Oficjalnie: Arsenal opuszcza 7 zawodników

Oficjalnie: Arsenal opuszcza 7 zawodników 07.06.2019, 18:32, Eryk Szczepański 2257 komentarzy

Arsenal na swojej oficjalnej stronie opublikował listę piłkarzy, którzy opuszczą klub z dniem 30 czerwca. Z zespołem z Emirates Stadium pożegna się siedmiu zawodników.

Wraz z końcem miesiąca, następujący piłkarze przestaną grać w koszulkach z armatkami na piersi:

Cohen Bramall
Petr Cech
Charlie Gilmour
Stephan Lichtsteiner
Julio Pleguezuelo
Aaron Ramsey
Danny Welbeck

Klub i redakcja życzą wszystkim piłkarzom powodzenia w dalszych karierach.

Aaron RamseyDanny WelbeckPetr Cech autor: Eryk Szczepański źrodło: Arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
lays komentarzy: 3986912.06.2019, 15:58

Darren Burgess, who is Arsenal's head of high performance, is set to leave the club. He has been at the club for over 2 years. [Goal]

lays komentarzy: 3986912.06.2019, 15:57

Podobno 2 typkow od przygotowania fizycznego tez odchodzi i podobno ida do Gaizdisa do Milanu. Nie rozumiem tego klubu. Rewolucja, ktora trwa rok i znow wszystko sie zmienia, tylko nie piłkarze. Elneny, Jenkinsony i inne leszcze gnija tu do ostatniego dnia kontraktu.

Jenki jest tu uwaga - od 2011 roku. 9 lat taka miernota.

Womanizer komentarzy: 868412.06.2019, 15:57

A Sarabia nie ma czasem klauzuli 24 mln? Ten to jest kocur dopiero, drybling, technika, kreatywność (13 asyst) poezja.

darek250s komentarzy: 8116 newsów: 412.06.2019, 15:55

@lays:

Ja to się zastanawiam na co nasz zarząd czeka. Aż wszystkich graczy nam sprzątną chyba.

lays komentarzy: 3986912.06.2019, 15:55

Tak patrze te potencjalne zastepstwa Ramseya to bylo dac mu ten kontrakt i trudno. Przeciez to z kim nas łączą to jakas porazka. Praet za Ramseya? WGl wtf. Miki i Ozil tez zapchajdziury, ktorych nie powinno tu byc, a na transfer czekaja fajni pilkarze jak Fornals, Fekir, Zieych, Van den Beek itp

lays komentarzy: 3986912.06.2019, 15:53

Guillem Balague

On Fornals (who might be confirmed as a new @WestHamUtd player soon, around £24m). Brilliant signing, 23yo. In the mould of a FCB midfielder, genius in the pass, drives the ball with quality. Big gaps in concentration without ball but can be added to his game. Winning mentalityPrzetłumacz tweeta

Co nasze asy odwalily, ze go nie sciagnely, za takie grosze? Niesamowity pilkarz........... Wlasnie to bylby ktos do kontynuacji naszego hiszpanskiego niesamowitego quality zaciagu w srodku pola FABS - CAZORLA - FORNALS

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3466712.06.2019, 15:49

Ostatnio czytalem i jestem w stanie w to uwierzyc ze eriksen czeka na ruch realu, barcy lub juve a jesli nie bedzie kontaktu to podpisze nowy deal z tottami.

katpiotr komentarzy: 76612.06.2019, 15:42

@RIVALDO700: no to wtedy van de Beek do MU

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3466712.06.2019, 15:39

Z tym transferem eriksena to poczekajcie bo podobno zidane ma mega hype na pogbe.

silvano95 komentarzy: 772012.06.2019, 15:39

Pellegrini -Tottenham’s interest in 22-year-old corroborated – Spurs ‘have met youngster’s agent’, but Italy stay likelier.

