Sędzia główną postacią spotkania. Arsenal 0-0 Sunderland

Sędzia główną postacią spotkania. Arsenal 0-0 Sunderland 05.03.2011, 17:02, Szymon Ortyl 1226 komentarzy

Do dzisiejszego meczu z Sunderlandem Kanonierzy podchodzili ze świadomością, iż wygrana powoli im zbliżyć się do Manchesteru United na zaledwie jeden punkt. Wszyscy eksperci zgodnie twierdzili, iż gracze Arsenalu rzucą się rywalom do gardeł już od pierwszych sekund spotkania. Rzeczywistość jednak okazał się inna:

Goście dobrze rozpoczęli mecz. Przez pierwsze 10 minut podopieczny Arsena Wengera biegali za piłką nie potrafiąc w żaden sposób wydrzeć jej spod nóg Czarnych Kotów. Później proporcje posiadania piłki nieco się wyrównały, a Kanonierzy zaczęli wchodzić w swój zwykł rytm meczowy.

Jednak dopiero w 34 minucie The Gunners stworzyli sobie niemal 100% szansę na zdobycie bramki. Samir Nasri w sposób bardzo przypominający jego akcję z meczu przeciwko Porto minął 4 zawodników Sunderlandu, jednak znalazł się tuż przy słupku bramki strzeżonej przez Mignoleta i został zmuszony do błędu.

Minutę później, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i strzale przewrotką Bendtnera kolejną dobrą interwencją popisał się belgijski bramkarz gości. Po kolejnych 4 minutach dwukrotnie bramkarza rywali próbowali zaskoczyć Nasri oraz Bendtner, jednak nie zdołali umieścić piłki w siatce.

W końcówce pierwszej połowy drobnej kontuzji nabawił się Jack Wilshere, jednak Anglik zdołał wrócić do gry.

W 51. minucie Muntari włożył palec w oko Johanna Djourou, jednak na Szwajcar zdołał wrócić na boisko. 7 minut później żółtą kartką za faul na Denilsonie ukarany został Henderson.

W 61. minucie Chamakh zmienił na boisku Denilsona. Chwilę później Marokańczyk świetnie wysunął piłkę wbiegającemu w pole karne Arszawinowi jednak ten uderzył wprost w Migloleta.

W 72. minucie po atomowym strzale Samira Nasriego z rzutu wolnego, kolejną piękną interwencją popisał się Mignolet, który w ekwilibrystyczny sposób zdołał odbić piłkę w kierunku swoich obrońców. 2 minuty później po dośrodkowaniu Jacka Wilshere'a, do piłki doskoczył Chamakh jednak piłka po jego strzale trafiła w poprzeczkę.

W 76. minucie Tomas Rosicky zastąpił na placu gry Abou Diaby'ego.

W 80. minucie w polu karnym Sunderlandu faulowany był Arszawin, jednak sędzia - urodzony w końcu w Wythenshawe, Greater Manchester - nie wskazał na wapno.

Minutę później żółtą kartką za faul taktyczny ukarany został Koscielny. W 83. minucie cudowną interwencją po strzale Wellbecka popisał się Wojciech Szczęsny. Chwilę później Polak z pomocą Nicklasa Bendtnera zdołał zablokować strzał Hendersona.

W 86. minucie Andriej Arszawin strzelił gola na 1-0, którego arbiter niesłusznie nie uznał, dopatrując się pozycji spalonej.

W 92. minucie żółtą kartką za faul taktyczny na Wilsherze ukarany został Collback

Kilka sekund później pochodzący z Manchesteru arbiter zakończył spotkanie. Kanonierzy zostali dziś pozbawieni 3 punktów głównie przez karygodne błędy sędziego, którego określa się jako "nadzieję i największy talent wśród angielskich sędziów"

Premier LeagueSunderland autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
popekns komentarzy: 742005.03.2011, 23:07

Dobra byś się przyznał, że nie lubisz Polonii.

@c13,
Nie wciskaj nam kitu! ja też to widziałem!

concrete13 komentarzy: 869805.03.2011, 23:04

popekns - > proponuje iść już spać bo masz jakieś zwidy ..

andrzej93 komentarzy: 119605.03.2011, 23:04

Jacek musi zagrać, śniło mi się że zapewnił nam zwycięstwo strzelając na 2:2

popekns komentarzy: 742005.03.2011, 23:04

@concrete13
Nie udawaj Greka. Dobrze wiem, że miałeś awatar z przekreślonym herbem KSP.

Pinguite komentarzy: 1502005.03.2011, 23:04

Hah. Więc znowu na Camp Nou pojedziemy w osłabionym składzie.. praktycznie wystąpimy tam bez środka pola. No mam nadzieję, że Cesc się wykuruje. Ale co on może takiej Barcie zrobić? Jak on się boi im bramę załadować.

