NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2

NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 16:56, Sebastian Czarnecki 1729 komentarzy

Jeżeli kiedyś na rynku wydawniczym pojawi się książka pod tytułem: "Jak nie należy grać w defensywie", to możemy być pewni, że wyda ją ktoś z obozu Arsenalu. Obronę londyńczyków w tym meczu - a może nawet w całym sezonie - należy skomentować jednym, ale za to bardzo popularnym w środowisku kibicowskim słowem - BANTER.

Kanonierzy dali dziś taki popis, że wynik spokojnie mógłby być o kilka bramek wyższy i tylko cud sprawił, że Święci zmarnowali tyle dogodnych sytuacji. Defensywa dowodzona przez koszmarnych Mertesackera i Koscielnego potykała się o własne nogi, a wszystko podsumowała fatalna postawa Szczęsnego, który ponosi największą winę za oba stracone gole. Czy to wina kaca, czy może słabszej dyspozycji - tego nie wiemy, ale taka gra jest nieakceptowalna na tym poziomie.

Southampton: Forster - Alderweireld, Fonte, Gardos (71. Yoshida), Bertrand - Wanyama, Davis - Mane (42. Reed), Ward-Prowse, Tadić (84. Long) - Pelle

Arsenal: Szczęsny - Debuchy (84. Akpom), Mertesacker, Koscielny, Gibbs - Chambers (60. Walcott), Coquelin - Chamberlain, Cazorla, Rosicky - Sanchez

Spotkanie zaczęło się od groźnego ataku ze strony gospodarzy. W siódmej minucie dobrym dośrodkowaniem z lewego skrzydła popisał się Dusan tadić, a strzał głową Graziano Pellego trafił w słupek. Wojciech Szczęsny nawet nie zareagował i z kąśliwym uśmieszkiem stał w miejscu i obserwował lecącą piłkę.

Kolejne minuty nie przysporzyły nam większych emocji. Dośrodkowania obu stron zatrzymywały się przeważnie na obrońcach, lub były wyłapywane przez bramkarzy. Nikt nie stworzył sobie wystarczająco groźnej sytuacji, by dać swojej drużynie prowadzenie.

Na takową akcję musieliśmy czekać aż do 20. minuty, kiedy to dobre podanie z prawego skrzydła posłał Tomas Rosicky. Na piłkę nabiegł Santiago Cazorla, który mocnym strzałem chciał zaskoczyć Forstera, ale uderzenie w sam środek bramki nie przysporzyło Anglikowi większych kłopotów.

Siedem minut później niezłym strzałem z woleja popisał się rozgrywający dobre spotkanie Alex Chamberlain, ale uderzeniu zabrakło precyzji i piłka minęła się z bramką.

Trzydziestą minutę na zegarze Alexis Sanchez uczcił strzałem z 30 metrów w środek bramki.

W 34. minucie prawdziwy popis gry defensywnej Arsenalu! Laurent Koscielny nie upilnował szarżującego Sadio Mane, co sprokurowało Szczęsnego do idiotycznego wyjścia z własnej bramki. Senegalczyk zdecydował się wkręcić piłkę, co mu się udało nawet przy asyście Pera Mertesackera, który zaliczył nieudolną próbę wybicia futbolówki. 1-0 dla Southampton.

W 41. minucie polski bramkarz nieco się zrehabilitował broniąc strzał Warda-Prowse'a, ale mimo wszystko szansę na dobitkę otrzymał Toby Alderweireld, którego uderzenie przewrotką przeszło ponad bramką.

Minutę później w miejsce kontuzjowanego Sadio Mane wszedł młody Harrison Reed.

Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie, Southampton prowadzi z Arsenalem 1-0.

Druga część meczu zaczęła się dość spokojnie, ale pierwszą groźną akcję przeprowadzili goście. W 55. minucie groźnym uderzeniem popisał się Alexis Sanchez, ale bardzo dobrze interweniował Fraser Forster.

Zaledwie minutę później Southampton skarcił swoich rywali za niewykorzystaną sytuacją. Kolejna komedia w grze defensywnej Arsenalu: Mathieu Debuchy nieudolnie wybijał piłkę, a Wojciech Szczęsny zamiast ją złapać, podał wprost pod nogi Dusana Tadicia. Serb nie zwykł marnować takich sytuacji i strzelił łatwą bramkę. 2-0!

Dwie minuty później Dusan Tadić stanął przed kolejną okazją na strzelenie gola, ale tym razem strzelił obok bramki.

