Sędzia główną postacią spotkania. Arsenal 0-0 Sunderland

Sędzia główną postacią spotkania. Arsenal 0-0 Sunderland 05.03.2011, 17:02, Szymon Ortyl 1226 komentarzy

Do dzisiejszego meczu z Sunderlandem Kanonierzy podchodzili ze świadomością, iż wygrana powoli im zbliżyć się do Manchesteru United na zaledwie jeden punkt. Wszyscy eksperci zgodnie twierdzili, iż gracze Arsenalu rzucą się rywalom do gardeł już od pierwszych sekund spotkania. Rzeczywistość jednak okazał się inna:

Goście dobrze rozpoczęli mecz. Przez pierwsze 10 minut podopieczny Arsena Wengera biegali za piłką nie potrafiąc w żaden sposób wydrzeć jej spod nóg Czarnych Kotów. Później proporcje posiadania piłki nieco się wyrównały, a Kanonierzy zaczęli wchodzić w swój zwykł rytm meczowy.

Jednak dopiero w 34 minucie The Gunners stworzyli sobie niemal 100% szansę na zdobycie bramki. Samir Nasri w sposób bardzo przypominający jego akcję z meczu przeciwko Porto minął 4 zawodników Sunderlandu, jednak znalazł się tuż przy słupku bramki strzeżonej przez Mignoleta i został zmuszony do błędu.

Minutę później, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i strzale przewrotką Bendtnera kolejną dobrą interwencją popisał się belgijski bramkarz gości. Po kolejnych 4 minutach dwukrotnie bramkarza rywali próbowali zaskoczyć Nasri oraz Bendtner, jednak nie zdołali umieścić piłki w siatce.

W końcówce pierwszej połowy drobnej kontuzji nabawił się Jack Wilshere, jednak Anglik zdołał wrócić do gry.

W 51. minucie Muntari włożył palec w oko Johanna Djourou, jednak na Szwajcar zdołał wrócić na boisko. 7 minut później żółtą kartką za faul na Denilsonie ukarany został Henderson.

W 61. minucie Chamakh zmienił na boisku Denilsona. Chwilę później Marokańczyk świetnie wysunął piłkę wbiegającemu w pole karne Arszawinowi jednak ten uderzył wprost w Migloleta.

W 72. minucie po atomowym strzale Samira Nasriego z rzutu wolnego, kolejną piękną interwencją popisał się Mignolet, który w ekwilibrystyczny sposób zdołał odbić piłkę w kierunku swoich obrońców. 2 minuty później po dośrodkowaniu Jacka Wilshere'a, do piłki doskoczył Chamakh jednak piłka po jego strzale trafiła w poprzeczkę.

W 76. minucie Tomas Rosicky zastąpił na placu gry Abou Diaby'ego.

W 80. minucie w polu karnym Sunderlandu faulowany był Arszawin, jednak sędzia - urodzony w końcu w Wythenshawe, Greater Manchester - nie wskazał na wapno.

Minutę później żółtą kartką za faul taktyczny ukarany został Koscielny. W 83. minucie cudowną interwencją po strzale Wellbecka popisał się Wojciech Szczęsny. Chwilę później Polak z pomocą Nicklasa Bendtnera zdołał zablokować strzał Hendersona.

W 86. minucie Andriej Arszawin strzelił gola na 1-0, którego arbiter niesłusznie nie uznał, dopatrując się pozycji spalonej.

W 92. minucie żółtą kartką za faul taktyczny na Wilsherze ukarany został Collback

Kilka sekund później pochodzący z Manchesteru arbiter zakończył spotkanie. Kanonierzy zostali dziś pozbawieni 3 punktów głównie przez karygodne błędy sędziego, którego określa się jako "nadzieję i największy talent wśród angielskich sędziów"

Premier LeagueSunderland autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
mcdarks9 komentarzy: 64006.03.2011, 08:04

Jezeli sedzia popelnil takie bledy w meczu z Sunderlandem ,to co dopiero bedzie sie dzialo gdy bedziemy grac z MU...

