Sędzia główną postacią spotkania. Arsenal 0-0 Sunderland

Sędzia główną postacią spotkania. Arsenal 0-0 Sunderland 05.03.2011, 17:02, Szymon Ortyl 1226 komentarzy

Do dzisiejszego meczu z Sunderlandem Kanonierzy podchodzili ze świadomością, iż wygrana powoli im zbliżyć się do Manchesteru United na zaledwie jeden punkt. Wszyscy eksperci zgodnie twierdzili, iż gracze Arsenalu rzucą się rywalom do gardeł już od pierwszych sekund spotkania. Rzeczywistość jednak okazał się inna:

Goście dobrze rozpoczęli mecz. Przez pierwsze 10 minut podopieczny Arsena Wengera biegali za piłką nie potrafiąc w żaden sposób wydrzeć jej spod nóg Czarnych Kotów. Później proporcje posiadania piłki nieco się wyrównały, a Kanonierzy zaczęli wchodzić w swój zwykł rytm meczowy.

Jednak dopiero w 34 minucie The Gunners stworzyli sobie niemal 100% szansę na zdobycie bramki. Samir Nasri w sposób bardzo przypominający jego akcję z meczu przeciwko Porto minął 4 zawodników Sunderlandu, jednak znalazł się tuż przy słupku bramki strzeżonej przez Mignoleta i został zmuszony do błędu.

Minutę później, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i strzale przewrotką Bendtnera kolejną dobrą interwencją popisał się belgijski bramkarz gości. Po kolejnych 4 minutach dwukrotnie bramkarza rywali próbowali zaskoczyć Nasri oraz Bendtner, jednak nie zdołali umieścić piłki w siatce.

W końcówce pierwszej połowy drobnej kontuzji nabawił się Jack Wilshere, jednak Anglik zdołał wrócić do gry.

W 51. minucie Muntari włożył palec w oko Johanna Djourou, jednak na Szwajcar zdołał wrócić na boisko. 7 minut później żółtą kartką za faul na Denilsonie ukarany został Henderson.

W 61. minucie Chamakh zmienił na boisku Denilsona. Chwilę później Marokańczyk świetnie wysunął piłkę wbiegającemu w pole karne Arszawinowi jednak ten uderzył wprost w Migloleta.

W 72. minucie po atomowym strzale Samira Nasriego z rzutu wolnego, kolejną piękną interwencją popisał się Mignolet, który w ekwilibrystyczny sposób zdołał odbić piłkę w kierunku swoich obrońców. 2 minuty później po dośrodkowaniu Jacka Wilshere'a, do piłki doskoczył Chamakh jednak piłka po jego strzale trafiła w poprzeczkę.

W 76. minucie Tomas Rosicky zastąpił na placu gry Abou Diaby'ego.

W 80. minucie w polu karnym Sunderlandu faulowany był Arszawin, jednak sędzia - urodzony w końcu w Wythenshawe, Greater Manchester - nie wskazał na wapno.

Minutę później żółtą kartką za faul taktyczny ukarany został Koscielny. W 83. minucie cudowną interwencją po strzale Wellbecka popisał się Wojciech Szczęsny. Chwilę później Polak z pomocą Nicklasa Bendtnera zdołał zablokować strzał Hendersona.

W 86. minucie Andriej Arszawin strzelił gola na 1-0, którego arbiter niesłusznie nie uznał, dopatrując się pozycji spalonej.

W 92. minucie żółtą kartką za faul taktyczny na Wilsherze ukarany został Collback

Kilka sekund później pochodzący z Manchesteru arbiter zakończył spotkanie. Kanonierzy zostali dziś pozbawieni 3 punktów głównie przez karygodne błędy sędziego, którego określa się jako "nadzieję i największy talent wśród angielskich sędziów"

Premier LeagueSunderland autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
Griz komentarzy: 3596 newsów: 27305.03.2011, 23:51

Ice-----> młodość utracę - jak każdy, ale sprawności nie zamierzam:P skoro już o tym mowa, to ćwiczysz coś? No chyba, że chcesz dalej o laskach gadać:P

aRamsey komentarzy: 948605.03.2011, 23:50

@Ice,
Toż to klocki lego to kultowa sprawa! Te dzieciństwo przy nich spędzone, rozwijanie wyobraźni, swoich zdolności plastycznych. Aż do teraz ślinię się przy smyku jak widzę Lego City. Dobrze, że mam młodszego brata, bo i ja sobie jeszcze coś nowego poskładam :p

