Totalna dominacja. West Ham 0-6 Arsenal!

Totalna dominacja. West Ham 0-6 Arsenal! 11.02.2024, 20:43, Trempa 638 komentarzy

Arsenal udał się na London Stadium po trzech zwycięstwach z rzędu w lidze. Z drugiej strony, zespół Mikela Artety przegrał w tym sezonie 2 razy z ekipą Davida Moyesa. Biorąc pod uwagę chęć rewanżu oraz fakt, że swoje mecze w tej kolejce wygrał Liverpool oraz Manchester City, każdy inny wynik poza zwycięstwem byłby dla nas rozczarowaniem.

Bezpośrednio przed meczem okazało się, że do kontuzji długoterminowych doszły również absencje spowodowane drobnymi urazami (Smith-Rowe, Tomiyasu). Ławka rezerwowych nie wyglądała zbyt okazale i określona została nawet przez niektórych ławką na poziomie Championship. Niech fakt, że pięciu z tych rezerwowych weszło dzisiaj na boisko, będzie wyznacznikiem tego, jak dobre zawody rozegrali tego popołudnia Kanonierzy.

Od początku meczu to Arsenal prowadził grę i próbował znaleźć sposób na wykreowanie okazji strzeleckich. Pierwsze 20 minut to niegroźne, w większości blokowane strzały i kilka rzutów rożnych. Dogodna sytuacja miała miejsce w 22 minucie, kiedy to Saka celnie dośrodkował na głowę Trossarda, ale ten uderzył ponad bramką. Już minutę później Belg miał kolejną świetną okazję do zdobycia gola, ale silny strzał z woleja skutecznie wybronił Areola.

Gola doczekaliśmy się w 32 minucie. Kanonierzy po raz kolejny w tym sezonie zdobyli bramkę z rzutu rożnego. Dośrodkowanie Rice’a na gola zamienił Saliba. Warto podkreślić duży wkład Kiwiora w akcję, która zakończyła się przyznaniem rzutu rożnego. Najpierw na wysokości pola karnego przeciwników wygrał pojedynek główkowy, następnie jego dośrodkowanie zostało zablokowane, a piłka wyszła za linię końcową boiska.

Po zdobyciu bramki gracze Arsenalu nie zwalniali tempa. Już w 35 minucie po dośrodkowaniu Kiwiora w bardzo dobrej pozycji znalazł się Saka, jednak oddał niecelny strzał głową. Zdecydowanie powinien to lepiej wykończyć. 37 minuta to kolejny niecelny strzał Anglika po płynnie rozegranej akcji z prawej strony.

Minutę później Kanonierzy stworzyli akcję, po której padła druga bramka. Dobre podanie z głębi pola do wybiegającego Saki posłał Trossard, Anglik minął bramkarza West Hamu, ten jednak faulował go, a sędzia wskazał na wapno! Piłkę do rąk wziął sam poszkodowany. W tym momencie kibicom wróciły wspomnienia z poprzedniego sezonu, kiedy to w wyjazdowym meczu z Młotami Saka w końcówce pierwszej połowy nie strzelił karnego, a w drugiej części spotkania Arsenal pozwolił doprowadzić do remisu. Był to moment, od którego coś się posypało w naszym zespole, a co działo się później, nie trzeba nikomu przypominać. Tym razem jednak Bukayo pewnie wykorzystał jedenastkę, pokazując charakter. Trafienie to było 50 golem strzelonym dla Arsenalu przez Sakę. Anglik stał się tym samym najmłodszym zawodnikiem klubu, który dobił do tej bariery.

Kolejne minuty to dążenie do strzelenia następnych bramek. Zdobyliśmy przed przerwą jeszcze dwie. Gol Gabriela na 3-0 (44 minuta) padł po dośrodkowaniu Rice’a z rzutu wolnego. Czwarte trafienie to ładne uderzenie Trossarda (47 minuta), który tym golem podsumował swój bardzo dobry występ w pierwszej połowie. Zakończył ją chwilę później sędzia, a piłkarze Arsenalu zgodnie z procedurami udali się do tunelu. Natomiast kilka tysięcy kibiców gospodarzy opuściło stadion. Było to jednostronne widowisko, w którym West Ham nie stwarzał żadnego zagrożenia.