Taral komentarzy: 2006.03.2011, 08:03

Fakt faktem, Arsenal jak zwykle dużo gada a jak przychodzi co do czego, to nie są w stanie potwierdzić swoich słów. Pan Szczęsny już został pokarany za swoje butne wypowiedzi, teraz chyba przyjdzie pora na Nasriego. Muszę przyznać, że jak lubię Arsenal tak nie mogę znieść sytuacji, w której piłkarze zamiast na boisku udowadniać swoją wartość próbują to robić w wywiadach.

dicpauca komentarzy: 296606.03.2011, 04:07

widzialem tylko pierwsze 15 minut tego meczu, bo niestety musialem zebrac sie z domu, a pozniej bylem na imprezie, i myslalem ze jak wroce i odpale kompa to moj i tak zajebisty nastroj zostanie poprawiony, a do ManU zostanie tylko 1 pkt.. a tu taka 'niespodzianka'.. nie wyobrazam sobie ze w tym sezonie tytulu pozbawia nas bledy sedziowskie.. ;/;/ zrozumialbym gdyby to byla slaba gra Arsenalu, ale takich kabaretow (bo to nie pierwszy taki mecz) nie jestem w stanie sobie wytlumaczyc.. ehh

zuczek1987 komentarzy: 640306.03.2011, 02:07

Arsenal - 1886 -> genialna zapowiedz moze powinniśmy takie pokazywać naszym zawodnikom przed rozpoczęciem meczu? ;p Guardiola podobno pokazywał zawodnikom Barcy przed finałem LM Gladiatora :D

aRamsey komentarzy: 948606.03.2011, 00:33

Dobranoc! Ja chyba też podążę w tym kierunku.... C U later!

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27306.03.2011, 00:32

aRamsey-----> nie, mimo iż wiele tematów było tu obmawianych, porady seksualne byłyby już przesadą:P

Btw. spadam spać, dobranoc!

Wiola04 komentarzy: 3702 newsów: 306.03.2011, 00:30

how--> no jasne! Nie wiedzieć jak się uczesać, co ubrać, jakie dobrać dodatki, czy zjeść pizzę, czy hamburgera, z której lekcji zwiać, czy nałożyć buty białe, czy czarne, co obejrzeć w TV itp. rozterki... To są prawdziwe problemy egzystencjalne!

Arsenal_1886 komentarzy: 1952106.03.2011, 00:20

101greatgoals.com/videodisplay/atletico-madrid-villarreal-la-liga-march-2011-8681126/

Piękne gole w spotkaniu Atletico vs Villarreal ;)

Hiroe komentarzy: 782 newsów: 7306.03.2011, 00:16

Kanonier - jak nie ta to inna ;)

GunnerForLife komentarzy: 335506.03.2011, 00:15

@szwarcekruper

dzieki:)

Kanonier95 komentarzy: 288206.03.2011, 00:15

Hiroe--> eee tam nie była mnie nawet warta skoro takie wybory mi stawia a po za tym jak robi to przez gg to pro -.-

@Kanonier95
Pewnie, że bym chciał. Pragnę tego. Jak skończysz 18 lat to jedziemy do Holandii to zalegalizować.

@Wiola04
Też chciałabyś mieć takie "problemy", prawda? My, poważni ludzie, mamy przecież o wiele ważniejsze sprawy na głowie.

janek_4 komentarzy: 123506.03.2011, 00:11

Panowie, właśnie stwierdziłam, że chyba muszę częściej zostawać w domu w sobotę i czytać Wasze rozmyślenia na temat kobiet, sa naprawdę mocno..edukujące. :) hahahaha, poprawa humoru po tym zremisowanym meczu (ironia i sarkazm off :).

