasiacesc komentarzy: 187811.09.2010, 16:59

Niech się w końcu obudzą bo to nie jest BBVA tylko PL. Tutaj gra się od początku do końca. To, że strzeliliśmy nie oznacza, że mamy mecz wygrany.... Oby Wenger coś z nimi zrobił!

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56711.09.2010, 16:58

Bramka to błąd wynikający z braku komunikacji/zgrania tak na linii Almunia-stoperzy, jak i Squillaci-Koscielny.

Oldgunner3 komentarzy: 973411.09.2010, 16:58

Z taką skutecznością i nonszalancją w obronie to nawet na ligę europejską się nie załapiemy - jak można podawać tak słabo do bramkarza zwłaszcza gdy jest nim Almunia zazwyczaj przyspawany gdzieś w okolicach linii.W sumie czemu tylko na święta rozdawać prezenty;szkoda,że oni póki co się nam nie rewanżują.

Mariachi komentarzy: 128511.09.2010, 16:58

howareyou -> Nasri powinien grać.

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1511.09.2010, 16:58

liczę na dobrą grę w 2 połowie. GO GO GUNNERS

polandblood komentarzy: 12006 newsów: 111.09.2010, 16:58

Bendtner się pewnie teraz uśmiecha pod nosem, że nie tylko on potrafi nie strzelić trzech sytuacji sam na sam.Andriej jeszcze trzy nie wykorzystane i dogonisz Duńczyka.Założę się, że Arshavin zmieni buty na te różowe bo zawsze jak mu nie idzie to zmienia.

aguero10 komentarzy: 856711.09.2010, 16:58

Arszawin już gra słabo od paru meczy .Więc nie dziwie się że nie wykorzystuje takich okazji.

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 711.09.2010, 16:58

@Cesciara
Arsha nie w formie? W ostatnich dwóch spotkaniach był akurat świetny. Kto według ciebie powinien grać z Chamakiem i Rosą w ataku, może Eboue? :p

Aaarsenal komentarzy: 305711.09.2010, 16:58

Gigi - tylko żeby za pózno nie było.

GunnersFan9 komentarzy: 8703 newsów: 811.09.2010, 16:57

Gdyby Vela był w sytuacjach Arshavina,to zapewne widzielibyśmy jeden lob zakończony bramką.

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 111.09.2010, 16:57

Haha, Cesc_Fabri, jesteś taki żałosny, że aż brak słów.. Koscielny cieniak? A wiesz co to jest AKLIMATYZACJA?

maciekbe komentarzy: 1245811.09.2010, 16:57

Zawsze gramy lepiej w drugiej połowie, mam nadzieję że i tym razem sobie poradzimy. Obstawiam 3-1. A co.

GO GO THE GUNNERS !!!!!!!

sebasz komentarzy: 4984 newsów: 52011.09.2010, 16:57

Almunia z bramki emanuje niepewnością.
Chyba z 5-6 razy wychodzi do autu do rozegrania co on robi ?? I zawsze potem jakiś kwas.
Za łatwo jak zawsze tracimy bramkę.
Nie ma Theo nie ma kto dobić.
Trzeba zmienić Gibbsa na yellow i nie ma co ryzykować. Potem za Wilshera >> Diaby.
Pod koniec Sagna.

Mi się podoba gra zawodnika Boltonu-Lee.Koleś już sezon temu prezentował się całkiem dobrze.

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 711.09.2010, 16:57

Co wy się Almunii czepiacie? Przecież w tym meczu to on nam bardziej dupsko ratuje.

A Vela nawet by nie wyszedł do tych sytuacji, co Arshavin, więc nie ma co nawet myśleć o zmianie po 45 minutach.

G00NER komentarzy: 30811.09.2010, 16:57

uważajcie... nie wolno powiedzieć, ze Koscielny jest slaby, bo za to jest ostrzezenie :) haha

nik321 komentarzy: 3211.09.2010, 16:56

a jaki wynik?

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4811.09.2010, 16:56

@Aaarsenal

Po to "to dziecko" gra z Boltonem, żeby z Chelsea mogli grać Diaby, czy Nasri. Boss dał odpocząć rekonwalescentom i kadrowiczom. jeżeli do 60-70 minuty nie obejmiemy prowadzenia, to imo wejdzie na boisko Nasri, może Diaby i mam nadzieję, że Vela.

KoRn komentarzy: 40711.09.2010, 16:56

dzieki za kanaly :)

ze tez 1 polowy nie moglem zobaczyc...dzialo sie cos ciekawego ?

szalen komentarzy: 198211.09.2010, 16:56

Chcę Velę. Od dawna twierdzę, że jest lepszy og Ruska. I na pewno jeszcze się rozwinie.