W drugiej połowie Kanonierzy również kontrolowali przebieg spotkania, w grze pojawił się luz, kreowane były kolejne sytuacje. W 62 minucie Saka zdobył swoją drugą bramkę w meczu. Po podaniu Odegaarda z łatwością minął obrońcę i pewnie strzelił gola na 5-0.

Upłynęły zaledwie 3 minuty, a tablica wyników pokazywała już 6-0. Akcja rozgrywana była na prawej stronie boiska, a White wycofał piłkę przed pole karne. Tam jednak nie porozumieli się ze sobą Trossard i Odegaard, w wyniku czego futbolówka przeleciała między nimi. Dopadł do niej Rice i pięknym uderzeniem z pierwszej piłki ustalił wynik spotkania. Tak wysokie prowadzenie pozwoliło Artecie dać szansę rezerwowym zawodnikom. Na boisku pojawił się między innymi 16-letni Nwaneri.

West Ham 0-6 Arsenal
Saliba 32’; Saka 41’, 62’; Gabriel 44’; Trossard 45+2’; Rice 65’

West Ham: Aréola; Coufal, Zouma (Mavropanos 46’), Aguerd, Emerson (Cresswell 76’); Soucek, Edson Ávarez (Phillips 46’); Johnson, Ward-Prowse, Kudus; Bowen

Arsenal: Raya; White (Cedric 77’), Saliba, Gabriel, Kiwior; Rice (Elneny 67’), Odegaard, Trossard (Nketiah 67’); Saka (Nelson 67’), Havertz, Martinelli (Nwaneri 77’)

Premier LeagueRaport pomeczowyWest Ham United autor: Trempa źrodło: własne
FlameDood komentarzy: 147812.02.2024, 15:59

@takzetego: Przytrafi mu się jeden mniejszy błąd w meczu i dyskusje wrócą.

takzetego komentarzy: 5412.02.2024, 15:55

@RahU: Mi się wydaje że ludzie zwyczajnie zaakceptowali że do końca sezonu broni Raya i co by się nie działo to się nie zmieni. Przez co temat dyskusji o tym kto powinien bronić zrobił się trochę bezsensowny dlatego ucichło

RahU (administrator) komentarzy: 5062 newsów: 214312.02.2024, 15:53

@trempa napisał: "P.S. Zauważyliście, że od pewnego momentu jak ręką odjął skończyła się dyskusja Raya - Ramsdale? Powód jest prosty, Hiszpan przestał babolić, ale nagle cyk i nie ma tematu."
Trochę sobie dopowiadasz kolego. Zarzucić mu nic nie można, ale trzeba dodać, że nasi przeciwnicy w dwóch ostatnich meczach oddali łącznie 2 celne strzały.

piter1908 komentarzy: 512212.02.2024, 15:34

Swoją drogą po ostatnich meczach Arsenalu bardzo ciężko przychodzi chwalenie naszego zespołu. Ciągle trafiamy tylko na tragiczne mecze rywali a my tylko na tym korzystamy
CP z nami nie istniało, Nottingham to samo, Live zagrał najgorszy mecz w sezonie i to samo West ham.
Czy w tym niema zasługi naszej drużyny? Gramy najładniejsza piłkę w Anglii i mam nadzieję że utrzymamy taki rytm punktowania bo ewidentnie się rozpedzamy.
Oby pary wystarczyło do końca sezonu.

piter1908 komentarzy: 512212.02.2024, 15:30

@Rynkos7: Ja nie rozumiem tych zachwytów nad Kiwiorem po ostatnim meczu. Wg mnie to pokazuje jak niskie oczekiwania mamy wobec niego. Zdecydowanie On i Havertz zagrali co najwyżej średnio, rozczarował Martinelli.
Fajnie że zagrał bo to rodak i cieszą każde jego minuty ale w pierwszych sekundach olbrzymi babol, cały mecz jak ktoś miał wolnego Kiwiora to szukał zagrania gdzie indziej a końcówka kiedy Kudus chciał zagrać coś dla Siebie to uciekał Polakowi jak chciał. Jego brak szybkości i zwrotności jest nad wyraz widoczny na boku. Dodając do tego że fizycznie wygląda jak dzieciak to ciężko widzę jego przyszłość w obronie w takim klubie jak Arsenal. Szkoda że Saka zabrał mu asystę bo fajnie by to wyglądało.

Womanizer komentarzy: 994112.02.2024, 15:28

@Rynkos7:
Myślę że jak Timber się zadomowi w składzie i wróci do formy z okresu przygotowczego. To przyszłość Kiwiora kolorowo się nie będzie rysować. Nie dlatego że jest słaby, tylko przez wzgląd na bardzo jakościową konkurencję.