Hiroe komentarzy: 782 newsów: 7306.03.2011, 00:11

Kanonier - ale On Cię i tak kocha :p

pedroklub komentarzy: 22506.03.2011, 00:10

CZY TO JEST FORUM KIBICÓW ARSENALU CZY FORUM DEBILI ???
" LUDZIE " ZOSTAWCIE ROZGRYWKI MIĘDZY SOBĄ NA NASZĄ KLASĘ ALBO NA PRYWATNE BLOGI.. JEŚLI W CZASIE MECZU LUB PO JEGO ZAKOŃCZENIU MOŻNA FAJNIE POCZYTAĆ LUB SAMEMU SIĘ WYPOWIEDZIEĆ TO PO JAKIMŚ CZASIE ROBI SIĘ TU FORUM DLA NIEDOWARTOŚCIOWANYCH PISARZY I NIGDZIE NIE ZAPRASZANYCH NA PRELEKCJE - PROZAIKÓW.
PO MECZU MOŻNA WYMIENIĆ UWAGI MIĘDZY KIBICAMI A POTEM TO JUŻ TYLKO DNO, BAGNO I GŁUPOTA Z POGRANICZA ŚMIESZNOŚCI.
BLOGI, NASZA-KLASA, FACEBOOK TO MIEJSCA GDZIE NP. DOMINIKA 93 PRZEKAŻE SWOJE ZŁOTE MYŚLI POPEPKINS. Boże, widzisz i nie grzmisz.

Chcecie przykłady ?

Dominika93

widzę że wczoraj były 18-ste urodziny , już trzeźwa że na stronce jesteś ? :)
IceMan; redaktor komentarzy: 6861 newsów: 1270
05.03.2011; 23:17
GrizAFCfun--->Zasłaniasz swoje problemy rzucając bezpodstawnymi oskarżeniami pod adresem innych. Przecież wszyscy wiemy, że to ty jesteś w zaawansowanym stadium uzależnienia od internetu, a każda przerwa w dostawach neostrady przyprawia cię o palpitacje serca. Przygotujemy specjalną niespodziankę dla ciebie, ale o tym ćśśś.
popekns; użytkownik komentarzy: 2294 newsów: 0
05.03.2011; 23:15
PEDOPOPEK, PEDOHOW i PEDOICE. Tworzymy team pedo ;D
aRamsey; użytkownik komentarzy: 5581 newsów: 0
05.03.2011; 23:14
@Ice,
Ale Ty masz skojarzenia! Normalnie można Cię wrzucić do jednego worka z howem!
concrete13; użytkownik komentarzy: 5100 newsów: 0
05.03.2011; 23:08
Griz - > dzięki .. też myślę , że chcą Mi coś wmówić .. tacy z Nich koledzy.. :/
Dobra byś się przyznał, że nie lubisz Polonii.
05.03.2011; 22:57
Ja osobiście rozkminiałem, że Griz to w 78% wody, człowiekiem.
Dominika93; użytkownik komentarzy: 2441 newsów: 0
05.03.2011; 22:51
concrete---> racja ;p

popekns---> no już bez przesady...
IceMan; redaktor komentarzy: 6864 newsów: 1270
05.03.2011; 22:48
aRamsey--->Przecież on jest tylko userem. Co najwyżej może po znajomości do RahA uderzyć^^
Matti; użytkownik komentarzy: 182 newsów: 0
05.03.2011; 22:44
Jestem za pomnikiem ;p
IceMan; redaktor komentarzy: 6865 newsów: 1270
05.03.2011; 22:41
concrete13-->Tu masz rację - ściemniałem. Skąd wiedziałeś?!

popekns--->Dobrze kombinujesz:D
aRamsey; użytkownik komentarzy: 5587 newsów: 0
05.03.2011; 22:27
@Ice,
Ano jest! Zaraz wymyślę jakiś wierszyk, o!
concrete13; użytkownik komentarzy: 5103 newsów: 0
05.03.2011; 22:10
popekns - > ty dalej swoje ? popatrz lepiej na avka , którego Ci poleciłem..On też coś częściowo przypomina :P
05.03.2011; 22:08
@Dominika
Ja nie piszę, że jesteś młodą matką, tylko na pewno kiedyś będziesz matką i z dala od tego człowieka ;D
05.03.2011; 22:07
popekns---> ja nie mam dzieci i na razie się nie zanosi żebym jakieś miała ;) dziękuje :)

