Sędzia główną postacią spotkania. Arsenal 0-0 Sunderland

Sędzia główną postacią spotkania. Arsenal 0-0 Sunderland 05.03.2011, 17:02, Szymon Ortyl 1226 komentarzy

Do dzisiejszego meczu z Sunderlandem Kanonierzy podchodzili ze świadomością, iż wygrana powoli im zbliżyć się do Manchesteru United na zaledwie jeden punkt. Wszyscy eksperci zgodnie twierdzili, iż gracze Arsenalu rzucą się rywalom do gardeł już od pierwszych sekund spotkania. Rzeczywistość jednak okazał się inna:

Goście dobrze rozpoczęli mecz. Przez pierwsze 10 minut podopieczny Arsena Wengera biegali za piłką nie potrafiąc w żaden sposób wydrzeć jej spod nóg Czarnych Kotów. Później proporcje posiadania piłki nieco się wyrównały, a Kanonierzy zaczęli wchodzić w swój zwykł rytm meczowy.

Jednak dopiero w 34 minucie The Gunners stworzyli sobie niemal 100% szansę na zdobycie bramki. Samir Nasri w sposób bardzo przypominający jego akcję z meczu przeciwko Porto minął 4 zawodników Sunderlandu, jednak znalazł się tuż przy słupku bramki strzeżonej przez Mignoleta i został zmuszony do błędu.

Minutę później, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i strzale przewrotką Bendtnera kolejną dobrą interwencją popisał się belgijski bramkarz gości. Po kolejnych 4 minutach dwukrotnie bramkarza rywali próbowali zaskoczyć Nasri oraz Bendtner, jednak nie zdołali umieścić piłki w siatce.

W końcówce pierwszej połowy drobnej kontuzji nabawił się Jack Wilshere, jednak Anglik zdołał wrócić do gry.

W 51. minucie Muntari włożył palec w oko Johanna Djourou, jednak na Szwajcar zdołał wrócić na boisko. 7 minut później żółtą kartką za faul na Denilsonie ukarany został Henderson.

W 61. minucie Chamakh zmienił na boisku Denilsona. Chwilę później Marokańczyk świetnie wysunął piłkę wbiegającemu w pole karne Arszawinowi jednak ten uderzył wprost w Migloleta.

W 72. minucie po atomowym strzale Samira Nasriego z rzutu wolnego, kolejną piękną interwencją popisał się Mignolet, który w ekwilibrystyczny sposób zdołał odbić piłkę w kierunku swoich obrońców. 2 minuty później po dośrodkowaniu Jacka Wilshere'a, do piłki doskoczył Chamakh jednak piłka po jego strzale trafiła w poprzeczkę.

W 76. minucie Tomas Rosicky zastąpił na placu gry Abou Diaby'ego.

W 80. minucie w polu karnym Sunderlandu faulowany był Arszawin, jednak sędzia - urodzony w końcu w Wythenshawe, Greater Manchester - nie wskazał na wapno.

Minutę później żółtą kartką za faul taktyczny ukarany został Koscielny. W 83. minucie cudowną interwencją po strzale Wellbecka popisał się Wojciech Szczęsny. Chwilę później Polak z pomocą Nicklasa Bendtnera zdołał zablokować strzał Hendersona.

W 86. minucie Andriej Arszawin strzelił gola na 1-0, którego arbiter niesłusznie nie uznał, dopatrując się pozycji spalonej.

W 92. minucie żółtą kartką za faul taktyczny na Wilsherze ukarany został Collback

Kilka sekund później pochodzący z Manchesteru arbiter zakończył spotkanie. Kanonierzy zostali dziś pozbawieni 3 punktów głównie przez karygodne błędy sędziego, którego określa się jako "nadzieję i największy talent wśród angielskich sędziów"

Premier LeagueSunderland autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
mdr_AFC komentarzy: 305005.03.2011, 22:23

Gunner48 - dziękować ;)

concrete13 komentarzy: 869805.03.2011, 22:23

uwaga ! przyszedł straszny redaktor..zamilczmy ..:P...

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27305.03.2011, 22:22

aRamsey------> i wyjdź tu człowieku na chwilę z domu! Zaraz Ci dupę obrobią:P

grand92 komentarzy: 793705.03.2011, 22:22

aRamsey

No sory ale nerwy biorą góre jak widzę użytkowników wchodzących na tą strone a nie będących kibicami Arsenalu . Gdyby byli tu tylko kibice Arsenalu zapeniam Cię że nie rzucałbym takimi słowami

Gunner48 komentarzy: 792905.03.2011, 22:22

@mdrAFC

meczetv.pl/

101greatgoals.com/category/goals/

proszę bardzo ;)

concrete13 komentarzy: 869805.03.2011, 22:21

Zgrzedzioł - > nie masz tam konta a możesz pisać komentarze ? dziwne..

popekns komentarzy: 742005.03.2011, 22:21

@Dominika
Why?!