Wtedy sam ze swoim otoczeniem może zdecydować, że np powrót do Itali będzie najlepszym wyjściem.

Furgunn komentarzy: 928812.02.2024, 15:27

@Rynkos7 napisał: "Co sądzicie o Kiwiorze?"

Gra poprawnie, jest ok. Momentami jego zagrania wyglądają jakby był mocno zdenerwowany. Wielka szkoda, że nie dostaje szans na swojej pozycji i ogólnie mało minut jak na razie. Trzymam za niego kciuki i mam nadzieję, że będzie dla niego u nas miejsce, przy Artecie może zostać panem piłkarzem, a i zapomniałem, rzuca do kolegów świetne piłki, to może zaowocować kiedyś kilkoma asystami ;)

Paul77 komentarzy: 992112.02.2024, 15:23

Na środku obrony mogą grać: Saliba, Withe, Gabriel, Tomiyasu, Kiwior, Timber... Czy potrzebny jest kolejny?

wajktor1998 komentarzy: 126912.02.2024, 15:22

@trempa: nie ma tak naprawde duzo do roboty na linii w ostatnich meczach xd ale jego lapanie dosrodkowan bardzo mi sie podoba, od razu szuka Gabiego albo Saki z przodu, zeby rozpoczac kontre.

Rynkos7 komentarzy: 690912.02.2024, 15:16

Co sądzicie o Kiwiorze? Szczerze mówiąc jak do jego ostatnich występów dodam sobie fakt, że niedługo wraca Timber, a White w roli "inverted back" spisał się bardzo dobrze, postawiłbym tezę, że Zina będzie powoli spychany na margines w najbliższym czasie. Niestety gra obronna Ziny pozostawia wiele do życzenia, a Kiwor + White/Timber dają jednak ogromny spokój w defensywie. Jeszcze do niedawna powiedziałbym, że Polak nie ma przyszłości w drużynie, a teraz? Uważam, że jeszcze się dużo może zmienić w tej kwestii.

Gunner27 komentarzy: 52312.02.2024, 15:14

Jeszcze co do Carragher, Nevila i Kanea to proponuję im zmienienie zawodu z eksperta na krytyka Arsenalu. Przynajmniej wtedy nie będzie trzeba wciskać tych wypocin gdyż od razu wiadomo będzie, że nic mądrego, merytorycznego i normalnego tam nie ma

Ups147 komentarzy: 350412.02.2024, 15:11

@Be4Again: Znaczy, ja już pomijam transfer De Ligta, bo sam nie wiem czy w tym momencie bym go chciał, tylko że my się tu zastanawiamy od jakiegoś czasu, nad zawodnikami którzy z miejsca mają łatkę rezerwowych, a nie gości ktorzy mogą kogoś wygryźć. O to mi chodziło w tym pytaniu. @chicken1990 napisał: "Akurat to nam wtedy się wysypał Saliba i Tomiyasu w tym samym momencie."

Ile męczy Tomi zagrał na SO u nas, że mógłby wtedy być dla nas lekarstwem na tej pozycji l?

Paul77 komentarzy: 992112.02.2024, 15:10

Priorytet to typowa dziewiątka, oraz ktoś za Parteya. Nie tak wyobrażałem sobie pobyt Thomasa w Arsenalu.

Adi17 komentarzy: 301612.02.2024, 15:08

@Be4Again napisał: "Klub ma opcje zawartą w kontrakcie Jorginho przedłużenia umowy w czerwcu o kolejne 12mcy. Ciężko sobie wyobrazić żeby ta umowa miałaby nie być przedłużona."

Zdecydowanie. Nie może odejść Partey, Jorginho i Elneny, bo środek pola wyglądałby jak obrona West Hamu wczoraj.

@Be4Again napisał: "O wiele lepszym rozwiązaniem byłby zakup Inacio, Scalviniego, Diomande czy Silvy z Benfici."

Dodałbym do tej listy dwa podobno wielkie talenty - Jorrel Hato (Ajax) i
Leny Yoro (Lille).

Trempa (redaktor) komentarzy: 1149 newsów: 12612.02.2024, 15:05

Podobało mi się wczoraj to, że zarówno Trossard, jak i Havertz byli cofniętymi dziewiątkami i oboje wymieniali się pozycjami. Raz jeden się cofał, kiedy indziej drugi. I obaj robili swoje będąc głębiej na boisku.