Hiroe---> dziękuje :)
Hiroe; użytkownik komentarzy: 607 newsów: 6
05.03.2011; 22:05
Dominika -Sto lat .Też troche spóźnione, ale trudno :D.
05.03.2011; 22:04
@Dominika
Ja Tobie życzę, żeby Twoje dzieci nie spotkały PEDOHOW'A i Griza ;D
howareyou; użytkownik komentarzy: 5091 newsów: 7
05.03.2011; 22:02
@Gunner_995
Czyli co, tych dni Huttona będzie jeszcze 1114?

@Charlie, popekns
A wy się odczepcie ode mnie.

@Dominika93
Wszystkiego najlepszego, żebyś nigdy nie spotkała Griza.

@Zredzio
To po kiego grzyba się tutaj logujesz, albo wchodzisz?

PS. Błagam, nie odpisuj bo nie chcę mi się dyskutować, czy kłócić.
05.03.2011; 21:48
widzę że mieliśmy znów plagę trolli dzisiaj ;)

jak to how pedobearem?? O.o
05.03.2011; 21:40
@damian-cyfry
Zależy, jak długo któryś z modów będzie wpisywał "jesteś debilem" jako uzasadnienie.

@popekns
Nie rozumiem.

NO WŁAŚNIE, I NIE TYLKO TY !!!

GunnerForLife komentarzy: 335506.03.2011, 00:10

wie ktos gdzie mozna zobaczyc kik al habsiego ?

Wiola04 komentarzy: 3702 newsów: 306.03.2011, 00:09

Oj ludzie, Wy to macie problemy...

Kanonier95 komentarzy: 288206.03.2011, 00:09

Hiroe---> w boga nie wierze niestety

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27306.03.2011, 00:09

aRamsey-----> wypiję Twoje zdrowie gdy się pochwalisz, że straciłeś dziewictwo. To będzie mój sukces pedagogiczny:D

how-----> będę uważał!

Hiroe komentarzy: 782 newsów: 7306.03.2011, 00:08

Kanonier95 - po co Ci dziewczyna ? Jezus Cię kocha

Kanonier95 komentarzy: 288206.03.2011, 00:08

howareyou---> chłopie nie wiem o co się mnie czepiasz ? może sam jesteś gejem i chcesz ze mną chodzić. jakbyś był w mojej sytuacji pewnie byś tak samo zrobił

Gunner_995 komentarzy: 655006.03.2011, 00:07

aRamsey---> Tzn. to nie ta co coś upuściła :D

Kanonier95 komentarzy: 288206.03.2011, 00:07

tak szczerze to już mnie wpieniała ciągle jęczała ,że coś jej nie pasuje i wogóle. Przynajmniej Arsenal taki nie jest ale za to przyprawia mnie o palpitacje serca :P

aRamsey komentarzy: 948606.03.2011, 00:06

@Griz,
Mogłem dzisiaj pójść na koncert i tam próbować (White Lies, Stodoła), ale jakoś nie poszedłem. Ostatnio nie miałem okazji, poza tym szkoła mi w tym nei pomaga

Gunner_995 komentarzy: 655006.03.2011, 00:06

aRamsey----> Nie :D Nawet z nią nie chodziłem tylko zarywałem ;D Ale zawsze jak się umawiałem z nią w sobotę to musiałem odmawiać ze względu na mecze. Noi się wkurzyła xD :D

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27306.03.2011, 00:05

aRamsey-----> siły przeciw drugiemu używam tylko wtedy, gdy jest to konieczne, więc luz:P btw. wyrwałeś już coś?

Kanonier95 komentarzy: 288206.03.2011, 00:05

wiecie nie bardzo się tym przejumuje w końcu moja miłość to Arsenal :P pewnie teraz mysli tak "czemu nie kocha mnie tak jak tego %&%^# * Arsenalu"
*- słowa ,którch lepiej nie tłumaczyć bo jeszcze bym bana dostał ;P

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 706.03.2011, 00:05

@Kanonier95
Zostań gejem i znajdź sobie chłopaka-kibica, czy to taki problem?