Po godzinie meczu Arsene Wenger desygnował do gry Theo Walcotta, dla którego jest to dopiero drugi mecz w tym sezonie. Wychowanek Southampton zastąpił na murawie innego byłego gracza Świętych - Caluma Chambersa.

Podopieczni Ronalda Koemana dalej nacierali na bramkę Arsenalu i w 61. minucie mogli zdobyć kolejnego gola. Tym razem Graziano Pelle uderzył w słupek. Arsenal zdołał jedynie odpowiedzieć desperacką próbą Gibbsa z dystansu.

W 66. minucie oglądaliśmy kolejny popis gry defensywnej Arsenalu. Koscielny wymanewrowany jak pachołek na treningu, Wojciech Szczęsny z kolejnym głupim wyjściem i strzał Pellego, który głową z linii bramkowej wybił Mathieu Debuchy. Francuz okazał się lepszym bramkarzem niż Szczęsny.

Dwie minuty później kontrowersyjna sytuacja z udziałem sędziego. Florin Gardos, który jako ostatni obrońca powalił wychodzącego na wolną pozycję Alexisa Sancheza, otrzymał jedynie żółtą kartkę, choć wejście kwalifikowało się na czerwoną. Z rzutu wolnego uderzał sam Chilijczyk, ale przeniósł piłkę ponad poprzeczką.

Jedyne, co Arsenal mógł zrobić, to oddać kolejny strzał z dystansu. Tym razem próbował Chamberlain, ale dla Forstera nie stanowiło to żadnego wyzwania.

Na sześć minut przed końcem meczu na boisku zameldował się Chuba Akpom, który zmienił Mathieu Debuchy'ego.

Mimo usilnych starań, defensywa Arsenalu nie potrafiła zrobić nic więcej, by umożliwić Świętym strzelenie kolejnego gola. Mecz zakończył się porażką Kanonierów 0-2.

Premier LeagueRaport pomeczowySouthampton autor: Sebastian Czarnecki źrodło: własne
Infanter komentarzy: 112801.01.2015, 21:06

Swoją drogą, dla kibiców Arsenalu dzisiaj podwójnie smutny dzień - 2 z głównych rywali do top4 wygrało (w tym 1 to wieczny wróg - Tottenham), porażka z 2. z nich (South), a na dodatek mimo wpadek innych (oprócz City), brak pogoni za majstrem... Wengerowi tym razem chyba się aż tak nie upiecze... ;) Będzie musiał robić rozpaczliwe transfery, bo nie wierzę, żeby podał się do dymisji dla dobra Klubu. :) I za rok znowu to samo.

michalm1 komentarzy: 702001.01.2015, 21:05

TlicTlac

Ale ja czlowieku nie jestem komentatorem pilkarskim. Taka osoba na takim stanowisku powinna byc bardzo obiektywna, nawet jesli sie komus kibicuje.

kaman17 komentarzy: 499001.01.2015, 21:05

Grę Chambersa w pierwszej połowie trzeba zrozumieć... On tam nie gral od dawna, to zupelnie inna pozycja niż PO czy ŚO. Kurde, znalazlem sie raz w identycznej sytuacji. Nawet zaczynalem przygodę z pilka niemal ze identycznie jak on(oczywiscie nie biore pod uwagę jakości gry i klubow:D). I tez raz mialem wyjsc w seniorach na DM. Kurde, nie dość, ze ledwo 16 skonczylem, na środku pomocy nie gralem od trampkarzy, a nagle musialem sie przestawić. Początek byl bardzo trudny, ale z każdą minuta czulem sie coraz lepiej. W drugiej połowie Calum zaczal soe rozkręcać i uwazam, ze to jest dość ciekawa opcja rezerwowa, ale Coq na razie bezapelacyjnie gra najlepiej z naszych DM.

thegunners101 komentarzy: 248501.01.2015, 21:05

Chambers to już w ogóle formę stracił. A tak się dobrze zapowiadał. Jeszcze co do Coquelina, pamiętam jak zagrał w podstawie w jakimś chyba pucharowym. Zagrał niesamowicie. Od tego czasu słuch o nim zaginął a teraz proszę. Jeszcze Wenger mówi o jego wspaniałej karierze w Arsenalu. Dość dziwne.

AfganskiMudzahedini komentarzy: 370001.01.2015, 21:04

pauleta19, według mnie był przygotowany i zrobił sobie jakiegoś procentowego drinka, po prostu chciał zapomnieć o wpadce.