Arsfabreue komentarzy: 10305.03.2011, 23:48

Wydaje mi się, że Black Cats byli po prostu silniej przygotowani psychicznie na mecz. Drużyna słabsza od Arsenalu ale dzięki pewności we własną siłę zdołała się obronić, forsować ataki a nawet (!) samemu atakować. ;)

aRamsey komentarzy: 948605.03.2011, 23:48

Ha!, to już wiem czemu Dominikę przed Grizem ostrzegali!

janek_4 komentarzy: 123505.03.2011, 23:46

wchodzę sobie na kanonierów, już zadowalająco upojona po dzisiejszym meczu, myśląc, że może ktoś dodał jakies ciekawe rozmyślenia o spotkaniu, a tu widzę, że Panowie o kobietach rozmawiają! co to się tu dzieje po 23... :)

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27305.03.2011, 23:46

Ice-----> bo wyjść za mąż za takiego starego pryka? Poza tym, nie zaspokoisz jej potrzeb. Ale nie przejmuj się, jeśli ładna będzie to z chęcią będę Cię wyręczał^^

concrete13 komentarzy: 869805.03.2011, 23:45

ja uciekam , więc dobranoc i niech zagości tu pokój i harmonia :)...peace V !!!!

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27305.03.2011, 23:42

Ice-----> współczuję Twojej przyszłej wybrance:P

aRamsey komentarzy: 948605.03.2011, 23:38

@Ice,
Kiedyś musi być ten pierwszy raz :p

concrete13 komentarzy: 869805.03.2011, 23:37

ups..ja mam więcej lat niż IceMan z tego co widzę a z Dominiką rozmawiam ..ostatnio opowiadała o swojej rozmowie z sufitem ..bardzo interesujące ;)

aRamsey komentarzy: 948605.03.2011, 23:36

@Griz,
Obrażasz innego użytkownika! Ice, bana mu!

Leppus28 komentarzy: 21105.03.2011, 23:36

Z takim składem to niewiele można ugrać. A może się okazać że na Barcelonę będzie niewiele lepszy.

Kanonier95 komentarzy: 288205.03.2011, 23:36

Imperator---> nie pierwszy raz zresztą

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27305.03.2011, 23:35

Ice-----> może i pełnoletnia, ale infantylna:P mając 22 (?) lata raczej bym się z licealistką nie zadawał:P

Imperator komentarzy: 16305.03.2011, 23:33

była taka okazja do zblizenia sie do mułóów a tu takie rozczarowanie

aRamsey komentarzy: 948605.03.2011, 23:33

@Griz,
Ja? Nie, nigdy! Będę Ci dozgonnie wdzięczny za Twoje rady udzielone mi pewnej nocy :p

concrete13 komentarzy: 869805.03.2011, 23:32

jeśli kogoś w tej burzliwej dyskusji to interesuje to odpowiedź brzmi ; "za późno wyciągnięty" ^^

holyart32 komentarzy: 36105.03.2011, 23:32

concrete13

nawet jakbym chciał to bym nie odgadł

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27305.03.2011, 23:31

aRamsey-----> i Ty przeciwko mnie?! Judasz!

Kanonier95 komentarzy: 288205.03.2011, 23:31

concrete13---> oboje nie są do użytku

aRamsey komentarzy: 948605.03.2011, 23:30

@Griz,
Przyznaj się! Mama Ci wiąże buty. A tak w ogóle to widziałem twoje plany, nad opracowaniem glanów na rzepy! Wydało się, sorry

3-1 Atleti! :D

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27305.03.2011, 23:28

Ice-----> słuchaj Dominiki, to będziesz na mrozie w sandałach chodził i to jeszcze w skarpetkach! Nawet nie mam neostrady, mam multimo. Czpisy wolę paprykowe i zwykle pijam piwko lub Pepsi/Mirindę. Z butami to jakiś żart, muszę umieć wiązać, bo w glanach jest co.

Spójrz na siebie! Zadajesz się z kilka lat młodszą dziewczyną przez internet, bo nie potrafisz zagadać do kobiety w swoim wieku. PedoIce:P

concrete13 komentarzy: 869805.03.2011, 23:27

opowiem wam , coś..ramach rozluźnienia , ... dziś wykładowca w przerwie między wykładami opowiedział nam kawał/zagadka ..co mają wspólnego ze sobą ( spalony placek, kobieta w ciąży i człowiek , który utonął ) ? ..