Cesciara komentarzy: 622 newsów: 3011.09.2010, 16:56

Arszawin out, makabra jakas a nie gra z jego strony. Sodoweczka! Oby wszedl Vela w drugiej polowie, nie wiem czemu Wenger ciagle wrzuca Arsze do 1 skladu, jak nie jest w formie. odpoczynek dobrze mu zrobi moze by sie chlopak ogarnal, jakby nie byl pewniakiem w skladzie.
Za to czaruje mnie Song, oby tak dalej, waleczny, silny, zdeterminowany. Gdyby tak Arszawin wzial z niego przyklad, mielibysmy spokojnie 3:1.

Mariachi komentarzy: 128511.09.2010, 16:56

Niech lepiej Nasri lub Vela wejdzie za Arszę jak ma tak dalej być.

Aaarsenal komentarzy: 305711.09.2010, 16:56

Po co bramkarz? Narazie Almunia bez większych błędów.

kwiatinho komentarzy: 1312811.09.2010, 16:56

K.....a co to ma znaczyć kilka setek a remisujemy 1-1 ?!
Brak skuteczności w momencie kiedy podejmujemy słabego przeciwnika a United zgubiło punkty do tego City przegrywa a Kurczaki remisują...śmiało powinno być 4-0 do przerwy.Na szczęście Wenger potrfi w przerwie zmotywować zespół

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1511.09.2010, 16:56

cesc_fabri_4--->A ty lepiej wyloguj się i idź spać. taki jesteś menager? spróbuj sił w FM'ie bo widać jaki ty geniusz jesteś.

Acolt komentarzy: 2009 newsów: 611.09.2010, 16:56

Aaarsenal - > Dobra, ale napisałem wdg. mnie a nie że jest najlepszy.. Rosicky też bardzo dobrze..

Kanonier8 komentarzy: 198311.09.2010, 16:55

wy mówicie że fabs bez formy ? no to ja nie wiem co wy od niego oczekujecie ? bramek z połowy boiska w okienko ? właśnie że gra bardzo dobrze. podanie prostopadłe ma genialne. fabs song rosa i jack to narazie najlepsi u nas w tym meczu w 1 połowie zawodnicy

Maciekkk10 komentarzy: 258311.09.2010, 16:55

Może i ten mecz wygramy, chociaż i to nie jest pewne, ale z taką skutecznością i taką grą w obronie, to my możemy powalczyć co najwyżej o to Emirates Cup, jak co roku w wakacje..

aguero10 komentarzy: 856711.09.2010, 16:55

Kościelnego atutem jest gra głową ....
Ale sie nie popisał ...

cegla5055 komentarzy: 152511.09.2010, 16:55

jeszcze Veli brakuje, ktory bedzie sie odbijal od przeciwnikow jak od sciany. Potrzeby jest Nasri, razem z Fabsem by kreowali gre

Cesc_Fabri_4 komentarzy: 113411.09.2010, 16:55

Wgl. ten Kościelny to niewypał. Nie ma sił na nic cieniak. Pff..bramka z Blackburnem przez niego, a Arshavin niech popracuje nad wykorzystywaniem sytuacji i nie hamieniu sie. cieniak. A Pan Wenger niech ruszy dupe i niech wstanie i niech siegnie po kase i niech do hu.ja kupi bramkarza, a nie.

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1511.09.2010, 16:55

ta bramka na 1-1 była na prawdę żałosna. jednak z 2 strony to błąd całej obrony nie tylko Lauretna. Gibbs mógł lepiej asekurować.

kanonier_89 komentarzy: 93911.09.2010, 16:55

Qrde my mamy 5 dobrych sytuacji i jedna bramka a bolton ledwie stworzy sobie sytuacje i bramka jeszcze po naszym błędzie. Będzie w drugiej połowie trzeba poprawić skuteczność

Jaskola komentarzy: 3711.09.2010, 16:54

błagam arshavin zmiana ile jeszcze można ten sport kaleczyć :/

wielebnyigor komentarzy: 18811.09.2010, 16:54

Gigi ======> Chyba oglądamy 2 różne mecze....

G00NER komentarzy: 30811.09.2010, 16:54

hahah i zamiast 3;0 mamy 1;1, gratuluje Ruskowi za skuteczność i kościelnemu za piękne podanie piłki, vela albo nasri na boisko błagam

Jyba komentarzy: 14411.09.2010, 16:54

Channel - 90803 tylko teraz zmieniła na chelsi jak jest przerwa u nas

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 711.09.2010, 16:54

@pumeks
Narzekasz na Fabregasa, bo stwarza naszym sytuacje sam na sam? To chyba nic dziwnego, że gra do Arshavina, skoro ten jest o niebo szybszy od Chamakha. To, że Andriej nie potrafi wykończyć, to już jego problem. Równie dobrze Cesc może mu w drugiej połowie wypracować 3 kolejne okazje, a Rusek strzelić 3 gole.

Aaarsenal komentarzy: 305711.09.2010, 16:54

Acolt - śmieszny jesteś. Najlepszy był Rosicky a Wilshere oprócz tego jednego podania kmpletnie nie widoczny. Aż strach mysleć jak takie dziecko wyjdzie na Chelsea.