@Griz
Jak za bardzo przypakujesz to będziesz mniej szatańsko wyglądał, nie wiem, czy twojemu Sweet Lordowi będzie się to podobało. Jeszcze po życiu pójdziesz do tego... zaraz, jak to oni?... do Nieba!

@IceMan
Nie zastraszaj tak, bo jeszcze trolle z manusite przestaną się tu pojawiać. Tak swoją drogą - czy tylko ja się zastanawiam, dlaczego nazwali tak swoją stronę, skoro nie chcą, żeby nazywać ich drużynę "ManU"? :O

Gunner_995 komentarzy: 655006.03.2011, 00:02

Kanonier95-----> Gratuluję ! Dobry wybór ! Nie dawno byłem w podobnej sytuacji ale wybrałem prawdziwą miłość ;) Mam dość ciągłego narzekania. Nie ma to jak spokój :D

janek_4 komentarzy: 123506.03.2011, 00:02

@Kanonier95- hahahahahahahah skoro kobieta daje takie wybory, to nie warto się z nią męczyć. Twoje zdrowie! :)

aRamsey komentarzy: 948606.03.2011, 00:01

@Kanonier95,
Hahha, dobrego wyboru przynajmniej dokonałeś :p Arsenal ponad wszystko.

@Griz,
Ale z Cb hardkorowy koksu! Normalnie większy strach do Ciebie podejść niż do AjsMana

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27306.03.2011, 00:00

Kanonier95-----> Twoje zdrowie, Młody:P nie przejmuj się, będzie inna;)

Kanonier95 komentarzy: 288205.03.2011, 23:59

Wiecie co mi dziewczyna przed chwilą powiedziała ? Mecze albo ja.(nie chciało mi się z nią spotkać z powodu dzisiejszego spotkania) Trochę lipnie teraz bez laski

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27305.03.2011, 23:59

Ice-----> karate? Nieźle. Ja trochu pakuję (fuck yea, ostatnio 88kg w górę poszło, 18kg więcej niż ważę), pływam, na wiosnę zaczynam biegać - jak co roku. O rekreacyjnych grach nie wspominam. Jeśli faktycznie jesteś nieśmiały, to bierz ze mnie przykład:P świadomy mocy w mięśniach jesteś bardziej pewny siebie, a dla lasek to jest ważne. No i wygląd się poprawia;)

aRamsey komentarzy: 948605.03.2011, 23:58

W takim razie muszę być czujny :/ Będę teraz chadzać po Warszawie ze zdwojoną czujnością :p

Mam nadzieję, że rzadko bywasz po lewej stronie Wisły :P

szwarcekruper komentarzy: 89305.03.2011, 23:56

@ Ice

Tradycyjne karate ćwiczyłeś? Który pas miałeś?

aRamsey komentarzy: 948605.03.2011, 23:55

@Ice,
Aż strach do Ciebie podejść/spotkać na ulicy! Powiedz którymi ulicami chadzasz, na jakiej dzielni mieszkasz, bym mógł unikać tych terenów.

ncba komentarzy: 55505.03.2011, 23:52

Jest tu ktoś informatykiem? mam mały problem. bardzo proszę o pw

janek_4 komentarzy: 123505.03.2011, 23:52

@IceMan - oczywistą oczywistością jest, że kiedy na forum jest tylko mężczyzn, tyle testosteronu, to temat kobiet w końcu musi się pojawić. z ciekawością będę obserwować jak będzie się rozwijał:)

szkoda tylko, że mogę z Wami pomówić o meczu, o walorach piłkarskich, ale o słodkim uśmiechu Fabregasa już nie, ale przecież, nie można mieć w życiu wszystkiego, a komentarze o ciachowości piłkarzy zostawię dla poratalu ciacha.net xD