Odpowiedzieć na niedawną wpadkę: Arsenal vs Everton!

Odpowiedzieć na niedawną wpadkę: Arsenal vs Everton! 28.02.2023, 21:23, Dawid Wieczorek 1089 komentarzy

Kanonierzy mają idealną okazję, by odskoczyć na pięć punktów ekipie Manchesteru City. By do tego doszło, muszą oni wygrać zaległe spotkanie z Evertonem, które zostanie rozegrane już jutro o 20:45. Przy okazji podopieczni Mikela Artety mogą odpowiedzieć na niedawną porażkę przeciwko tej ekipie, kiedy to na ławce debiutował Sean Dyche. Liczymy, że Arsenal nie zawiedzie jutro naszych oczekiwań i gładko pokona ekipę The Toffees.

Gracze The Gunners wydają się wracać na właściwą ścieżkę i po trzech meczach z rzędu bez wygranej, zdołali ostatnio wygrać dwa trudne mecze wyjazdowe - 4-2 z Aston Villą oraz 1-0 z Leicesterem City. Ekipa prowadzona od pewnego czasu przez Seana Dyche'a od wygranego meczu z Arsenalem zdołała zanotować jeszcze jedne zwycięstwo (1-0 z Leeds u siebie) oraz dwie porażki - wyjazdowa 0-2 w derbach z Liverpoolem oraz domowa 0-2 z ekipą Aston Villi. The Toffees okupują obecnie 18. pozycję w tabeli z dorobkiem 21 "oczek".

Jak poinformował nas Sean Dyche, do jego dyspozycji nie będzie dostępny Dominic Calvert-Lewin, Nathan Patterson, Andros Townsend oraz James Garner. Więcej powodów do radości ma Mikel Arteta, gdyż do jego selekcji nie będą dostępni jedynie Mohamed Elneny oraz Gabriel Jesus. I trzeba otwarcie przyznać, że ławka rezerwowych w Arsenalu od pewnego czasu wygląda bardzo solidnie.

Everton to niewątpliwie niewygodny dla Arsenalu rywal, lecz trzeba przyznać, iż u siebie sprawia Kanonierom mniej problemów. Jeśli weźmiemy jeszcze pod uwagę, że podopieczni Artety będą chcieli odegrać się za niedawną porażkę przeciwko The Toffees i odskoczyć od Manchesteru City, wydaje się, że będziemy mogli rozsiąść się jutro wygodnie w fotelach. Taką przynajmniej możemy mieć nadzieję.

ghostdirewolf komentarzy: 2301.03.2023, 22:44

Ależ piękny wieczór! Bukayo co ciekawe strzelił w tym sezonie tylko gole dające prowadzenie lub wyrównanie to pokazuje jak jest bezcenny

Gunner915 komentarzy: 281801.03.2023, 22:43

To ile Newcastle daje tego za tego Tierneya?

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698201.03.2023, 22:43

Live napewno będzie chciało powalczyć z mulami więc myślę że utra im nosa!

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 301.03.2023, 22:43

Wielki Arsenal P O T Ę Ż N E G O TRENERA PANA MIKELA ARTETY

Be4Again komentarzy: 338101.03.2023, 22:42

Fajnie mieć Jorginho, ale trzeba sobie powiedzieć jasno Elneny

Kanonier101090 komentarzy: 16401.03.2023, 22:42

@Marzag: i w 1 i w 2 połowie everton głównie bronił obrona i pomoc grała blisko siebie i wcale w 2 połowie everton nie próbował a widać było jak łatwiej się gra z parteyem na 6 zbierał wszystko precyzyjnie Podwalal góra czego o włoskim łogierze powiedzieć się nie da plus te jego straty ....

ZielonyLisc komentarzy: 2027901.03.2023, 22:42

Pięknie

enrique komentarzy: 1909901.03.2023, 22:41

W drugiej połowie posiadanie piłki 80%.

Evertonowi chyba wypada życzyć udanej przygody w Championship.

Be4Again komentarzy: 338101.03.2023, 22:41

ozzy95 komentarzy: 1933 newsów: 101.03.2023, 22:41

Takie mecze też budują pewność, właściwie jaja rosną same. Wygrać w doliczonym czasie, super ale 4-0 i pełna kontrola z Ole na ustach kibiców też ma swój urok :) duma rozpiera.