aRamsey komentarzy: 948605.03.2011, 22:20

@grand,
Czy musisz ciągle rzucać jakimiś wulgaryzmami bądź inwektywami? To na serio obniża poziom stronki. Oraz wystawia nie najlepszą opinie o użytkownikach k.com

Dominika93 komentarzy: 293705.03.2011, 22:19

popekns---> spoko ;) chyba wiem dlaczego how tak napisał ;p

ZgredziolMUFC komentarzy: 1405.03.2011, 22:18

Gunner_995 --> Chodziło mi raczej o artykuł, choć komentarza przytoczonego przez Ciebie też jestem autorem ;)

grand92 komentarzy: 793705.03.2011, 22:18

ZgredziolMUFC

To widzę że z Ciebie typowy kibic ManU
nie ma konta na manusite a na kanonierzy.com tak , jakiś poj***** jesteś gościu

mdr_AFC komentarzy: 305005.03.2011, 22:18

Zna ktoś adres stronki gdzie są zawsze skróty wszystkich meczów PL? Często go tu ktoś podaje ale nigdy nie mogę zapamiętać ;p

Gunner_995 komentarzy: 655005.03.2011, 22:17

aRamsey---> Ja nie oglądam dlatego, że lubię Serie A tylko dlatego, że lubię Juve ; P ;)

popekns komentarzy: 742005.03.2011, 22:16

@Dominika
Bo tak how napisał. To pewnie jakiś słuszny powód. Nie wiem, może dlatego, że słucha metalu? img684.imageshack.us/i/trollface.png/

Wiola04 komentarzy: 3702 newsów: 305.03.2011, 22:16

kanonier__89--> wziąĆ! Eh, kiedy się wreszcie ludzie nauczą...

aRamsey komentarzy: 948605.03.2011, 22:15

@G995,
Jak można oglądać lige włoską? Toż to się ciągnie jak flaki z olejem...

btw. kupiłeś w końcu te adizero? ja bym wybrał predatory RvP, albo adinovy Camacho

Bo to PedoHow:D Dobra już z tym kończę.

Co do sędziowania, to zanosi się na lipny mecz. Phil Dowd sędziuje jutro.

Kociek komentarzy: 116105.03.2011, 22:13

No pieknie ogladalem tylko pierwsza połowe, a widze najciekawsze momenty działy sie w drugiej.. dwa słupki ehhh mozna bylo to wygrac, ale z drugiej strony dobrze ze chociaz jeden punkt do przodu.

titi_henry komentarzy: 357005.03.2011, 22:12

Gunner_995 - ale to prawda.. i nie tylko nas sedziowie karaja.. na prawde na wyspach jest ostatnio wielka lipa z sedziowaniem ... ;/

ZgredziolMUFC komentarzy: 1405.03.2011, 22:12

grand92 --> Odpisuję tylko na zarzuty pod adresem United. Jakbym chciał się "mądrzyć", to bym wstawił linka z Wikipedii, gdzie mógłbyś sprawdzić znaczenie terminu INTERPUNKCJA, bo za cholerę nie mogę cię zrozumieć.

Ps. na manusite nie mam nawet konta :)

aRamsey komentarzy: 948605.03.2011, 22:12

Ale chłopaki robicie Grizowi reklamę. Chyba się na was obrazi :p

popekns komentarzy: 742005.03.2011, 22:12

I weź tu człowieku nie bądź zboczony. Czy wszytko Wam kojarzy się z seksem? Przecież on go kopie a nie robi mu, no coś tam mu nie robi ;D

Dominika93 komentarzy: 293705.03.2011, 22:11

popekns---> kiedyś raczej będę miała ;) ok zapamiętam. a czemu z dala od niego, tak w ogóle ??

Gunner_995 komentarzy: 655005.03.2011, 22:11

concrete13---> Dokłanie :D Nie wiem dlaczego narzekają. Rooney z Chelsea zagrać nie powinien a oni narzekają :D Im to ciągle pomagają ;/

concrete13 komentarzy: 869805.03.2011, 22:10

popekns - > ty dalej swoje ? popatrz lepiej na avka , którego Ci poleciłem..On też coś częściowo przypomina :P

kanonier_89 komentarzy: 93905.03.2011, 22:09

Szkoda dzisiejszego meczu. Pocieszeniem może być odrobiony 1 pkt do mu. Możliwe, że na koniec sezonu o mistrzostwie Anglii zadecyduje różnica bramek +/ o ile będziemy mieli tyle samo pkt po 38 kolejkach co muły. Więc musimy wziąść się do roboty

concrete13 komentarzy: 869805.03.2011, 22:09

G995 -> akurat Oni o sędziego martwić się nie muszą..wręcz przeciwnie...

aRamsey komentarzy: 948605.03.2011, 22:08

Ale brama Reyesa z Villareal. Stadiony świata 0.o

popekns komentarzy: 742005.03.2011, 22:08

@Dominika
Ja nie piszę, że jesteś młodą matką, tylko na pewno kiedyś będziesz matką i z dala od tego człowieka ;D

Gunner_995 komentarzy: 655005.03.2011, 22:07

Jedyny normalny komentarz jaki kiedykolwiek przeczytałem na stronie Man United :D

"Sunderland zagrał bardzo słabo i może dziękować jedynie sędziemu za ten jeden punkt. W ogóle to co arbitrzy wyprawiają na Wyspach ostatnio, woła o pomstę do nieba. Oby jutro United nie musiało płacić za błędy sędziów jak ostatnio z Chelsea..."