A jeszcze bardziej podobało mi się to, że Kiwior nie schodził do środka ^^.

Be4Again komentarzy: 351212.02.2024, 15:03

@Womanizer napisał: "Jorginho ma 5 miesięcy kontraktu. ESR zrobił sobie z klubu sanatorium rehabilitacyjne."

chicken1990 komentarzy: 121012.02.2024, 15:01

@Ups147 napisał: "Według mnie, że 3 zawodników jakościowych na SO to każdy topowy klub ma, żeby potem właśnie nie wychodziło tłumaczenie jak rok temu, że wypadł Saliba i przegraliśmy mistrzostwo."
Akurat to nam wtedy się wysypał Saliba i Tomiyasu w tym samym momencie. A Arteta do pewnego momentu stawiał uparcie na Holdinga, żeby grał prawo i lewonożny środkowy obrońca. Później zaczął grać Kiwior i już się to trochę ustabilizowało.

Be4Again komentarzy: 351212.02.2024, 15:01

@Ups147 napisał: "Niby tak, ale nie uwazasz, że jak będziemy kupować zawodników na zasadzie " czasem wskoczy" albo " jak jakąś kontuzja to zastąpi" to nigdy nie zrobimy kroku do przodu? Bo właśnie fajnie napisałeś też niżej i ja się zgadzam z tym w 100%:"

Balans to kluczowe słowo. Wydając 70 mln na zawodnika, który chce zarabiać na poziomie 10mln+ ze sezon i który prawdopodobnie będzie rezerwowym ten balans zaburzamy. Znamy już trochę naszego Mikelka i potrafimy ocenić jego preferencje taktyczne. W duecie ŚO chce mieć lewonożnego zawodnika, więc de facto De Ligt w głównej mierze musiałby rywalizować z Salibą... z zawodnikiem, który w tym momencie jest chyba w top 3 na świecie. Potrzebujemy poszerzenia składu w obszarze ŚO, ale na pewno De Ligt nie jest brany pod uwagę (chyba że szykowana jest sprzedać kogoś z duetu GM-Saliba).

Zawodnicy jak De Ligt, Bastoni czy Bremer to nie są "opcje" na ławkę czy do poszerzenia składu...

Womanizer komentarzy: 994112.02.2024, 14:50

Klub nie wiąże dłuższej przyszłości zarówno z Elnenym jak i Parteyem. Jorginho ma 5 miesięcy kontraktu. ESR zrobił sobie z klubu sanatorium rehabilitacyjne.

Do środka pola to się przyda 2 mocne nazwiska. Bo tam są największe ubytki i w zasadzie gdyby nie Rice który trzyma za morde całą szerokość boiska. To już teraz byłyby ciężary.

Be4Again komentarzy: 351212.02.2024, 14:49

@sidtsw napisał: "tu nie chodzi o roszady a kogoś kto wskoczy w razie kontuzji lub bezpiecznej rotacji, bo przeciez rok temu przez to przegralismy mistrzostwo - kontuzja Saliby"

I takim zawodnikiem ma być De Ligt? Rezerwowy za 70mln z tygodniówką na poziomie Declana? De Legit chce odejść z Bayernu bo mu się nie podoba jego rola w zespole, a u nas ma mu się podobać siedzenie na ławce? Taki ruch miałby sens tylko w momencie jakby była rozważana sprzedaż Saliby (na pozycji LŚO MA chce lewonożnego obrońcę). Z naszej strony to marnotrawstwo, a z strony zawodnika wymiana "siekierki na kijek".

Gunner27 komentarzy: 52312.02.2024, 14:41

@ozzy95: Zgadzam się. Arsenal rozegrał wczoraj świetny mecz. Roy Kane gada bzdury - być może mu za to płacą tego nie wiem, ale na pewno gada głupoty. West Ham wyszedł wczoraj w pełni skoncentrowany na boisko i do 32 minuty bardzo dobrze grali szczególnie w defensywie natomiast strzelenie im w piętnaście minut czterech bramek podłamało ich morale i odebrało ochotę do gry, którą mieli na początku meczu. Może i się powtarzam, ale muszę to powiedzieć i będę dalej mówił, że Ci ludzie mają kompleks Arsenalu i boli ich pozycja tego klubu w tabeli

Ups147 komentarzy: 350412.02.2024, 14:37

@Dzulian napisał: "Prawda jest taka że na pozycję PO i PŚO mamy 4 piłkarzy. White, Saliba, Tomi, Timber."