Garfield_pl komentarzy: 2795201.03.2023, 22:41

I Live wygrywa ,będzie w weekend ciekawa kolejka.

Marzag komentarzy: 41235 newsów: 101.03.2023, 22:40

@Kanonier101090 napisał: "Ja mówię @Marzag: ja mówię o jakości podań o przeglądzie pola o zbieraniu piłek ...."
No ale gdy przeciwnik jest rozrzucony po boisku i nie presuje to łatwiej się rozgrywa czy trudniej?

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698201.03.2023, 22:40

Pięknie! Dziękuję! COYG! Teraz praca i skupiamy się na sobotę!

Pitu88 komentarzy: 216501.03.2023, 22:40

Piekny wieczór

Garfield_pl komentarzy: 2795201.03.2023, 22:40

Brawo, cierpliwość się opłaciła w pierwszej połowie i skruszony mur Evertonu dał naszym kopa w 2 połowie. 3pkt j jedziemy dalej, po 3 pkt w sobotę!! COYG!!

Freo98 komentarzy: 639501.03.2023, 22:40

@varatas: Nie no domyśliłem sie hah ale śmiesznie to zabrzmiała, nie no ogólnie to chyba bardziej traktujemy to jak ksywke

enrique komentarzy: 1909901.03.2023, 22:39

Wynik 4:0 czyli taki jaki obstawiałem życzeniowo, strzelcy nieco inni ale nie narzekam :)

Kanonier101090 komentarzy: 16401.03.2023, 22:39

Slaviola komentarzy: 1237701.03.2023, 22:39

Brawo.

Bardzo okazałe i ważne zwycięstwo!

COYG!

varatas komentarzy: 256501.03.2023, 22:39

@Freo98: Chciałem pokreślić tym jak bardzo to irytuje haha.

AleksandraAngielska komentarzy: 312 newsów: 901.03.2023, 22:38

Jak widzę regularnie te wymęczone zwycięstwa United jednym golem, to mi się rzygać chce.

Freo98 komentarzy: 639501.03.2023, 22:38

@varatas: co w tym irytującego? jeszcze użyłeś zdrobnienie słowa zdrobnienie to dopiero dziwne hahaha

Marzag komentarzy: 41235 newsów: 101.03.2023, 22:38

@Kanonier101090 napisał: "PARTEY ja jebe co to za różnica klas w porównaniu do żorżinio cO to za PAN PIŁKARZ" nie do końca dobre porównanie bo w drugiej połowie Everton czeka od 46 minuty na koniec meczu. W pierwszej grali w piłkę.

sickstick komentarzy: 276201.03.2023, 22:37

Brakowało wam tych wrzutek Tjerneja, co nie?

Skotii komentarzy: 1709 newsów: 801.03.2023, 22:37

Widać brak ogrania u ESR, niech łapie końcówki kiedy tylko można, taki mecz idealny na zbudowanie pewności.

varatas komentarzy: 256501.03.2023, 22:37

Jak was nie irytują te zdrobnionka typu "gabi", czy "emi". Nie pojmę tego xd

Slaviola komentarzy: 1237701.03.2023, 22:37

Tierney... lubię chłopak, ale ten to tylko głowa w dół, sprint i wrzutka.

No nie ma chłopak podejścia do Ziny.

Kanonier101090 komentarzy: 16401.03.2023, 22:37

PARTEY ja jebe co to za różnica klas w porównaniu do żorżinio cO to za PAN PIŁKARZ

damianARSENAL komentarzy: 851701.03.2023, 22:37

Tierney z tymi lagami…

Marzag komentarzy: 41235 newsów: 101.03.2023, 22:36

Vieira z odbiorem, można ten mecz zamykac.

miki9971 komentarzy: 6424 newsów: 201.03.2023, 22:36

Arsenal xG z 0.02 na 3.09 :D

@danielosik napisał: "Czaicie że jeszcze nie dawno Iwobi biegał u nas na skrzydle a teraz mamy Sake i Martinelliego, przepaść"