Mateo15 komentarzy: 28905.03.2011, 23:24

Jak zwykle zwalanie winy na sędziego,Arsenal ostatnio po prostu zawodzi ,mam nadzieję,że we wtorek spełni nasze oczekiwania ,choć ciężko wierzyć w awans z powodu kontuzji kilku kluczowych graczy.Nadzieja umiera jednak ostatnia

aRamsey komentarzy: 948605.03.2011, 23:24

@Ice,
Sok malinowy? Z tego co mi wiadomo (a dużo mi wiadomo) to Griz jest uzależniony od Pepsi! Ma cały jej składzik. Codziennie opróżnia 2 litrową butelkę! To jest dopiero uzależnienie

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27305.03.2011, 23:21

Ice-----> ja?! Sory bro, ale zachowujesz się jak Rooney:| tak się składa, że jestem tu znany z... wiadomo czego, a internetu używam raczej rzadko. Nie przejmuj się, jesteśmy z Tobą, odwyk czeka:P

Kanonier95 komentarzy: 288205.03.2011, 23:21

wasza rozmowa zmierza w złym kierunku lepiej pogadacjie o pogodzie ;P

popekns komentarzy: 742005.03.2011, 23:18

Pewnie Griz ma kompleksy ;D

aRamsey komentarzy: 948605.03.2011, 23:16

@Griz,
Nabrałeś nas z kamilem! On nie ma żadnych nadprzyrodzonych zdolności/możliwości!

re_aktywacja komentarzy: 23905.03.2011, 23:16

a jesli ktos nie ma jeszcze dosyć piłki- to
a) polecam mecz Atletico z Villarealem
b) artykuł ze strony naszych bialych rywali nt metod szkoleniowych (a raczej ich braku) bosskiego Żoze "The Special Five" Mourinho.

Nie przypuszczałem że cos takiego przeczytam na fioletowej

popekns komentarzy: 742005.03.2011, 23:15

PEDOPOPEK, PEDOHOW i PEDOICE. Tworzymy team pedo ;D

Kanonier95 komentarzy: 288205.03.2011, 23:15

adipetre---> ty jeszcze mówisz ,że brakuje nam samokrytyki ? meczu nie widziałeś ?

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27305.03.2011, 23:15

Naiwniaki:P Ice to klasyczny przykład tak zwanego "no-life". Właściwie to nie klasyczny, bo klasyk spędza większość życia przy WoWie, a Ice robi to na K.com. Akcja charytatywna to pic na wodę, tak na prawdę cały dochód zostanie przeznaczony na odwyk Ajsa^^

kcpr komentarzy: 31905.03.2011, 23:14

mnie tylko zastanawia jak sędziego urodzonego w manchesterze mogli dopuścić do tego meczu paranoja jakaś przecież wiadomo że jesteśmy ich głównymi rywalami teraz i chciał nas udupić - zrobił to

concrete13 komentarzy: 869805.03.2011, 23:14

popekns - > po komentarzu re-akt.. teraz "wyjszło" kto jest pedo..

aRamsey komentarzy: 948605.03.2011, 23:14

@Ice,
Ale Ty masz skojarzenia! Normalnie można Cię wrzucić do jednego worka z howem!

popekns komentarzy: 742005.03.2011, 23:14

Ja też jakoś tak źle odebrałem ten komentarz. Po pierwsze: Ja mam w sercu Polonię Warszawa, a po drugie: te lufy.

bartek8 komentarzy: 54305.03.2011, 23:14

ok widac nie doczekam sie odpowiedzi :D trzymajcie sie maniacy :p tylko nie zapomnijcie pojsc spac :D

adipetre komentarzy: 79705.03.2011, 23:13

Omal nie spadlem z krzesla gdy przeczytalem tytul powyzszego newsa. Jasne, sedzia sie nie popisal, ale zeby po raz kolejny zwalac wszystko na niego!? TO niepowazne, z Newcastle bylo to samo, zespol sie popisal niezwyklym frajerstwem, ale gromy spadly przede wszystkim na arbitra. Nie zaszkodziloby troche samokrytyki.

Kanonier95 komentarzy: 288205.03.2011, 23:12

andrzej93---> sny się interpretuje na odwrót zawsze

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 705.03.2011, 23:11

@Pinguite
No pewnie, dlatego rok temu grał ze złamaną kością i "załadował" im bramkę.

Jack pewnie nie zagra... Było widać, że przez długi czas nie mógł się pozbierać po tym ostrym wejściu i utykał, a musiał dograć końcówkę, bo przecież nie mieliśmy już zmian. Mimo tego i tak nie był oszczędzany i kilkakrotnie Muntari czy jakiś inny nigga strasznie go tam "smyrał". Oby to nie było nic poważnego... Jeżeli faktycznie wypadnie jeszcze Jacko, to mecz z Barceloną będzie więcejniżtrudny.

popekns komentarzy: 742005.03.2011, 23:11