TlicTlac komentarzy: 602501.01.2015, 21:04

Dzisiejszy mecz był do wygrania ;)

Gdyby np. Santi lepiej wykorzystał swoją setkę;

Sotton nie istniało praktycznie do "centrostrzału" Mane(jedna główka Pelle);
Arsenal był w pierwszej połowie lepszą drużyną;

na drugą już mieli ofensywne nastawienie, stąd więcej sytuacji Sotton;

tak naprawdę gdyby nie błędy naszej "wspaniałej" w tym sezonie obrony, to mecz powinien się skończyć wynikiem 0-0 / 1-1(z przebiegu gry)

@ michalm1

Popatrz gościu na siebie;

zarzucasz Twaro(czy komukolwiek) uwielbienie do Hazarda;
a sam uwielbiasz w identycznym stopniu Alexisa ;)
napisałeś mi kiedyś:
"Każdy może mieć swojego ulubionego piłkarza" - to po co krytykujesz Twarowskiego?

afckonrad9101 komentarzy: 783401.01.2015, 21:04

Nie ma co mowic poki co ten sezon, ktory mial byc tak dobry bo niby sie wzmocnilismy personalnie a nie oslabislismy , do tego mielismy byc wzmocnieni mentalnie tymi dwoma trofeami wypada poki co tragicznie , brak regularnosci , wpadka z wpadka totalna porazka ...

lays komentarzy: 3987101.01.2015, 21:03

Lemmy

Właśnie po takich komentarzach próbuje unikać rozmów z takimi ludzmi jak ty... Brak argumentów, pisanie byle pisać i nabijąc posty i nie wnoszenie niczego do rozmowy. Pozdrawiam

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 101.01.2015, 21:03

Ja wam mówię, że dziś Szczęsny na kacu grał. Jakby za małym dowodem były idiotyczne decyzje to obczajcie jak go suszyło. Tylko puścił bramkę na 2-0 to pierwsze, co zrobił to sięgnął po bidon.

Gozdzik komentarzy: 3531 newsów: 2201.01.2015, 21:03

Ja bym wogole sprzedal Podolskiego, Campbella idolozyl pieniadze na naprawde porzadnych grajkow.

Infanter komentarzy: 112801.01.2015, 21:03

Meczu nie oglądałem, ale skoro mówicie, że Coquelin zagrał dosyć dobrze, to widocznie w Naszej Drużynie największym problemem nie jest brak DM, czy czegoś w tym stylu, ale brak trenera-kocura i taktyki. Pozdro

Lemmy komentarzy: 33401.01.2015, 21:02

@lays

Ale ty jesteś głupi xD

simson16 komentarzy: 461401.01.2015, 21:02

Wiecie co Wenger rzeczywiscie sie pogubil...Cecha brac a Wojtek na ławke dobrze mu to zrobi...Chciałbym bardzo Kloppa u nas w klubie zaczęła by sie Nowa Era Kanoniera:)boje sie ze Wengera zwolnia dopiero jak sam bedzie chcial odejsc:( Natomias Klopp odejdzie juz po sezonie do Borusii...ehhh

pumeks komentarzy: 2080801.01.2015, 21:01

Kibice nie wytrzymują....

LONDON, England - Arsenal manager Arsene Wenger was confronted by an angry supporter during his side's 2-0 loss at Southampton in the Premier League on New Year's Day.

The man was seen to run towards the dug-outs and apparently taunt Wenger towards the end of the game at St Mary's, which enabled Southampton to pull three points clear of Arsenal in the race for a top-four finish.

Wenger and his assistant Steve Bould gestured for the man, who was wearing jeans and a purple hooded top, to move away before he was eventually led off by stadium stewards.

Gozdzik komentarzy: 3531 newsów: 2201.01.2015, 21:01

pauleta
Nie chce za bardzo bronic Szczesnego no ale pomyslmy. Szczesny do tej pory nie mial slabych meczow. Wiadomo bywalo lepiej, gorzej ale zawsze trzymal ten poziom. Dzisiaj wiadomo. Przede wszystkim nie chce zeby byl kupowany nowy bramkarz poniewaz nie chce zeby pieniadze byly wydawane na takie *******y. Serio musimy zajac sie powaniejszymi sprawami ktore wymagaja natycmiastowej interwencji

Infanter komentarzy: 112801.01.2015, 21:01

Ale Totteham dzisiaj zamiótł, widać, że im zależało.
Kiedy My tak zagramy z Chelsea Mourinho? Chyba tylko jak Wenga odejdzie.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 101.01.2015, 21:00

thegunners101, Chambers - strasznie biednie się zaprezentował w swoim pierwszym meczu w ŚPD. Na początku to nawet nie wiedział jak się ustawiać. Podawał głównie do tyłu i zamiast uspokajać to wprowadzał nerwowość. Tyle na plus, że jak się przyzwyczaił do gry na tej pozycji w II połowie to jakoś wyglądało.

