Przełamanie w stylu! Arsenal 4-2 Leeds United

Przełamanie w stylu! Arsenal 4-2 Leeds United 14.02.2021, 19:39, Jakub Całka 810 komentarzy

Kanonierzy w dzisiejszym spotkaniu szukali przełamania po dwóch pechowych porażkach z Wolves i Aston Villą. Ekipa Mikela Artety wyczekiwane przełamanie znalazła i zrobiła to w świetnym stylu. Na The Emirates mogliśmy oglądać grad bramek, a Pierre-Emerick Aubameyang zdobył pierwszego od 2018 roku (Ramsey) hat-tricka dla Arsenalu w Premier League. Za sprawą wygranej nad ekipą Marelo Bielsy Kanonierzy zdobywają 3 punkty i tym samym wyprzedzają Pawie w tabeli.

Arsenal: Leno - Bellerin, Luiz, Gabriel, Cedric - Ceballos (89'), Xhaka - Saka, Ødegaard (78' Elneny), Smith Rowe (62'Willian), - Aubameyang

Leeds: Meslier - Ayling, Cooper, Struijk, Alioski (53'Huggins)- Shackerleton - Raphinha, Klich (46' Roberts), Dallas, Harrison (46' Costa)- Bamford

Wynik po pięknej solowej akcji w 13 minucie otworzył Pierre-Emerick Aubameyang, dla którego była to pierwsza bramka po powrocie do składu Arsenalu. Kolejną okazję do strzelenia bramki Kanonierzy mieli w 29 minucie, kiedy to Aubameyang znalazł się przed 10 metrów od bramki rywala, ale jego dobre uderzenie świetnie zablokował wychowanek Arsenalu - Luke Ayling. W 34 minucie miała miejsce kontrowersja. Bukayo Saka popisał się doskonałym rajdem w pole karne rywala, gdzie był popychany przez Liama Coopera. Arbiter Stuart Attwell początkowo podyktował jedenastkę, lecz po podejściu do monitora VAR faulu się nie dopatrzył i decyzja o karnym została anulowana. Jednak co się odwlecze, to nie uciecze. W 40 minucie Błąd popełnił bramkarz rywali - Ilian Meslier, który faulował w szesnastce Bukayo Sakę i tym razem Kanonierzy otrzymali karnego, którego na bramkę zamienił Pierre-Emerick Aubameyang. Ekipa Mikela Artety zdołała jeszcze przed przerwą podwyższyć prowadzenie, bo świetne podanie Daniego Ceballosa wykorzystał podłączający się do ataku Hector Bellerin i zawodnicy drużyny z północnego Londynu schodzili do szatni w doskonałych humorach.

Widzący tragiczną grę swojego zespołu w pierwszej części spotkania Marcelo Bielsa zdecydował się przeprowadzić podwójną zmianę w nadziei, że zdoła odwrócić losy tego spotkania. Jednak nic z tego, ponieważ perfekcyjną wrzutkę Emile'a Smitha Rowe'a już 2 minuty po starcie drugiej połowy na bramkę zamienił Pierre-Emerick Aubameyang, tym samym kompletując swojego pierwszego hat-tricka w barwach Arsenalu w Premier League. W 58 minucie niespodziewanie bramkę zdobyli goście. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową piłkę do siatki skierował Pascal Struijk. W 69 minucie zaczęło się robić naprawdę niebezpiecznie dla Kanonierów, ponieważ piłkę dobre dogranie rezerwowego Tylera Robertsa na bramkę zamienił drugi zmiennik - Helder Costa - i Pawie złapały kontakt. Leeds nie było już jednak w stanie zdobyć więcej bramek, a obramowanie obijali zawodnicy Mikela Artety - Aybameyang, który trafił w poprzeczkę oraz Saka którego uderzenie trafiło w słupek. Kanonierzy jednak także nie byli w stanie zdobyć już bramki w tym spotkaniu i po dobrej grze zdobywają istotne w kontekście walki o europejskie puchary 3 punkty.

Leeds UnitedPremier LeagueRaport pomeczowy autor: Jakub Całka źrodło: Własne
Gofer999 komentarzy: 1470415.02.2021, 21:51

Dobra nic nie stawiam bo stracę wszystko co mam :D

kaziu874 komentarzy: 673615.02.2021, 21:50

@NineBiteWolf napisał: "Bez przesady. Willian to przeciętniak, a Bale od początku kariery w Realu raczej zawodził. Alaba prezentuje wyższy poziom."
Nie powiedziałbym że Bale zawodził w Realu. Dzisiaj Romano podał że Alaba blisko Realu do 2025. Jak będzie grał tak jak dzisiaj i ogólnie w tym sezonie to Real nic się nie uczy na błędach.