Gunner48 komentarzy: 792905.03.2011, 23:03

@Dominika
miłych snów;)

concrete13 komentarzy: 869805.03.2011, 23:03

kompletnie nie rozumiem o co wam chodzi..nie chcecie by Jacek grał ?

maciekbe komentarzy: 1245805.03.2011, 23:03

@Ice Marexowi za newsa :p

@Gonzo może i trochę za daleko wyjechałeś z tymi podejrzeniami(mówię może), ale fakt, przykro się takie coś ogląda

aRamsey komentarzy: 948605.03.2011, 23:03

@c13,
Grabisz sobie, oj grabisz! Chyba spadniesz w rankingu IceMana.

@GONZO84
szybki jesteś, przecież od dawna wiadomo, że każda liga jest przekupiona. Z góry wiadomo kto zdobędzie mistrzostwo. W PL jest nim manchester GLORY junajted.

GONZO84 komentarzy: 22405.03.2011, 23:00

i co jak mogą ustawić taki mecz to innych meczów nie ustawiaja??!! mafia jak h u i ~!!! my oglądamy podniecamy sie ze o wygrali a to lipa , teatrzyk wszystko za duże pieniądze zeby puścić to samowolnie.. obstawimy w profe na kurs ze wygraja za 10- 100 zł a oni obstawiaja miliony, kupowanie zawodników przez takiego abramowa pralnia kasy!! do dvpy za taką piłką! LM na pewno nie jest przez fife.. jasne..!!

popekns komentarzy: 742005.03.2011, 22:57

Ja osobiście rozkminiałem, że Griz to w 78% wody, człowiekiem.

aRamsey komentarzy: 948605.03.2011, 22:56

@Ice,
a zdradzisz nam, jak on obecnie wygląda? ^^

Pinguite komentarzy: 1502005.03.2011, 22:55

Griz jest metalem ? No cóż, zawsze myślałem, że to aluminium :P

kamil_malin komentarzy: 933205.03.2011, 22:55

Widzę rozmawialiście na mój temat, jak miło. ;)
Jestem zwykłem użytkownikiem bez żadnych przywilejów. Nie mam mocy dawania banów, jeśli takową bym posiadał byłaby tu niezła rzeź. Tak więc spokojnie. :)

Chapman komentarzy: 80805.03.2011, 22:55

@KanonierTH1411 dobrze napisane; właśnie takie wymieszanie wszystkiego w niestrawnym koglu moglu nieco mnie odstrasza od śledzenia komentarzy i udzelania się się na stronie; inna sprawa ti liczba osób jaka byłaby zainteresowana poważnymi wpisami a nie głupkowatymi komentarzami;
a newsy chętnie oczywiście czytam i dodam ad rem, że niestety abstrahując od postawy sędziego (słabej, przyznam) gra naszych była momentami słabiutka, byli bezradni i żadne wpadki arbitra tego nie zmienią

Dominika93 komentarzy: 293705.03.2011, 22:54

popekns---> czy ja powiedziałam że mi się nie podoba... nie jestem fanką tej drużyny i tyle... a co do Ice'a to myślę że się z nim jakoś dogadam ;)

concrete13 komentarzy: 869805.03.2011, 22:53

popekns - > Mnie się Twój avatar średnio podoba..ale to tylko moje skromne zdanie..lizu...

aRamsey komentarzy: 948605.03.2011, 22:53

@Ice,
To już nie mam pojęcia, o co Grizowi chodziło :P

popekns komentarzy: 742005.03.2011, 22:52

@Dominika
Jak może nie podobać się awatar z Polonią Warszawa? Ice wie co z Tobą zrobić.

Vandal komentarzy: 3602 newsów: 16805.03.2011, 22:52

@IceMan

A nie lepiej po prostu uderzyć do Ciebie? ^^
Ty masz doświadczenie w eksterminacji frustratów.

concrete13 komentarzy: 869805.03.2011, 22:50

* w obecności redaktora miałem dopisać :)..

popekns komentarzy: 742005.03.2011, 22:50

@Dominika
Ja tam wolę ustawić awatar Polonii.

@Ice
I jak? Wystarczając zaimponowałem Tobie ?

dominika - > ryzyko to pisać takie zwroty jak kolega w komentarzu pomiędzy Twoim a IceMan :)

maciekbe komentarzy: 1245805.03.2011, 22:50

@MM4AFC numer 46 jest plusem :P

@KanonierTH1411 forum będzie dopiero jak pojawi się nowa wersja strony, do tego czasu spam jest dozwolony :)

@ Olo_18 mam rację? :P

aRamsey komentarzy: 948605.03.2011, 22:49

@Ice,
No a może został pierwszym w historii userem z przywilejem rozdawania banów? Wiesz, wszystko jest tu możliwe :p

btw. Do Raha, to chyba każdy może uderzyć z jakąś sprawą w sprawie (:P) strony ?

KanonierTH1411 komentarzy: 482805.03.2011, 22:47

Przydałoby się tu forum, bo pod newsem z meczem ligowym jest konwersacja na ch*j wie jaki temat. Mam nadzieję że takie forum powstanie jak najszybciej...

Dominika93 komentarzy: 293705.03.2011, 22:47