Coquelin najlepszy zawodnik. Sporo udanych wślizgów. Grał czysto i z zaangażowaniem. Wygląda na to, że zagości w pierwszej 11-stce na dłużej.

lays komentarzy: 3987101.01.2015, 21:00

Zawsze bohaterem w spotkaniach z Arsenalem jest bramkarz. Beka

Mihex komentarzy: 2360401.01.2015, 20:59

KOL
Arsenal FC ‏@Arsenal 2 godz.2 godziny temu

Wenger on Podolski: "He was not available today. He would have had a chance to start but he was injured" #SFCvAFC

Już nie wiem komu wierzyć :C

mrsomebody komentarzy: 602101.01.2015, 20:59

haxball.com/?roomid=~2f8c66e4984e8db4cfbff20a1ffe32250cea523d1d59238c234a96bee369ebda3

lays komentarzy: 3987101.01.2015, 20:59

Kolejny rok stracony.

Powalczmy znow uo te FA CUP i jak najlepszy wynik w LM. Masakra. Arsenal spada na psy, tak jak Milan nie spadnie, ale co tam.

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 301.01.2015, 20:58

Coq mnie dziś zaimponował. Najlepszy z Arsenalu. Bezapelacyjnie.

kaman17 komentarzy: 499001.01.2015, 20:58

Wenger posadzi Szczęsnego predzej czy później. W przeszkód i sie to zdarzalo kilka razy, a w przypadku Wojtka dzila to tylko na jego korzysz. Zazwyczaj wycoagal dobre wnioski i wracam mocniejszy i lepszy.

TheGunners273 komentarzy: 99001.01.2015, 20:58

Dokładnie, albo Boruc w meczu z Arsenalem. Przy pierwszej bramce podjął złą decyzje po prostu i efektem tego była bramka. Przy drugiej ogólnie był chaos i pech chciał, że piłka tak poleciała. Oczywiście jego wina przy tych bramkach jest bardzo duża, ale obarczanie Szczęsnego całą winą to gruba przesada. Koszmarne "klopsy" to zaliczał Zajac w Podbeskidziu, albo Mignolet, a nie Szczęsny w tym meczu. Dziwi mnie też, że ludzie obwiniają Wengera za tę i inne porażki. Powiedzmy sobie szczerze, że żadem klub nie trzymałby dobrej formy przy takiej ilości kontuzji. Mało tego, uważam, że obecna pozycja Arsenalu jest całkiem dobra, zważywszy na sytuacje kadrową.

pumeks komentarzy: 2080801.01.2015, 20:58

JogaBonito7

Zamiast Chambersa juz taki Rosicky dałby radę i wygladałoby to podobnie do Flaminiego ale z lepszą technika i rozegraniem.

Alexis i OX na skrzydle, Cazorla środek i Akpom w ataku. Później ewentualnie zmiana Akpoma na Walcotta, który zamienia sie miejscami z Sanchezem.

taxi_driver komentarzy: 118901.01.2015, 20:58

Z Wengera*

thegunners101 komentarzy: 248501.01.2015, 20:57

Co się dzieje w Arsenalu, że Coquelin jest jedynym dobrym punktem w słabym meczu. Obawiałem się tego pojedynku, no ale który to raz można dostać tak samo, kiedy niby wszystko co złe już za nami.

taxi_driver komentarzy: 118901.01.2015, 20:57

Ahhhhh jak ja chciałbym żeby po meczu jak ze Stoke kibice z nowu zwyzywali Wengera, najlepiej jakby go obrzucili np. jajkami i na Emirates żeby śpiewali ''Wenger Out''. Cieszyłbym się jak małe dziecko i śmiał przed ekranem z Wengerem popijając piwko.

lays komentarzy: 3987101.01.2015, 20:57

Niesamowite.

Patrzcie na bilans bramkowy Tottkow 29-27... Oni dopiero dzisiaj wyszli na plus, byli na minusie w bramkach. I teraz spojrzcie na kollejny fakt(SĄ przed nami) to pokazuje jacy aktualnie mierni jesteśmy.