No tak, a na pozycję SP mamy Zine, LO Kiwiora, a na skrzydła Jesus, w ogóle po co my o transferach rozmawiamy :P

Dzulian komentarzy: 258912.02.2024, 14:32

@Ups147 napisał: "Ale podobne rzeczy czytałem, jak miał przyjść Trossard,"

Przed przyjściem Trossarda nie mieliśmy żadnego zmiennika na skrzydle oprócz Nelsona.
W obronie już teraz wybór jest większy. Zerwane więzadła Holendra w 1 kolejce to zwykły pech. Więc gramy cały sezon tak jakby bez transferu do obrony i sporo ludzi chyba zapomina że go mamy.

Ups147 komentarzy: 350412.02.2024, 14:24

@Dzulian napisał: "Mamy w kadrze gościa który z marszu da jakość na pozycji Saliby. I nazywa się Benjamin White.
Wtedy na PO się przesunie Tomiyasu/Timbera."

Ale podobne rzeczy czytałem, jak miał przyjść Trossard, przecież stary, przecież jest Gabi, przecież może tam od biedy zagrać ten czy tamten, a jednak na transferze wyszliśmy dobrze. @Piotrek95 napisał: "No tak się nie buduje drużyny"

No to jak się ją buduje, opowiedz mi o tym. Według mnie, że 3 zawodników jakościowych na SO to każdy topowy klub ma, żeby potem właśnie nie wychodziło tłumaczenie jak rok temu, że wypadł Saliba i przegraliśmy mistrzostwo. Niech walczą o pierwszy skład i tyle.

ozzy95 komentarzy: 1999 newsów: 112.02.2024, 14:23

@tomaszszef napisał: "to byl wystep idealny moim zdaniem. Inna sprawa ze west ham nie wyszedl na mecz i afc poprostu ich zjedli."

to jest retoryka Roya Keane'a, któremu za opowiadanie takich bzdur na antenie płaca pewnie niemałe pieniądze. Sorry, ale to taki banał, że głowa mała, znaczy się, że strzelaliśmy do pustej bramki? West Ham dostał 4 dzwony w pierwszej połowie, odechciało im się wszystkiego, ale bez jaj, na tym poziomie nie ma czegoś takiego, że cały zespół wychodzi na murawę zdekoncentrowany, czy boi się przeciwnika. Zdominowaliśmy ich, strzeliliśmy bramki po których przeszła im ochota do gry. To jest tylko i wyłącznie zasługa drużyny i tego co wczoraj pokazali na murawie.

Adi17 komentarzy: 301612.02.2024, 14:23

Arsenal wczoraj zagrał genialny mecz, a to czy WHU wyszedł czy nie, niech się oni martwią. Z resztą nawet jeśli zagrali by bardzo dobry mecz to może skończyło by się 1:3/1:4.

69Hunter1997 komentarzy: 64112.02.2024, 14:16

@tomaszszef: a dlaczego west ham nie wyszedł na mecz?

Sorry, że bije teraz do Ciebie, po prostu takie komentarze często mnie irytują bo to Arsenal sprawił, że west hamu nie było.

Kiepomen komentarzy: 435212.02.2024, 14:15

Nie no 60 mln na de ligta który i tak by nie grał to by był najgorzej wydany szmal ever, raz że jest white i tomyasu którzy poziom trzymają na ŚO a dwa że mamy do kupienia top napastnika i pomocnika w następne okienko

tomaszszef komentarzy: 155712.02.2024, 14:13

@Adamarsenal1: to byl wystep idealny moim zdaniem. Inna sprawa ze west ham nie wyszedl na mecz i afc poprostu ich zjedli.

Piotrek95 (zawieszony) komentarzy: 976212.02.2024, 14:08

@Ups147 napisał: "W tym momencie sobie nie wyobrażam, ale nie wiemy co będzie za rok, może nie utrzymają formy, wtedy musimy mieć top gościa który z marszu da jakość."

No tak się nie buduje drużyny, jeśli Saliba i Gabriel będący na ten moment najlepszą para stoperów na świecie mają nie utrzymać formy to kto w ogóle może ją zagwarantować siedząc u nas na ławce?