Dominika93 komentarzy: 293705.03.2011, 22:07

popekns---> ja nie mam dzieci i na razie się nie zanosi żebym jakieś miała ;) dziękuje :)

Hiroe---> dziękuje :)

aRamsey komentarzy: 948605.03.2011, 22:05

@Ice,
Podobnie jak ja :p Jutro zasiądę sobie wygodnie w fotelu i włączę C+Sport ;)

Hiroe komentarzy: 782 newsów: 7305.03.2011, 22:05

Dominika -Sto lat .Też troche spóźnione, ale trudno :D.

Dominika93 komentarzy: 293705.03.2011, 22:04

how---> dziękuje ;) btw. świetny avek ^^

popekns komentarzy: 742005.03.2011, 22:04

@Dominika
Ja Tobie życzę, żeby Twoje dzieci nie spotkały PEDOHOW'A i Griza ;D

grand92 komentarzy: 793705.03.2011, 22:04

Weź idź w cholere i nie mądrz bo jak chcesz błyszczeć wiedzą to idź na manusite tam są ludzie z podobnym iloczynem inteligencji jak ty tak wiec napewno sie dogadacie

aRamsey komentarzy: 948605.03.2011, 22:04

@how,
Tak myślałem, że szukasz takiego avka :p Nie zdziwiłeś mnie :p

ZgredziolMUFC komentarzy: 1405.03.2011, 22:03

Edit: chodzi o newsa dot. Waszego meczu z Czarnymi Kotami na stronie manutd.com.pl

damian199656 komentarzy: 762605.03.2011, 22:03

a barcelona znów tylko 1-0, ale nikt nie wie jak to będzie wyglądało we wtorek

Dominika93 komentarzy: 293705.03.2011, 22:03

grand92---> ja nawet na imprezie żadnej wczoraj nie byłam ;) tylko z kolegą sobie piwo wypiliśmy... ;p imprezować będę kiedy indziej z tej okazji ;)
dziękuje za życzenia :)

popekns komentarzy: 742005.03.2011, 22:03

Bez http i www.

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 705.03.2011, 22:02

@Gunner_995
Czyli co, tych dni Huttona będzie jeszcze 1114?

@Charlie, popekns
A wy się odczepcie ode mnie.

@Dominika93
Wszystkiego najlepszego, żebyś nigdy nie spotkała Griza.

ZgredziolMUFC komentarzy: 1405.03.2011, 22:02

popekns ---> Wszedłem, bo chciałem zobaczyć czy ludzie na tej stronie mają trochę przyzwoitości, by móc ponarzekać na arbitra, JEDNOCZEŚNIE abstrahując od United (innymi słowy: muszę Cię zmartwić - Ferguson nie przekupuje sędziów, by mylili się na niekorzyść Arsenalu), lecz się pomyliłem.
PS.

Ja przynajmniej, w przeciwieństwie do co niektórych, potrafię zachować choć trochę OBIEKTYWIZMU...

aRamsey komentarzy: 948605.03.2011, 22:01

@Hiore,
Mało prawdopodobne, chłopaki nie rozmawiali ze sobą przez ostatni rok gry Kolo w Arsenalu.

@Ice,
Będziesz jutro na derbach? ^^

Hiroe komentarzy: 782 newsów: 7305.03.2011, 22:00

G995- może mu Kolo prochy załatwił no i teraz bredzi

grand92 komentarzy: 793705.03.2011, 22:00

Dominika93

A tak swoją drogą trochę spóźnione ale życzę wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :)

crisfootball41 komentarzy: 87405.03.2011, 21:59

Nasza gra wyglądała dobrze, ale wynik rozczarowujący, wiem że wszystkiego na sędziego zwalić nie można bo mieliśmy sporo niewykorzystanych okazji, ale on również mógł lepiej się spisać. Dobrze że choć ten 1 pkt mamy odrobiony bo sunderland swoje okazje również miał. Następny tydzień może być dla nas rozczarowujący, gramy z dwiema dobrymi drużynami na trudnych terenach, obawiam się że po tych meczach będziemy mogli liczyć tylko na wygranie premier league, więc trzeba się przygotować na taką ewentualność, ale wiara czyni cuda więc kto wie jak to będzie... :-)

grand92 komentarzy: 793705.03.2011, 21:59