Marzag komentarzy: 41311 newsów: 101.01.2015, 20:57

spazi_28, a którą stroną były zagrywane dośrodkowanie i strzał po których padły gole?

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698201.01.2015, 20:56

Gozdzik
Powiem tak. Wojtek przez parę dobrych lat nie miał godnego zmiennika. Za młodu wychodził w 1 składzie i teraz jest za pewny siebie. Ja wierzę, że się pozbiera i zacznie bronić jak najlepiej, ale ławka dobrze mu zrobi.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 101.01.2015, 20:55

Moim zdaniem to dobry moment na wymianę bramkarza. Wejście Ospiny myślę, że wyjdzie na dobre zarówno w krótki jak i długim czasie. Nawet jakby nie wprowadził nowej jakości do bramki AFC to przynajmniej Szczęsny przestanie zbijać bąki.

Gozdzik komentarzy: 3531 newsów: 2201.01.2015, 20:55

paniu
nie patrz na niego przez przeszlosc. Wczesniej faktycznie gwiazdorzyl ale teraz sie ogarnal, wydoroslal i przede wszystkim dojrzal do grana w BPL

JogaBonito7 komentarzy: 16701.01.2015, 20:54

@brachol23

Dawaj, rzucaj nazwiskami, kto mógł zagrać na DM w dzisiejszym spotkaniu prócz Coquelina i Chambersa. Kogo byś tam wrzucił? Flamini? Arteta? Diaby? a może spróbować Wilshere'a? No tak wszyscy są kontuzjowani. Mówisz o Coquelinie jakby dopiero zaczął grać w piłkę, a gra mądrze, jest na specyficznej pozycji, gdzie ze wszystich stron otaczają go partnerzy, sam grałem na DM i na tej pozycji widzi się po prostu więcej, więc nie rozumiem dlaczego miałby nie ustawiać swojej drużyny, jeśli widzi jakieś mankamenty. Poza tym jak na DMa ma niezły drybling, pamiętam jak grywał u nas na prawej obronie kiedyś i dobrze dryblował, dzisiaj grał wyżej niż Chambers, więc mógł sobie na to pozwolić. Czepianie się Francuza po dzisiejszym meczu zakrawa o żart.

@GKS_AFC

Według ciebie godnie zastępujący Sagne, Debuchy to paniczny transfer? Chambers, Ospina to paniczne transfery? Jedyny Last Minute w tym sezonie to Welbeck. A chęć pozbycia się takiego grajka jak Podolski tylko ze względu na to, że nie gra to komedia. Najlepiej sprzedajmy wszystkich, którzy grzeją ławę :D k@rwa mistrzowska logika chłopie. Jaki negatywny wpływ na zespół ma Diaby, że chcesz się go pozbyć. Gościu jest kaleką i z tego co wiem to nie otrzymuje wynagrodzenia, kiedy jest kontuzjowany. Trzeba się cieszyć z lojalności naszego klubu i pomocy jaką oferują. Z resztą kto by chciał teraz Diaby'ego? Nie mamy kim grać przez kontuzje a chcesz się pozbywać piłkarzy, jaki w tym sens? Żadny. Zgadzam się co do jednego, potrzebny nam CB i DM. A w obecnej sytuacji nawet bardziej CM, który potrafi grać na DM. Żadnego napastnika lepszego od Giroud zimą nie wyrwiemy, nie ma takiej opcji.

Co do meczu to można było go wygrać, w pierwszej połowie były sytuacje do strzelenia bramki. To co miał Cazorla na nodze, to powinna być brama. Kto wie jakby się potoczył ten mecz. Nadal w środku jest dramat, ale wiemy czym to jest spowodowane, więc nie dziwie się, że większość naszych akcji szła bokami. W tym meczu przydałby się Giroud, bez wątpienia. Jeden z niewielu plusów tego mecz to fakt, że grał Walcott, ale widać, że nie grał długo, bo był niewidoczny. Największym dramatem jednak był Szczęsny, gościu pobalował wczoraj zdecydowanie za mocno. Po drugiej bramce pierwsze co złapał za bidon by ugasić kacora. Nie winił bym zbytnio Wengera za porażkę. Zdecydowały indywidualne babole, i nieskuteczność. Na Hull obowiązkowo Podolski od pierwszych minut. Na Campbella bym nie liczył na waszym miejscu, zagra Walcott, może później Kostarykańczyk wejdzie w 2. połowie. No i Ospina/Martinez na brame. Rosa na AMF. Oby nie próbował tam znowu Chamberlaina, bo będzie padaczka. To tyle popromilowych przemyśleń ;)