Jak spojrzeć na naszą kadrę to w ogóle liczba piłkarzy nie jest problemem. Obrońca tylko w przypadku odejścia Tomiyasu czy Kiwiora. Pomocnik tylko w przypadku odejścia Partey'a, Elneny'ego, Emila i Vieiry, co pewnie nastąpi z całą czwórką. Napastnik w przypadku odejścia Nketiaha.

Dzulian komentarzy: 258912.02.2024, 13:57

@Ups147 napisał: "musimy mieć top gościa który z marszu da jakość."

Wtedy na PO się przesunie Tomiyasu/Timbera.

Adi17 komentarzy: 301612.02.2024, 13:51

@mruw napisał: "@chicken1990: i jeszcze Rice był próbowany na tej pozycji i myślę że spokojnie by dał radę. Moim zdaniem ŚO to ostatnia pozycja do wzmacniania."

Ja bym właśnie poszukał kogoś na LO, a Zinchenko przesunął do środka pola i od biedy na tej lewej mógłby grać.
Ogólnie na pewno trzeba wzmocnić każdą formację (jeśli pozwolą fundusze).

Adamarsenal1 komentarzy: 322112.02.2024, 13:35

Wczorajszy występ Declana Rice'a przeciwko byłemu klubowi, był najwyżej ocenionym występem pomocnika w tym sezonie Premier League (9.84) według portalu WhoScored.

praptak komentarzy: 884212.02.2024, 13:32

@ozzy95 napisał: "Arsenal od kilku kolejek Premier League:

Roz***ałbym tera każdego!!! dajcie mi jakiegoś przeciwnika, haha!!!!!"

Chętnych brak ale i tak po kolei będą zgłaszać się a ochotnika jak narzuca terminarz :)

mruw komentarzy: 413712.02.2024, 13:29

chicken1990 komentarzy: 121012.02.2024, 13:27

A ogólnie potrzebny nam jest dodatkowy środkowy obrońca? Z zawodników grających na tej pozycji mamy Salibę, Gabriela, Kiwiora, White'a, Tomi może z powodzeniem tam występować i wracający do zdrowia Timber to też nominalny środkowy obrońca.

Ups147 komentarzy: 350412.02.2024, 13:26

@Be4Again napisał: "Jeżeli już to kupimy kogoś pokroju Diomande lub Inacio. Młody zawodnik, który będzie czerpał od GM i Saliby, a w razie potrzeby będzie w stanie ich zastąpić. Każdy z nich tańszy w zakupie i "utrzymaniu" i na dodatek młodszy."

Niby tak, ale nie uwazasz, że jak będziemy kupować zawodników na zasadzie " czasem wskoczy" albo " jak jakąś kontuzja to zastąpi" to nigdy nie zrobimy kroku do przodu? Bo właśnie fajnie napisałeś też niżej i ja się zgadzam z tym w 100%: @Be4Again napisał: "Nasz środek obrony to w tym momencie fundament tej drużyny." @Be4Again napisał: "Jakiekolwiek roszady nie są wskazane w tym momencie."

ozzy95 komentarzy: 1999 newsów: 112.02.2024, 13:13

Arsenal od kilku kolejek Premier League:

Roz***ałbym tera każdego!!! dajcie mi jakiegoś przeciwnika, haha!!!!!

nt2b komentarzy: 202 newsów: 412.02.2024, 12:55

@KapitanJack10: widzisz, właśnie problemem było to, że Stanowski zap******ał, a reszta wspólników uważała, że oni mają nazwiska i nie muszą nic robić. Stanowski latami się na to zgadzał, bo faktycznie miał „mniejsze nazwisko”. Ale w końcu ich przerósł, to normalnym jest, że nie godził się na równy podział wynagrodzenia, skoro on zasuwał, a reszta tylko jeździła na wakacje.

Nie jest winą Stanowskiego, że bez niego te „wspaniałe nazwiska” nie potrafią zorganizować porządnych programów sportowych. Właśnie widać teraz dobrze, kto w tym kanale był odpowiedzialny za to, że on w ogóle funkcjonował. :)

kaziu874 komentarzy: 675712.02.2024, 12:49

Ajax will consider naming Jordan Henderson as the club's new captain, according to reports, despite the England international making just two appearances for his new team so far.