Moegi14 komentarzy: 177415.02.2021, 21:50

@kwiatinho: dobrze ze wczoraj Arsenal dał zarobić

losnumeros komentarzy: 1318915.02.2021, 21:50

@sWinny napisał: "Ładna brameczka Lewego"

Pietraszko (zawieszony) komentarzy: 141915.02.2021, 21:45

skąd ten Sarr w Bayernie się wziął? Totalnie gościa nie kojarzę. Dostał fuchę po znajomości czy o co chodzi?

kaziu874 komentarzy: 673615.02.2021, 21:45

Alaba x2 dzisiaj.

mruw komentarzy: 413415.02.2021, 21:45

W Arminii grają Klos i Brunner xD

Damaks (zawieszony) komentarzy: 282115.02.2021, 21:44

@mruw napisał: "Co tam sie dzieje w Monachium xD"
Arminia się bawi.

sWinny komentarzy: 783415.02.2021, 21:44

Ładna brameczka Lewego

MarkOvermars komentarzy: 913915.02.2021, 21:44

Patrząc po terminarzu rozgrywek odnoszę wrażenie ze z Topu najłatwiejszy terminarz mają kuraki

Gofer999 komentarzy: 1470415.02.2021, 21:44

@LukaModric: Kiedyś tak robiłem rzucałem 100PLN na kursy 1.10/1.20 i dało się dość dobrze zarobić. Ale teraz jak jest ten podatek 12% to niestety tak się nie da. :D

Pietraszko (zawieszony) komentarzy: 141915.02.2021, 21:42

Co się stało z tą stroną, że ludzie się cieszą po bramkach Chelsea?

Gofer999 komentarzy: 1470415.02.2021, 21:42

@Moegi14: No oby dopisało. ;)

ostriket komentarzy: 662815.02.2021, 21:40

Werner strzelił gola, powtarzam Werner strzelił gola!
Co prawda z metra i ledwo ale seria niestety przełamana :D

Moegi14 komentarzy: 177415.02.2021, 21:40

varatas komentarzy: 256515.02.2021, 21:40

Giroud strzela gola w tym sezonie co 93 minuty.

LukaModric komentarzy: 67515.02.2021, 21:40

no i wcisneli farfocla . brawo Werner Ty ogorasie

Moegi14 komentarzy: 177415.02.2021, 21:37

@Gofer999: ciężko jest teraz coś przed meczem postawić lepiej na live grać i mecz obserwować. Ja dałem hendi - 2 na Bayern

alexis1908 komentarzy: 360315.02.2021, 21:36

@NineBiteWolf: Faktycznie Bale 251 meczy w Realu 105 bramek 68 asyst :) w tym gole w 2 finalach LM :) zawsze był w cieniu CR7 ale zeby powiedzieć ze zawodził to gruba przesada spłacił im sie z nawiązką :)

LukaModric komentarzy: 67515.02.2021, 21:35

@losnumeros: jak narazie to wywalczył chyba dwa karne i mimo iż nie strzela to coś tam daje drużynie

@FabsFAN: jeśli postawisz np w siate na seta w odpowiednim momencie to.przy stawce 1000f zarabiasz 180 f na czysto dwa zakłady dziennie lub trzy i robisz dobry szmal
jeśli chcesz postawić 2 zł na kurs 1.18 to inna sprawa

mruw komentarzy: 413415.02.2021, 21:34

Willock wygląda na bardziej pewnego siebie w tym Newcastle. Może mu to wypożyczenie wyjść na dobre. Albo zlapie forme na tyle dobrą, żeby grać w Arsenalu, albo przynajmniej podbije troche cenę.

Gofer999 komentarzy: 1470415.02.2021, 21:33

@Moegi14: Ja nie wiem, jakiegoś pecha przynoszę. Co nie obstawie to przegrywa. Włożyłem 200PLN, ale co uda mi się odrobić i wyjść do przodu to zaraz spadam na stratę. :D

kaziu874 komentarzy: 673615.02.2021, 21:32

A Giroud jak na złość kilku użytkownikom na tej stronie dalej strzela.

mruw komentarzy: 413415.02.2021, 21:28

@LukaModric: Wiadomo, że chelsea to nasz rywal i nie lubie tego klubu, ale tak po ludzku mi szkoda chłopa, bo musi przeżywać ciężkie chwile przez to, że mu nic nie wychodzi

mruw komentarzy: 413415.02.2021, 21:26

Werner znowu setke spartolił. Az mi go w sumie szkoda.

Pietraszko (zawieszony) komentarzy: 141915.02.2021, 21:24

@kaziu874 napisał: "I Alaba ponoć chce tygodniówka na poziomie Neuera czy Lewego. Kto z nim podpisze taki kontrakt będzie uwalony jak my z Willianem czy Real z Balem."

Niby tak, ale klub automatycznie oszczędza koło 40 mln, bo tyle kosztowałby sam transfer piłkarza o takich umiejętnościach jak Alaba. Tygodniówka, premia za podpisanie kontraktu zmniejszają zysk, ale ciągle się to opłaca.

kaziu874 komentarzy: 673615.02.2021, 21:11

Gofer999 komentarzy: 1470415.02.2021, 21:10

Walić bukmaherke xD

Spejsik komentarzy: 342015.02.2021, 21:05

A dla mnie wyniki Bayernu nie jest jakimś wielkim zaskoczeniem. Grali w KMŚ, podróż itp, więc spodziewałem się, że w lidze najbliższy mecz mogą mieć dość ciężki.

Gofer999 komentarzy: 1470415.02.2021, 21:03

@FabsFAN: Ale ja to tylko dobrałem do boosta. :(

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 315.02.2021, 21:01