Chlopek komentarzy: 1775 newsów: 112.06.2019, 15:36

@FabsFAN: y, sir

Siller komentarzy: 158612.06.2019, 15:36

@katpiotr: Czyli tak to się pewnie skończy, Eriksen pójdzie za fortunę do Realu, Totki połowę tej kwoty przeznaczą na najlepsze możliwe zastępstwo, czyli van de Beeka, a za resztę sfinalizują Lo Celso.
Tymczasem w Arsenalu...

kwiatinho komentarzy: 962112.06.2019, 15:35

@AlexVanPersie:
Widzę że u Ciebie bez poprawy. Przykro mi

Nie wiem czy zrozumiesz ale Chinole nie chcą wypożyczać Carasco a tylko sprzedaż definitywna wchodzi w grę żeby mogli sprowadzić kogoś w jego miejsce. Arsenal w styczniu nie mógł sobie pozwolić na wydatek rzędu 30 mln € dlatego saga z Suarezem trwała przez całe okienko bo targowali się o każdą eurogąbkę. Wypożyczenie Suareza kosztowało nas tj Arsenal 2 mln. Jeśli wciąż nie widzisz różnicy to zmień specjalistę albo od razu ratuj nogi.
I proszę Cię przestań Svena tak gloryfikować bo żygać się chce.
Brakuje tylko komentarza że dnia ósmego SVEN stworzył scouting

Damaks komentarzy: 247612.06.2019, 15:34

@FabsFAN: Mam w pokoju tylko 29 stopni. Trochę za dużo :D

MarkOvermars komentarzy: 726612.06.2019, 15:33

@Redzik: madness

katpiotr komentarzy: 76612.06.2019, 15:33

“Van de Beek jest skupiony głównie na Premier League. Myślę, że tam pasowałby idealnie. Jest piłkarzem wszechstronnym, potrafiącym grać na wielu pozycjach” – powiedział Van der Kraan w programie talkSPORT.

“Jego preferencje są dosyć konkretne, ponieważ interesuje go transfer do Manchesteru United lub Tottenhamu. Jeżeli agentowi uda się zaaranżować taki transfer, Van de Beek natychmiast go zaakceptuje” – dodał dziennikarz.

____

Od początku były to dość, płonne nadzieje, ale teraz już chyba wszystko jasne.

metjuAFC komentarzy: 4502 newsów: 112.06.2019, 15:31

@JonSnow5: no właśnie ja wyżej cenię umiejętnosci piłkarskie niż charakter. Super jest jeśli te dwie rzeczy są obecne u zawodnika. Xhaka niby aspiruje na kapitana ale jest tak beznadziejnym piłkarzem, że choćby z tego względu mi nie pasuje na lidera.

Kanonier204 komentarzy: 40586 newsów: 312.06.2019, 15:29

Trzeba mieć nadzieję, że wreszcie przyjdzie Yepes za Mustafiego.

mallen komentarzy: 2041412.06.2019, 15:25

Oğuzhan Özyakup już był łączony z nami w tym okienku czy jeszcze nie? XD

Redzik komentarzy: 15390 newsów: 9212.06.2019, 15:22

PSG have offered De Ligt £340,000 a week and around €70m plus add ons to Ajax. [Guardian]

gnabry_ (zawieszony) komentarzy: 5382 newsów: 112.06.2019, 15:21

Odechciało mi się oglądać ligę francuską.

FabsFAN komentarzy: 23044 newsów: 312.06.2019, 15:21

U was tez taka patelnia?

gnabry_ (zawieszony) komentarzy: 5382 newsów: 112.06.2019, 15:18

@erykgunner: Poważnie????

JonSnow5 komentarzy: 15912.06.2019, 15:18

@metjuAFC: dlatego właśnie naprawdę chciałbym aby to była prawda chociaż z jednym pomocnikiem - w tym przypadku naprawdę wolałbym Pellegriniego. Co do xhaki sam nie wiem z jednej strony jest drewnem ale chyba w ostatnich czasach to jedyny zawodnik w Arsenalu z charakterem..