michalm1 komentarzy: 702001.01.2015, 20:54

kurczaki wygraly bo pokazaly ze chca wygrac i atakowac. Gra sie tak jak przeciwnik pozwala, Totki przycisneli od samego poczatku i nie zwazali na to ze Chelsea odpowiada. Zaprezentowali bardzo wysoka dynamike dlatego byli lepsi i wygrali. My zazwyczaj jak gramy i cisniemy kogos, to przychodzi taki moment w meczu ze dajemy druzynie przeciwnej dojsc do glosu i juz tak zostaje przez caly mecz.

pumeks komentarzy: 2080801.01.2015, 20:54

Zmiana bramkarza nic nie zmieni.
Rozumiem, że przy tylu kontuzjach trzeba kombinować ze składem ale trzeba tez czsem zaryzykować wpuszczając młodego, gracza na jego nominalną pozycję i taki Akpom spokojnie mógłby dzis zagrać odciążając Alexisa w ataku.

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698201.01.2015, 20:54

Coraz bliżej do zakończenia sezonu, a nasi dalej grają jakby chcieli, a nie mogli. Trzeba się pozbierać byle szybko.

Paniu76 komentarzy: 1246401.01.2015, 20:53

thegunners

coq chyba najlepszy u nas.

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52401.01.2015, 20:53

Niezłe strzelanie w dzisiejszym ostatnim meczu.

KingOfLoyal komentarzy: 12774 newsów: 101.01.2015, 20:53

Arsene Wenger has confirmed Inter Milan have made an improved offer for Lukas Podolski. (Source: Goal)

Gozdzik komentarzy: 3531 newsów: 2201.01.2015, 20:53

Ale badzmy szczerzy. Niektorzy uzytkownicy tutaj pamietaja tylko te ostatnie mecze. Juz uratowania dupska w meczu z Live to nie pamieta nikt? Chlopakowi sie zdazyl taki dzien, jak kazdemu z nas moze sie zdarzyc w pracy, szkole, tyle, a wy juz chcecie kupowac Cecha, Llorisa..

Mihex komentarzy: 2360401.01.2015, 20:53

Paniu76
Na FA cup na pewno, bo Wenger to zapowiedział. Jeśli chodzi o EPL, to mam nadzieję, że jeśli zagra dobry mecz z Hull to choć na jeden mecz wygryzie Wojtka.

Coq dzisiaj pokazał to czego wielu nie pokazuje od dawna, walkę.

Paniu76 komentarzy: 1246401.01.2015, 20:52

gozdzik

on jest za pewny siebie

thegunners101 komentarzy: 248501.01.2015, 20:52

Jak dzisiaj wypadł środek Coq - Chambers? Meczu nie dane mi było oglądać (może to i lepiej).

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 101.01.2015, 20:52

songoku95, tak. Decyzja o powrocie słuszna, gdyby Koscielny zachował się tak jak powinien, ale sytuacji w ogóle by nie było jakby Szczęsny nie wychodził. 75% Szczęsny, 25% Koscielny. Aż się przypomina mecz z Birmingham.

kaman17 komentarzy: 499001.01.2015, 20:52

Chelsea z City wszystko identycznie s tabeli. Ciekawa walka będzie

patryksz komentarzy: 365101.01.2015, 20:52

No jak już przeczytałem to też wiem, ale IMO Martinez nie musiał opuszczać 11 po powrocie Wojtka...

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698201.01.2015, 20:51

Taka rywalizacja dobrze zrobi Wojtkowi.

Gozdzik komentarzy: 3531 newsów: 2201.01.2015, 20:51

paniu
Nie i to bedzie czysta glupota ze strony Wengera jesli tak zrobi. Wojtek jest mlody i moglby sobie z tym psychicznie nie poradzic. Albo zaczas sie przykladac bardziej w co watpie. Po tej drugiej bramce jego reakcja jest bezcenna. Wzial bidon z piceim i siedzial zalamany. Juz wiedzialem ze nic nie wybroni w tym meczu. Serio wiecei jak sie on teraz pewnie czuje? Wierze ze w nastepnym meczu jak ochlonie bedzie chcail udowodnic ze jest wartosciowy graczem.

spazi_28 komentarzy: 85001.01.2015, 20:51