CaptainAmerica komentarzy: 8412.02.2024, 12:38

@sidtsw: Zgadza się ale taki De ligt nie będzie chciał być rezerwowym jak już w Bayernie jest

sidtsw komentarzy: 311612.02.2024, 12:36

@Be4Again: tu nie chodzi o roszady a kogoś kto wskoczy w razie kontuzji lub bezpiecznej rotacji, bo przeciez rok temu przez to przegralismy mistrzostwo - kontuzja Saliby

CaptainAmerica komentarzy: 8412.02.2024, 12:33

@Rafson95: Borek tak samo negatywnie i moim zdaniem pogardliwie wypowiadał się o pracownikach 'z za kamery'

Joker_224 komentarzy: 522212.02.2024, 12:32

Guehi, Banthwaite, Hato, Hincapie - nazwisko dużo bardziej prawdopodone w kontekście środka obrony, wiadomo - priorytet środek ataku i środek pola

CaptainAmerica komentarzy: 8412.02.2024, 12:32

De Ligta nie ma sensu kupować chyba że przejdziemy w system z 3 stoperów to wtedy by miało to sens a tak to, to trzeba by było pożegnać kogoś z dwójki Saliba Gabriel

Be4Again komentarzy: 351212.02.2024, 12:17

Na pewno nie kupimy De Ligta, któremu by trzeba rzucić na stół 200-250k i dodatkowo zapłacić za niego 60-70mln... za rezerwowego? Przecież De Ligt nie ma szans posadzić Salibę czy będącego w wybornej formie GM. GM + Saliba to najlepszy duet ŚO w lidze.

Nasz środek obrony to w tym momencie fundament tej drużyny. Nie dość, że dopuszczają do najmniejszej liczby strzałów na bramkę w lidze to jeszcze strzelają jak na zawołanie :) Jakiekolwiek roszady nie są wskazane w tym momencie.

Rafson95 komentarzy: 1060212.02.2024, 12:16

@KapitanJack10 napisał: "A, że zaczęło się od odejścia Stano, to piszę, że to on ją nakręcił. Może trochę mijam się z rzeczywistością, ale faktem jest, że jest drama i traci na tym KS, co mnie irytuje."

Zaczęło się od tego, że Stanowski odszedł z kanału sportowego i nie wypowiadał się na temat przyczyn odejścia.
Potem było zebranie zarządu KS w chyba Arłamowie gdzie podpity Borek rzucał różnymi tekstami uderzającymi w Stana.
Potem Stano z tego powodu nagrał film który wyjaśniał słowa Borka i ogólną atmosferę panująca w KS.

Więc to nie Stanowski stworzył dramę, bo on chciał rozejść się w ciszy, ale jak został zaatakowany to odpowiedział.

Joker_224 komentarzy: 522212.02.2024, 12:07

Przecież De Ligt w Arsenalu miałby jeszcze mniej minut niż w Bayernie

KapitanJack10 komentarzy: 5445 newsów: 412.02.2024, 12:02

@nt2b: No ja tam widziałem, że Stano znika z KS. Później ogłosił odejście i się wymieniali złośliwościami na Twitterze. Zarząd na jakimś zebraniu mówił coś o Stano, a ten kręcił filmy na yt trwające 1,5h o tym jaki to KS jest zły. Szczerze nie oglądałem tych rzeczy ani z jednej, ani z drugiej strony. Nie interesują mnie powody ich przepychanek. Widzę tylko same przepychanki. I nie wierzę, żeby to Krzysiu był krystalicznie wspaniałym współpracownikiem a reszta mu robiła na złość. Dlatego nie wnikam w to, kto zawinił, ale widzę, że po prostu jest drama. A, że zaczęło się od odejścia Stano, to piszę, że to on ją nakręcił. Może trochę mijam się z rzeczywistością, ale faktem jest, że jest drama i traci na tym KS, co mnie irytuje.

Sama nazwa wskazuje, że to Kanał SPORTOWY. Stano nic już ze sportem nie miał wspólnego i przez jego odejście ja tracę kapitalne źródło wiedzy sportowej i opinii ekspertów.
Szkoda mi po prostu.

Olczyck komentarzy: 107012.02.2024, 12:01

@praptak: wysłałem link pisze ze zdemolowaliemy 6:0 nie bronie ich bo też zauważyłem że ja wygra live czy kurczaki to mają orgazm a jak Arsenal czy nawet united to te newsy jak od niechcenia i bardzo im chyba przeszkadza że kiwior u nas gra i mu idzie coraz lepiej co tydzień news że kiwora chce jakiś klub