Gunner18AFC komentarzy: 268612.06.2019, 15:16

Dawać tego Salomona Kalou

Redzik komentarzy: 15390 newsów: 9212.06.2019, 15:16

Darren Burgess to leave Arsenal after just two years in latest behind the scenes exit. The Australian arrived at the Emirates Stadium in 2017 as director of high performance after being hand-picked by Arsene Wenger.

darek250s komentarzy: 8116 newsów: 412.06.2019, 15:05

Dawać tego Messiego.

silvano95 komentarzy: 772012.06.2019, 15:01

Dawać tego Frasera

kamo99111 komentarzy: 490612.06.2019, 14:57

@RIVALDO700:

I nie boja sie go sprzedac? Przeciez jak odejdzoe to ich gra siadzie. 5 asystent w lidze odpowiedzialny za kreowanie sytuacji w tym klubie....

JanikK komentarzy: 16792 newsów: 212.06.2019, 14:56

Carrasco: "Everyone knows that I want to go back to Europe. I cannot reveal the name of the club but now [my future] depends on my president and I hope he finds a solution."

erykgunner (administrator) komentarzy: 2210 newsów: 154912.06.2019, 14:55

Od sezonu 2020/21 liga francuska będzie się nazywać Ligue 1 Uber Eats... W Paryżu nie dowożą wyników, to może chociaż z jedzeniem im się uda.

Placio komentarzy: 184212.06.2019, 14:50

Czy były dzisiaj jakieś plotki transferowe z udziałem Arsenalu? :)

pierre_afc komentarzy: 1061112.06.2019, 14:48

Szczerze? Odechciewa mi się wszystkiego jak czytam komenatrze AVP o Svenie :|

Chlopek komentarzy: 1775 newsów: 112.06.2019, 14:47

@Chlopek napisał: "Egipcjanina wolałbym poza Arsenalem."

"misz masz", Wolałbym się pozbyć Egipcjanina z Arsenalu

Chlopek komentarzy: 1775 newsów: 112.06.2019, 14:46

@johnnycage1909: Zgadzam się. Egipcjanina wolałbym poza Arsenalem.

johnnycage1909 komentarzy: 30812.06.2019, 14:43

Chambersa to ja bym się w ogóle nie pozbywal I zostawił chociaż do rotacji, ma status HG, rozegrał w miarę dobre wypożyczenie skoro został wybrany zawodnikiem sezonu. Ponadto zmiana pozycji wyszła mu na dobre. Pamiętam że w pierwszych meczach wielokrotnie był zawodnikiem meczu, nie wiem czy czasem nie miesiąca. A wiadomo jak u nas teraz z obroną

metjuAFC komentarzy: 4502 newsów: 112.06.2019, 14:40

@JonSnow5: Pellegrini to byłoby coś, choć przyznam że Praetem też nie pogardzę. Rozgrywający musi przyjść bo dusimy się tą grą na dwóch DMów z czego Xhaka jest tak fatalny że zostaje właściwie sam Torreira. Przed nimi człapiący Ozil i powstaje mega luka. Napastnicy żyją z podań, niestety nasz obecny środek pola nie jest w stanie im tego zagwarantować. Myślałem, że po przyjściu Auby wykorzystamy jego szybkość i zaczniemy grać prostopadłe piłki. Niestety wygląda to tak, że Lacazette musi cofać się po piłkę na 40 metr, a Auba próbuje przeprowadzać akcje skrzydłem.

Chlopek komentarzy: 1775 newsów: 112.06.2019, 14:29

Back in July 2017, Crystal Palace wanted to sign Calum Chambers and put in an initial offer around the £16M mark, but this was well under Arsenal’s £25M valuation. [The Guardian]

JonSnow5 komentarzy: 15912.06.2019, 14:19

podobno chcemy pozyskać Lorenzo Pellegriniego :D myślę, że jest to lepszy wybór od Praeta

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3466712.06.2019, 14:06

Totty i tak beda wygrane bo ladna kasa najwyzej bedzie za eriksena, spokojnie na 2 fajne deale.

TlicTlac komentarzy: 324412.06.2019, 14:00

@RIVALDO700:

z tym Torresem i Falcao to taka ironia była, myślałem, że ktoś wyrazi swoje oburzenie ^^

ciekawy jestem co zrobią z tymi 100 milionami.

Obecnie główni konkurenci Arsenalu do top4 to oni i United,
może jeszcze by Real Totkom Eriksena podkupił, to nawet do top3.

Alonso komentarzy: 1217312.06.2019, 13:50

Sporo ludzi przyszło na Santiago Bernabeu na prezentacje Jovicia, na prezentacji Hazarda raczej wypełnią stadion.

Gunnerrsaurus (zawieszony) komentarzy: 1137212.06.2019, 13:50

@Diam51:

Co stoi na przeszkodzie?

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3466712.06.2019, 13:45

Jak sie oglada taki motorek jak Lo Celso, a potem widzi sie grajka typu Ozil to trochę 2 inne światy.

Ranczomen komentarzy: 1074812.06.2019, 13:44

Na Carrasco nie starczyło czasu w zimie.

Diam51 (zawieszony) komentarzy: 3238 newsów: 18412.06.2019, 13:39

Ja bym kupił Tomę Lemara za 90 milionów.

AlexVanPersie komentarzy: 803412.06.2019, 13:39

@Redzik:

Właśnie to napisałem, ale jeśli pytasz o interpretację tych faktów, to dla mnie świadczą one o tym, iż Unai może być niezłym cymbałem, który ogląda w kółko powtórki swoich własnych meczów i który zna tylko zawodników, z którymi grał i na tej podstawie czuje się większą fachurą od transferów niż gość z Top3 skautów.

Jeśli to prawda, to odejście SVN spada też na jego konto i ma to, na co zasłużył, czyli granie jakimiś 25 latkami Sampdorii, po których jakoś nikt się zbytnio nie ustawia w kolejce.

No nic, pozostaje mieć nadzieję, że nasz hiszpański skaut od Mustafiego, Gabriela i Pereza, coś jednak się poduczył od tego czasu i coś z tych transferów będzie.

silvano95 komentarzy: 772012.06.2019, 13:38

@RIVALDO700 Betis chce 80 mln Tottki dawały 40 mln także jeszcze długa droga

kamo99111 komentarzy: 490612.06.2019, 13:37

Przepraszam, nie wszyscy - wiekszosc :-D

kamo99111 komentarzy: 490612.06.2019, 13:36

@RIVALDO700:

Nie wiem. Jeszcze do niedawna wszyscy twierdzili, ze Ozil nie ma szybkiego kocura w ataku do dogrywania pilek...

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City25185259
2. Manchester United25147449
3. Leicester25154649
4. West Ham25136645
5. Chelsea25127643
6. Liverpool25117740
7. Everton24124840
8. Aston Villa23113936
9. Tottenham24106836
10. Arsenal251041134
11. Wolves25961033
12. Leeds241021232
13. Crystal Palace25951132
14. Southampton24861030
15. Burnley25771128
16. Brighton25511926
17. Newcastle25741425
18. Fulham254101122
19. West Brom25281514
20. Sheffield Utd25322011
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah Ghaly173
Bruno Fernandes1510
H. Kane1311
Heung-Min Son136
D. Calvert-Lewin130
P. Bamford125
J. Vardy125
İ. Gündoğan111
Callum Wilson105
O. Watkins102
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.6
Gracz stycznia wybór redaktorów Cédric Soares
Cédric Soares
7.94
Gracz stycznia wybór użytkowników Bukayo Saka
Bukayo Saka
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl